• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
سرویس های کندشون ارزون تر شده، سرویس های سریع گرون تر شده. کاهش اندک هم احتمالاً از سمت خط هایی است که خودشون میخرند، پهنای باند ارزون تر شده برای خودشون. به ما که نهایتاً چیزی نمیرسه، حالا از اونور هی رگولاتوری قانون بده ارزون کنید، اینها نهایتش میاند کیفیت رو خراب میکنند/ضریب اشتراک رو میبرند بالا/اختلال ایجاد میکنند/مصرف منصفانه میندازند و هزار تا سنگ دیگه تا همه کاربرا برند سمت سرویس هایی که برای فروشنده سود بیشتری داشته باشه.

kasra001

Registered User
لایک‌ها
82
پینگ مخابرات از همه جا بهتره اما سرعت رو پایین تر میبنده

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
دوستان مخابرات براي مشترکين جديدش اينترنت نامحدود ميده؟
ليست تعرفه هاشون رو کجا زدن؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان مخابرات براي مشترکين جديدش اينترنت نامحدود ميده؟
ليست تعرفه هاشون رو کجا زدن؟

هنوز سرویس های نامحدود تو تهران ارائه میشه. تا 512 کیلوبایت در ثانیه ماکزیمم. تعرفه ها هم اینجا است. با اینکه رگولاتوری براشون تا 2 مگابیت تعرفه تایین کرده، این ها ارائه نمیکنند چون دوست ندارند کاربرها از داشتن سرعت بالا لذت ببرند.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
هنوز سرویس های نامحدود تو تهران ارائه میشه. تا 512 کیلوبایت در ثانیه ماکزیمم. تعرفه ها هم اینجا است. با اینکه رگولاتوری براشون تا 2 مگابیت تعرفه تایین کرده، این ها ارائه نمیکنند چون دوست ندارند کاربرها از داشتن سرعت بالا لذت ببرند.

متاسفانه کرمان دیگه نمیدن نامحدود نمیدونم بریم کدوم شرکت که نامحدود داشته باشه پیشگامان داشت که اونم تعرفه هاشو عوض کرده ناحدوداش 33ت به بالاس
اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
رفتم خط تلفن نام نویسی کرده
امروز بعد دو هفته رفتم پیگیری کنم چرا نیومذن وصل کنن زنه میگه چند ماه !!! طول میکشه
نتشون که ریدمونه
اینم از تلفن ثابت دادنشون
تهران - مرکز فرد اسدی

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
رفتم خط تلفن نام نویسی کرده
امروز بعد دو هفته رفتم پیگیری کنم چرا نیومذن وصل کنن زنه میگه چند ماه !!! طول میکشه
نتشون که ریدمونه
اینم از تلفن ثابت دادنشون
تهران - مرکز فرد اسدی
این چند ماه ممکنه به یک سال هم برسه...!

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
به گمانم تا یک سال دیگه از این خونه رفته باشم
آب نیست دستامو بشورم
اگه بتونین یه آشنا پیدا کنید، سریع تر به خط تلفن میرسید. حالا صاحب خط بشین، دوماهی هم طول میکشه برای ADSL گرفتن از مخابرات!

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
مگه خر هستم از مخابرات دیگه نت بگیرم
یه بار گرفتم واسه هفت پشتم بسه
ولی خداییش اون اولا کیفیتش خیلی خوب بود
پینگ زیر 100 داشتم
انقدر دانلودر ریختن ریده شد بهش
یارو یه خط 1 مگ میگیره صبح تا شب میذاره دانلود

naser822

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

من تهران هستم و اینترنت 10 مگ مخابرات دارم . اوایل خیلی خوب بود اما الان قطعی های مکرر داره و سرعت دانلود بسیار متغیر از 1100 تا 50 ! یه بار مودم عوض کردم تا مدتی بهتر بود اما دوباره بد شده .حدس می زنم بخاطر اینه که کلا توی منطقه ما خطوط فیبر نوریه و نتها شرکتی که روی خط تلفن اینترنت میده مخابراته . البته الان مدتی هست که بیسیم وصل میشم (قبلا یا کابل) دوستان نظر بدن که این میتونه موثر باشه یا نه؟ دارم روی این موضوع فکر می کنم که از شاتل سرویس پوینت تو پوینت بخرم . دوست دارم نظر دوستان رو بدونم .

