• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
به نظرتون وقتی مسئول مخابرات میگه پورت خالی نداریم ، میشه با پارتی و امثالهم فشاری آورد تا پورت خالی پیدا کنن یا نه؟
منظورم اینه اینا عایا دروغ میگن نداریم ، یا نه واقعا ندارن؟ آخه اگه دروغ بگن با پارتی میشه فشار آورد ولی اگه راست بگن پارتیه ضایع میشه :دی
بازم میپرسم:
به نظرتون وقتی مسئول مخابرات میگه پورت خالی نداریم ، میشه با پارتی و امثالهم فشاری آورد تا پورت خالی پیدا کنن یا نه؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
منظورم اینه اینا عایا دروغ میگن نداریم ، یا نه واقعا ندارن؟ آخه اگه دروغ بگن با پارتی میشه فشار آورد ولی اگه راست بگن پارتیه ضایع میشه :دی
بازم میپرسم:

مخابرات دنبال پوله پس الکی نمیگه نداریم، باید تجهیزات جدید اضافه کنن یا اینکه یکی کنسل کنه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
باز دوباره سرعت باز کردن صفحات وب در حد لاکپشتي شده.يه روز خوش از اين اينترنت نديديم.

khazar

Registered User
لایک‌ها
29
لعنت به این اینترنت لاکپشتی. حالم بهم خورد.

delta21

Registered User
لایک‌ها
392
من میخوام اینترنت مخابرات بگیرم دوستان ازش راضی هستیید؟
3-برای بازی آنلاین خوبه؟
4-شنیدم این نامحدودها یه سقف دانلود دارند و بعد از اون سرعت دانلود رو پایین میارن.مخابرات روزی چند مگ میشه دانلود کرد(سرعت 512

mohamad zarin

Registered User
لایک‌ها
43
3-برای بازی آنلاین خوبه؟
4-شنیدم این نامحدودها یه سقف دانلود دارند و بعد از اون سرعت دانلود رو پایین میارن.مخابرات روزی چند مگ میشه دانلود کرد(سرعت 512

اقای دلتا شما هم دلت خوشه
معلومه خرابه دیگه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اینترنت مخابرات (تهران, کرج, مشهد) = تقی به توقی بخوره یکی بادی از معدش خارج بشه اولین جاییکه طرف سراغش میره. لامذهب ها زورشون به هیچی نمیرسه دلشون خالی میکنن :D

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
مخابرات لرستان در یک اقدام انتحاری جهت دزدی بیشتر و کم فروشی سرویس های نامحدودشو برداشته، حجمی هاش هم شبانه رایگان نداره!! تسلیت عرض میکنم به هم استانی های عزیز... باشد که بیشتر سکوت کنید در مقابل ظلم این آدمخواران

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
3-برای بازی آنلاین خوبه؟

بازی انلاین؟
معمولا بازی انلاین ها با سرعت کم هم جواب میدن ک

Neobux4iranian

Registered User
لایک‌ها
53
من از اینترنت با سرعت 4 مگ توی تبریز که شرکت هماراسیستم مجری اون هست استفاده میکردم (گرونترین سرویسش رو داشتم)ماهانه حدود 45 هزار + گیگ اضافه میخریدم ولی آشغالترین سرویس اینترن بود که استفاده میکردم - بالا بودن یوزر دلیل اصلی سرعت لاکپشتی سرویس محابرات حدااقل توی تبریز هستش - هر ماه با یه بهونه طرح میزارند مثلا طرح گذاشته 3 ماهه سرعت 4 مگ!!!! 10 تومن! خوب معلومه جواب نمیده - الان بعد اینکه من اپراتور رو عوض کردم خیلی خیلی از اینترنتم رازی هستم - فقط اگه دنبال یه اینترنت معقول هستید اصلا دنبال اینترنت مخابرات نرید ولی اگه کیفیت مهم نیست و قیمت براتون مهم هستش بحث یه چیزه دیگست .

موفق باشید

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
3-برای بازی آنلاین خوبه؟

واسه مخابرات تهران سرویس نامحدود 512 نهایت سرعت دانلودش به 60 کیلوبایت می رسه. حالا حساب کنید در 24 ساعت چقدر میشه گرفت. فکر کنم نهایتا 3.8 گیگ.
محدود هم نیست. ما الان یک سالی میشه که سرویس 256 رو داریم. بالغ بر 200 گیگ هم دانلود کردیم!
برادرشوهر گرام هم چند ماهی میشه که 512 داره و اصلا مشکل محدودیت دانلود نداره! سرعتش هم همون 60 که گفتم هست. البته توی بهترین حالت

nimajamedat

Registered User
لایک‌ها
11
کسی طرفای امام حسیین تهران از مخابرات نگرفته ADsl مال من 256 نامحدوده از افتضاح یه ذره اونور تره

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
2-3 روزه سرعت باز کردن صفحات افتضاح شده با چیز وصل میشی عین باقلوا سایتها باز میشن کلا 4 پا جماعت از نطفه حرام زائیده شده اینترنت بدون نون اضافه وجود نداره باید تنگش سس بزنی تا کار کنه خدا نسلشون از رو زمین برداره

mosipishi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میخام اینترنت مخابرات بگیرم
سرعت آپلود واسه 512 نامحدود تو تهران چند هست ؟

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
سلام
میخام اینترنت مخابرات بگیرم
سرعت آپلود واسه 512 نامحدود تو تهران چند هست ؟

برای من که 1 مگ نامحدود دارم تا 70 - 73 هم میره. 2 مگش هم همین اندازست. 512 هم باید 30 - 35 تا بده.

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
باز دوباره یه سری مناسبت ها شروع شد ، این اینترنتو داغون کردن

بالا