• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mjzaret

Registered User
لایک‌ها
12
سرويس‌هاي شركت‌هاي خصوصي در اكثر شهرهاي ايران يكسان ارائه ميشه و به نوعي تفاوت كيفيت نداريم.

اما سرويس‌هاي مخابرات در بعضي از استان بسيار خوبه و در بعضي از استان‌ها هم افتضاحه.

پشتيباني مخابرات هم به علت كارمند رسمي بودن افرادشون هيچ حوصله‌اي براي پاسخ دادن به ارباب رجوع ندارند.

شاد باشيد

cjsaeed

Registered User
لایک‌ها
51
تو شهر بابل یا کلا مازندران چون دارن پورت های اضافی رو میبندن سرعت زیر 9 کیلوبایت شده حدود 5 روز هست معمولا تا 10 روز به اتمام روزای قبلش با سرعت 400 کیلوبایت دانلود میکردم128 نامحدود دارم 13.900 تومانبدرود

mjzaret

Registered User
لایک‌ها
12
تو شهر بابل یا کلا مازندران چون دارن پورت های اضافی رو میبندن سرعت زیر 9 کیلوبایت شده حدود 5 روز هست معمولا تا 10 روز به اتمام روزای قبلش با سرعت 400 کیلوبایت دانلود میکردم128 نامحدود دارم 13.900 تومانبدرود

من هم از مخابرات دارم.

سرعت باز كردن وبش اين روزا واقعاً افتضاحه.

دانلود هم بخوره تو سرشون اونم افتضاح شده.

معلوم نيست دارن چيكار مي‌كنند.

زنگ زدم پشتيباني گفتند تا عيد فطر درست ميشه!

خدا كنه درست بشه!

شاد باشيد

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
منم یه مگ نامحدود دارم
فعلا که خدارو شکر راضیم
قطعی نداره سرعت دانلودم 24 ساعت رو 120 تا 150 هست اما میانگین 135
پشتیبانی هم که یکی دوبار مشکل داشتم زنگ زدم سریع اکیش کردن

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
این مخابرات دیگه اعصاب نزاشته برا ما!

الان سرعت داغون و پکت لاس بالا :|

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

منم میگم این چند روزه چرا نت به فنا رفته :|

منم مازندرانم.

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
512 نامحدوداین چند روز اخیر سرعت 8 بود o_O

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 2

mousey

Registered User
لایک‌ها
27
تو این وضعیت گرونی ، isp ها چون ظاهرا قیمتشون رو افزایش ندادند ، یا حداقل قبل از این گرونی ها کلا قیمتشون بالا بود ، مثل بقیه خدمات مخابرات ، الان می خوان با کم فروشی جبران کنند. برای این کار هم هزار تا راه داره . مثلا برای ساکت کردن مشتری اومدن یک فایلی تو سایتشون گذاشتن و مخصوصا پهنای باند اون سایت رو بردن بالا وقتی می گی سرعتم پایینه می گه برید اون فایل رو دانلود کنید ببینید سرعتتون چنده . یا کار دیگه ای می کنن می آن نگاه می کنند ببینید کدوم مشتری کم مصرفتره ، یه خورده سرعتش رو زیاد می کنند یعنی سرعت ما بالاس ولی اونی که زیاد استفاده می کنه رو می آرن پایین . خلاصه برای کم فروشی هزار تا راه وجود داره . تا وقتی مخابرات رقیب نداشته باشه همینجوریه .

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان منم تا چند روز آینده میام مخابرات. کسانی که 1 مگ نامحدود داشتن یا دارن میشه بگید سرعتتون چجوریه؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
دوستان منم تا چند روز آینده میام مخابرات. کسانی که 1 مگ نامحدود داشتن یا دارن میشه بگید سرعتتون چجوریه؟
شانست خوب باشه منطقه تون اکی باشه ۱۲۰ میگیری
شانستم خوب نباشه سرعت تو روز بین ۳۰ تا ۷۰ هست با پکت لاست زیاد و شب از ساعت ۲ تا ۱۰ صبح میشه همون ۱۲۰ !
همین ۲ حالت رو داره :rolleyes:

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
چند ماه تا مي تونستن مشتري جذب كردن 256 نامحدود داشتيم با سرعت بالاي 100 دانلود مي كرديم . الان كه شركت هاي خصوصي رو زدن داغون كردن سرعت رو كردن 30 مي گن همينه كه هست 256 رو تقسيم بر 8 كن ميشه همين. من 24 ساعت تموم كه يكضرب دانلود كنم 2 گيگ مي گيره.
فقط اونايي كه خيلي مايه دار هستند مي تونن 1 مگ نامحدود بگيرن ماهي 45000 اوشلوق بعد شب و روز با سرعت 120 دانلود كنند! من كه نمي تونم ماهي 45 بدم پاي اين نت:D

