• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اینترنت مخابرات شوماها قط بوده؟ مال ما که وصل بود

mak86

Registered User
لایک‌ها
0
سلام، دوستان من میخواستم سرویس ۱ مگ نا محدود مخابرات رو بگیرم. سرعت دانلود رو ۱۲۸ ثابت هست؟ سرعت آپلودش رو چند هست؟ نصف میشه یا کمتر؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سلام، دوستان من میخواستم سرویس ۱ مگ نا محدود مخابرات رو بگیرم. سرعت دانلود رو ۱۲۸ ثابت هست؟ سرعت آپلودش رو چند هست؟ نصف میشه یا کمتر؟
نه نیست!
حداکثر اون هست حداقل هم ۱۰!
سرعت اپلود هم برات رو ۳۷۰ کیلو بیت میبندن!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام دوستان
از یکی از بچه ها شنیدم برای اینکه اینترنت مخابرات رو لغو کنی باید پول بدی درسته؟
مثلا 30 - 40 تومن..... من الان طرح خانواده دارم
کسی اطلاعی داره؟ یا شایعه هست؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوستان
از یکی از بچه ها شنیدم برای اینکه اینترنت مخابرات رو لغو کنی باید پول بدی درسته؟
مثلا 30 - 40 تومن..... من الان طرح خانواده دارم
کسی اطلاعی داره؟ یا شایعه هست؟
من چنين چيزي رو نشنيدم.يکي از دوستانم اينترنت مخابرات داشت و کنسل کرد و پولي هم نداد.البته تا روزي رو که مصرف کرده بود و قبض هم صادر نشده بود رو براش حساب کرده بودن ولي پول اضافه نگرفته بودن.

badvirus3000

Registered User
لایک‌ها
30
سلام به همه بچه ها//:)
من اینترنت ADSL سرعت 256 نامحدود دارم .. شیراز هسم... سرعت دانلود 30--40 متغییر بود یه یک ماهی هس افتضاح شده :confused::eek:o_Oو به زیر 10 کیلوبایت رسیده:eek:... مملکت خر تو خر باشهo_O همین میشه ب بهانه مشکلات میخوان ماهایی ک سرویس نامحدود داریم تغییر سرویس بدیم... در کل مردشور مخابرات رو ببرن:mad::mad::mad::mad:... در طول روز فک کن یه فایل 3 مگابایتی 5 دیقه بیشتر طول میکشه تا دانلود بشه:mad::mad::mad::mad::mad:
وقتی مخابرات دست **** باشه اوضاع همین میشه...

esseien 3

Registered User
لایک‌ها
204
به قول شاعر که میگه....اخه از کی بگم از چی بگم .......

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
چرا اینقدر سرهت ها افت کرده ؟

1 مگ مخابرات 40 تا دانلود میده :confused:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
هر زمان رئیس جمهور تونست 4 پا جماعت از اقتصاد این مملکت با لگد بندازه بیرون اون موقع میشه گفت دچار تغییر شدیم. بی پدرها هر روز یک بدبختی با این اونترنت داریم پول خون باباشون میگیرن ننه پیرشون میاد سرویس میده

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
نت من کاملا خوب و بدون مشکله ( شرکت فنی مهندسی حسابگر)
بابا چرا از خصوصیا نت نمیگیرین؟؟؟

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
خصوصیا که بیشتر پول میگیرن شاتل هر روز 1 گیگ ترافیک میکنه تو پاچه مردم زود به زود تموم میشه ترافیکش

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
خصوصیا که بیشتر پول میگیرن شاتل هر روز 1 گیگ ترافیک میکنه تو پاچه مردم زود به زود تموم میشه ترافیکش

حسابگر فقط تو کرمانشاه سرویس میده. سه ماهه 9 گیگ با سرعت دانلود بین 180 تا 250 قیمت 43 تومن زیاده؟؟؟؟
هرگیگ ترافیکم جداگونه 4 تومن

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
همچین میگی خصوصی انگار اینجا کالیفرنیاست عزیز کل سرویسای خصوصیم دور زدیم فقط سرعت کمی بالاتر میبندن تا ترافیکت زود تموم شه دلشون به حال من و شما نسوخته بازم اگر عین آدم سرویس میدادن خوب بود فقط پول میگیرن از سرویس با کیفیت خبری نیست تهش همشون 4 پا هستن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
همچین میگی خصوصی انگار اینجا کالیفرنیاست عزیز کل سرویسای خصوصیم دور زدیم فقط سرعت کمی بالاتر میبندن تا ترافیکت زود تموم شه دلشون به حال من و شما نسوخته بازم اگر عین آدم سرویس میدادن خوب بود فقط پول میگیرن از سرویس با کیفیت خبری نیست تهش همشون 4 پا هستن

خب تنها راه چاره همینه.شما چیز بهتری سراغ داری؟؟؟؟؟؟ نمیدن اقا نمیدن.پول میگیرن و سرویس نمیدن.جرات داری معترض شو.فوری خططو واسه رانژه میفرستن مخابرات.باید سوخت و ساخت
امشب تو 20:30 رییس ارتباطات سیار دلیلشو گفت. میگه اقا پهنای باندی که باید به 8 نفر تعلق بگیره به 25 کاربر تقسیم میشه.
قول داد تا پایان سال پهنای باند کشورو دو برابر کنن

بالا