• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان کسی از اینترنت ماعواره ای چیزی بلده یه پخ بده یه سوال دارم البته جوری که من تحقیق کردم مث این که دیگه جواب نمیده تو حالت هم ارسال هم دریافت مث اینکه جوانان میهن تمام مک آدرسا رو سوزوندن؟؟؟؟؟
هنوزم کار میکنه
1 طرفه هیچ مشکلی نداره :)

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
من بخوام از مخابرات شکایت کنم باید کجا برم؟
سرویس 10 مگ گرفتم سرعتش بیشتر از 2 مگ نشده تازه با اینکه 1 ساله گرفتم شبانه رایگان هم نداره !!!!

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
دوستان کسی از اینترنت ماعواره ای چیزی بلده یه پخ بده یه سوال دارم البته جوری که من تحقیق کردم مث این که دیگه جواب نمیده تو حالت هم ارسال هم دریافت مث اینکه جوانان میهن تمام مک آدرسا رو سوزوندن؟؟؟؟؟
سوالی داشتی در خدمتم

هنوزم کار میکنه
1 طرفه هیچ مشکلی نداره :)
مثل قبل نیست ولی هنوزم مک گیر میاد

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
من 512 نامحدود داشتم، امروز صبح رفتم میگم بکنید 2مگ حجمی. جواب داد نمیتونید 2تا تغییر همزمان انجام بدید سیستم نمیکشه! یا باید 512 حجمی کنید یا 2مگ نامحدود. بعد از یک ماه بیاید تغییر بعدی رو انجام بدید.

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
چرا مثل قبل نیست؟
تو خونه بشین خودت مک و آیدی هک کن :)
چون دیگه مثل قبل مک فت و فراوون نیست و تازه با کاری که ایرانی ها کردن دیگه مکی نمونده و بیشترشون سکیور شدن و نمیشه هکشون کرد

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
چون دیگه مثل قبل مک فت و فراوون نیست و تازه با کاری که ایرانی ها کردن دیگه مکی نمونده و بیشترشون سکیور شدن و نمیشه هکشون کرد
:|
مک تموم شده ؟ :eek:
یچیزی میگی ها o_O

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
:|
مک تموم شده ؟ :eek:
یچیزی میگی ها o_O
کسی که تو این کار باشه می فهمه که سکیور شدن مکها یعنی تموم شدن مک و نمیشه هکش کرد
ولی هنوز هستن مکهایی که میشه هکشون کرد رو چند جهت ولی دیگه سرعت فضایی پیدا نمی کنی فوقش 2 مگ یا 3 مگ

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
کسی که تو این کار باشه می فهمه که سکیور شدن مکها یعنی تموم شدن مک و نمیشه هکش کرد
ولی هنوز هستن مکهایی که میشه هکشون کرد رو چند جهت ولی دیگه سرعت فضایی پیدا نمی کنی فوقش 2 مگ یا 3 مگ
سرعت 20 مگ ماهی 80 تومن
هکی - اگه غیر فعال بشه، یه اکانت دیگه میده
قیمت کردم :|

neman addin

Registered User
لایک‌ها
40
سرعت 20 مگ ماهی 80 تومن
هکی - اگه غیر فعال بشه، یه اکانت دیگه میده
قیمت کردم :|
گرفتی ازش؟ اگه گرفتی می فهمی چی میگم
این مکی که بهت میده شاید تا چند ساعت بهت کار بده بعد قطع بشه
بعدش هم گیر اوردن فروشنده محاله !!!!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
گرفتی ازش؟ اگه گرفتی می فهمی چی میگم
این مکی که بهت میده شاید تا چند ساعت بهت کار بده بعد قطع بشه
بعدش هم گیر اوردن فروشنده محاله !!!!
اتفاقا از همین بچه های پی تی هم هست :|
فروشنده معتبر هست

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
جدیدا کسی 10 مگ مخابرات گرفته ؟ یکی از دوستان برای شرکت گرفته دانلود شبانه با سرعت 500 کیلوبایت در ثانیه هست و در روز 1 مگ در ثانیه دوستان اگر گرفتن و تجربه دارن بگن
متاسفانه زیر ساخت شبکه منطقه ما افتضاح هست با اینکه دو مگ گرفتم ولی نهایت پهنای باندی که روی سرویسم بسته میشه 1180 کیلوبایت بر ثانیه هست و در واقع تا بیشتر از یک مگ روی خط من نمیشه فعال کرد

خودشون گفتن بعضی خطوط مخابرات بخاطر سیمکشی قدیمی و ... این قابلیت رو ندارن ولی دارن سیمکشی ها رو تعویض میکنن

دوستان تجربه گرفتن 10 مگ مخابرات و دانلود شبانش رو داشتن لطفا بگن

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
سرعت 10 مگ خیلی جالب بود تا اینتر رو میزنی همه صفحات باز میشه ویدیو با کیفیت بالا در حد 720 رو آنلاین تماشا کردیم دوستان اگر رو خطوطشون تست کردن لطفا نظراتشونم بزارن ببینیم بدرد میخوره یا نه
هزینش فکر کنم 3 گیگ در ماه با سرعت 10 مگ 22 هزار تومان هست به قیمتش که میرزه چونکه دانلود شبانش 500 کیلوبایت در ثانیه هست و میشه خیلی چیزها دانلود کرد توی همون ساعات اما دوستانی که تست کردن نظرشون رو بدن
متاسفانه روی خط ما بخاطر قدیمی بودن زیر ساخت نمیشه بالای یک مگ بست

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سرعت 10 مگ خیلی جالب بود تا اینتر رو میزنی همه صفحات باز میشه ویدیو با کیفیت بالا در حد 720 رو آنلاین تماشا کردیم دوستان اگر رو خطوطشون تست کردن لطفا نظراتشونم بزارن ببینیم بدرد میخوره یا نه
هزینش فکر کنم 3 گیگ در ماه با سرعت 10 مگ 22 هزار تومان هست به قیمتش که میرزه چونکه دانلود شبانش 500 کیلوبایت در ثانیه هست و میشه خیلی چیزها دانلود کرد توی همون ساعات اما دوستانی که تست کردن نظرشون رو بدن
متاسفانه روی خط ما بخاطر قدیمی بودن زیر ساخت نمیشه بالای یک مگ بست
ساعت دانلود شبانه اش، چند تا چند هست؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
2 تا 7 مثل باقی سرویس ها هست ولی عالیه اگر بکشه خطتت حدودا هر ده دقیقه یک فیلم میتونی دانلود کنی
اینجوری که خیلی خوبه
من یه خط دیگه دارم. روش آسیاتک هست
اصلا راضی نیستم
فقط برای دانلود شبانه استفاده میشه

بالا