• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

9372

Registered User
لایک‌ها
224
خب تنها راه چاره همینه.شما چیز بهتری سراغ داری؟؟؟؟؟؟ نمیدن اقا نمیدن.پول میگیرن و سرویس نمیدن.جرات داری معترض شو.فوری خططو واسه رانژه میفرستن مخابرات.باید سوخت و ساخت
امشب تو 20:30 رییس ارتباطات سیار دلیلشو گفت. میگه اقا پهنای باندی که باید به 8 نفر تعلق بگیره به 25 کاربر تقسیم میشه.
قول داد تا پایان سال پهنای باند کشورو دو برابر کنن

از این قولها زیاد دادن
اینا تا زمانی که اینترنت ملیشون رو راه بندازن همین آش و همین کاسه س

Sent from my SGPT12 using Tapatalk 2

badvirus3000

Registered User
لایک‌ها
30
من شاتل بودم افتضاح بود... سر ملت کلاه میزارن به چ گشادی.... 1ماهه 3 گیگ تو 15 روز اول فقط تو اینترنت میچرخیدی ترافیکت تموم میشه باید میرفتی برا 1 گیگ ترافیک 5000 تومن میدادی...
مثل اب خوردن سر ملت داره کلاه میزاره... همچین از ترافیکت کم میکنه حالیتون نمیشه سرتون داره کلاه میره.

sen4tor

Registered User
لایک‌ها
21
من شاتل بودم افتضاح بود... سر ملت کلاه میزارن به چ گشادی.... 1ماهه 3 گیگ تو 15 روز اول فقط تو اینترنت میچرخیدی ترافیکت تموم میشه باید میرفتی برا 1 گیگ ترافیک 5000 تومن میدادی...
مثل اب خوردن سر ملت داره کلاه میزاره... همچین از ترافیکت کم میکنه حالیتون نمیشه سرتون داره کلاه میره.
همه شرکت ها حجم بیشتر استفاده میکنن فقط مخابرات نسبت به بقیه توی این مورد بهتره

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
تو 7 ماه مخابرات 1400 گیگ دانلود کردم بدون محدود شدن.
کل روزاییم که مشکل داشت فوقش بشه 10 روز

sent from my LWW

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
معاون مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با فارس:
ADSL مخابرات از دهه فجر محدود می‌شود
معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: از دهه فجر، فروش ADSL مخابرات از نوع نامحدود به حجمی تغییر می‌کند.

13911011000150_PhotoA.jpg

محمدرضا بیدخام در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تغییر نوع فروش سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL) مخابرات از نامحدود به حجمی از دهه فجر خبر داد.

وی تاکید کرد: سرویس مشترکان قدیمی که از نوع نامحدود است، تغییری نخواهند کرد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران توضیح داد: هم اکنون سرویس ADSL مخابرات به صورت نامحدود واگذار می شود که در برنامه داریم، تا پایان سال تمام سرویس‌های جدید را به صورت حجمی واگذار کنیم.

وی ادامه داد: فروش حجمی ADSL هم اکنون تنها در استان البرز انجام می‌شود.

بیدخام یادآور شد: اجرای فروش حجمی ADSL طبق مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که طبق آن همه سرویس دهنده‌ها ملزم به فروش حجمی سرویس شده‌اند.

sen4tor

Registered User
لایک‌ها
21
معاون مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با فارس:
ADSL مخابرات از دهه فجر محدود می‌شود
معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت: از دهه فجر، فروش ADSL مخابرات از نوع نامحدود به حجمی تغییر می‌کند.

13911011000150_PhotoA.jpg

محمدرضا بیدخام در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تغییر نوع فروش سرویس اینترنت پر سرعت (ADSL) مخابرات از نامحدود به حجمی از دهه فجر خبر داد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران توضیح داد: هم اکنون سرویس ADSL مخابرات به صورت نامحدود واگذار می شود که در برنامه داریم، تا پایان سال تمام سرویس‌های جدید را به صورت حجمی واگذار کنیم.

وی ادامه داد: فروش حجمی ADSL هم اکنون تنها در استان البرز انجام می‌شود.

