• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

forums

Registered User
لایک‌ها
243
سلام بر كل عزيزان نت بخصوص كاربران و مديراي دوست داشتني انجمن پرشين تولز

اين تاپيك كاملا اختصاصي از من بدبخت بيچارست .ميرم سر اصل مطلب::

اين 2 طرح نت مالمخابراته يكپارچه كشوري و كمپين استاني در عكس ببنيد::

attachment-494993d1385708697-0.jpg

دوستان من نت از مخابرات دارم . شهر بيرجند.
سرعت 2 ميگ فضا 2 گيگ يك ماهه ((( يكپارچه كشوري ))) دارم قيمت 18500 تومن ((( يكپارچه كشوري ))) اينم عكسم::

attachment-494994d1385708709-1.jpg

رفيقمم 2 كوچه بالاتر از منه نت از مخابرات داره . شهر بيرجند. سرعت 256 ميگ فضا 24 گيگ شش ماهه ((( كمپين استاني ))) داره قيمت 79000 تومن ((( كمپين استاني ))) اينم عكس اون::

attachment-494995d1385708722-2.jpg

آقا حالا بنده ك سرعت 2 ميگ فضا 2 گيگ ((( يكپارچه كشوري ))) دارم دارم با 230 دانلود ميكنم آهنگ اينا

اون رفيقم ك سرعت 256 ميگ فضا 24 گيگ ((( كمپين استاني ))) داره داره با 400 دانلود ميكنه آهنگ اينا

آيا فرق دارن اين ((( يكپارچه كشوري ))) با ((( كمپين استاني ))) از لحاظ سرعت لود . سرعت دانلود؟؟

bahadur

Registered User
لایک‌ها
21
اینا اسمهایی هست که خود اون شرکت به انواع سرویس هاش داده مثل نقره ای و طلایی که دیگر شرکتها روی سرویسهاشون گذاشتن

وگرنه چیزی به اسم یکپارچه کشوری و کمپین استانی در اینترنت نداریم

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 2 مگ دارم ولی کلا اف بی و اینجور سایتا نمیتونم برم کر--یو سرعتم و با مغز میاره پایین اگه کسی اکانت خاصی داره که سرعتش خوبه میشه معرفی کنه؟؟؟
زنگم میزنم میگن برو دیجی کالا یه کلیپ دانلود کن اونجام با سرعت 270 280 دانلود میکنه منم دهنم بسته میگه واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

kimaro

Registered User
لایک‌ها
50
من آسیا تک دارم تا 1.5 مگ هم دانلود داده ... خعلی حال کردم اما 15 گیگ رو سه سوت زدم تو گوشش و مالیده شد یعنی ادم هی می خواد دانلود هی می خواد هرچی میبینه داون کنه

Undisclosed2

Registered User
لایک‌ها
353
من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم 2 مگ دارم ولی کلا اف بی و اینجور سایتا نمیتونم برم کر--یو سرعتم و با مغز میاره پایین اگه کسی اکانت خاصی داره که سرعتش خوبه میشه معرفی کنه؟؟؟
زنگم میزنم میگن برو دیجی کالا یه کلیپ دانلود کن اونجام با سرعت 270 280 دانلود میکنه منم دهنم بسته میگه واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

یکی از دوستان یه جا حرف قشنگی زد ، گفت هر وقت این حرفو زدن بگو بی شرفا دیجی کالا روی شبکه ملیه ! من دارم بابت اینترنت پول میریزم تو حلقتون نه شبکه ملی !

کریو هم سرعتش واسه من خوبه ولی اگه دانلود کنی قطع میشه ! به پستهای قبلی من تو همین تاپیک مراجعه کن .

واقعا این مسئولین پشتیبانی مخابرات گاهی اوقات بدجوری به شعور کاربرا توهین میکنن .

kkevinloren2006

Registered User
لایک‌ها
44
من اگه خطم مسی بود سراغ مخابرات نمیرفتم. دوستان میشه یه خط غیر فیبر نوری) مسی رو از مرکز مخابرات دیگری خریداری کرد و ای دی اس ال راه اندازی کرد؟ هزینش چقدر میشه؟

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305

ببین این سرعتش خوبه:

Safeip

یادت باشه توی پنجره Settings تیک آخرین گزینه ( Traffic encryption ) رو بزن. سپس برگرد به پنجره اصلی ( Dashboard ) و بالا سمت راست روی Change ip کلیک کن.

