• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
حالا اگه مدارک رو من که صاحب خط نیستم ببرم ، نمیشه ؟ حتما باید صاحب خط بره ؟

ممنون :)

به من گفت باید صاحب خط باشه. می تونی تلفنی از مرکزتون یه سوال بکنی.

Jeny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان کسی در خیابان نبرد دی اس ال مخابرات را گرفته؟
الان تقریبا 4 روزه که قطعه مشکل از مودم من هست یا چیز دیگر؟
مودم هم دیلینک هست مدل D-Link DSL-520B
تا چهار روز پیش وصل بود مشکل نداشت.
ای دی اس ال لینک میشود ولی اینترنت اکسس ندارم ممنون میشم جواب بدید.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0

احتمالش زیاده که قطعی از خودتون باشه. به 1899 زنگ بزنید، انقدر هم پشتیبانیش به درد نخور نیست!

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
من خودم ساكن نبردم .
مشكلي ندارم
با پشتيباني (هر چند مزخرف) تماس بگير .

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
من تو منطقه نهریم، گاهی اوقات من هم تجربه کردم مخصوصا تو روزای اخیر خیلی بیشتر شده اما معمولا خودش درست میشه. کانفیگ مودم رو دوباره ست کنین.

joojefarary

Registered User
لایک‌ها
1
ولی در کل بهتر از هیچی من الان چهار ماه دارم بابا این شرکت خصوصیام دیسی داشتن مگه نداشتن . ولی خوبش این دیگه یهو نمیان سروستو قطع کند بگن باید حتما پول بریز بعد دو ماه بیان بگن 3000 تومن گرونتر شده میخوای تمدید کن نمیخوای برو مجبور باشی بری یک شرکت دیگه دوباره 10000 هزینه نصب بدی . به خدا از وقتی گرفتم با خیال راحت توی اینترنتم نه دیگه حجم تموم میشه نه زمانش . سرعتشم که جدیدا بهتر شد اومد روی 15 کیلو . مثل اینکه هم پرت خالی توی بیشتر جاها ندارند چند تا از دوستانم رفتن بگیرند گفتن حداقل تا یک ماه دیگه نداریم .

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
من تو منطقه نهریم، گاهی اوقات من هم تجربه کردم مخصوصا تو روزای اخیر خیلی بیشتر شده اما معمولا خودش درست میشه. کانفیگ مودم رو دوباره ست کنین.

فکر کنم خود منطقه نهری یه چیزیش میشه چون من با آسیا تک هم همین مشکل رو دارم .
یه سوال ، از سایت مخابرات یا کلا اینترنتی یا با تلفن میشه فهمید که پورت خالی برای منطقه نهری دارند یا حتما باید برم اونجا بپرسم ؟

xms

Registered User
لایک‌ها
387
مدير روابط عمومي مخابرات استان تهران خبر داد:
شماره 1899 پاسخگوي مشكلات مشتركان اينترنت پرسرعت

مدير روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران از راه‌اندازي شماره 1899 به عنوان پاسخگوي مشكلات مشتركان اينترنت پرسرعت مخابرات استان تهران خبر داد.

محمد خجسته‌نيا در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: علاوه بر شماره 1899، كاربران اين بخش از اينترنت پرسرعت تهران مي‌توانند در تماس با شماره 190 نيز مشكلات خود را مطرح كنند.

او با بيان اين كه شركت مخابرات استان تهران تنها تا در منازل و خارج از ساختمان كاربر مشكلات فني مرتبط با خدمات اين شركت را رفع مي‌كند، خاطر نشان كرد: اين شركت درباره مشكلات پيش آمده در حيطه درون ساختمان نيز بنابر خواست كاربران به آن‌ها راهنمايي‌هايي مبني بر چگونگي رفع مشكل ارائه خواهد کرد.
wh120-169.jpg

xms

Registered User
لایک‌ها
387
*ظرفيت اينترنت پرسرعت مخابرات پر شد*
مدير روابط عمومي مخابرات تهران خبر داد:
نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد براي پاسخ به درخواست‌ها

مدير روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران از پرشدن ظرفيت اينترنت پرسرعت مخابرات در برخي و مناطق و نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد خبر داد.

محمد خجسته‌نيا - مدير روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با تاكيد بر اينكه تمام مراکز مخابرات شهر تهران از سرويس ADSL - اينترنت پرسرعت - شرکت مخابرات بهره‌مند شده‌اند، گفت: در برخي مناطق استقبال به قدري بود كه نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد است.

