• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
و آنگاه که دولت دستش را به روی اموال قدیمی دراز میکند و خصوصی خواهان گویند: ما نمیدهیم
همانا در بن شدن تارنماهای فرنگی نشانه هایی است برای گروهی که کسب و کارشان را به نت سپرده اند!

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان یک سوال فنی داشتم

من شبا شظ ساعت 1 تا 1.5 با سرعت 250 دانلود میکنم.ولی بعد 1.5 ناگهان سرعتم به 50 میرسه و ثابت میمونه.شمکل از کجس؟

طرح آشنای اول دارم . که طبق گفته پشتیبانی سرعت ما رو روی 2 مگا بیت بستن که به ضریب اشتراک 1. 10 تقریبا میشه همون 250.

حالا من باید چکار کنم به نظر شما؟

با تشکر

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان یک سوال فنی داشتم

من شبا شظ ساعت 1 تا 1.5 با سرعت 250 دانلود میکنم.ولی بعد 1.5 ناگهان سرعتم به 50 میرسه و ثابت میمونه.شمکل از کجس؟

طرح آشنای اول دارم . که طبق گفته پشتیبانی سرعت ما رو روی 2 مگا بیت بستن که به ضریب اشتراک 1. 10 تقریبا میشه همون 250.

حالا من باید چکار کنم به نظر شما؟

با تشکر

تجربه ساعت کرده چنانچه در ایران, جایی پول اضافی بابت خدمتی خدا پسندانه استانده شد, اساسا هدفی جز رضای خدا را دنبال نمی کند!!!

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
manam 256 ba 4gig hajm daram sorat ta 170miad
kudum shahrin?
512 ro test kardin?

من استان مرکزی - محلات
512 همسایمون داره البته داشت 250 تا میرفت
128 هم 30-40 تا میره
از همه بهترش همین 256 هه

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
خبرو که شنیدید؟ مخابرات نمیتونه اینترنت پرسرعت بده؟

من تو پنلم میتونم دوباره تمدید کنم اشتراکمو،پس داستان چیه؟ ماها میتونیم ادامه بدیم؟ فقط اشتراک جدید نمیتونه بده؟!!!

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
خبرو که شنیدید؟ مخابرات نمیتونه اینترنت پرسرعت بده؟

من تو پنلم میتونم دوباره تمدید کنم اشتراکمو،پس داستان چیه؟ ماها میتونیم ادامه بدیم؟ فقط اشتراک جدید نمیتونه بده؟!!!

چ خبری؟!!!!

ارسال نشده توسط آیپد مینی

m6969

Registered User
لایک‌ها
71

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
پس آنروز هیچ isp پورت خالی نمیدهد و زورگویان isp دار گویند: به شکرانه بن شدن مخابرات, تعرفه ها را مضاعف کرده و جایزه مصرف منصفانه را بر اقصی نقاطشان بکوبیم
در آنروز هر آینه پارتی داران بیکار رستگار خواهند شد و بینوایان ایکاش ترافیکی را برای زندگی بی نت پیش فرستاده بودیم!

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز هم وضع اينترنت مخابرات کاملا داغون بود.حسابي سرويس دهيشون افتضاح شده.توي 1.5 سال گذشته هيچ وقت مثل اين چند وقت اخير نبوده.شايد دليلش راه اندازي اينترنت ملي از سوي مخابرات باشه.زنگ هم که زدم ترافيک خطوطشون شديدا بالا بود.پس حتما خبري بوده.

اين قضيه "مخابرات اينترنت پرسرعت نميدهد" هم از اون داستانهاست که اينا درآوردن.مخابرات ظاهرا بدهي داره به زيرساخت.اونها هم اينطوري تهديد کردن.چند وقت ديگه همه چي درست ميشه.اينا که نميان دست مخابرات رو از اينترنت پرسرعت قطع کنن.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
امروز هم وضع اينترنت مخابرات کاملا داغون بود.حسابي سرويس دهيشون افتضاح شده.توي 1.5 سال گذشته هيچ وقت مثل اين چند وقت اخير نبوده.شايد دليلش راه اندازي اينترنت ملي از سوي مخابرات باشه.زنگ هم که زدم ترافيک خطوطشون شديدا بالا بود.پس حتما خبري بوده.

اين قضيه "مخابرات اينترنت پرسرعت نميدهد" هم از اون داستانهاست که اينا درآوردن.مخابرات ظاهرا بدهي داره به زيرساخت.اونها هم اينطوري تهديد کردن.چند وقت ديگه همه چي درست ميشه.اينا که نميان دست مخابرات رو از اينترنت پرسرعت قطع کنن.

انشاءالله!
راضی به رضای او
چونان که باز پس گیری مخابرات نیز بلوایی به پا کرده است

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
موخابرات نت نده دیگه نمیام پی تی :دی

ارسال نشده توسط آیپد مینی

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
129
من دیشب 20:30 شنیدم
اینم لینک خبر
توقف فروش اینترنت به مخابرات

ما که مشترکیم،میتونیم همچنان تمدید کنیم؟ یا بعد از پایان سرویس دیگه نمیتونیم تمدید کنیم؟!
مخابرات دیگه خصوصی شده(****)،الان هم دارن میپیچین به پرو پاش تا دوباره بیاد زیر دست دولت.
مخابرات فقط میخواد سرویس های نامحدودش رو محدود کنه(فروش اینترنت هم به زیر ساخت بدهی داره برای همین میگن تا بدهی رو ندی از اینترنت خبری نیست)

mohijon

Registered User
لایک‌ها
16
سرویس 2 مگ مخابرات(محدود)شبا چند میزنه؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
3032561076.png

87922474.png

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
داداش کدوم تعرفه هستی؟
نامحدود؟1مگه؟یا چی؟
نه نامحدود نیست،محدوده،شب ها هم 10 شب تا 8 صبح 50% حساب میشه اما سرعتش همینه و پایین نمیاد.
البته نامحدود هم دارن ولی شنیدم مفت نمی ارزه،منم سرعت بالا برام خیلی مهمه چون یکسره توی سایت های PTC فعالم.

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
مگه مخابرات جریمه نشد؟ بازم سرویس میده؟ (تهران - مخابرات پیام نور - نامحدود میخوام)

بالا