• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
از 2 روز قبل اينترنت مخابرات پُکيده.پينگ تايم هم شديدا افت کرده و صفحات وب رو به هم چند بار بايد refresh کني تا باز کنه.اميدوارم مشکل موقتي باشه.

دقیقا منم همین مشکلو دارم
منطقه مخابرات کلانتری

VTG

Registered User
لایک‌ها
212
سلام دوستان هنوز مخابرات تهران سرویس نامحدود جدید ارایه میده؟یا کلا جمع شده؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود
بنده به مدت یکسال 1 مگ نامحدود مخابرات رو توی کرج تجربه کردم که خداییش از همه چیزش راضی بودن.
هفته پیش تماس گرفتم برای اینترنت منزل جدید در تهران، امروز تماس گرفتن گفتن ok شده رفتی پای سیستم بگو که اطلاعات کانکشن رو بدیم.
نه مدرکی گرفتن نه چیزی :دی همه اطلاعات رو اینترنتی و تلفنی ثبت کردن! کرج حداقل یک بار ما رو خواستن بریم مخابرات! امیدوارم کیفیت اینجا هم مثل کرج باشه. از زمان داتک که نامحدود داشتم دیگه اینترنت حجمی رو نمی تونم تحمل کنم!

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
اینترنت مخابرات دیگه صرفه اقتصادی نداره به اعضای هر گیگ مبلغ 4 هزار تومن میگیره که شرکتهای دیگه 3600 میگیرن
سرویس های نامحدودش رو جمع کرده که اصلا صرفه اقتصادی نداره
با نگاه کردن به قیمت های فضایی شرکتها بنظرم سرویس های art شاتل خوب هستن
متاسفانه نه تنها اینترنت ارزون نشد گرونتر شد و عوض بالا بردن سطح کیفیت و اظافه کردن لینکهای جدید زدن ریدن و برای جبرانش قانون جدیدی وضع کردن که حجم نامحدود رو شرکتها بردارن الان همه شرکتها برید میبینید نامحدود هاشون تا یه سقفی نوشته و بعدش دیگه سرعت خیلی کاهش پیدا میکنه اسمشم گزاشتن قانون حمایت از مشتری !!!

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
یه چیزی یادم رفت بگم مخابرات قانون 1 به 8 رو رعایت نمیکنه با یه حساب ساده میفهمید یک به 11 داره سرویس میده مثلا 512 عوض اینکه 64 باشه روی میانگین سرعت 45 کیلوبایت بسته هست

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
درود
بنده به مدت یکسال 1 مگ نامحدود مخابرات رو توی کرج تجربه کردم که خداییش از همه چیزش راضی بودن.
هفته پیش تماس گرفتم برای اینترنت منزل جدید در تهران، امروز تماس گرفتن گفتن ok شده رفتی پای سیستم بگو که اطلاعات کانکشن رو بدیم.
نه مدرکی گرفتن نه چیزی :دی همه اطلاعات رو اینترنتی و تلفنی ثبت کردن! کرج حداقل یک بار ما رو خواستن بریم مخابرات! امیدوارم کیفیت اینجا هم مثل کرج باشه. از زمان داتک که نامحدود داشتم دیگه اینترنت حجمی رو نمی تونم تحمل کنم!
سلام
بله بنده هم اینترنتی ثبت نام کردم و هیچ گونه مدرکی ندادمو ثبت نامم انجام شد

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
اینترنت مخابرات دیگه صرفه اقتصادی نداره به اعضای هر گیگ مبلغ 4 هزار تومن میگیره که شرکتهای دیگه 3600 میگیرن
متاسفانه نه تنها اینترنت ارزون نشد گرونتر شد و عوض بالا بردن سطح کیفیت و اظافه کردن لینکهای جدید زدن ریدن و برای جبرانش قانون جدیدی وضع کردن که حجم نامحدود رو شرکتها بردارن الان همه شرکتها برید میبینید نامحدود هاشون تا یه سقفی نوشته و بعدش دیگه سرعت خیلی کاهش پیدا میکنه اسمشم گزاشتن قانون حمایت از مشتری !!!
نخیر دوست عزیز ما الان داریم نامحدود رو استفاده میکنیم شاید اونهایی که جدید ثبت نام کنند نتونن نامحدود بگیرن
یه چیزی یادم رفت بگم مخابرات قانون 1 به 8 رو رعایت نمیکنه با یه حساب ساده میفهمید یک به 11 داره سرویس میده مثلا 512 عوض اینکه 64 باشه روی میانگین سرعت 45 کیلوبایت بسته هست
این رو قبول دارم به 11 نفر شیر میشه ولی بازم من 512 دارم 60 تا 80 داره بهم سرعت میده

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
نخیر دوست عزیز ما الان داریم نامحدود رو استفاده میکنیم شاید اونهایی که جدید ثبت نام کنند نتونن نامحدود بگیرن

