• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
3503785178.png
بله.
1 مگ نامحدود.

سرویس منم دقیقاً همینه
ولی موقع دانلود با IDM سرعت خیلی بالاتره
نمیدونم چرا Speedtest.net پایینتر نشون میده
من دقیقاً روی 120-135 بصورت ثابت دانلود دارم. وهیچ وقت زیر 100 نشده

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
سرویس منم دقیقاً همینه
برای بنده هم به همین صورت هستش که می فرمایید.

A10-9999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان مسخره بازی های مخابرات شامل حال منم شده و دیگه نامحدود ارایه نمیده اگه میشه یه isp معرفی کنید که اینترنت نامحدود به صرفه و بدون حقه بازی (لیمیت و غیره) ارایه بده بم معرفی کنید باتشکر
تنها گزینه شما پیشگامان هست. اینم آدرس قیمتهاش: www.pishgaman.net/rates
از منوی سمت راست روی گزینه نامحدود کلیک کنید تا قیمتارو ببینید.

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سرویس منم دقیقاً همینه
درسته بنده هم 512 دارم روی 0.50 نشون میده، IDM از همه ی پهنای باند استفاده میکنه به خاطر همینه که سرعتش بالاتره،مال من در ای دی ام بین 55 تا 70 هستش

adibstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها گزینه شما پیشگامان هست. اینم آدرس قیمتهاش: www.pishgaman.net/rates
از منوی سمت راست روی گزینه نامحدود کلیک کنید تا قیمتارو ببینید.

سلام
قیمت نسبتا بالاست و فکر کنم 1 مگ با سرعت واقعی نه بالا نه پایین بده اگه دو مگ داشت بهتر بود
از ایرانسل هم قبلا استفاده میکردم که لیمیتم کرد اونم قیمتاش خوب بود
ولی دیگه واقعا گزینه خوبی برام باقی نمانده !!!!!!!!!!!!!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
کریو برای من کانکت نمیشه
مخابرات تهران
مشکل چیه؟

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
مشترک گرامي ضمن تبريک به مناسبت روز ارتباطات 2G ترافيک مازاد به حساب شما منظور گرديد:p

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
واقعا یک تجربه بسیار بدی از اینترنت مخابرات دارم
متاسفانه تمامی خطوط منطقه ما رو فیبر نوری کردن . زنگ زدم سرویس نا محدود 512 رو راه اندازی کردن سرعتش به 64 کیلو بیت هم نمیرسید فقط پول 512 رو گرفته بودن چند روز بعد زنگ زدم کنسلش کردم رفتم مودم مبین نت خریدم سرعتش بهتره ولی با اینکه 4 خط انتن دارم هر 10 دقیقه انتن میره و چند دقیقه ای قطع میشم خلاصه این مخابرات و مبین نت نمیدونم از چون این مردم چی میخوان که همه چی رو کردن انحصاری
و اما موضوع اصلی از چند نفر شنیدم که سرویس های حجمی مخابرات سرعتش بهتره پاشدم رفتم مخابرات پیام نور . گفتم اومدم سرویس ثبت نام کنم . گفت باید تلفن به اسم خودتون باشه گفتم خانه ای که خریداری کردیم تلفن رو انتقال ندادن و به اسم من نیست . گفت حتما باید باشه . گفتم اگر مشکل مخابرات گرفتن پول هست من همه هزینه رو یکجا برای یکسال میدم هر کاری کردم قبول نکرد . گفتم خط تلفن بخرم گفت باید 3 ماه نوبت بمونی تا بهت خط جدید بدن . خلاصه رفتار بسیار زشت و زننده ای داشتن که اخر سر اگر میگفتن رایگان هم بهت اینترنت میدیم میگفتم نمیخوام .
فعلا دارم با همین مبین نت با این همه قطعی و وصلی میسازم تا شاید یه روزی این مخابرات رو از دست این ادم هایی که هیچ ارزشی برای مشتری و مردم قائل نیستن در بیارن .
اگر دوستان راه حلی سراغ دارن که خط رو بشه از فیبر به مسی تغییر داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من حاضرم هزینه یک خط تلفن هم بدم تا خطم از فیبر در بیاد

