• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
منم 2 مگ دارم از صبح تا ساعت 11 ظهر سرعت دانلود رو 250.60 اما بعدش تا غروب رو 30 .40 میره . پشیمونم

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من نامحدود آسیا تک دروغگو داشتم اومدم
مخابرات نامحدود گرفتم
اول یک مودم 4 پورت دی لینک به ارزش حدود 80 تومن مجانی گرفتم
دوم هزینه استفاده رو دوماه بعد میدم برخلاف بقیه شرکت ها که پیش پیش یکماه میگیرن
سوم حدود 10 تومن ارزونتر از سرویس ماهانه مشاب بقیه شرکت هاست
چهارم یکروزه رانجه شد
پنجم سرعت دانلودم از شرکت آسیاتک بیشتره
الان با 512 حدود 60 تاست
ولی 512آسیاشت حدود 20-30 بود

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
آیا پینگ شما هم زیاد شده ؟ فرق نمیکنه چه با خارج چه با داخل . من با یک سرور که تست میکردم از دیشب پینگ 110-140 تا زیاد شده .
آیا برای شما هم اینطور شده ؟

perspolis1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آیا پینگ شما هم زیاد شده ؟ فرق نمیکنه چه با خارج چه با داخل . من با یک سرور که تست میکردم از دیشب پینگ 110-140 تا زیاد شده .

بله تو این هفته که تعطیلی بود سرعت و پینگ خوب بود.واسه منم الان پینگم رفته بالا دیروز با 4.2.2.4 170 بود الان شده 440.معلوم نیست تا کی اینطوری میمونه.

djsec6004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من چندروزه که با adsl مخابرات سایت سازمان سنجش رو نمیتونستم باز کنم ولی با عوض کردن DNS به 8.8.8.8 مشکل حل شد...
خواهشا کیا همین مشکلو دارن؟
یه راه حل اساسی برای این مشکل سراغ دارین؟

Rezaguitar

Registered User
لایک‌ها
414
سلام
من چندروزه که با adsl مخابرات سایت سازمان سنجش رو نمیتونستم باز کنم ولی با عوض کردن DNS به 8.8.8.8 مشکل حل شد...
خواهشا کیا همین مشکلو دارن؟
یه راه حل اساسی برای این مشکل سراغ دارین؟
خودشون راه حلی ندارن چه برسه به بقیه!! هفته پیش کل سایتا رو باز نمیکرد فقط 3 4 تا سایت باز میشد منم ثبت نام ارشد داشتم زنگ زدم داد و بیداد کردم! برداشتن مامور فرستادن جلو در سیمای تلفنو چک میکنه,بهش میگم اصلا مشکل سیم نیست مشکل نرم افزاریه میگه من وظیفم اینه مودمو up تحویل شما بدم : )) منم گفتم زحمت نکش مودم خودش آپ هست.بعد از خود 2020 چند نفر زنگ زدن هر کدوم یه چرت و پرتی میگه!یکی میگه ping بگیر,یکی میگه نباید با وایرلس وصل شی با lan وصل شو!اون یکی میگه برو صفحه تست پارس آنلاین زدم اون صفحه هم باز نشد ! میگه نه اینجا من دارم میبینم صفحت باز شد! اصلا یه وضعیتی : )) آخر سر یه نفر زنگ زده میگه ببخشید مشکل سراسریه!!

deniro60

Registered User
لایک‌ها
28
بله کلا سیستم پاسخگویی ۲۰۲۰ تکه به طرف زنگ زدم روز اولی که adsl گرفتم میگم سیستم ندارم میخوام از طریق وایفای و ایپد تنظیم کنم میگه کنترل پنل رو باز کن میگم خانوم محترم کامپیوتر ندارم میگه رو همون ایپد منظورمه میگه من خودم ایپد دارم که ویندوز روش نصبه ، تشتکم پرید خلاصه با ناراحتی گفتم باشه شما درست میگی خلاصه از لحاظ اطلاعات واقعا تک هستند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

