• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
این برنامه رو تا دستی دی کانکت نکنی، نمیشه
یعنی تو نرم افزار رو کامل ببند
اما بازم کانکت هست
نه بابا مطمئنم بستس . با سیستم دیگه هم رفتم (دو تا لپ تاپ و یه پی سی) همینطوریه ... سایت ها بدون فیلتر باز میشن !

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
آره خدایی :دی
تایید میشه جناب Rahim
همه سایتا بازه به جز فیسبوک حتی : سایت های @$#@%$#^

شما کدوم منطقه هستی ؟
فیسبوک رو بدون https تست کن . واسه منم با https باز نمیشه و بدون اون 90 درصد مواقع باز میشه البته بعضی عکساش نمیان ...
منطقه چهار - مجیدیه شمالی
شرق تهران میشه .....
خیلی حال میده لامصب :D

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
حالا یه وقت برنامه نداشته باشن برامون
دارن تست میست میزنن
https://www.youtube.com/
برا من یوتیوب با اینکه httpsوصله
واسه من باز نیمشه
20.gif

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
سلام
اونهایی که قبلا نامحدود داشتن هنوز همون سرویس رو دارن، حتی اونهایی هم که ثبت نام کنن توی بخش انتخاب سرعت هنوز نامحدود هست
نه بابا , من 2 مگ نامحدود ( 1 به 10 ) دارم سرعتم همیشه بالای 200 بود. از چهارشنبه رید** شده سرعت شده 50.
تازه فکر کردم خوب میشه 80 تومن هم دادم تمدید کردم :general208:. ظاهرا به معنای واقعی 1 به 10 شده.
کسی 2 مگ نامحدود داره ؟ وضع سرعت چطوره ؟
حالا موندم چه گِلی به سرم بگیرم :general507:

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
نه بابا , من 2 مگ نامحدود ( 1 به 10 ) دارم سرعتم همیشه بالای 200 بود. از چهارشنبه رید** شده سرعت شده 50.
تازه فکر کردم خوب میشه 80 تومن هم دادم تمدید کردم :general208:. ظاهرا به معنای واقعی 1 به 10 شده.
من 512 نامحدود رو دارم، اولش که گرفتم سرعت خیلی خوب بود تا 100 هم میرفت ولی دو سه هفته ای هست هم شده و بالای 80 نمیره ولی برعکس برای دوست بنده توی یه منطقه دیگه تهران سرعتش دوبرابر شده، یعنی همچی هی عوض میشه و ثابت باقی نمیمونه

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان
کسی از استان گلستان هست که سرویس نامحدود مخابرات داشته باشه؟
من از سال 90 سرویس نامحدود 512 داشتم که از سال نو دیگه نزاشتن تمدید کنم
الان هم سرویس 2 مگ با 8 گیگ ترافیک دارم که چون 6 ماهه نگرفتم شبانه رایگان هم نداره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
من 512 نامحدود رو دارم، اولش که گرفتم سرعت خیلی خوب بود تا 100 هم میرفت ولی دو سه هفته ای هست هم شده و بالای 80 نمیره ولی برعکس برای دوست بنده توی یه منطقه دیگه تهران سرعتش دوبرابر شده، یعنی همچی هی عوض میشه و ثابت باقی نمیمونه
البته سرویس من از خود مخابرات نبوده , از ISP بوده روی پورت مخابرات مربوط به اون زمان که هنوز خود مخابرات مستقیم ADSL نمیداد. سرویس هم در واقع 1 به 10 هست.
به توصیه یکی از دوستان این سرویس رو گرفتم و گفته بود که سرعت استاندارد 2 مگ رو میده. منم وقتی گرفتم دیدم همینطور هست که خیلی تعجب کردم . ظاهرا اون موقع هنوز پورت ها پر نشده بود.
یکبار هم که زنگ زدم پشتیبانی گفتم سرعتم 200 هست گفتن نباید باشه , یعنی حتی خود شرکت هم نمیدونه چی میفروشه !!o_O
خلاصه در یک کلام بعد از 10-12 سال داشتن ADSL و تست اکثر سرویس ها همون روز اول که سرعت افتاد و روز بعد خوب نشد فهمیدم که این سرویس هم به لقاا... پیوست :general208:
کسی هست که سرویس 2 مگ نامحدود مخابرات که نو سایت زده 74 تومن رو داشته باشه ؟

