• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
اينكه بعضي مواقع به سرور بازي وصل ميشه و بعضي مواقع ديگه وصل نميشه مشكل از خودشونه .
من يه بازي ديگه با همين مشكل دارم . دم صبح كه ميشه فقط ميشه لاگين كرد . تو ظهر و بعد از ظهر و اول شب به هيچ وجه لاگين نميكنه .
جالب اينجاست كه با چيز پي ان امتحان كردم ديدم بدون مشكل همه وقت لاگين ميشه . تا چيز پي ان رو قطع ميكردم و دوباره تست ميكردم دوباره لاگين نميكرد !

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
سلام به همه دوستان گل انجمن
من در كرج از شركت مخابرات adsl128 گرفتم سرعت دانلودش به طور متوسط روي 13 هست.
دوستانمون توي بقيه مناطق سرعتشون رو بگن ببينيم چطوري؟
يك چيز ديگه كسي كه adsl128 ميگيره بايد سرعت متوسط دانلودش رو چند باشه؟؟؟با شركتهاي ديگه سرعت بيشتره؟ و نهايت سرعت متوسط adsl 128 براي دانلود چنده؟؟

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان گل انجمن
من در كرج از شركت مخابرات adsl128 گرفتم سرعت دانلودش به طور متوسط روي 13 هست.
دوستانمون توي بقيه مناطق سرعتشون رو بگن ببينيم چطوري؟
يك چيز ديگه كسي كه adsl128 ميگيره بايد سرعت متوسط دانلودش رو چند باشه؟؟؟با شركتهاي ديگه سرعت بيشتره؟ و نهايت سرعت متوسط adsl 128 براي دانلود چنده؟؟
صفحه های قبل رو بخونین جوابا هست

سرعت برای همه ۱۳ هست, باید روی ۱۶ باشه که نیست (دلیلشم معلومه, وچون مخابرات خط رو روی ۱۲۸ میبنده در حالی که درست نیست, با این وضعیت سیم کشی و غیره مخابرات حداقل باید روی ۱۹۲ ببنده, کو گوش شنوا کو وجدان...)

شرکتهایی که محدودیت ندارن معمولا ۳۰ هست, تا اونجا که میدونم سرویس شاتل ۱۲۸ با ۱۵ گیگ محدودیت تقریبا ۳۰ ۴۰ سرعت میده ماهی ۳۰ تومن, اما باید دقت کرد با این که سرویس مخابرات نامحدود هست اما اصلیترین محدودیتش سرعتشه به این معنی که شما حتی اگه کامپیوتر رو ۲۴ ساعته هرروز برای ۱ ماه روشن بزارین حداکثر میشه ۲۰ گیگ دانلود. فکر میکنم واقعا مخابرات نمیارزه باید به فکر عوض کردن باشم....

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
صفحه های قبل رو بخونین جوابا هست

سرعت برای همه ۱۳ هست, باید روی ۱۶ باشه که نیست (دلیلشم معلومه, وچون مخابرات خط رو روی ۱۲۸ میبنده در حالی که درست نیست, با این وضعیت سیم کشی و غیره مخابرات حداقل باید روی ۱۹۲ ببنده, کو گوش شنوا کو وجدان...)

شرکتهایی که محدودیت ندارن معمولا ۳۰ هست, تا اونجا که میدونم سرویس شاتل ۱۲۸ با ۱۵ گیگ محدودیت تقریبا ۳۰ ۴۰ سرعت میده ماهی ۳۰ تومن, اما باید دقت کرد با این که سرویس مخابرات نامحدود هست اما اصلیترین محدودیتش سرعتشه به این معنی که شما حتی اگه کامپیوتر رو ۲۴ ساعته هرروز برای ۱ ماه روشن بزارین حداکثر میشه ۲۰ گیگ دانلود. فکر میکنم واقعا مخابرات نمیارزه باید به فکر عوض کردن باشم....

محاسبات اینجوری نشون میدن که در حالت آرمانی اگر توی یک ماه سرعت دائما روی 13 باشه و کامپیوتر هم 24 ساعته روشن باشه حدود 32 گیگ در ماه دانلود میشه کرد اگه 10000 تومان در ماه رو تقسیم به 32 کنیم تقریبا میشه گیگابایتی 300 تومان. اگر جای دیگه ای هست که کمتر از این در میاد معرفی کنید بریم اونجا:cool:

attachment.php

فایل های ضمیمه

• eq.PNG
    eq.PNG
    3.4 KB · نمایش ها: 104

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
محاسبات اینجوری نشون میدن که در حالت آرمانی اگر توی یک ماه سرعت دائما روی 13 باشه و کامپیوتر هم 24 ساعته روشن باشه حدود 32 گیگ در ماه دانلود میشه کرد اگه 10000 تومان در ماه رو تقسیم به 32 کنیم تقریبا میشه گیگابایتی 300 تومان. اگر جای دیگه ای هست که کمتر از این در میاد معرفی کنید بریم اونجا:cool:

