• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
بابا دمت گرم نجاتم دادی! شنبه میرم سراغشون با شیرینی تخلیه! اما بازم لنگ در هوا میمونم پیش کدوم یکی از این دوستان پدرسوخته برم برا ADSL!
درضمن فقط پول همون چند روزی که وصل بوده رو میگیره
اگه یه خط دیگه داشتم صبا یا hiweb رو تست میکردم

afshinyavary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من adslمخابرات مشهد رو دارم و حدود یه هفتست سرعت دانلود شبانه از سایتهای آپلود سنتر مثل آپلود باز،هیپ فیل،آپ تو باکس و...حتی با اکانت پریمیوم خیلی خیلی کم شده مثلا قبلا با 130 دانلود میکردم الان با 4خالی،البته روزا سرعت خوب میشه،منتها این درحالیه که همون شبانه از لینک های مستقیم سرعت خیلی بالایی دانلود میکنم.لطفا یکی کمک کنه دارم دیوونه میشم.
طرح:adsl 2m مخابرات مشهد
مودم
sadsmiley.gif
tp link (TD_8817

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوستان مخابرات خوزستان خوبه . پینگش و سرعت دانلودش اکثرا ثابت بوده واسه من !

این یک هفته هم میشه سرعت دانلود من از لینک های داخلی رفته روی 1 مگابایت .

Untitled.jpg

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
اي بابا همه كه ناراضين !!
ما رو بگو تازه رفتم ثبت نام كردم حجمي 512 رو ! تازه تو سايت زده 48 ساعته راه ميفته ولي حالا 4 روز گذشته هنوز هيچ خبري نيست ! زنگ زدم گفتن 10 روز طول ميكشه تا رانژه !!!

Sent from my 

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اي بابا همه كه ناراضين !!
ما رو بگو تازه رفتم ثبت نام كردم حجمي 512 رو ! تازه تو سايت زده 48 ساعته راه ميفته ولي حالا 4 روز گذشته هنوز هيچ خبري نيست ! زنگ زدم گفتن 10 روز طول ميكشه تا رانژه !!!

Sent from my 

این شرکت های پیمانکار هستند که خوب کار نمیکنند

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
مخابراتم رسما به آشغال نت تغییر نام داد! همین با یک رکورد میخام زیر یک هفته ازش بیام بیرون!! اونم با سرویس 2 مگ نامحدود!

سزعت دانلود در 24 ساعت از پرسرعت ترین سرور داخل ایران: زیر 50! سرعت باز کزدن سایتم رقیب سرسخت دایل آپ!!

باید اینایی که اینترنت ایران رو مدیریت می کنن تیرباران کرد. از دم.

omid2048

Registered User
لایک‌ها
82
دوستان
من به بار گفتيم بياين يكي دو تا ايميل از سايت مخابرات بر ميداريم + شماره تلفن
هم ايميل ميزنيم هم تلفن
همه همكاري كنن ايميل بدن بلاخره يه تغييري ايجاد ميشه
نشد هم نشد چيزي از دست نداديم ك
بهتر از اينه كه نشتيم برا خودمون اينجا حرف ميزنيم

MOHSEN_PIXON

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان چهار پنج روزه سرعت نت من وحشتناک اومده پایین.در حد دایال آپ شده.
واسه کسی اینجوری شده؟
چیه قضیه؟

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
واسه من چند روز رفته بود بالا وحشتناک
الان برگشته و طبیعی شده

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
15 20 دقیقه پیش نتم یبار دیسکانتک شد. دوباره که کانکتش کردم سرعت درست شد! الان با 2 مگ نامحدود بین 200 تا 260 دانلود دارم!! سرعت باز کردن سایتم خیلی بهتر شده!

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
سرعت دانلود رفت رو 100 تا 180 و گاهی بالای 200! اما بازم دمشون گرم که دسته کم این ترنتشونو درست کردن! البته اینجا ایرانه دوستان! چیزای خوبو زود خراب میکنن.

ahmadra.2520

Registered User
لایک‌ها
163
مخابراتم رسما به آشغال نت تغییر نام داد! همین با یک رکورد میخام زیر یک هفته ازش بیام بیرون!! اونم با سرویس 2 مگ نامحدود!

سزعت دانلود در 24 ساعت از پرسرعت ترین سرور داخل ایران: زیر 50! سرعت باز کزدن سایتم رقیب سرسخت دایل آپ!!

باید اینایی که اینترنت ایران رو مدیریت می کنن تیرباران کرد. از دم.

شما سرويس ٢مگ نامحدود داريد چقدر هر دوره هزينش ميشه؟ازاده شرايط خاصي كه نميخواد؟

=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_=_
فروش پكيج عظيم بازي هاي مك و آيفون با قيمت استثنايي=پيام خصوصي

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
شما سرويس ٢مگ نامحدود داريد چقدر هر دوره هزينش ميشه؟ازاده شرايط خاصي كه نميخواد؟

هزینش ماهی 74000 تومن هست که روی قبض تلفن میاد.

باید مالک خط + کارت ملیش + آخرین قبض پرداختی خطی که روش میخاین ADSL راه اندازی بشه رو ببرید به بخش امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون.

Last edited:

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
سرعت برگشت زیر 50! دیشب دو دثانیه از دستشون در رفت سرعتا درست شد زود زدن دوباره ناکارش کردن.

hosseinmet

Registered User
لایک‌ها
7
برا من امروز کلا گوگل رو باز نمیکنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
این وضعیت همیشه تو آدینه ها اتفاق میفته. یعنی سرعتا خیلی کمتر میشه. اگه فردا درست نشه مخابراتم میره تو باقالیا.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
جالبه من رفتم خونه فامیلمون که کارمند مخابراته سرویس 1مگ 1گیگ و 512نامحدود داشت تست کردم دیدم هم پینگ عالیه بدون پکت لاس و هم سرعت عالی!
اومدم خونه دیدم سرویس خودم داغونه :|
اونجا کلی تریس روت هم کردم دقیقا مسیرش مثل مسیر سرویس خودمه اما اون کجا و این کجا!!

ظاهرا تو سیستم اکانتینگشون میتونن تنظیم کنن به یکسریا سرویس ویژه و بدون مشکل بدن بقیه کاربرا هم که اصلا مهم نیستن :|

در هر صورت منکه از فردا صبح سوییچ میکنم به وایمکس.

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
جالبه من رفتم خونه فامیلمون که کارمند مخابراته سرویس 1مگ 1گیگ و 512نامحدود داشت تست کردم دیدم هم پینگ عالیه بدون پکت لاس و هم سرعت عالی! اومدم خونه دیدم سرویس خودم داغونه :| اونجا کلی تریس روت هم کردم دقیقا مسیرش مثل مسیر سرویس خودمه اما اون کجا و این کجا!! ظاهرا تو سیستم اکانتینگشون میتونن تنظیم کنن به یکسریا سرویس ویژه و بدون مشکل بدن بقیه کاربرا هم که اصلا مهم نیستن :| در هر صورت منکه از فردا صبح سوییچ میکنم به وایمکس.
این که مشخصه! اصلا اساس همه چیز ایران بر پارتی بازی هست! در مورد سرعت هم من همچنان با 2 مگ نامحدود دارم با زیر 50 60 دانلود میکنم و این وضعیت توی 24 ساعت بدتر میشه که بهتر نمیشه! آسیاتک دسته کم با 1 مگش یکسره رو 60 بود. فک نمیکردم مخابراتم اینقدر آشغال باشه. منم فردا میبنمدمش این جوک معروف به اینترنت پرسرعت رو.

بالا