بیدخام یادآور شد: اجرای فروش حجمی ADSL طبق مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است که طبق آن همه سرویس دهنده‌ها ملزم به فروش حجمی سرویس شده‌اند.
خیلی وقته که نامحدود رو برداشتن ، و فقط تهران سرویس نامحدود میدادن
اینترنت ایران ازین بهتر نمیشه
هم گرون ، هم بی کیفیت و هم محدود ، کلا اینترنت ایران بهترین توی دنیاس ، البته همه اینکارارو برای رعایت حقوق مشترکان انجام میدن :D

sen4tor

Registered User
لایک‌ها
21
اقا یعنی چی این چه وضعیه!!!پدر مردمو در اوردن میخوان حجمیشم بکنن
ازین مملکت بیشتر از این انتظار نمیره ، اصلا حسابو کتاب ندارن که چکار میخوان بکنن
تازه تا همین الانشم خیلی به تهرانی ها لطف کردن ، باقی شهرها که نامحدود ندارن که بخواد الان قطع بشه

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
یعنی کسی که الان نامحدود یه ماهه 1مگ داره ماه دیگه بخواد تمدید بکنه 1مگ محدود بهش میدند؟

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
معلوم نیست چیکار کردن .سرعت دانلود من قبلا 60تا70 بود الان شده 40تا50 1مگ نامحدود

ARYACLUB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در مورد جمع اوری خطوط اینترنت نامحدود

توی بندرعباس چند روز پیش مخابرات تمام کسانی که اینترنت نامحدود داشتند را قفل و مسدود کرد اونم بدون اطلاع قبلی
2020 هم که میگفت مشکلی از طرف اونها نیست
بعد سه روز دوندگی تازه شرکت طرف قرار داد فهمید مخابرات مسدود کرده بابت این که حضوری باید بریم طرح جدید انتخاب کنید

من از شانسم 512 نامحدود داشتم و 130 دانلودم بود
خلاصه
الان توی طرح محدود - 2 و 4 گیگ بیشتر نمیدند
شبانه هم که رایگان نداره
و با 512
سرعتم الان روی نرمال 40 هست و از سرور داخلی و بهترین شرایط از 60 بیشتر نمیتونم بگیریم

ضمنا مدت باقی مونده سرویس نامحدود که از قبل هزینه ش را پرداخت کرده بودم ,,,- همه چیز را صفر کردند که هیچ
حاضر نبودند در مورد هزینه مانده قبلی صحبت کنند

مخابرات هم قرار دادش را از سپنتا تغییر داده به شرکت کوچیکتر به اسم سفیر ارتباط که بخش خدمات حضوریش دوتا اتاق 3*4 با چهار تا ادم که درست و حسابی جوابگو نبودند و از لحاظ روابط عمومی هم تعطیل تشریف داشتند(خلاصه داغون تر از چیزی بود که فکرش را بکنید - قصابی سر کوچه کلاس کاریش بیشتر از اینا بود)

با این شرایط من فقط به 3 دلیل تمدید کردم
1 . قبل نوروز - "طرح عید" ببینم دارند یا نه و شرایط چطوریه
2. شدیدأ به خاطر چند روز قطعی که انجام داده بودند (اونم بدون اطلاع قبلی )کارهام عقب افتاده بود و اینترنت لازم داشتم
3. از طرفی بدون اینترنت نمونم و سر فرصت روی خط دیگه اینترنت با شرکت اسیا تک یا پارس انلاین را فعال کنم

الان با این شرایط - بزرگترین اشتباه با شرکت مخابرات کار کنید

M4U

Registered User
لایک‌ها
238

توی بندرعباس چند روز پیش مخابرات تمام کسانی که اینترنت نامحدود داشتند را قفل و مسدود کرد اونم بدون اطلاع قبلی
بعد سه روز دوندگی تازه شرکت طرف قرار داد فهمید مخابرات مسدود کرده بابت این که حضوری باید بریم طرح جدید انتخاب کنید

