• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

mohijon

Registered User
لایک‌ها
16
من پارس انلاین دارم میخوام از مخابرات تبریز(هماراسیستم) سرویس2/4 مگ محدود بگیرم به نظرتون بگیرم یا تو همین پارس انلاین بمونم؟

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
من پارس انلاین دارم میخوام از مخابرات تبریز(هماراسیستم) سرویس2/4 مگ محدود بگیرم به نظرتون بگیرم یا تو همین پارس انلاین بمونم؟
فکرشم نکن. مخابرات الان شده آسیاتک دو! سرعت من با 1 مگ نامحدود دور و بره 20 30 هست تازه با IDM!!

bob1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان من درخواست 1 مگ نامحدود دادم پنجشنبه عصر زنگ زدن که وصله امروز عصر(جمعه) وصلش کردم سرعتش افتضاحه و سرعت دانلود به زحمت به 20 میرسه . میتونم فردا در خواست لغو بدم ؟ و در اینصورت آیا باید پول این ماهو کامل بدم ؟

دوست عزیز سرعت دانلود به سرور هم بستگی داره از یکی از سایتای دانلود فیلم مثلا ایران فیلم اکانتشو خریداری کن بعد با لینک مستقیمش دانلود کن احتمالا نباید از 100 کمتر باشه سرعتت.ولی در هر حال هر زمان که تقاضای تخلیه سرویستو بدی هر چند روز که استفاده کرده باشی میاد رو قبضت نه یکماه.

mohijon

Registered User
لایک‌ها
16

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام سرویس مخابرات نامحدود روزها خوب هستند

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
در هفته ای که گذشت
خیلی قطع میشه
یعنی 3 ساعت میشینم حتما دو دفعه قطعی رو داره؟
برا دوستان هم همینطوریه؟

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
نه نه من سرویس های محدود رو میگم ها! محدود هاش چجوریاست؟

آها ببخشید. ببین من 2 مگ مخابرات داشتم سرعتش بالای 500 نمیرفت. خوبیشم اینه که سرعت دانلودش از سرورای داخلی و خارجی زیاد فرقی نداره. سرعت سایت بازکردنشم خیلی خوبه. اما اگه از شرکتای خصوصی بگیری فکر نکم سرعتش بیشتری بهت بدن.

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
از 30ابان فقط به تعرفه های یک ساله شبانه رایگان تعلق میگیره

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
از 30ابان فقط به تعرفه های یک ساله شبانه رایگان تعلق میگیره

اوااا یعنی چیییی؟یعنی مثلا 3 ماهه یا 1 ماهه دیگه رایگان نیست؟عجب کاری کردم مخابرات گرفتم اینجوری باشه عوضش میکنم

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
اوااا یعنی چیییی؟یعنی مثلا 3 ماهه یا 1 ماهه دیگه رایگان نیست؟عجب کاری کردم مخابرات گرفتم اینجوری باشه عوضش میکنم

متن خبر:
مشترک گرامي
از تاريخ 30/8/92 ترافيک شب رايگان تنها به سرويسهاي 12 ماهه شرکت مخابرات استان کرمان تعلق ميگيرد.

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
متن خبر:
مشترک گرامي
از تاريخ 30/8/92 ترافيک شب رايگان تنها به سرويسهاي 12 ماهه شرکت مخابرات استان کرمان تعلق ميگيرد.

شاید فقط کرمانه اینجوری شده.یه بررسی میکنم

FarhadNoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
فکر کنم خوزستانی ها باید برن خدا را شکر کنن نسبت به بقیه شهر ها ! اینجا کیفیتش نسبتاً خوب هست (برای من عالی هست) ، سرعت یکسان هست، پینگ پایین هست، تمام سرویس های مخابرات ارائه میشه (محدود و نامحدود) و اینکه تازگیا نصفه روزه رانژه میکنند (قبلاً! تا 1 ماه طول میکشید)، الان تو دزفول با این همه مشترک داره حرف اول را میزنه!!!!

فقط تنها سوال اینه که چرا سرویس دهی مخابرات در شهر با شهر دیگه متفاوته؟!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
فکر کنم خوزستانی ها باید برن خدا را شکر کنن نسبت به بقیه شهر ها ! اینجا کیفیتش نسبتاً خوب هست (برای من عالی هست) ، سرعت یکسان هست، پینگ پایین هست، تمام سرویس های مخابرات ارائه میشه (محدود و نامحدود) و اینکه تازگیا نصفه روزه رانژه میکنند (قبلاً! تا 1 ماه طول میکشید)، الان تو دزفول با این همه مشترک داره حرف اول را میزنه!!!!

فقط تنها سوال اینه که چرا سرویس دهی مخابرات در شهر با شهر دیگه متفاوته؟!

چون مخابرات یک شرکت یکپارچه نیس و هر استان مستقل عمل میکنه.

بالا