djsec6004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خودشون راه حلی ندارن چه برسه به بقیه!! هفته پیش کل سایتا رو باز نمیکرد فقط 3 4 تا سایت باز میشد منم ثبت نام ارشد داشتم زنگ زدم داد و بیداد کردم! برداشتن مامور فرستادن جلو در سیمای تلفنو چک میکنه,بهش میگم اصلا مشکل سیم نیست مشکل نرم افزاریه میگه من وظیفم اینه مودمو up تحویل شما بدم : )) منم گفتم زحمت نکش مودم خودش آپ هست.بعد از خود 2020 چند نفر زنگ زدن هر کدوم یه چرت و پرتی میگه!یکی میگه ping بگیر,یکی میگه نباید با وایرلس وصل شی با lan وصل شو!اون یکی میگه برو صفحه تست پارس آنلاین زدم اون صفحه هم باز نشد ! میگه نه اینجا من دارم میبینم صفحت باز شد! اصلا یه وضعیتی : )) آخر سر یه نفر زنگ زده میگه ببخشید مشکل سراسریه!!
اطلاعات حسن آقا میوه فروش سر کوچه در مورد شبکه و... از کارشناسان 2020 بیشتره! اونا هر دفعه بهشون زنگ میزنی یه سری کارای تکراری رو از رو لیست میخونن!
من موندم تا چند قرن دیگه تو ایران جا میفته که با ریست کردن مودم مشکلی حل نمیشه!

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
اطلاعات حسن آقا میوه فروش سر کوچه در مورد شبکه و... از کارشناسان 2020 بیشتره! اونا هر دفعه بهشون زنگ میزنی یه سری کارای تکراری رو از رو لیست میخونن!
من موندم تا چند قرن دیگه تو ایران جا میفته که با ریست کردن مودم مشکلی حل نمیشه!

90 % مشکلات همینطوری حل میشه.

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66

دقیقا منم این مشکل دارم شبا 12 به بعد اوکی هستش تا 10 صبح بعد از 11 یا 12 ظهر به بعد پینگ تایم 4.2.2.4 از 250 میشه 450 کلن این بالا رفتن پینگ برای خارج تنها نیست پینگ های داخلی هم خیلی بالا میره مثلا پینگی که برای سرور بازی کانتر هستش 10.30.70.2 شبها روی 30 هستش از ساعت 12 ظهر تا آخر شب میشه 150 یا 200 که اصلن هیچ کار مفیدی نمیشه انجام داد البته ریت دانلود زیاد پایین نمیاد ولی سرعت پینگ تایم افتضاح شده فکر میکردم مشکل از منظقه اندیشه فاز 1 هستش گویا سایر دوستان هم یک هفته ای هستش مشکل من رو دارند

k4v3h

Registered User
لایک‌ها
66
دوستان من 1 سال و نیم هستش که از مخابرات adsl 256 دارم و نامحدود هستش میخواستم بدونم دوستانی که طرح جدید (محدود شده) دارن چه فرقی با اینی که برای ما الان هستش داره؟ آیا سرعت پینگ تایم اوکی هستش ؟ برای من روی سرور گیم هر 1 دقیقه 5 تا 10 ثانیه تایم اوت داره که برای یک بازی این افتضاح هستش اونم بازیی مثل کانتر استریک که 1 ثانیه اش هم مهمه من قبلا از جای دیگه ای دی اس ال داشتم همین خونه اینطوری تایم اوت نمیداد از جای دیگه هم نمیشه گرفت چون مخابرات الان دیگه پورت خالی نمیده میخواستم بدونم با تغییر سرویس از قدیم (نامحدود) به جدید (حجمی) آیا کیفیت و این تایم اوتی که دارم اوکی میشه یا نه ممنون میشم بگید

cartesiba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بهترین dns برای مخابرات کدومه؟ هر شرکتی یه DNSداره مخابرات کدومه؟

preferred DNS?
alternate DNS?