خلاصه
شبانه هم که رایگان نداره
و با 512
سرعتم الان روی نرمال 40 هست و از سرور داخلی و بهترین شرایط از 60 بیشتر نمیتونم بگیریم

ضمنا مدت باقی مونده سرویس نامحدود که از قبل هزینه ش را پرداخت کرده بودم ,,,- همه چیز را صفر کردند که هیچ

مخابرات هم قرار دادش را از سپنتا تغییر داده به شرکت کوچیکتر به اسم سفیر ارتباط که بخش خدمات حضوریش دوتا اتاق 3*4 با چهار تا ادم که درست و حسابی جوابگو نبودند و از لحاظ روابط عمومی هم تعطیل تشریف داشتند(خلاصه داغون تر از چیزی بود که فکرش را بکنید - قصابی سر کوچه کلاس کاریش بیشتر از اینا بود)

2. شدیدأ به خاطر چند روز قطعی که انجام داده بودند (اونم بدون اطلاع قبلی )کارهام عقب افتاده بود و اینترنت لازم داشتم
3. از طرفی بدون اینترنت نمونم و سر فرصت روی خط دیگه اینترنت با شرکت اسیا تک یا پارس انلاین را فعال کنم

کد:
پس چطور برای شما رو بستن ینی برای منم میبندن؟

ercxar

Registered User
لایک‌ها
42
تهران نا محدود رو بعیده حذف کنند چون اینطوری همونطور که دوستمون گفت به ضررشون میشه، حذف نمیکنند ولی مطمئن باشین قیمتش دو برابر میشه
مگر اینکه تا چندماه نگهدارند نامحدود که مشترک واسه محدود بگیرن و دخل و خرجشون جور شه بعد یکدفعه نابود کنند

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
کد:
پس چطور برای شما رو بستن ینی برای منم میبندن؟
دوست عزیز اگه خبر رو با دقت میخوندی متوجه میشدی که اون صحبت ها برای مخابرات استان تهران بوده و این دوستمون که چنین مشکلاتی براش پیش اومده برای استان بندرعباس هستن!

ARYACLUB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خلاصه اینترنت نامحدود به فنا رفت

نه ترافیک بالا میفروشند - نه اسپید باز هستش - نه شبانه رایگان دارند - پشتیبانی هم که هیچ
الان من به چیز این شرکت دل خوش باشم ؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

خلاصه
شبانه هم که رایگان نداره
و با 512

دادا شما مشترک قبلی بودی یا جدید؟که نامحدود رو زدن ترکوندن واست؟

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
مخابرات بعد 5 سال داره 1 کار احمقانه انجام میده بهانش شده مصوبه 152 که اصلا جاییش نگفته نباید نامحدود ارائه بشه

بیایید مردونه همه مخابراتو تحریم کنیم واقعا دیگه به چه درد میخوره اخه؟؟؟1 مزیت داشت اونم دانلود نامحدودش بود اونم بخوان جمع کنن دیگه چی داره؟چه نکته خاصی داره؟؟

البته گفتن خطوط ما که از قدیم نامحدود داریمو دست نمیزنن ولی سر ما هم 1 بامبولی در میارن این که نمیشه هر کاری دوس دارن میکنن

وزیرم که هیچی نمیگه بهشون الان یعنی چی که دیگه نامحدود نمیدیم؟؟؟یعنی چی اخه؟؟خدایی ترافیک 8 گیگ به چه درد ما میخوره؟یکی بگه 8 گیگ خوبه

هم میان ترافیکو مبندن هم سرعتو مبندن هم دانلود رایگان شبانه نمیدن دیگه مخابرات بره لا جرز دیوار ، مصوبه 152 شده الت دست اینا که هر جور دوست داشتن تفسیرش کنن اصلا نمیتونم اینترنت محدودو درک کنم

همینجوری ما با این سرعت فوق العاده اینترنتمون 1 جورایی محدوده وای به جال اینکه محدودیت ترافیکم داشته باشیم

بخدا دیگه ارزش نداره از مخابرات اینترنت گرفتن تحریم کنید بفهمن با هالو طرف نیستن که هر کار خواستن بکنن

بالا