• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

payman1

Registered User
لایک‌ها
117
سرویس 256 و 512 نامحدود مخابرات الان حداقل و حداکثر چند میده؟ ارزش داره بگیرم یا به درد نمیخوره؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دوستان اگر اشتباهاً در خصوص وبلاگم برایتان نامه ارسال کرده‌ام و در صورتی که علاقه‌ای به آن نوشته‌ها ندارید، برایم بنویسید (چه در نامه‌ای خصوصی و یا همین‌جا) تا نام شما را از فهرستم خارج کنم. تمنا می‌کنم اصلاً تعارف نکنید :)
اگر هم برای برخی دو بار نامه ارسال کرده‌ام، لطف کنید و خبرم کنید :)

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
سرویس 256 و 512 نامحدود مخابرات الان حداقل و حداکثر چند میده؟ ارزش داره بگیرم یا به درد نمیخوره؟
بترتیب 30 و 60 اما آشغاله. بیشتر وقتها حتی با دانلود منیجرم نصف سرعتم بهت نمیده!

perspolis1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشترگ گرامي
بدينوسيله به اطلاع ميرساند با توجه به اعلام شرکت ارتباطات زير ساخت مبني بر تغييرات فني در تاريخ 92/8/28 از ساعت 00:00 تا 6:00 بامداد احتمال بروز اختلال براي مشترکينADSL استان وجود دارد.
پيشاپيش از بردباري شما سپاسگذاريم
گمونم از فردا همه چی حل بشه.مثل سابق. :rolleyes:

دوست عزیز این خبر لینکش چیه؟ کدو سایت نوشته؟

perspolis1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینم پینگ 4.2.2.4 من همین الان. مخابرات 1مگ نامحدود البته 2..3 ماه پیش پینگ رو 110بود.

Untitled.jpg

D3XTER

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان من اسیا گوه دارم و واقعا دزدن میخوام از مخابرات الغدیر تهران بگیرم یا شاتل
تو سرویس نا محدود کدوم بهتره بالاترین سرویس که مخابرات میده سرعت دانلودش چقدره تو ساعات عادی

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوستان من اسیا گوه دارم و واقعا دزدن میخوام از مخابرات الغدیر تهران بگیرم یا شاتل
تو سرویس نا محدود کدوم بهتره بالاترین سرویس که مخابرات میده سرعت دانلودش چقدره تو ساعات عادی

یکم صبر کنی بهتره
2 مگ میده مخابرات سرعت ماکزیمم 240 هست الان با این وضعیت خوبی که این چند روز دیدم تو بدترین ساعاتم فک میکنم با 200 بگیری
4 مگ هم منبع موثق دارم که میدن حتی به خونه ها
ولی یکم صبر کن از همین تاپیک اخبارو دنبال کن انگار دارن خیلی چیزارو دست میکنن
دیشب هم اعلام کردن که زیر ساخت داره کابلارو عوض میکنه برای ارتقاع شبکه
واقعا این چند روز نت من خوب شده نه که بگم عالیه عالی ولی 90% چیزی که باید باشه هست درسته 1 ساعتایی اختلال داره ولی زود درست میشه قطع نمیشه ولی معلومه دارن تغییرات اعمال میکنن

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
دو شب پیش بود که از ساعت 12 شب به بعد وضعیت به شدت داغون شد اما صبحش که بلند شدم دیدم خیلی بهتر تر قبل شده بود . سرعت وبگردی خیلی بهتر شده ، سایتا بدون مشکل باز میشن و پینگ هم خیلی بهتر شده . قبلا رو 4.2.2.4 پینگ حدود 270 تا بود با 20 درصد پکت‌لاس . بعد اینکه درست شدش شد حدود 130 تا اما هنوزم 20 درصد پکت‌لاس بود . یه اعلام خرابی تو سایت زدم . امروز دیدم پینگ شده حدود 170 تا اما پکت‌لاس شده حدود 3 درصد که خیلی بهتره .

