• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
مرکز مخابرات اشرفی اصفهانی با پیش شماره 3308 سرعت یک مگ میخوام بگیرم پینگ برام مهم نیست فقط سرعت دانلود مهمه برام کسی میدونه تو این مرکز چجوریه از آسیاتر میخوام بیام اینجا

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
مرکز مخابرات اشرفی اصفهانی با پیش شماره 3308 سرعت یک مگ میخوام بگیرم پینگ برام مهم نیست فقط سرعت دانلود مهمه برام کسی میدونه تو این مرکز چجوریه از آسیاتر میخوام بیام اینجا
من اونجا یه دوست داشتم ۵۱۲ بود همه چیش خوب بود!

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
بچه ها کمک سرعتم روی 160/76 بسته شده سرویس 1مگ:
گفت تا 4 ساعت دیگه درست نشد بزنگ
کسایی که تهران 1مگ دارند سرعت دان/آپ خطشون رو چند بسته شده؟؟

کد:
--- DSL Information ---
DSL Driver Version:  3.4.4.10.0.1
DSL VPI/VCI:         8/81
DSL Status:          Up
DSL Mode:            ADSL2+
DSL Channel:         0
DSL Upstream Rate:   76 kbps
DSL Downstream Rate: 160 kbps

Down         up    
DSL Noise Margin:     390 dB       511 dB
DSL Attenuation:      390 dB        69 dB

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
خوشبختانه هنوز افت نکرده، پینگ 100 و سرعت دانلود 128کیبی بایت و آپلود ۴۰ کیبی بایت.

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
وضعیت الانو میگم ی دوست داششتم خوب بود شد جواب؟! اونم 512!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

خب قراراه چیکار کنه؟؟؟جواب داده،جای تشکرتونه؟واسه دانلود میخوای خوبه،واسه اینترنت گردی خوب نیست

بچه ها کمک سرعتم روی 160/76 بسته شده سرویس 1مگ:
گفت تا 4 ساعت دیگه درست نشد بزنگ
کسایی که تهران 1مگ دارند سرعت دان/آپ خطشون رو چند بسته شده؟؟

کد:
--- DSL Information ---
DSL Driver Version:  3.4.4.10.0.1
DSL VPI/VCI:         8/81
DSL Status:          Up
DSL Mode:            ADSL2+
DSL Channel:         0
DSL Upstream Rate:   76 kbps
DSL Downstream Rate: 160 kbps

Down         up    
DSL Noise Margin:     390 dB       511 dB
DSL Attenuation:      390 dB        69 dB

زنگ بزن 2828 اعلام خرابی کن 1 بزن بعد 2 بزن
یا اینکه انقدر زنگ بزن تا درستش کنن خطو برای ما هم 1 بار اینجوری شد هی زنگ میزدیم درست میکردن با عوضش میکردن
اینکه اعلام خرابی کنی از خود منطقه زنگ میزنن بهت چون همه جیزم دست خودشونه بهتر نتیجه میگیری

دوستان قیمت 512 نامحدود مخابرات چنده؟

100 بار جواب این سوالو دادیم همین 2 3 صفحه پیشم هست تو سایت خود مخابراتم هست
20480 تومن نامحدود

راستی اینم بگم امروز وضعیت سرعت بهرته!!!نه که عالی شده باشه ها ولی بهتره
امیدوارم وضعیت همینجوری با ثبات بمونه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
آره راست گفتی چند باری زنگ زدم یکی براشون نامه نوشت که افت شدید سرعت داره (حالا خوبه گفتم خط رو سرویس 128 بسته شده)
یکی گفت مرکز باهاتون تماس میگیره یکی... معلوم نیست کی با کیه حالا گفت فردا تماس میگیرند
این پشتیبانیشون منو کشته البته همیششه همینه با بقیه هم یه جور مشکل داشتیم
این 2020 با 2828 فرقی داره؟ وقتی خدا نخواد همینه ها سرویس شدیم از دست این مملکت :(

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
واسه دانلود خوبه خب عزیز من الان روی اسیاتکم سرعتم از 100اومده 60 خیلی بد شده میخوام بدم بره الان درخواست بدم چندروزه وصل میشه مخابرات و سرعت دانلودم روچنده یک مگو میگم

• Like
Reactions: 021

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
واسه دانلود خوبه خب عزیز من الان روی اسیاتکم سرعتم از 100اومده 60 خیلی بد شده میخوام بدم بره الان درخواست بدم چندروزه وصل میشه مخابرات و سرعت دانلودم روچنده یک مگو میگم

72 ساعت، آسیاتک رو گفتند بهتر شده حداقل پینگشو

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
آره راست گفتی چند باری زنگ زدم یکی براشون نامه نوشت که افت شدید سرعت داره (حالا خوبه گفتم خط رو سرویس 128 بسته شده)
یکی گفت مرکز باهاتون تماس میگیره یکی... معلوم نیست کی با کیه حالا گفت فردا تماس میگیرند
این پشتیبانیشون منو کشته البته همیششه همینه با بقیه هم یه جور مشکل داشتیم
این 2020 با 2828 فرقی داره؟ وقتی خدا نخواد همینه ها سرویس شدیم از دست این مملکت :(