این رو قبول دارم به 11 نفر شیر میشه ولی بازم من 512 دارم 60 تا 80 داره بهم سرعت میده
من نامحدود بودم خوزستان دزفول حدود دو سال هست بعد یکدفعه سرویسم شد 1 مگ محدود و واسم سوال بود زنگ زدم برگشتن گفتن بر اساس قانون جدید مخابرات دیگه نامحدود ها رو بستن و اونایی که نامحدود داشتن هم سرویسشون از ماه بعد به محدود تغییر کرده

letgrab

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان
من از ۲ روز پیش روزی چند ساعت کلا اینترنتم قطع هست یعنی چراغ مودم هم اینترنت و adsl اش خاموشه (سرویس نامحدود ۵۱۲)
فقط منم یا باقی دوستان هم در غرب تهران همچین مشکلی دارند؟
من وایمکس هم دارم و در زمانهایی که مخابرات قطعه اون وصله اما پینگ ۹۰۰۰ به بالا... و سایت ها رو فقط متنشون رو میاره... فکر میکنم همگانی هست؟

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
سلام دوستان
من از ۲ روز پیش روزی چند ساعت کلا اینترنتم قطع هست یعنی چراغ مودم هم اینترنت و adsl اش خاموشه (سرویس نامحدود ۵۱۲)
من وایمکس هم دارم و در زمانهایی که مخابرات قطعه اون وصله اما پینگ ۹۰۰۰ به بالا... و سایت ها رو فقط متنشون رو میاره... فکر میکنم همگانی هست؟
این مشکل به مرکز شما مربوط میشه به اونها اعلام خرابی کنید از طریق سیستم پاسنا هم میشه.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
سلام دوستان
من دیروز تماس داشتم با مخابرات (بنده هم غرب تهران هستم) گفتن که مرکز مخابراتی منطقه 4-5-6 به مشکل خورده امروز (پنجشنبه) درست می شه.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417

من 1 ماهه 1مگ نامحدود گرفتم
فعلاً که ثبت نامش محدودیت نداره
البته جالب بود 2تا سایت مختلف فرم ثبت نام گذاشته بودن یکیش نامحدود نداشت ، یکی دیگش داشت !!!!
به هرحال من گرفتم
جالبه 1به 10 هم هستش
دانلود شبانه و روزانه و تعطیلی و عزا و عروسی دائم روی 125-140 هستش
از هر سایتی چه خارجی چه داخلی وضعیت ثابته

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود
امروز نزدیک بود با راهنمایی اشتباه اپراتور 2020 مخابرات یک هزینه هنگفت روی دستم بمونه که با یکم فضولی مشکل رو خودم حل کردم
f_sabzmoom_58d78cf.gif

مشکل از جایی شروع شد که دیروز برای خونه جدید اینترنت مخابرات رو تهیه کردم (البته این داستان می تونه برای هر سرویس دهنده اینترنتی اتفاق بیوفته) هر کاری می کردم اتصال اینترنت برقرار نمی شد، بارها و بارها تماس با پشتیبانی بی فایده بود، در نهایت امروز متوجه شدم که با برداشتن گوشی تلفن اتصال اینترنت برقرار می شه!!
ugly_irre.gif
با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکل رو گفتم، اپراتور توضیح داد که اشکال از سیم کشی ساختمان هستش و حتی با آوردن سیم کش هم نمی شه اتصالی رو پیدا کرد تا این نویز بر طرف بشه و به کل باید سیم کشی تعویض بشه! من که نا امید از همه جا بودم به فکرم رسید که شاید ایراد از 2 شاخه تلفن که سوکت بهش وصل هستش باشه، در نهایت دل و روده 2 شاخه رو ریختم بیرون
m109.gif
و کیت ضد برق داخلش رو انداختم دور و سیم ها رو مستقیم به دو شاخه و سپش به پریز وصل کردم، مشکل بر طرف شد!
uglydance.gif

در نتیجه اگر شما هم این مشکل رو پیدا کردید کافیه از 2 شاخه غیر ضد برق استفاده کنید.
همین دیگه! خدافس
1-20070210065344.gif

adibstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان مسخره بازی های مخابرات شامل حال منم شده و دیگه نامحدود ارایه نمیده اگه میشه یه isp معرفی کنید که اینترنت نامحدود به صرفه و بدون حقه بازی (لیمیت و غیره) ارایه بده بم معرفی کنید باتشکر

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام دوستان مسخره بازی های مخابرات شامل حال منم شده و دیگه نامحدود ارایه نمیده اگه میشه یه isp معرفی کنید که اینترنت نامحدود به صرفه و بدون حقه بازی (لیمیت و غیره) ارایه بده بم معرفی کنید باتشکر

کدوم شهر هستید دوست من ؟
این سرویس نیست فک کنم همون مخابرات بود که ورداشته شده

بالا