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
یک سوال دارم دوستان اکه کمک کنن ممنون میشم

اینرنت اشنای اول محل زندگی هم کرج (البرز) هست تنظیمات مودم

http://s3.picofile.com/file/8193395568/56402.jpg

این شکل هست اما کانکت نمیشه مودم

تنظیمات VPI و VCI چند باید باشه ؟
مودم از این مود م ها لگن اشنا اول هست
http://esam.ir/sell/itemImages/160458/raminzandi_41005-511262!1.jpg

تشکر دوستان بدجور لنگیم گیر کرده

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
یک سوال دارم دوستان اکه کمک کنن ممنون میشم

اینرنت اشنای اول محل زندگی هم کرج (البرز) هست تنظیمات مودم

http://s3.picofile.com/file/8193395568/56402.jpg

این شکل هست اما کانکت نمیشه مودم

تنظیمات VPI و VCI چند باید باشه ؟
مودم از این مود م ها لگن اشنا اول هست
http://esam.ir/sell/itemImages/160458/raminzandi_41005-511262!1.jpg

تشکر دوستان بدجور لنگیم گیر کرده

داداش دیفالتش درسته همون 0 35 میخوای یه بار دیگه ریست کن فقط یوزر پستو وارد کن اگه وصل نشد زنگ بزن 2020 ممکنه مک فیلتر مشکل داشته باشه خودشون ازونجا سری برات وصل میکنن

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
این تر نت من 10 روزه سرعت و پینگش داغون شده
شما مشکلی ندارین؟
مرکز شهدای گمنام تهران

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
جزئیات افزایش تعرفه اینترنت نامحدود مخابرات

معاون مخابرات استان تهران گفت: تغییراتی که در تعرفه اینترنت نامحدود مخابرات اعمال شده در راستای عمل به مصوبه 152 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است.

محمدرضا بیدخام در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که تغییرات تعرفه اینترنت نامحدود مخابرات از چه قرار است، اظهار کرد: تاکنون تعرفه اینترنت نامحدود، براساس مصوبه 49 سازمان تنظیم مقررات ارتباطات که مربوط به اواخر دهه 80 بود محاسبه می‌شد، این در حالی است که در این زمینه از سال 1390 از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه دیگری ابلاغ شده است.

معاون تجاری مخابرات استان تهران ادامه داد: طی این مدت ما به دلیل این‌که برخی مسائل کیفی را هم مدنظر داشتیم مصوبه و تعرفه‌های جدید را اجرا نکرده و براساس همان تعرفه‌های قبلی هزینه‌های اینترنت کاربران خود را محاسبه کردیم و بدین ترتیب افزایش تعرفه‌ها به زمان بهبود کیفیت موکول شد.

وی همچنین عنوان کرد: اکنون کیفیت اینترنت مخابرات تا حدی بهبود یافته و برهمین اساس از اول خرداد‌ماه تعرفه‌های ما براساس مصوبه 152 اعمال خواهد شد البته ما در تغییرات صورت گرفته سقف رقمی که مجاز بود را انتخاب نکرده و تنها 75 درصد رقم مذکور را اعمال کرده‌ایم که این افزایش تعرفه در مجموع حدود 10درصد می‌شود.

معاون مخابرات استان تهران درباره این‌که آیا همچنان واگذاری اینترنت نامحدود توسط مخابرات ادامه دارد، گفت: واگذاری اینترنت فعلا به صورت نامحدود و غیرحجمی همچنان در مخابرات صورت می‌گیرد، چرا که نیاز برخی مشترکان است اما تفاوتی که وجود دارد آنکه اینترنت نامحدود دیگر تنها تا سرعت 512 کیلوبایت ارائه می‌شود و برای سرعت‌های یک و دومگابایتی لازم است مشترک از سرویس حجمی استفاده کند.

بیدخام در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به این‌که تعرفه اینترنت نامحدود مخابرات از سال 1387 به بعد تغییر نکرده بود، گفت: تغییر در تعرفه‌ها نیز بیشتر به استان‌های تهران و البرز مربوط می‌شود، چرا که در بسیاری استان‌ها از ابتدا اینترنت به شکل حجمی و پیش پرداخت واگذار می‌شد.

وی در پایان یادآور شد: سیاست مخابرات بر آن است که مشترکان اینترنت نامحدود به طور تدریجی به استفاده از اینترنت حجمی روی آورند برهمین اساس نیز مشوق‌هایی مانند «کمپین شگفت‌انگیز»در حال اجراست تا اقبال مشترکان نسبت به اینترنت حجمی افزایش پیدا کند.

bestofworld2022

Registered User
لایک‌ها
46
بالا