وي افزود: در تعدادي از مناطق مخابراتي شهر تهران كه پيش‌بيني استقبال از سوي كاربران طبق نظر كارشناسان بالا بود، ظرفيت بيش‌تري نسبت به مناطقي كه پيش‌بيني استقبال كم‌تر بود، ايجاد كرديم.

خجسته‌نيا اظهار كرد: در برخي موارد از هر دو مورد يعني مناطق مخابراتي پيش‌بيني شده مبني بر استقبال كم و زياد، پورت ها پر شده و براي پاسخگويي به نياز كاربران ايجاد ظرفيت‌هاي جديد در دستور كار است.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
*ظرفيت اينترنت پرسرعت مخابرات پر شد*
مدير روابط عمومي مخابرات تهران خبر داد:
نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد براي پاسخ به درخواست‌ها

مدير روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران از پرشدن ظرفيت اينترنت پرسرعت مخابرات در برخي و مناطق و نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد خبر داد.

محمد خجسته‌نيا - مدير روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با تاكيد بر اينكه تمام مراکز مخابرات شهر تهران از سرويس ADSL - اينترنت پرسرعت - شرکت مخابرات بهره‌مند شده‌اند، گفت: در برخي مناطق استقبال به قدري بود كه نياز به ايجاد ظرفيت‌هاي جديد است.

وي افزود: در تعدادي از مناطق مخابراتي شهر تهران كه پيش‌بيني استقبال از سوي كاربران طبق نظر كارشناسان بالا بود، ظرفيت بيش‌تري نسبت به مناطقي كه پيش‌بيني استقبال كم‌تر بود، ايجاد كرديم.

خجسته‌نيا اظهار كرد: در برخي موارد از هر دو مورد يعني مناطق مخابراتي پيش‌بيني شده مبني بر استقبال كم و زياد، پورت ها پر شده و براي پاسخگويي به نياز كاربران ايجاد ظرفيت‌هاي جديد در دستور كار است.

یعنی به این معنی که مطابق قراردادمون با مخابرات، اینترنتمون با 9 نفر دیگه شیر شده؟ احتمالا تو مرکز ما پهنای باند پر نشده چون من که سرعتم خیلی خوبه.

Ehsankaftar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مشکل WORLD OF WARCRAFT حل نشد که نشد!!!!!
ولی یه چیزی رو یافتم!!!!
وقتی با حالت Bridge به اینترنت وصل میشم!!! میتونم کانکت کنم!!(بیشتر اوقات) ولی انقدر لگ داره که نمیشه بازی کرد!!
ولی با روتینگ خوبه ولی تا ساعت 2am نمیتونم وصل بشم!!!!
اقایون اگه چیزی در این مورد اطلاع دارند ما رو بی نسیب نذارند!:f34r:

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
اینم داستان میگه برای خودش ها من تا حالا سه چهار بار رفتم مرکز مخابرات سعادتمند اونجا اصلا هنوز سرویس اینترنت راه نیافتاده.

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
ولی یه چیزی رو یافتم!!!!
وقتی با حالت Bridge به اینترنت وصل میشم!!! میتونم کانکت کنم!!(بیشتر اوقات) ولی انقدر لگ داره که نمیشه بازی کرد!!

احتمالا علتش فوروارد نبودن پورت های مربوطه در حالت pppoe هست. برای این کار یا باید دستی پورت های tcp و udp رو توی تنظیمات مودمت فوروارد کنی یا آی پی دستگاهتو توی قسمت dmz تنظیمات مودم وارد کنی که خودش همه پورتاتو باز کنه.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
ولی یه چیزی رو یافتم!!!!

منم فعلا 1 هفتش که دیگه با dial-up وصل نمیشم!! هر موقع که مشکل دارم میرم توی تنظیمات مودم و MTU رو عوض می کنم (عدد دلخواه بین 1492-1400!!) با این کار مودم کانکشن رو ریست میکنه و معمولا با یک تا سه بار تکرار می تونم بازی کنم!

احتمالا علتش فوروارد نبودن پورت های مربوطه در حالت pppoe هست. برای این کار یا باید دستی پورت های tcp و udp رو توی تنظیمات مودمت فوروارد کنی یا آی پی دستگاهتو توی قسمت dmz تنظیمات مودم وارد کنی که خودش همه پورتاتو باز کنه.

