• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
مث اینکه مخابرات در هر شهری واسه خودش یه سازی زده . مثلا یه جا نامحدود ارائه نمیده و یه جا(مثل اینجا ) نامحدود سه ماه به بالا ارائه میشه .

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
من امروز نتم وصل شد ۵۱۲ نا محدود...یه جا میگن فقط حجمی میده مخابرات یه جا میگن حجمی نداره اصن معلوم نیس داستان چیه...ولی ما همین هم راضی هستیم اگه گند زده نشه توش!!

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

F4T4L!TY

Registered User
لایک‌ها
13
سیستمم که معمولا 24 ساعت روشنه!
پنل تعرفه هم توی سایت www.bistnet.ir هست که این سایت مال مخابرات فارس هست!
فعلا که خیلی راضی شدم! :D
البته خیلی ناراضی بودم ولی این تعرفه جدید ....

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
مث اینکه مخابرات در هر شهری واسه خودش یه سازی زده . مثلا یه جا نامحدود ارائه نمیده و یه جا(مثل اینجا ) نامحدود سه ماه به بالا ارائه میشه .

به غیر از تهران و کرج، در شهر ها و شهرستان های دیگر ارائه سرویس مخابرات به ارگان ها و شرکت های دیگری سپرده شده، برای همین هم هر کدوم به نحوه خاص و متفاوتی سرویس میدند. استان فارس دستِ شرکت سپنتا هست برای مثال.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
منم چند روز دیگه سرویسم نموم میشه و احتمال زیاد باید برم تخلیه :oops: فعلا که خبری از نامحدود نیست:general208:
عملا نابود میشم :general410::general507:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
سلام امروز رفتم مخابرات برای تمدید سرویس و گفتن که نامحدود دیگه نمیدن . سرویس محدود هم دانلود رایگان شبانه نداره . واسه من 10 گیگ اینا هم کفایت نمیده . باید حداقل 20 گیگی می خریدم که دیدم شد 70 هزار تومن . من میخوام برم از یک جای دیگه سرویس بگیرم . مثلا شاتل یا ماکس نت . لطفا دوستان بنده را راهنمایی کنند که چه سرویسی از شاتل بگیرم که سرعت دانلودش هم زیاد باشه ؟ مثلا تو شاتل زده 320 به 2048 این سرویس چقدر دانلود میکنه ؟ و نوشته حداقل 22 گیگ . این حداقل 22 گیگ یعنی چی ؟ بیشتر از 22 گیگ نمی تونم دانلود کنم یا چی ؟ کلا چه سرویسی رو پیشنهاد میدید ؟

الان زنگ زدم ماکس نت میگم 1 مگ نامحدود 1 به 8 چند دانلود میکنه ؟ گفت 45 . شاخ دراوردم . گفتم خانوم 1 به 8 که باید 120 کیلوبیت دانلود کنه . گفت اون اسم سرویسه که 1 مگ هست . خیلی عصبانی شدم . قدر مخابرات رو ندونستیم اون کثافتم برداشت نامحدود رو حذف کرد . اه . دوستان کمکم کنید از فردا دیگه اینترنت ندارم . . .

لطفا دوستانی که اطلاع دارند کمک و راهنمایی کنند

Last edited:

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
سلام امروز رفتم مخابرات برای تمدید سرویس و گفتن که نامحدود دیگه نمیدن . سرویس محدود هم دانلود رایگان شبانه نداره . واسه من 10 گیگ اینا هم کفایت نمیده . باید حداقل 20 گیگی می خریدم که دیدم شد 70 هزار تومن . من میخوام برم از یک جای دیگه سرویس بگیرم . مثلا شاتل یا ماکس نت . لطفا دوستان بنده را راهنمایی کنند که چه سرویسی از شاتل بگیرم که سرعت دانلودش هم زیاد باشه ؟ مثلا تو شاتل زده 320 به 2048 این سرویس چقدر دانلود میکنه ؟ و نوشته حداقل 22 گیگ . این حداقل 22 گیگ یعنی چی ؟ بیشتر از 22 گیگ نمی تونم دانلود کنم یا چی ؟ کلا چه سرویسی رو پیشنهاد میدید ؟

الان زنگ زدم ماکس نت میگم 1 مگ نامحدود 1 به 8 چند دانلود میکنه ؟ گفت 45 . شاخ دراوردم . گفتم خانوم 1 به 8 که باید 120 کیلوبیت دانلود کنه . گفت اون اسم سرویسه که 1 مگ هست . خیلی عصبانی شدم . قدر مخابرات رو ندونستیم اون کثافتم برداشت نامحدود رو حذف کرد . اه . دوستان کمکم کنید از فردا دیگه اینترنت ندارم . . .

شرکتی ها هم تعرفه هاشون با مغز جور در نمییاد . . . مثلا 128 میده ماهی 10 گیگ 50تومن! ! ! نامحدود هم نداران اکثرا!

