• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
برای من از همون اول 4.2.2.4 بود اما این مشکل همچنان وجود داره!
من تقریبا تو این 2 هفته که اینطوری شده بین این 4.2.2.4 با دیفالت خود مودم هی سوپیچ میکنم.
یعنی وقتی با بعضی سایتا مشکل \یدا کردو و بعضی فیلا دان نمیشد میذاشتم رو 4.2.24
بعضی موقع ها هم رو همین 4.2.2.4 مشکل عین بالا میشد که میزاشتمش رو دیفالت بازم درست میشد.

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
چه خاکی بر سر کنیم. زنگ زدم پشتیبانی میگه تا ۲ ۳ روز دیگه مشکل پهنای باند حل میشه. حالا میخایم بریم یک جا دیگه بگیریم ۲ مگ همه جا خیلی گرونه یا میگن سرویس های دیگه هم اشغاله. چی پیشنهاد میدید؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
چه خاکی بر سر کنیم. زنگ زدم پشتیبانی میگه تا ۲ ۳ روز دیگه مشکل پهنای باند حل میشه. حالا میخایم بریم یک جا دیگه بگیریم ۲ مگ همه جا خیلی گرونه یا میگن سرویس های دیگه هم اشغاله. چی پیشنهاد میدید؟

خالی بستن، مشکل سرویس نامحدود تو تهران حل بشو نیست من از بهمن 91 دارم و هیچ وقت نشده تو روز درست کار کنه! مگر اینکه بزودی سرویس حجمی بدن و سرعتشو بالا ببندن.

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
محض اطلاع دوستان عزیز و شاید دزپیلی خودمون :دی ! مخابرات که خیلی وقته داره سرویس میده ! تو دزفول هم دقیقاً عین هندونه هست و میمونه ! برای یکی خوبه برای یکی بد ! جالبی اینجاس برای خونه هم گرفتم باز همون سرعت و ... هست چون جفتش از مخابرات کُلی و مرکزی امام هست :دی همچنین تازه 2 زاریم افتاده که چرا سرعتم فرق داره !!! من از مخابرات دارم ولی نه اون مخابراتی که شما دارید :دی
همونطور که گفتم بهترین و تنها راه تست کردن isp ها توسط خود شخص هست ایشالا که مثل مال من خراب نشه

امضای بعضی ها واقعا... کی میشه از دست این عقب مونده ها راحت بشیم خدا میدونه که بدبختی سرعت اینترنتمون برا همینه

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
خالی بستن، مشکل سرویس نامحدود تو تهران حل بشو نیست من از بهمن 91 دارم و هیچ وقت نشده تو روز درست کار کنه! مگر اینکه بزودی سرویس حجمی بدن و سرعتشو بالا ببندن.

والا من شیرازم این اتفاق هم حدود ۱۰ روزه افتاده قبلش فول سرعت میداد.

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
از دیروز تا الان که فقط حدود 4 تا 5 ساعت که دانلود داشتم حدود 4 گیگ دانلود کردم :دی !

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
سلام

من 512 مخابرات بگیرم . چند میده سرعت . تهرانم .

اسیاتک دزده میخوام از شرش خلاص شم .

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
سلام

من 512 مخابرات بگیرم . چند میده سرعت . تهرانم .

اسیاتک دزده میخوام از شرش خلاص شم .

اگر منطقه مخابراتی درست درمون باشی و مرکز مخابرات اصلی و مرکزی باشی که عالی هم میشه، قانوناً باید 60 تا 70 کیلوبایت بهت سرعت بده حالا بازم بستگی به شانست داره، داریم که دوستان با 30 کیلوبایت دانلود میکنن با همین 512 نامحدود و داریم که مثل خودم که حدود 200 دانلود دارم با پیمگ 25 تا 30 !

davood21

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان

من درخواست اینترنت مخابرات کردم و بهم یک کاغذ دادن که روش نام کاربری و پسورد هست.

امروز زنگ زدن و گفتن اینترنت آماده استفاده هست.

حالا چطوری باید مودم رو تنظیم کنم؟ باید کانکشن بسازم؟

لطفاً راهنمایی بفرمایید...

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
الان 4 ماه که از مخابرات دارم جمعا تا الان 700 گیگ دانلود کردم. یه مو مخابرات میرزه به هزارتای این isp خصوصیا

cooroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اين واسه دانلود رايگان شبانه است ( عصرتلكام)
nynumenu.jpg

Sent from my Q10 using Tapatalk

• Like
Reactions: M4U

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام دوستان

من درخواست اینترنت مخابرات کردم و بهم یک کاغذ دادن که روش نام کاربری و پسورد هست.

