• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,691
من 256 نامحدود دارم.اوایل یعنی طرفای عید که گرفته بودم سرعت بین 100 تا 120 بود.ولی بعد یکی دو ماه اوضاع یه دفعه تغییر کرد الان سرعت بین 35 تا 40 هست.

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
من 256 دارم 4 گیگ حجم

روز و شب 200 تا رو میره

خوبه اگه چشمش نکنین

vaitaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
دوستان لطف کنید یه چند تا از dns های مخابرات رو معرفی کنند !
با سپاس

mr-dion

Registered User
لایک‌ها
13
وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت تا هشت برابر افزایش خواهد یافت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد که مردم به پست اعتماد دارند اما خواسته دولت افزایش سرعت در امور ارتباطی است.

به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ابزارهای نوین ارتباطی و نقش آنها در جامعه اظهار کرد: سبک زندگی در دنیا عوض شده است و فناوریهای جدید، علاوه بر مزایای که دارند، معایبی هم دارند اما اگر خوب استفاده شوند مزایا بر معایب غالب است.

واعظی با نگاهی به عملکرد پست درباره تکنولوژیهای جدید تصریح کرد: نکته این است که تکنولوژیهای جدید ارتباطی جای نامه نگاری را نمی گیرد و از سوی دیگر کاربرد پست هم تفاوت کرده است. در گذشته پست به نامه نگاری محدود می شد اما امروزه پست در دنیا و ایران در ارتباط تنگاتنگ با زندگی خانواده‌هاست.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پست نیاز به فرهنگ سازی داریم خاطرنشان کرد: اقدامات موثری از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این خصوص دنبال می‌شود و مردم به پست اعتماد دارند. اگر بتوانیم هر ماه یک سرویس جدید به مردم ارائه دهیم می توانیم در شرایط آمد و شدید همراه با ترافیک روند زندگی را تسهیل کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین گفت: می خواهیم علاوه بر اعتمادی که در بین مردم نسبت به پست وجود دارد سرعت عمل نیز بالا رود و از این رو در حال برنامه ریزی سامانه‌ای تحت عنوان 193 هستیم که ارتباط نزدیکی بین شرکت پست و مردم باشد که نیازها و خواسته‌های و گلایه‌های مردم را بررسی می کند.

محمود واعظی در خصوص افزایش سرعت اینترنت در کشور گفت: متقاضی اینترنت در ایران بسیار بالاست و پهنای باند بین المللی ما محدود است که اکنون حدود 72 گیگابایت بر ثانیه است که باید چند برابر افزایش پیدا کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم که در گفت‌وگوی تلفنی با یک برنامه رادیویی س یادآور شد: پروژه‌های مختلفی در این خصوص طراحی شده است و با جدیت خواسته مردم دنبال خواهد شد و امید است که به تدریج سرعت اینترنت افزایش یابد و پیش بینی می شود سال آینده سرعت به دو برابر افزایش یابد اما برنامه ما تا پایان چهار سال این است که این رقم به هشت برابر افزایش یابد.

• Like
Reactions: VTG

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد که مردم به پست اعتماد دارند اما خواسته دولت افزایش سرعت در امور ارتباطی است.

به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ابزارهای نوین ارتباطی و نقش آنها در جامعه اظهار کرد: سبک زندگی در دنیا عوض شده است و فناوریهای جدید، علاوه بر مزایای که دارند، معایبی هم دارند اما اگر خوب استفاده شوند مزایا بر معایب غالب است.

واعظی با نگاهی به عملکرد پست درباره تکنولوژیهای جدید تصریح کرد: نکته این است که تکنولوژیهای جدید ارتباطی جای نامه نگاری را نمی گیرد و از سوی دیگر کاربرد پست هم تفاوت کرده است. در گذشته پست به نامه نگاری محدود می شد اما امروزه پست در دنیا و ایران در ارتباط تنگاتنگ با زندگی خانواده‌هاست.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پست نیاز به فرهنگ سازی داریم خاطرنشان کرد: اقدامات موثری از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این خصوص دنبال می‌شود و مردم به پست اعتماد دارند. اگر بتوانیم هر ماه یک سرویس جدید به مردم ارائه دهیم می توانیم در شرایط آمد و شدید همراه با ترافیک روند زندگی را تسهیل کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین گفت: می خواهیم علاوه بر اعتمادی که در بین مردم نسبت به پست وجود دارد سرعت عمل نیز بالا رود و از این رو در حال برنامه ریزی سامانه‌ای تحت عنوان 193 هستیم که ارتباط نزدیکی بین شرکت پست و مردم باشد که نیازها و خواسته‌های و گلایه‌های مردم را بررسی می کند.