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
دوستان من مخابرات نامحدود 512 داشتم تا دیروز
تموم شد خواستم تمدید کنم اصلا تو لیست تعرفه ها نبود نامحدود
زنگیدم ب 2020 گفتن نامحدود کلا نمیدیم حتی به مشترکانی ک قبلا داشتن!!!!!!!!!!
ناچارا محدود گرفتم :(((((((((((((((((((((

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من میخوام یه ADSL از مخابرات بگیرم.یکی از دوستان میگه با مودمی که میدن میتونی برای وایرلس هم استفاده کنی و با گوشی توی نت بری.آیا میشه؟
کلا با ADSL میشه از طریق وایرلس به اینترنت وصل شد؟من که بعید میدونم.یعنی مودمی میدن که هم ADSL رو ساپورت کنه و هم وایکمس رو؟؟؟

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
کسی از دوستان اینجا هست که از تهران منطقه ی با پیش شماره تلفن ۳۳۱۳ باشه ؟ میخوام ببینم کیفیت سرویس دهی مخابرات تو این منطقه چطوریاس .

alirezako

Registered User
لایک‌ها
20
همین الان زنگ زرم 2020 گفتن نامحدود ارائه میدن کرج

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان من میخوام یه ADSL از مخابرات بگیرم.یکی از دوستان میگه با مودمی که میدن میتونی برای وایرلس هم استفاده کنی و با گوشی توی نت بری.آیا میشه؟
کلا با ADSL میشه از طریق وایرلس به اینترنت وصل شد؟من که بعید میدونم.یعنی مودمی میدن که هم ADSL رو ساپورت کنه و هم وایکمس رو؟؟؟

منظور از مودم وایرلس داری که مخابرات به شما میده، مودمی با امکانِ گسترش شبکه wifi هست، اون وایرلس رو با سرویس وایرلس و یا wimax اشتباه نکنی، در حقیقت مودم دارای روتر و اکسس پوینت wifi هست که بهتون ارائه میدند. از طریق سیم تلفن ADSL رو میگیره و روی محدوده فرکانس های wifi به اشتراک میگزاره براتون.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
منظور از مودم وایرلس داری که مخابرات به شما میده، مودمی با امکانِ گسترش شبکه wifi هست، اون وایرلس رو با سرویس وایرلس و یا wimax اشتباه نکنی، در حقیقت مودم دارای روتر و اکسس پوینت wifi هست که بهتون ارائه میدند. از طریق سیم تلفن ADSL رو میگیره و روی محدوده فرکانس های wifi به اشتراک میگزاره براتون.
یعنی من پول ADSL رو میدم،بعد یه مودمی به من میدن و اون اینترنت رو از خط تلفن ADSL میگیره و بصورت وای فای پخش میکنه و من میتونم با چند تا گوشی و لپ تاپ به اینترنت وصل بشم؟اونوقت سرعتش تغییر محسوسی پیدا نمیکنه.مثلا دانلود در لپ تاپ با کابلی که از خود مودم ADSL میگیره 25 تاست روی گوشی و لپ تاپ دیگه ای که با وای فای وصل میشم هم 20تا25 تاست؟

ehsanmody

Registered User
لایک‌ها
659
یعنی من پول ADSL رو میدم،بعد یه مودمی به من میدن و اون اینترنت رو از خط تلفن ADSL میگیره و بصورت وای فای پخش میکنه و من میتونم با چند تا گوشی و لپ تاپ به اینترنت وصل بشم؟اونوقت سرعتش تغییر محسوسی پیدا نمیکنه.مثلا دانلود در لپ تاپ با کابلی که از خود مودم ADSL میگیره 25 تاست روی گوشی و لپ تاپ دیگه ای که با وای فای وصل میشم هم 20تا25 تاست؟
نه دوست تغییر نخواهد داشت همون سرعته

MaziarAmiri

Registered User
لایک‌ها
43
من دارم
چند روز بود نوسان داشت ولی برگشته به حالت عادی امروز. با 230 میریزه

بالا