• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
اونهایی که از مخابرات اشتراک نگرفتند یا اینکه تازه درخواست دادند بهتره از شرکتهای خصوصی معتبر اشتراک بگیرند
میدانستیدشهر تهران از نظر سرعت اپلود رتبه اخر را دارد ؟!

کاملا درسته

signul

Registered User
لایک‌ها
938
داستان این پورت خالی چیه؟؟؟؟ اسر شدیم به خدااااا
هر مرکز مخابراتی یه تعداد محدودی پورت برای ارائه اینترنت هر شرکت داره اگه پورت های یک شرکت پر بشن دیگه توی اون مرکز مخابراتی نمی شه مشترک جدید گرفت مگر اینکه یک نفر تخلیه کنه

amirnori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من میخوام نامحدود مخابرات با سرعت 1mb رو بگیرم من بیشتر هدفم آینه نامحدود باشه بعد نوشته ترافیک ماهیانه 40 گیگ یعنی ما در یک ماه 40گیگ اگه دانلود کنیم تموم میشه؟؟؟

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
بعضی وقتا پینگ گوگل از 1000ms هم بالاتر میره
خیلی جالبه فیلترینگ هم انگار اول در مخابرات تست میشه بعد به جاهای دیگه راه پیدا میکنه,دیروز کامل تلگرام فیلتر بود,اصلا کانکت نمیشد درحالی که همه از سرویس دهنده های دیگه داشتن استفاده میکردن ما باید قندشکن میزدیم

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
انگار بچه های رئیس مخابرات که کم هم نیستند اینجا وول میزنن :D

ReCoLoR

Registered User
لایک‌ها
5
آقا من میخوام نامحدود مخابرات با سرعت 1mb رو بگیرم من بیشتر هدفم آینه نامحدود باشه بعد نوشته ترافیک ماهیانه 40 گیگ یعنی ما در یک ماه 40گیگ اگه دانلود کنیم تموم میشه؟؟؟
دوست عزیز به شما سرویسهای حجمی رو پیشنهاد دادن. بهشون بگین که 1 مگ نامحدود میخواین. البته نامحدودها رو کلا گرون کردن.

ReCoLoR

Registered User
لایک‌ها
5
من 4 ساله که 512 نامحدود مخابرات دارم. سرعت دانلودم 64 هست و نیاز منو کاملا برآورده میکنه. در مقایسه با سرویسهای نامحدود شرکت های دیگه که واقعا گرونن مخابرات قیمتای نامحدودش خیلی بهتره. همین! پس اگر دنبال اینترنت نامحدود هستین و سرعت دانلود 64 هم راضیتون میکنه مخابرات بگیرین در غیر اینصورت اگه نامحدود بودن براتون مهم نیست و سرعت میخواین شرکتهای دیگه.

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
من 4 ساله که 512 نامحدود مخابرات دارم. سرعت دانلودم 64 هست و نیاز منو کاملا برآورده میکنه. در مقایسه با سرویسهای نامحدود شرکت های دیگه که واقعا گرونن مخابرات قیمتای نامحدودش خیلی بهتره. همین! پس اگر دنبال اینترنت نامحدود هستین و سرعت دانلود 64 هم راضیتون میکنه مخابرات بگیرین در غیر اینصورت اگه نامحدود بودن براتون مهم نیست و سرعت میخواین شرکتهای دیگه.
انشاءالله که مثل بقیه اینترنت نامحدود استان شما هم حذف بشود که ببینید مخابرات چ چیز عاشغالی هست!
ما به سرعت ۶۴ راضی بودیم! ولی اینقدر حروم خوری براشون ساخته که اونا به این زراضی نیستن که ما ۶۴ داشته باشیم!

حالا برین به مموتی غر بزنین که از بدی اینترنت میگفت ولی در عمل اینترنت خیلی بهتر شد! بر عکس این دوران حسن !

Sent from my ST15i using Tapatalk

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
سلام مخابرات سرویس های نامحدود رو تقریباً حذف کرده براشون یه هجمی در نظر گرفته 1mb 20gb بعد هم اگر بیشتر دانلود کنید طبقه اون جدول تعرفه به هزینه هاتون اضافه میشه دوستانی که 512 دارن اگر اشتباه نکنم 9gb بیشتر نمیتونند دانلود کنند !
من از سال 85 ADSL دارم که 3 سال با شرکت پیشگامان یزد بود که قشنگ یادمه اون موقع من ماهی 35 تومان میدادم برای سرعت 128 با حجم 5gb و جالبه بدونید سرعت دانلود من همیشه 8 بود و فکر کنم 1/16 سرویس میدادند !! بعد هم 3 سال صبانت داشتم رو پورتمون نویز افتاد سرویسمون رو قطع کردند شمارمون هم بردن تو لیست سیاه ! حالا 3 سال مخابرات داریم متاسفانه سیاستش رو در مورد سرویس های نامحدود تغییر داده ! حالا من موندمو 20gb در هر ماه !
جالبه بدونید سرعت اپلود من 2kb e :)