محمود واعظی در خصوص افزایش سرعت اینترنت در کشور گفت: متقاضی اینترنت در ایران بسیار بالاست و پهنای باند بین المللی ما محدود است که اکنون حدود 72 گیگابایت بر ثانیه است که باید چند برابر افزایش پیدا کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت یازدهم که در گفت‌وگوی تلفنی با یک برنامه رادیویی س یادآور شد: پروژه‌های مختلفی در این خصوص طراحی شده است و با جدیت خواسته مردم دنبال خواهد شد و امید است که به تدریج سرعت اینترنت افزایش یابد و پیش بینی می شود سال آینده سرعت به دو برابر افزایش یابد اما برنامه ما تا پایان چهار سال این است که این رقم به هشت برابر افزایش یابد.

آدم خالی بند ...

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893

هرکی افزایش نده :rolleyes:

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان من یه مشکلی دارم

نامحدود که دیگه تمدید نمیکنم
بی شرفا همش قطع می کردن پشتیبانیش هم با کمال پر رویی میگفت برنامست
از صبح که به 128 حجمی تمیدید کردم تا برم رو یه شرکت دیگه سرویس یه 2-3 ساعت وصل بود بعدش قطع شده
البته هر وقت که تلفن رو برمیدارم و یه شماره میگیرم سرویس فعال میشه اما اینترنت وصل نمیشه
بعدش برمیگرده به حالت اول با نا محدود این مشکل رو نداشتم

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان من یه مشکلی دارم

نامحدود که دیگه تمدید نمیکنم
بی شرفا همش قطع می کردن پشتیبانیش هم با کمال پر رویی میگفت برنامست
از صبح که به 128 حجمی تمیدید کردم تا برم رو یه شرکت دیگه سرویس یه 2-3 ساعت وصل بود بعدش قطع شده
البته هر وقت که تلفن رو برمیدارم و یه شماره میگیرم سرویس فعال میشه اما اینترنت وصل نمیشه
بعدش برمیگرده به حالت اول با نا محدود این مشکل رو نداشتم

خطتون نویزی چیزی نداره؟

alijamali71

Registered User
لایک‌ها
17
نویز داره اونم تا دلتون بخواد فردا قراره طرف بیاد نگاه کنه
مشکل من اینه که من با همین نویز با 512 و با 1 مگ و با 256 هم دانلود کردم الان هم 128 رو روی 512 بستن ولی وصل نمیش ه!!!!!!!!!!

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305

بیخودی اعتماد مردم رو به خودتون نچسبون...

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
نویز داره اونم تا دلتون بخواد فردا قراره طرف بیاد نگاه کنه
مشکل من اینه که من با همین نویز با 512 و با 1 مگ و با 256 هم دانلود کردم الان هم 128 رو روی 512 بستن ولی وصل نمیش ه!!!!!!!!!!

یه خط جدا براش بگیرین سیماهم تو آفتاب نباشن
این بهترین راهه

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
امروز قطعی داشت .دیروزم همینجور.
کلا اینترنت تو ایران خیلی فلجه .یعنی مقایسه میکنه پرایه ادم میریزه

Evil_666_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام به همه
یه سوال داشتم راهی هست که بتونیم اینترنتی اطلاعات سرویسمون رو بگیریم؟؟
من درخواست تغییر پهنای باند دادم الان اعمال شده میخواستم ببینم سرویس رو محدود نکرده باشن.