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
متاسفانه تمامی خطوط منطقه ما رو فیبر نوری کردن . زنگ زدم سرویس نا محدود 512 رو راه اندازی کردن سرعتش به 64 کیلو بیت هم نمیرسید فقط پول 512 رو گرفته بودن چند روز بعد زنگ زدم کنسلش کردم رفتم مودم مبین نت خریدم سرعتش بهتره ولی با اینکه 4 خط انتن دارم هر 10 دقیقه انتن میره و چند دقیقه ای قطع میشم خلاصه این مخابرات و مبین نت نمیدونم از چون این مردم چی میخوان که همه چی رو کردن انحصاری
و اما موضوع اصلی از چند نفر شنیدم که سرویس های حجمی مخابرات سرعتش بهتره پاشدم رفتم مخابرات پیام نور . گفتم اومدم سرویس ثبت نام کنم . گفت باید تلفن به اسم خودتون باشه گفتم خانه ای که خریداری کردیم تلفن رو انتقال ندادن و به اسم من نیست . گفت حتما باید باشه . گفتم اگر مشکل مخابرات گرفتن پول هست من همه هزینه رو یکجا برای یکسال میدم هر کاری کردم قبول نکرد . گفتم خط تلفن بخرم گفت باید 3 ماه نوبت بمونی تا بهت خط جدید بدن . خلاصه رفتار بسیار زشت و زننده ای داشتن که اخر سر اگر میگفتن رایگان هم بهت اینترنت میدیم میگفتم نمیخوام .
فعلا دارم با همین مبین نت با این همه قطعی و وصلی میسازم تا شاید یه روزی این مخابرات رو از دست این ادم هایی که هیچ ارزشی برای مشتری و مردم قائل نیستن در بیارن .
اگر دوستان راه حلی سراغ دارن که خط رو بشه از فیبر به مسی تغییر داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من حاضرم هزینه یک خط تلفن هم بدم تا خطم از فیبر در بیاد
دوست عزیز شما از 512 انتظار چه سرعتی رو داشتید؟! 512 همه جا همین حدود 65kb/s هستش مگر اینکه نامحدود نباشه که شیرش رو تا آخر باز می کنن شما حجمتون زودتر تموم بشه.
در ضمن بنده نه خط به نامم بود نه خونه! تلفنی بهم اینترنت داد مخابرات!

adibstar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو مگ هم با طراحی جدید بعضی سایت ها سازگار نیست به اضافه مسائل دیگر کن من اصلا نميدونم چرا این سرعت ها رو ارائه میدن دستشون به پول مردم آلوده هست

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
مخابرات اصفهان یه سری از پورت ها رو باز کرد. طرح جدید هم گزاشته سرعت 10 مگ :eek:

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
سلام
منم مثل شما همین مشکل رو داشتم، به خاطر فیبر نوری بودن کل منطقه (پیروزی) به من سرویس نمیدادند، همه روش هایی که شما رفتی هم رفتم، پیش رییس مرکز هم رفتم و باز هم افاقه نکرد، هر بار هم میرفتم میگفتند باید تو نوبت باشید، تقریبا 8 ماه هم الاف شدم، بعدشم شکایت کردم به سازمان بازرسی ، گفتند هفته ی دیگه میتونید برید روی خططون ADSL رو بگیرید.
حالا شما هم یه شکایت بزن ببین شاید مشکلت حل شد.
لینک : bazresi.telecom.ir

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
بنده 1 مگ گرفتم و روز عالیه حدود 300 هم دانلودشه ولی شبها دانلودش 100 میشه و سرعت صفحه بازکردن بسیار داغون میشه.

بالا