مودمت رو وصل کن. اگر چراغ DSL ثابت شد خب یعنی اینترنت داری . بعد میتونی یک کانکشن ppoe بسازی که یوزر پسوورد بدی توش یا اینکه میتونی کانکشن داخلی بسازی که توی راهنمای مودمت هست

davood21

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان

مودمت رو وصل کن. اگر چراغ DSL ثابت شد خب یعنی اینترنت داری . بعد میتونی یک کانکشن ppoe بسازی که یوزر پسوورد بدی توش یا اینکه میتونی کانکشن داخلی بسازی که توی راهنمای مودمت هست
مرسی که راهنمایی می کنید.

این مودم من هست. از سمت چپ؛ چراغ اول که دکمه On هست که خوب روشنه. چراغ دوم هم روشنه و ثابته. چراغ سوم خاموشه. چراغه چهارم هم که وایرلس هست هم روشنه.

الان مشکل چراغ سوم (از سمت چپ) هست. آیا باید خاموش باشه؟

TP_LINK_TD_W8968_front_view.jpg

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
دزفول (استان خوزستان)

من از اردیبهشت 512 نامحدود گرفته بودم خوب بود خیلیم دانلود میکردم تیر ماه 3 ماهه تمدید کردم اقا دیدم اصلا سایتا باز نمیشه حتی سایتای ایرانیو 10 مین طول میکشه باز شه گفتم حتما بحث شیلترینگو ایناست پا گذاشتن رو سیم سرعت کم شده 1 ماه همینجوری بود پیگیریم میکردم میگفتن مشکلی نیس درست میشه تا اینکه 3پیچ شدیم اخر سر گفتن بیاین عوض کنین محدود بگیرین نامحدودامونو کنسل کردیم.ولی فکر کنم دروغ گفتن دیدن زیادی دانلود میکنم یه کاری با ای پیه من کردن

mailservis

Registered User
لایک‌ها
86
من از اردیبهشت 512 نامحدود گرفته بودم خوب بود خیلیم دانلود میکردم تیر ماه 3 ماهه تمدید کردم اقا دیدم اصلا سایتا باز نمیشه حتی سایتای ایرانیو 10 مین طول میکشه باز شه گفتم حتما بحث شیلترینگو ایناست پا گذاشتن رو سیم سرعت کم شده 1 ماه همینجوری بود پیگیریم میکردم میگفتن مشکلی نیس درست میشه تا اینکه 3پیچ شدیم اخر سر گفتن بیاین عوض کنین محدود بگیرین نامحدودامونو کنسل کردیم.ولی فکر کنم دروغ گفتن دیدن زیادی دانلود میکنم یه کاری با ای پیه من کردن

ربطی نداره ! یکی از دوستان خود بنده فکر کنم نزدیک به یک سال هست داره استفاده میکنه ! منطقشون هم طرف فرهنگ شهر، این آقا 24 ساعت رو دانلود هست ! یعنی لپ تاپش همیشه 1 گیگ خالی داره و همیشه هارد اکترنال منم پیششه :دی ! توی این مدت که میشه گفت حدود 6-7 ماه میشه ، هارد لپ تاپ خودش که 500 گیگ به کنار ، هارد 1 ترابایت منم که بازم 1 الی 2 گیگ خالی به کنار ! هارد 2 ترابایت یکی از بچه ها هم داره تقریباً پُر میشه ! سر جمع حساب کردیم این بشر بالای 3 ترابایت دانلود کرده!!! از بازی گرفته تا فیلم و سریال و ... ! یک سریال هم هست یادم نیست اسمش چیه حدود 1000 قسمت و انمیشینی هست همش را دانلود کرده :دی کلاً زیر ساخت کشور را به فنا داده

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
کسی شیراز نداره یک سرویس خوب معرفی کنه؟

filoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من درخواست 1 مگ نامحدود دادم پنجشنبه عصر زنگ زدن که وصله امروز عصر(جمعه) وصلش کردم سرعتش افتضاحه و سرعت دانلود به زحمت به 20 میرسه . میتونم فردا در خواست لغو بدم ؟ و در اینصورت آیا باید پول این ماهو کامل بدم ؟

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
میخوام سر بزارم به بیابون بدون اینترنت زندگی کنم بهتر از این وضع اینترنت هست هیچ کسم جواب نمیده دارن پول از ما میگیرن نصب اونم سرویس نمیدن.

بالا