attachment.php
یرادر چقدر آرمانی فکر میکنی ما هم سوم دبستان رو پاس کردیم :D

اما واقعیت همیشه خیلی فاصله داره با شرایط آرمانی, باید دید یهش با کدوم نتیجه بهتر میشه, شرایط برای من طوریه که کامپیوتر (بهتر بگم لاین) خیلی کم آزاد میشه و من عملا فقط شبها وقت دانلود پیدا میکنم, ببینید چه افتضاحیه.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
ماهي 10 تومن نامحدود 128 خوبه ديگه
هرچقدر پول بدي اش ميخوري
اگر اونطوري فكر كنيد هزينه اينترنت ما11 برابر تركيه هست پس قيمت واقعيش همين سرويس كمتراز1000 تومنه ولي خوب
ايشالا امسال قراره 256 هم بده مخابرات البته قراره تا بدن معلوم نيست
ولي خدارو شكر كنيد
بعدشم با128 ميشييند بازي ميكنيد ؟
واقعا كه

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
یرادر چقدر آرمانی فکر میکنی ما هم سوم دبستان رو پاس کردیم :D

اما واقعیت همیشه خیلی فاصله داره با شرایط آرمانی, باید دید یهش با کدوم نتیجه بهتر میشه, شرایط برای من طوریه که کامپیوتر (بهتر بگم لاین) خیلی کم آزاد میشه و من عملا فقط شبها وقت دانلود پیدا میکنم, ببینید چه افتضاحیه.

البته 13 خیلی هم آرمانی نیست. من وقتی صفحه باز نمی کنم سرعت دانلودم بین 13 تا 15 نوسان می کنه.

Ehsankaftar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش دلت خوشه ها!!!
ما تو همین wow ش گیر کردیم!نمیزارن راحت بازی کنیم!!!شما میگی مشه ماهی 32گیگ دان کرد!
من فقط بتونم wow بازی کنم برام کافیه!!!بقیش ارزونیشون!!!
تازه اگه بخایم ارمانی فکر کنیم!!! اینترنت 128 256 512 معنی ندارن هیچ جای دنیا!!!که به نام اینترنت پرسرعت دارن به ما میدن!
روابط عمومیشونم که .....!!!!من یبار زنگ زدم به پشتیبانی!!!!دیگه از هرچی پشتیبانی حالم به هم خورد!
ارمانی اینه که بتونی با سرعت 16mb دانلود کنی!!!!!:p:p:p:p:p

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
داداش دلت خوشه ها!!!
ما تو همین wow ش گیر کردیم!نمیزارن راحت بازی کنیم!!!شما میگی مشه ماهی 32گیگ دان کرد!
من فقط بتونم wow بازی کنم برام کافیه!!!بقیش ارزونیشون!!!
تازه اگه بخایم ارمانی فکر کنیم!!! اینترنت 128 256 512 معنی ندارن هیچ جای دنیا!!!که به نام اینترنت پرسرعت دارن به ما میدن!
روابط عمومیشونم که .....!!!!من یبار زنگ زدم به پشتیبانی!!!!دیگه از هرچی پشتیبانی حالم به هم خورد!
ارمانی اینه که بتونی با سرعت 16mb دانلود کنی!!!!!:p:p:p:p:p

ممکنه به درد بازی آن لاین نخوره ولی برای دانلود از http و بروازینگ خوبه. نباید ناشکری کرد که همین هم از کفمون بره معلوم نیست شرکت خصوصی ها چه بلایی سرمون بیارن. ایشالا تا یه مدت دیگه محدودیت 128 هم ور دارن دیگه درست میشه.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
ممکنه به درد بازی آن لاین نخوره ولی برای دانلود از http و بروازینگ خوبه. نباید ناشکری کرد که همین هم از کفمون بره معلوم نیست شرکت خصوصی ها چه بلایی سرمون بیارن. ایشالا تا یه مدت دیگه محدودیت 128 هم ور دارن دیگه درست میشه.
اتفاقا کاملا به درد بازی آنلاین می خوره!! مسأله اینه که نمیذارن لاگین کنیم تو بازی... ماهی 10 تومان برای اینترنت نامحدود 128 اشتراکی دادیم! حالا الان که گرفتیم، کم کم یادشون افتاده IPی Valid دادن به کاربرا، Invalidش کردن؛ فلان پورت ها باز بوده، بستن!