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
دوستان من 1 سال و نیم هستش که از مخابرات adsl 256 دارم و نامحدود هستش میخواستم بدونم دوستانی که طرح جدید (محدود شده) دارن چه فرقی با اینی که برای ما الان هستش داره؟ آیا سرعت پینگ تایم اوکی هستش ؟ برای من روی سرور گیم هر 1 دقیقه 5 تا 10 ثانیه تایم اوت داره که برای یک بازی این افتضاح هستش اونم بازیی مثل کانتر استریک که 1 ثانیه اش هم مهمه من قبلا از جای دیگه ای دی اس ال داشتم همین خونه اینطوری تایم اوت نمیداد از جای دیگه هم نمیشه گرفت چون مخابرات الان دیگه پورت خالی نمیده میخواستم بدونم با تغییر سرویس از قدیم (نامحدود) به جدید (حجمی) آیا کیفیت و این تایم اوتی که دارم اوکی میشه یا نه ممنون میشم بگید

سلام دوست عزیز بنده خودم نامحدود دارم ولی دوستانی که محدود دارن هم از سرعت ناراضی هستن هیچ تفاوتی نداره نه سرعت نه پینگ نه تایم اوت

خیلی جالبه که بعد تقریبا یازده ماه الان حدود 1 روزه که سرعت نت من مثل قدیم شده و میتونم ویدئو استریم کنم!!!اگه همینجوری بمونه عالیه
دوستان از مراکز دیگه هم بگن وضعشون چطوره؟

زیاد رو دی ان اس حساس نباش
217.218.155.104
217.218.155.105
217.218.155.106

217.218.127.104
217.218.127.105
217.218.127.106

اگه مودم گزینه اتو دیسکاور داره بذارید رو همون اگه نه 0.0.0.0 وارد کنید میره رو دیفالت شبکتون

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
اه اه اه باز معلوم نیست چه خبره چند روزه سرعت افتضاحه.فشار خون گرفتم از دست اینا

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 2

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
مشترگ گرامي
بدينوسيله به اطلاع ميرساند با توجه به اعلام شرکت ارتباطات زير ساخت مبني بر تغييرات فني در تاريخ 92/8/28 از ساعت 00:00 تا 6:00 بامداد احتمال بروز اختلال براي مشترکينADSL استان وجود دارد.
پيشاپيش از بردباري شما سپاسگذاريم
گمونم از فردا همه چی حل بشه.مثل سابق. :rolleyes:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
عزیزان این اشتراک مخابراتتونو کنسل کنید منم تا چند ماه دیگه همین کارو می کنم!

SLIPKNOT2

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
میخوام از مخابرات 2 مگ نامحدود بگیرم. فقط برای دانلود و کار دیگه ای ندارم . از دوستان عزیز کسی تهران 2 مگ نامحدود از مخابرات گرفته ؟ سرعت دانلود 2 مگ مخابرات برای شما چنده ؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
مشترگ گرامي
بدينوسيله به اطلاع ميرساند با توجه به اعلام شرکت ارتباطات زير ساخت مبني بر تغييرات فني در تاريخ 92/8/28 از ساعت 00:00 تا 6:00 بامداد احتمال بروز اختلال براي مشترکينADSL استان وجود دارد.
پيشاپيش از بردباري شما سپاسگذاريم
گمونم از فردا همه چی حل بشه.مثل سابق. :rolleyes:

من یادمه که اینو اعلام کردن تو سایت خود مخابرات تهران هم اعلام کردن ولی ساعتشو نزدن فقط نوشتن از ساعت 12 به بعد اختلال داره واقعا برای من خیلی خیلی بهتر شده وقعا خوب شده الان 4 روزه مشکل نداره شده مثل پارسال همین موقع

سلام
میخوام از مخابرات 2 مگ نامحدود بگیرم. فقط برای دانلود و کار دیگه ای ندارم . از دوستان عزیز کسی تهران 2 مگ نامحدود از مخابرات گرفته ؟ سرعت دانلود 2 مگ مخابرات برای شما چنده ؟

2 مگ نا محدود شما با سرعت 240 دانلود میکنی اگه صرفا برای دانلود میخوای نه وبگردی خوبه یعنی بهترین گزینه هستش فقط اول برو ببین اصلا مرکز مخابراتیتون پورت میده یا نه

برای چی؟
مخابرات نگیریم پس از کجا بگیریم؟

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

اگر دانلود ندارید زیاد برید 1 این شرکتای خصوصی بگیرید خیلی بهترن الان مبین نت بیشتر جاهارو میده

این تست پینگ از دی ان اس 4.2.2.4 برای ساعت 12.05 ظهر هست
ping.png

بالا