• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

amin1356

Registered User
لایک‌ها
48

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دوستان این جریان چیه که 2مگ نامحدود بعضی از کاربرای سایت دیگه میگن ماهیانه 60 تومنه
پسچرا من تو پنلم که تعرفه انتخاب میکنم این قیمت نیست
1مگ نامحدود دارم دهنمون سرویس شده سرعت ثابت 60 هست ماهیانه 45 هزار

jax559

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این مشکل برای عموی بنده هم پیش اومده بود
یه بار مودمو سخت افزاری ریست کنید!
از اول تنظیماتو پیاده کنین
والا هارد ریستم کردم مضاف بر اینکه این مشکل همیشه نیست، معمولا در طول روز بیشتره و آخر شب و (نیمه شب) تقریبا مشکلی نیست خودم بنظرم میاد مشکل از مخابرات باشه
بهرحال ممنون از جوابتون

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
سرویس ۲ مگ الان در حد ۵۱۲ هست زنگ زدم میگه مشکل پهنای باند داریم تا چند روز دیگه درست میشه

deniro60

Registered User
لایک‌ها
28
سلام من اینترنت مخابرات دارم. از سرویس ایشون استفاده کردم و خیلی راضی بودم. سرعت همه سرورهای خارجی مثل داخل ایران شده!

من هم از این سرویس مخابرات استفاده میکنم کلا چند روزی هست قاط زده چهار تا سایت رو باز میکنه چهار تا دیگه ارور میده دانلودم به همین صورت یه بار میبینی سرعت دانلود تا ۱۰۰ هم میره اما دفعه بعد کلا دانلود نمیکنه خوب یه دفعه نت رو کلا قطع کنید ادم تکلیفش رو بدونه .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
جناب amin1356

این تاپیک جای فروش سرویس هاتون نیست، لطفا دیگه در این زمینه پستی ارسال نکنید.

سایر دوستان هم پستی در رابطه با سرویس ایشون نزنن...

ممنون

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
دیروز مخابرات سفارش دادم، همونروز شبش وصل شد، 512 نامحدود هم گرفتم خدایی هم سرعت هم پینگ عالیه ! یعنی خاک بر سر من یکی که از اول نرفتم بگیرم و گیر پیشگامان و آسیاتک و شاتل و ... افتادم !

الان دانلودم حدود 100 تا 150 ، آپلودم هم حدود 170-200 و پینگم 30-32 !!!!

تازه جالبیش اینه که زمانی که دانلود میکنه یعنی 2 تا همزمان گذاشتم رو دانلود اصلاً عین خیالش نیست و پیج را مثل حالت عادی باز میکنه :دی !!! خدایی اینجوری بمونه عالیه !

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
دیروز مخابرات سفارش دادم، همونروز شبش وصل شد، 512 نامحدود هم گرفتم خدایی هم سرعت هم پینگ عالیه ! یعنی خاک بر سر من یکی که از اول نرفتم بگیرم و گیر پیشگامان و آسیاتک و شاتل و ... افتادم !

الان دانلودم حدود 100 تا 150 ، آپلودم هم حدود 170-200 و پینگم 30-32 !!!!

تازه جالبیش اینه که زمانی که دانلود میکنه یعنی 2 تا همزمان گذاشتم رو دانلود اصلاً عین خیالش نیست و پیج را مثل حالت عادی باز میکنه :دی !!! خدایی اینجوری بمونه عالیه !

سلام.میشه بگین کدوم شهرین؟

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
تازه اولشه عمو تا 6 ماه دیگه مثل شهرای دیگه میشه
سعی کن دزپیلی بازی در بیاری و به همه بگی اینترنت مخابرات دزفول افتضاحه تا حداقل 1 سال سرعت و پینگت خوب باشه :ی

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
اون دوستانی که میگن بعضی از ساعت ها با باز کردن بعضی سایتا یا دان کردن از بعضی سرور ها مشکل دارن اینکاری که میگم بکنید برای منم همینطوری ولی اینطوری همه چی اوکی شد.
برید dns دستی کارت شبکه تون رو فعال کنید و بزارید رو
4.2.2.4

sent from my LWW

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
تازه اولشه عمو تا 6 ماه دیگه مثل شهرای دیگه میشه
سعی کن دزپیلی بازی در بیاری و به همه بگی اینترنت مخابرات دزفول افتضاحه تا حداقل 1 سال سرعت و پینگت خوب باشه :ی

سلام
فقط یکی دو ماه اول خوبه......................شب دراز و قلندر بیدار

محض اطلاع دوستان عزیز و شاید دزپیلی خودمون :دی ! مخابرات که خیلی وقته داره سرویس میده ! تو دزفول هم دقیقاً عین هندونه هست و میمونه ! برای یکی خوبه برای یکی بد ! جالبی اینجاس برای خونه هم گرفتم باز همون سرعت و ... هست چون جفتش از مخابرات کُلی و مرکزی امام هست :دی همچنین تازه 2 زاریم افتاده که چرا سرعتم فرق داره !!! من از مخابرات دارم ولی نه اون مخابراتی که شما دارید :دی

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
اون دوستانی که میگن بعضی از ساعت ها با باز کردن بعضی سایتا یا دان کردن از بعضی سرور ها مشکل دارن اینکاری که میگم بکنید برای منم همینطوری ولی اینطوری همه چی اوکی شد.
برید dns دستی کارت شبکه تون رو فعال کنید و بزارید رو
4.2.2.4

sent from my LWW
برای من از همون اول 4.2.2.4 بود اما این مشکل همچنان وجود داره!

بالا