Last edited:

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
ببین این سرعتش خوبه:

یادت باشه توی پنجره Settings تیک آخرین گزینه ( Traffic encryption ) رو بزن. سپس برگرد به پنجره اصلی ( Dashboard ) و بالا سمت راست روی Change ip کلیک کن.

منظورتو متوجه نشدم دوست عزيز تو كدوم قسمت setting هست؟؟؟

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
منظورتو متوجه نشدم دوست عزيز تو كدوم قسمت setting هست؟؟؟

پست ویرایش شد. نرم افزار رو دانلود کنبد و روی یکی از دارایو هاتون بریزید و بشکلی که گفتم ازش استفاده کنید.

همچنین نرم افزار Portable هستش یعنی نیاز به نصب نداره.

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
رو کانکتینگ تو اینترنت میمونه و وصل نمیشه
بمیرن اینا با این سرویسشون صد بارم زنگ زدم 2020 هیچ غلطی نکردن

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
رو کانکتینگ تو اینترنت میمونه و وصل نمیشه
بمیرن اینا با این سرویسشون صد بارم زنگ زدم 2020 هیچ غلطی نکردن

تو سرشون برای من که الان داره کار میکنه.

این یکی دیگه ردخور نداره سرعتشم بالاست:

HSShield

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969

Irani_2572

Registered User
لایک‌ها
305
جناب این عالیه ولی وقتی الایتش تموم بشه نسخه فریش اذیت میککنه

منظور شما اون کادریه که بالای مرورگر اینترنت میاد؟ اون کادر رو اگه فایرفاکس با اپرا دارید، با افزونه Adblock Plus پاک میشه. اگه بلد نیستین چجور این فزونه رو نصبش کنید، توی گوگل آموزشش نصب کردنش هست.

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
مثل اینکه سرعتم با این برنامه ها پایین تر میاد با کریو سریع تر باز میشه
مشکل اینه بدون کریو از سایت هایی که عضو شبکه ملی نیست با سرعت 40 50 دانلود میکنه

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
منظور شما اون کادریه که بالای مرورگر اینترنت میاد؟ اون کادر رو اگه فایرفاکس با اپرا دارید، با افزونه Adblock Plus پاک میشه. اگه بلد نیستین چجور این فزونه رو نصبش کنید، توی گوگل آموزشش نصب کردنش هست.

نه جناب اونو که دارم اتفاقا ولی کلا یه مقدار اذیت میکنه نسخه ی فریش

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
الان که پست رو دارم مينويسم پينگ افتضاحه و سرعت بازکردن صفحات در حد فوق لاک پشتي.از اون طرف ميگن پهناي باند اضافه ميکنيم از اين طرف هم که صداي مشتريها دراومده.

تازه مخابرات ميخواد يه کار سوپر حرفه اي؟؟؟!!!براي راضي نگه داشتن مشتريهاش بکنه البته به سبک سال 1377.
داستانش رو ميتونيد در لينک زير به نقل از ايتنا مشاهده نماييد.واقعا جاي تاسف داره:

هشدار نسبت به خطرات استراتژی اینترنتی جدید مخابرات علیه کاربران

hsh988

Registered User
لایک‌ها
64
دوستان من امروز با تست كردن سرويس هاي مختلف بالاخره از يكي كر-يو خريدم كه همهچيم درست شد ممنون كه كمكم كردين

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
گوش شیطون کر امروز داره عین آدم کار میکنه بعد از 5ماه داغونی!

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
امروز راه افتاده به زنم به تخته البته روز بعد مذاکراتم خوب شد باز خراب شد
زدم به تخته خیالتون راحت

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
آقا هرکی پاشو گذاشته رو کابل برداره میخوام موزیک ویدیو دانلود کنم.

بالا