فرقی قک نکنم داشته باشه ولی من خودم همیشه به 2828 زنگ میزنم شما هم بزنگ 1 بزن بعد 2 رو بزن(اعلام خرابی هر کدوم بود اونو بزن درست یادم نیست)بعد سعی کن خونه بمونه از مرکز مخابراتی منطقتون باهات تماس میگیرن درستش میکنن،اینا مثلا 1 چیزی میفهمن اون اپراتورای پشتیبانی که از من و شما کمتر میفهمن،تازه بعدشم میزنگن میگن اقا مشکلتو رفع شد؟؟؟اون مرکز مخابراتی منطقه همه چی دست خودشونه

من اسیاتک نداشتم!ولی مخابرات نهایت سرعت شما میشه 124 از ساعت 12 ظهر تا 2 شب هم سرعت دانلودتون نوسان داره یکم(با 16 کانکشن تو IDM مشکل کمتر میشه) و مهم هم اینه که از چه سایتی دانلود میکنید این مشکل نوسان هم برای خارج از کشوره داخل کشور سرعت خوبه
بستگی داره مال خود منو اون زمان 2 هفته تو نوبت بودم زنگ زدن گفتن بیا وصل کنیم برات 2 ساعته وصل کردن
بسته به مرکز مخابراتی و اینکه امکانات داره یا نه از نیم ساعت تا 6 ماه!!!

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
512 نامحدود،ماهیانه 20480 تومن؟!!!
پارس آنلاین زده ماهی 90
128 داتک ماهی 40 تومنه
چطوری 512 مخابرات شده 20 هزار تومن؟
هیچکدوم هم ضریب اشتراک درست نزدن

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
حالا 1مگ سرعت دان/آپ خط رو چند میبندند؟

512 نامحدود،ماهیانه 20480 تومن؟!!!
پارس آنلاین زده ماهی 90
128 داتک ماهی 40 تومنه
چطوری 512 مخابرات شده 20 هزار تومن؟
هیچکدوم هم ضریب اشتراک درست نزدن
پارس تا 67گیگ دو مگ میده بعدش میشه 512

g-niloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من بیشتر از یک ماهه که از مخابرات اینترنت با سرعت 1 مگ گرفتم.. ولی از همون اول افت سرعت و قطعی داشتم و تقریبا هر روز بهشون زنگ میزنم.. 2-3 روز درست میشه، ولی دوباره خراب میشه! بعد گفتن سرویس 1 مگ مشکل داره، برای همین درخواست 512 دادم و یه روز خوب بود، ولی امروز دوباره خراب شد... حالا میگن باید ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.نمو حذف کنم... :| اون کارم کردم، ولی فرقی نکرد.. یه سری تنظیمات dns گفت، پینگم گرفتم، که request timed out میزد... بعد گفت یه بار دیگه تنظیمات مودمو انجام بدم... اون کارم کردم، باز فرقی نکرد... الان اینا منو دیوونه کردن!!! باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
ممنون دوست عزیز
یعنی هر ماه تا ا 67گیگ دو مگ میده؟
من الان اگر بخوام 1 مگ مخابرات (منطقه پونک) نامحدود بگیرم میانگین 100 کیلو بهم دانلود میده یا نه؟ (روز از 10 صبح تا 10 شب)
اگر از بهزیستی نامه بگیرم تسهیلاتی قائل میشن؟ مثلا تخفیف قیمت یا ضریب اشتراک پایینتر

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
ممنون دوست عزیز
یعنی هر ماه تا ا 67گیگ دو مگ میده؟
من الان اگر بخوام 1 مگ مخابرات (منطقه پونک) نامحدود بگیرم میانگین 100 کیلو بهم دانلود میده یا نه؟ (روز از 10 صبح تا 10 شب)
اگر از بهزیستی نامه بگیرم تسهیلاتی قائل میشن؟ مثلا تخفیف قیمت یا ضریب اشتراک پایینتر
1. آره
2. باید بده

g-niloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی میشه در مورد مشکل مخابرات با ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن توضیح بدین؟ ممنون :)

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
سلام من بیشتر از یک ماهه که از مخابرات اینترنت با سرعت 1 مگ گرفتم.. ولی از همون اول افت سرعت و قطعی داشتم و تقریبا هر روز بهشون زنگ میزنم.. 2-3 روز درست میشه، ولی دوباره خراب میشه! بعد گفتن سرویس 1 مگ مشکل داره، برای همین درخواست 512 دادم و یه روز خوب بود، ولی امروز دوباره خراب شد... حالا میگن باید ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.نمو حذف کنم... :| اون کارم کردم، ولی فرقی نکرد.. یه سری تنظیمات dns گفت، پینگم گرفتم، که request timed out میزد... بعد گفت یه بار دیگه تنظیمات مودمو انجام بدم... اون کارم کردم، باز فرقی نکرد... الان اینا منو دیوونه کردن!!! باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
دوست عزیز چقدر افت سرعت دارید؟ چند کیلو دانلود میکنید؟
کدوم منطقه مخابراتی هستید؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212

اولا که اپراتورای پشتیبانی از منه بی معلومات کمتر حالیشونه
بعدم اصلا به حرفای اونا گوش ندید!!!
احتمال قوی شما سیم کشی خطتون مشکل داره!!!
SNR Margin و Attenuation مقدارش چه قدره؟؟؟

بالا