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
تو این وضعیت گرونی ، isp ها چون ظاهرا قیمتشون رو افزایش ندادند ، یا حداقل قبل از این گرونی ها کلا قیمتشون بالا بود ، مثل بقیه خدمات مخابرات ، الان می خوان با کم فروشی جبران کنند. برای این کار هم هزار تا راه داره . مثلا برای ساکت کردن مشتری اومدن یک فایلی تو سایتشون گذاشتن و مخصوصا پهنای باند اون سایت رو بردن بالا وقتی می گی سرعتم پایینه می گه برید اون فایل رو دانلود کنید ببینید سرعتتون چنده . یا کار دیگه ای می کنن می آن نگاه می کنند ببینید کدوم مشتری کم مصرفتره ، یه خورده سرعتش رو زیاد می کنند یعنی سرعت ما بالاس ولی اونی که زیاد استفاده می کنه رو می آرن پایین . خلاصه برای کم فروشی هزار تا راه وجود داره . تا وقتی مخابرات رقیب نداشته باشه همینجوریه .
وقتی پولداره تو این مملکت 1 قرون مالیات نمیده همین میشه دیگه دزدی کم فروشی فساد داره بیداد میکنه
حالا شانسی برای بعضی ها خوب درومده باید خدا رو شکر کنند وگرنه که اصلا مالی نیست برای من که بی کیفیتترین بود

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
چند ماه تا مي تونستن مشتري جذب كردن 256 نامحدود داشتيم با سرعت بالاي 100 دانلود مي كرديم . الان كه شركت هاي خصوصي رو زدن داغون كردن سرعت رو كردن 30 مي گن همينه كه هست 256 رو تقسيم بر 8 كن ميشه همين. من 24 ساعت تموم كه يكضرب دانلود كنم 2 گيگ مي گيره.
فقط اونايي كه خيلي مايه دار هستند مي تونن 1 مگ نامحدود بگيرن ماهي 45000 اوشلوق بعد شب و روز با سرعت 120 دانلود كنند! من كه نمي تونم ماهي 45 بدم پاي اين نت:D

تعرفه ها چرا اينطوريه
فرق دارن با هم؟؟
من الان ١ مگ دارم دوماهه نامحدود نيست سرعتش بيشتر از ٦٥ نميره

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
من 724 :دی
سرعت دانلودم 130 هست البته میانگینش اما دیگه پایینتر 120 و اینا نمیره

mohammad1.t

Registered User
لایک‌ها
36
تعرفه ها چرا اينطوريه
فرق دارن با هم؟؟
من الان ١ مگ دارم دوماهه نامحدود نيست سرعتش بيشتر از ٦٥ نميره

زياد فرقي ندارن با هم.
شما داره بهتون ظلم ميشه. يه مگ نامحدود هم كه بود سرعت واقعي بايد 125 دانلود مي كرديد. اين كه محدوده كه ديگه خيلي ناجوره. تماس بگيريد بگيد درست كنن.
البته نمي تونيد از كسي شكايت كنيد چون طبق مقررات عالي اينترنت ما سرعت واقعي 128 تقسيم بر 8 ميشه 16 پس سرعتتون بالاي 16 هست و مشكلي نيست!
ولي حتما تماس بگيريد با پشتيباني شايد خططتون مشكل داره.

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
زنگ زدمگفتن كلي سرعت كمه
مركز استان هم زدم همينو گفتن و كلي هم وضعيت خرابه
مسولين روزن ب خودشون زحمت تكون دادن نميدن خسته ميشن
احتمال دياد تا چند روز اينده درست شه ك اگه نشه قطعا خيلي سمت نت مخابرات نميرن

mousey

Registered User
لایک‌ها
27
زنگ زدمگفتن كلي سرعت كمه
مركز استان هم زدم همينو گفتن و كلي هم وضعيت خرابه
مسولين روزن ب خودشون زحمت تكون دادن نميدن خسته ميشن
احتمال دياد تا چند روز اينده درست شه ك اگه نشه قطعا خيلي سمت نت مخابرات نميرن

منم امیدوارم درست بشه . به غیر از امیدواری کار دیگه ای از دستمون بر نمی آد...

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
انصافا مخابرات بهترین سرویسو داره
من که راصیم

بالا