مخابرات محل ما تازه نامحدود میده:دی 1ماه پیش از طریق سایت ارتقا دادم میگه تا 40روز آینده ممکن نیست . رفتم مخابرات میگه 1مگ ـه شما وصل ــــه!(درحالی که وصل نیست) 1ماه ـه هزینه 1مگ رو ازم گرفتن! منم نمیتونم ثابت کنم بهشون که باووو 1مگ نیست! میزنه سیستم میبینیم 1مگ هست!

economist

Registered User
لایک‌ها
165
از مخابرات سرویس نگیرین بهتره! یا قطعه یا سرعت در حد دایال اپ! تو روز روشن پول مفت میگیرن از مردم:)

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
از مخابرات سرویس نگیرین بهتره! یا قطعه یا سرعت در حد دایال اپ! تو روز روشن پول مفت میگیرن از مردم

شرکتی ها هم همین پی پی ــــــــــــه! با این تفاوت که یکم گرونتره:D

من با 256نامحدود مخابرات 4دیقه و نیم طول کشید اینو دان کنم . یکی دان کنه ببینیم زمانش چقده:D

http://www.aparat.com/v/Aczq9

(فک کنم تنها تیزر خوبی که ایران ساخته همینه :دی )
البته 4دیقه و نیم میانگینم بود! در واقع ب خاطر بالا پایین شدن سرعت بیشتر از 5دیقه طول میکشه!

جالب اینجاست که هوا یکم ابری میشه از سرعت کم میشه . یذره باد باید که کولن تعطیل میشه! نمیدونم کابل رو از رو درخت رد میکنن یا زیر زمین

منه پی پی مغز رو بگو 5صبح زوووری کانکت شدم ب PSN جو گیر شدم عاقا با عربه فیفا شرطی زدم شرط کارت PSN ـه 20 دلاری .دقیقه 10 بازی عاقا تایم اوت شدم 3هیچ ن نفع اون شد :( بعد ب خارجی هم مسیج داد فک کنم مسخره م کرد:(

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

من با 256نامحدود مخابرات 4دیقه و نیم طول کشید اینو دان کنم . یکی دان کنه ببینیم زمانش چقده:D

البته 4دیقه و نیم میانگینم بود! در واقع ب خاطر بالا پایین شدن سرعت بیشتر از 5دیقه طول میکشه!

جالب اینجاست که هوا یکم ابری میشه از سرعت کم میشه . یذره باد باید که کولن تعطیل میشه! نمیدونم کابل رو از رو درخت رد میکنن یا زیر زمین

منه پی پی مغز رو بگو 5صبح زوووری کانکت شدم ب PSN جو گیر شدم عاقا با عربه فیفا شرطی زدم شرط کارت PSN ـه 20 دلاری .دقیقه 10 بازی عاقا تایم اوت شدم 3هیچ ن نفع اون شد :( بعد ب خارجی هم مسیج داد فک کنم مسخره م کرد:(
واسه من 10 دقیقه زمان زد :|

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
الان شما چه کمکی کردید؟ کسی نمی دونه شاتل 320 به 2048 چقد دان داره؟ پشتیبانی حرف زدم میگه نامشخصه.

Sent from my xperia Z using tapatalk

eskimos91

Registered User
لایک‌ها
148
من گفتم خطمو تخلیه کنن
سرویس نامحدودشون عالی بود
سرویس های محدودشون خیلی ضعیغن
سرویس 2 مگ گرفتم در اهواز
سرعتش بالای 120 کیلوبایت نمیرفت!

رفتم از پارس آنلاین سرویس بگیرم میگن که تا یک ماه دیگه پورت خالی نمیشه
فعلا هم مجبورم با عذاب دردآور ایرانسل سر کنم!

amir_taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان کسی از سرویس های 5Mb و 10Mb مخابرات تهران که در سایت ( http://tct.ir/?siteid=1&pageid=358 ) زده شده خبری داره ؟
این سرویس ها رو در حال حاضر ارائه میدن ؟ سرعتشون چجوریه آیا واقعیه ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
سلام بچه ها من الان یه سال نامحدود 1 مگ مخابرات دارم. هر دو ماه هم پول میاد رو قبض. امکان داره بدون ابنکه اطلاع بدن خطم رو محدود کنن؟ اونطوری حواسم نمیشه دانلود میکنم اونوقت سر ماه باید 400 هزار بهشون بدی

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229

دانلود کردم

10 ثانیه طول کشید

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سلام بچه ها من الان یه سال نامحدود 1 مگ مخابرات دارم. هر دو ماه هم پول میاد رو قبض. امکان داره بدون ابنکه اطلاع بدن خطم رو محدود کنن؟ اونطوری حواسم نمیشه دانلود میکنم اونوقت سر ماه باید 400 هزار بهشون بدی

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

مخابرات تهران هنوز نامحدود ارائه میده و نامحدود هاش هم نامحدود واقعی است، هرچی میخوای دانلود کن.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
امروز رفتم اینترنتم رو از مخابرات تمدید کردم بعدش اومدم خونه ازشون شکایت کردم . ببینم چطور میشه

بالا