من هر پورتی رو که بازی داشته فروارد کردم، رو 2 تا لپ تاپ هم امتحان کردم و این مشکل وجود داشته، پس به احتمال قوی مشکل از کامپیوتر نیست. با dial-up هم مشکل حل میشه! پس برمیگرده به مخابرات یا مودم من! مودم رو هم تو 1-2 ماه گذشته تغییر ندادم، پس نباید مشکل از اونجا باشه. چیزی که برای من عجیبه اینه که چرا بعضی مواقع به راحتی به بازی کانکت میشم ولی بعضی مواقع نه! (و باید مودم رو هی ریست کنم!)

@@@@@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
میخواستم بدونم سرعت دانلود کسانی که از مخابرات سرویس گرفته اند 120kb/s هست ؟ سرویس 128kb/s رو میگم

@@@@@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره تو همین مایه هاست.
من که به مرکز مخابراتمون رفتم و این حرف رو زدم بهم خندید و گفت : برو از اونی که بهت این حرف رو زده بپرس که 1mb/s رو با 128kb/s قاطی کردی یا میخوای ما رو سر کار بزاری اصلا" تا حالا چند بار ADSL مصرف کردی که این حرف خنده دار رو میزنی
بعدش هم گفت من اطلاعاتم کافی نیست و باید با همکارم صحبت کنی که الان مسافرت هست ولی اینکه یکی بگه اینترنت 128kb/s سرعت دانلودش 120 حرف الکی هست
یک سوال از شما دارم دوست عزیز اینترنت مخابرات منطقه به منطقه سرعتهاشون با هم فرق میکنه ؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من که به مرکز مخابراتمون رفتم و این حرف رو زدم بهم خندید و گفت : برو از اونی که بهت این حرف رو زده بپرس که 1mb/s رو با 128kb/s قاطی کردی یا میخوای ما رو سر کار بزاری اصلا" تا حالا چند بار ADSL مصرف کردی که این حرف خنده دار رو میزنی
بعدش هم گفت من اطلاعاتم کافی نیست و باید با همکارم صحبت کنی که الان مسافرت هست ولی اینکه یکی بگه اینترنت 128kb/s سرعت دانلودش 120 حرف الکی هست
یک سوال از شما دارم دوست عزیز اینترنت مخابرات منطقه به منطقه سرعتهاشون با هم فرق میکنه ؟

شما اول سوالت رو با دقت بپرس. شما پرسیدی سرعت 128 کیلوبیت 120 کیلوبیت هست منم گفتم توی همین مایه ها هست یعنی مخابرات 128 رو یه کم پایینتر میده مثلا به من 124 داده. احتمالا منظورتون این بوده که با پهنای باند 128 کیلوبیت سرعت دانلود 120 کیلوبایت میشه که معلومه نمیشه. شما ایرادت اینه که فرق بین بیت و بایت رو نمی دونی. خط با پهنای باند 128 کیلوبیت، سرعتی در حد 16 کیلوبایت میده.

@@@@@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما اول سوالت رو با دقت بپرس. شما پرسیدی سرعت 128 کیلوبیت 120 کیلوبیت هست منم گفتم توی همین مایه ها هست یعنی مخابرات 128 رو یه کم پایینتر میده مثلا به من 124 داده. احتمالا منظورتون این بوده که با پهنای باند 128 کیلوبیت سرعت دانلود 120 کیلوبایت میشه که معلومه نمیشه. شما ایرادت اینه که فرق بین بیت و بایت رو نمی دونی. خط با پهنای باند 128 کیلوبیت، سرعتی در حد 16 کیلوبایت میده.
بله مثل اینکه بنده اشتباه کردم:blush:
ولی این پست داستانش چیه http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2935015&postcount=20
اگه اینرو به من به من توضیح بدی ممنون میشم

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
بله مثل اینکه بنده اشتباه کردم:blush:
ولی این پست داستانش چیه http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2935015&postcount=20
اگه اینرو به من به من توضیح بدی ممنون میشم

اون احتمالا چون محدودیت حجمی داره به اسم 128 کیلو میده ولی ستینگشو رو 1 مگ تنظیم میکنه که سریعتر حجم ماهانه تموم بشه و مجبور بشی ازشون حجم اضافه خرید کنی. ولی چون مخابرات نامحدوده 128 رو همون 128 میده که ضرر نکنه.

بالا