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز قطعی داشت .دیروزم همینجور.
کلا اینترنت تو ایران خیلی فلجه .یعنی مقایسه میکنه پرایه ادم میریزه

ديروز عصر براي من هم قطع بود ولي با اين تفاوت که سايتهايي که در داخل ايران ميزباني ميشدند رو مثل برق باز ميکرد.بنظر من تمام اين قطعي ها مربوط ميشه به راه اندازي اينترنت ملي.فعلا توي مرحله تست هستند و کارشون اشکالاتي داره.کلا توي اين چند وقت اخير وضعيت سرويس دهي مخابرات خيلي بد شده.زنگ هم که زدم ديدم حداقل 20 دقيقه بايد در صف انتظار باشم.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
تو این دو سه روزه اخیر افتضاح شده،پشتیبانی هم گوشی رو برنمیداره !
جالبه دو سه ساعت که استفاده نمیکنم اینترنت قطع میشه و باید مودم رو خاموش روشن کنم تا درست شه !

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
مشکل قطعی ها :| ( و ضرر کننده اصلی : کاربران ! )
----------------------------------------------------------

در ادامه اختلافات موجود میان شرکت مخابرات ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این بار معاون شرکت مخابرات ایران از دستور توقف فروش پهنای باند اینترنت از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت به مخابرات خبر داد.اختلاف و کشمکش میان شرکت مخابرات ایران با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالهای پس از خصوصی سازی این شرکت بارها بروز پیدا کرده به نحوی که این وزارتخانه و سازمانها و شرکتهای تابعه آن طی چند ماه اخیر در موارد مختلفی همچون نرخ مکالمات و تعرفه گذاری، بدهی مخابرات به دولت و واگذاری مخابرات به بخش خصوصی، بارها از عملکرد این شرکت انتقاد کرده و آن را غیرقانونی اعلام کرده اند.
این بار معاون شرکت مخابرات ایران از دستور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برای توقف فروش پهنای باند اینترنت به مخابرات خبر داد.داوود زارعیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت به بهانه اختلاف حساب و بدهی فروش پهنای باند اینترنت به مخابرات را متوقف کرده است، اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران شاید اختلاف حساب جزئی با شرکت ارتباطات زیرساخت داشته باشد اما بدهی به این شرکت نداشته و این درحالی است که زیرساخت بدون برگزاری جلسه و ارائه جزئیات این بدهی، در اقدامی غیرمنطقی فروش پهنای باند اینترنت را به مخابرات متوقف کرده است.وی گفت: متاسفانه در این جریان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به جای آنکه حامی مردم باشد به صورت یکطرفه از شرکت ارتباطات زیرساخت حمایت می کند و در نامه ای به مخابرات اعلام کرده که اگر می خواهید پهنای باند دریافت کنید بدهی خود را بپردازید.
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه در این نامه اشاره ای به مبلغ بدهی مخابرات نشده است، افزود: مخابرات آمادگی خود را برای مذاکره با شرکت ارتباطات زیرساخت و شفاف شدن بدهی عنوان شده اعلام کرده اما تاکنون جلسه ای در این زمینه از سوی این شرکت ترتیب داده نشده است.زارعیان با اشاره به برنامه های توسعه ای شرکت مخابرات ایران برای اینترنت پرسرعت در کل کشور گفت: هم اکنون تمامی استانها نیاز به پهنای باند اینترنت داشته و تقاضای خود را پیش از این به شرکت زیرساخت اعلام کرده اند که دستور توقف فروش، توقف توسعه adsl در کشور را به همراه دارد.وی تصریح کرد: عدم اختصاص پهنای باند اینترنت به مخابرات نه تنها تقاضای متقاضیان adsl را بی پاسخ خواهد گذاشت بلکه برای مشترکان فعلی مخابرات نیز مشکلاتی را به همراه دارد چرا که در صورت قطعی لینک و بروز مشکلات فنی، مخابرات امکان پشتیبانی از سرویس را با وجود محدودیت پهنای باند نخواهد داشت.به گزارش مهر، اوایل سال 90 نیز جنجال بر سر بدهی مخابرات به شرکت زیرساخت، آغازگر کشمکشی میان این دو شرکت بود به نحوی که شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه ای اعلام کرد که به علت بدهی مخابرات، تمامی ارتباطات مخابراتی کشور را که از سوی شرکت مخابرات ایران عرضه می شود برای حدود چند ده میلیون مشترک قطع خواهد کرد.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,791
امروز یاهو باز نمیشه!!!

بالا