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
اینترنت من سایتارو کند باز میکنه ولی دانلودش خوبه.چه دلیلی داره؟

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 2

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

براي منم همينطوره.چند روزي ميشه که سرعت باز کردن سايتها کند شده.کارهاي اينا که دليل نداره.

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305

براي منم همينطوره.چند روزي ميشه که سرعت باز کردن سايتها کند شده.کارهاي اينا که دليل نداره.

برای اینکه تعداد کانکشنهای همزمان هنگام سایت بازکردن کمتر از میزان کانکشنها برای دانلود هست و همین تعداد کانکشناست که سرعت شمارو کم و زیاد میکنه.

اما نرم افزارهای دانلود مثه IDM از تعداد بیشتری کانکشن بشکل همزمان استفاده میکنن در نتیجه سرعت دانلود بیشتر از سرعت وبگردی میشه.

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان کسی از این سروسی های محدود مخابرات در تهران خبری نداره ؟ که سرعتشون همون اسمیه یا بالاتره ؟ کیفیتشون چطوره ؟
ممنون

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

برای اینکه تعداد کانکشنهای همزمان هنگام سایت بازکردن کمتر از میزان کانکشنها برای دانلود هست و همین تعداد کانکشناست که سرعت شمارو کم و زیاد میکنه.

اما نرم افزارهای دانلود مثه IDM از تعداد بیشتری کانکشن بشکل همزمان استفاده میکنن در نتیجه سرعت دانلود بیشتر از سرعت وبگردی میشه.

حرف شما تا حدی درسته اما تو وبگردی حجم هر قطعه متفاوته و برای هر فایل هم نهایتا 1 کانکشن زده میشه ، بعنوان مثال وقتی یک صفحه ای که 1 عکس 1مگابایتی توش باشه رو بخوایم لود کنیم ، اجزای کم حجمش سریع با چند کانکشن لود میشن اما اون عکس پر حجم با 1کانکشن و بصورت لاکپشتی لود میشه.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
دوستان کسی از این سروسی های محدود مخابرات در تهران خبری نداره ؟ که سرعتشون همون اسمیه یا بالاتره ؟ کیفیتشون چطوره ؟
ممنون
تو تهران هنوز خبری از حجمی نیست ، تازه بعد از 9ماه!! از تصویب تعرفه ها لطف کردن و این صفحه رو با تعرفه های جدید آپدیت نمودن::confused:
مخابرات استان تهران - اینترنت پرسرعت (ADSL)

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
تو تهران هنوز خبری از حجمی نیست ، تازه بعد از 9ماه!! از تصویب تعرفه ها لطف کردن و این صفحه رو با تعرفه های جدید آپدیت نمودن::confused:

من تماس گرفتم اوپراتور روحشم خبر نداشت گفت نداریم که بدیم ! با اینکه تو سایت نوشته الان آماده ست. تازه اینطور که مشخصیه شبانه رایگان هم نداره.

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325

من تماس گرفتم اوپراتور روحشم خبر نداشت گفت نداریم که بدیم ! با اینکه تو سایت نوشته الان آماده ست. تازه اینطور که مشخصیه شبانه رایگان هم نداره.

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
این که زده نامحدود (حداکثر 108 ) یعنی چی ؟ یعنی نامحدودی که حجمش 108 گیگه ؟ این که میشه محدود .
بعد یه سوال دیگه هم داشتم . دوستان من قبل مهر ثبت نام 1 مگ کردم ولی پورت خالی نداشتن . 28 مهر اینطورا بود که زنگ زدن گفتن پورت خالی شده اینترنت رو وصل کردن .
حالا من کدوم تعرفه رو باید بپردازم (جدید یا قدیم ) ؟ 43 تومان یا کدوم ؟ بعد اینکه الان من مشترک قدیم حساب میشم حجم دانلودم نامحدوده یا اینکه
مشترک جدید محسوب میسم و حجم دانلودم 108 گیگه ؟
با تشکر از دوستان

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
پینگ مخابرات خوبه
من مبین نت داشتم افتضاح بود

بالا