Ehsankaftar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تفاقا کاملا به درد بازی آنلاین می خوره!! مسأله اینه که نمیذارن لاگین کنیم تو بازی... ماهی 10 تومان برای اینترنت نامحدود 128 اشتراکی دادیم! حالا الان که گرفتیم، کم کم یادشون افتاده IPی Valid دادن به کاربرا، Invalidش کردن؛ فلان پورت ها باز بوده، بستن!
داداش !کجاش به درد بازی انلاین میخوره!!!!!!!!!!!(مخصوصا wow)
raid 10نفره که همش لگه!!!raid 25 نفره هم که میندازه بیرون!!!bg ها هم همینطور!:wacko:
همینطوری هم که بعضی اوقات dlay ..... میندازه!!!!
(اخر هم داغه wowo به دلمون میذارن)

شما با این نت از protocolها خیلی راحت دانلود میکنی!!!!:blink::blink::blink::blink:
پس خوب ندیدی!!!!!ولی خوب اره دیگه بین بد و بدتر باید بد انتخاب کرد دیگه!:f34r::f34r:

Last edited:

nima1111

Registered User
لایک‌ها
15
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
اقا اين مخابرت هم شورش رو در اورده
بابا اخه من يك اينترنت يك ماهه ايرانسل واسه گوشيم فعال كردم 10 هزار پول دادم نامحدود هم هست بعد به رايانه وصلش كردم سرعت دانلودش تقريبا 26 بود يعني 2برابر سرعت دانلود ما....
كلي پول modem و خط و ...داديم اخري ايرانسل سرعتش خيلي بيشتر بود
خراب بشه اين مخابرات:(

petersool

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
حال شما خوب هست
من مرکز آیت الله کاشانی هستم
کسی از این مرکز هست؟
از دیروز عصر تا الان قطع شده؟
این اتفاق طبیعی؟ یعنی شده کسی 1 روز قطع بشه؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
داداش !کجاش به درد بازی انلاین میخوره!!!!!!!!!!!(مخصوصا wow)
raid 10نفره که همش لگه!!!raid 25 نفره هم که میندازه بیرون!!!bg ها هم همینطور!:wacko:
همینطوری هم که بعضی اوقات dlay ..... میندازه!!!!
(اخر هم داغه wowo به دلمون میذارن)

من دیشب و امروز صبح رو تونستم راحت بازی کنم! کلا latency زیر 300 هست، 5-10 که مشکلی نیست، 25man هم به خاطر بعضی از addon ها disconnect میشدم! (gearscore به عنوان مثال خارجی ها رو هم dc میکنه...!)

merlin69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، می خواستم بدونم که سرعت 1 مگابایت و یا 2 مگابایت رو هم میدن؟ من برای شرکت می خواستم. اگه می دن سرعتش چه جوره؟ آخه واقعا نمی شه قیمتای مخابرات رو با جاهای دیگه مقایسه کرد!! در ضمن احتمالا نیاز به دانلود هم داشته باشیم با این اینترنت ، مشکلی پیش نمیاد؟ (مثلا سایت های رپید شیر و .... و یا تورنت؟)

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
سلام دوستان ، می خواستم بدونم که سرعت 1 مگابایت و یا 2 مگابایت رو هم میدن؟ من برای شرکت می خواستم. اگه می دن سرعتش چه جوره؟ آخه واقعا نمی شه قیمتای مخابرات رو با جاهای دیگه مقایسه کرد!! در ضمن احتمالا نیاز به دانلود هم داشته باشیم با این اینترنت ، مشکلی پیش نمیاد؟ (مثلا سایت های رپید شیر و .... و یا تورنت؟)

فعلا فقط 128 میدن.

Ehsankaftar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیشب و امروز صبح رو تونستم راحت بازی کنم! کلا latency زیر 300 هست، 5-10 که مشکلی نیست، 25man هم به خاطر بعضی از addon ها disconnect میشدم! (gearscore به عنوان مثال خارجی ها رو هم dc میکنه...!)
دادا دیگه 5نفره هم چیزییه!!!با دیال اپم لگ نمیزنه!
والا واسه ما که 10 لگه!!25نفره هم بدون اددان ها هم میندازه بیرون!!!!
latency هم بین 500 تا 50000 ره!! البته بیشتر رو 1000 تمرکز داره!:(:(:(
bg ها هم که..........!!!
ولی احتمالا طرف ما مشکل داره!!btw
ولی اره مثه اینکه درست شده!!منم تونستم بازی کنم تو طول روز!!!
به هر حال!!!!اکانت ما که هک شد!!!!چینی های نامرد!!!هکم کردن!!!!
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

محمدرضا mr

Registered User
لایک‌ها
2
سلام من میخوام 128بگیرم.به نظرتون باهاش میتونم تو live شبکه ای بازی کنم؟میشه یکی که مخابرات داره در این سایت یه تست بده بعد نتیجه اش رو بذاره؟(نتیجه اش یه عکس هست لطفا خود عکس رو بذارید)
سایتشم اینه

www.pingtest.net

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
سلام من میخوام 128بگیرم.به نظرتون باهاش میتونم تو live شبکه ای بازی کنم؟میشه یکی که مخابرات داره در این سایت یه تست بده بعد نتیجه اش رو بذاره؟(نتیجه اش یه عکس هست لطفا خود عکس رو بذارید)
سایتشم اینه

www.pingtest.net
نتيجه تست من از سرور نيويورك .

20136150.png

ولي جداي از پينگ كلا معلوم نيست چه مشكل پيچيده اي با سروراي گيم داره كه كلا اذيت ميكنه .
در كل واسه بازي انلاين پيشنهاد نميشه .

بالا