ReCoLoR

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیز جسارتا سعی کنین برای دیگران آرزوی بد نکنین چونکه امکانی از خودتون سلب کردن. حقمون رو باید بریم بگیریم نه اینکه بگیم حالا که ما بدبختیم ایشالا همه بدبخت باشن!
تا تعریف شما از آشغال چی باشه. عرض کردم که بنده که از سال 90 همین اینترنتو دارم (و انصافا قطعی خیلی خیلی کمی هم داشته) کاملا راضیم. حالا اگه کسی مخابراتو نمیپسنده بره از یه شکت دیگه بگیره. اینکه ناراحتی نداره.

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
مخابرات دیگه شورشو در آورده!
سرور خارجی سرعتش 22 کیلوبایته در حالی که سرویس 10 مگه! فقط صبحا تا قبل 12 خوبه.
خسته و پیر شدیم از دست مخابرات :(

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
دوست عزیز جسارتا سعی کنین برای دیگران آرزوی بد نکنین چونکه امکانی از خودتون سلب کردن. حقمون رو باید بریم بگیریم نه اینکه بگیم حالا که ما بدبختیم ایشالا همه بدبخت باشن!
تا تعریف شما از آشغال چی باشه. عرض کردم که بنده که از سال 90 همین اینترنتو دارم (و انصافا قطعی خیلی خیلی کمی هم داشته) کاملا راضیم. حالا اگه کسی مخابراتو نمیپسنده بره از یه شکت دیگه بگیره. اینکه ناراحتی نداره.
اگر شهرتون خیلی کوچیک یا خیلی بزرگ(صرفا تهران) باشه، از مخابرات خیر و برکت می بینید!
من از سال 91 تا 93 نامحدود داشتم و بیشتر برای بازی میخواستم! چون بازی که من انجام میدم، ساعتی حدود 50مگ حجم میبره!
اول نامحدود رو حذف کرد و یه سرویس گذاشت 40 گیگ در ماه، با قیمت 67 تومن، بعد دید همه ی اونایی که مصرفشون بالاتره نسبتا، میرن اون سرویس 40 گیگی رو میخرن، بعدش اومد اونو حذفش کرد، نامحدود 512 برگردوند با قیمت 70 تومن ماهانه (یعنی 3 برابر قیمت اولیه سرویس نامحدود 512) بعد ناچارا عده ای باز رفتن خریدن، اونم حذف کرد!
الان داره سرویس گرون با ترافیک گرون میده، ضارت و ضورت هم قطعی و مشکلات! زنگ هم بزنی 2020، یا مشغوله(از عمد - یعنی صف نوبت دهی کار نمیکنه) یا میگن مشکل مرکز شماس، یا مثلا مشکل سراسریه!
یه مشکل خاص پیش بیاد باید باش بسازی! من یه مشکل دارم هر چند وقت یه بار برام اتفاق میفته، اونم اینه که پورتمو دستکاری میکنن، بافرش خراب میشه! هر 10 ثانیه یکبار، 1 ثانیه کاملا اطلاعاتم میپره! این تو بازی فاجعه اس! هر دو ماه این مشکل رو پیش میارن، هر بار هم 2 هفته طول میکشه تا درستش کنن! پشتیبانی کارمو راه ننداخت، شکایت کردم 195، پشتیبانی زنگ زده میگه چرا شکایت کردی!

در ضمن، من خودم تا حالا 5 تا ISP عوض کردم، دلیل نمیشه که! من مث میمون باید از شاخه ی این ISP به شاخه ی اون ISP بپرم چون مخابرات گشادیش میشه سیستمشو درست کنه؟ کاری هم نداره رفع اکثر مشکلاتشون!

ReCoLoR

Registered User
لایک‌ها
5
اگر شهرتون خیلی کوچیک یا خیلی بزرگ(صرفا تهران) باشه، از مخابرات خیر و برکت می بینید!
من از سال 91 تا 93 نامحدود داشتم و بیشتر برای بازی میخواستم! چون بازی که من انجام میدم، ساعتی حدود 50مگ حجم میبره!
اول نامحدود رو حذف کرد و یه سرویس گذاشت 40 گیگ در ماه، با قیمت 67 تومن، بعد دید همه ی اونایی که مصرفشون بالاتره نسبتا، میرن اون سرویس 40 گیگی رو میخرن، بعدش اومد اونو حذفش کرد، نامحدود 512 برگردوند با قیمت 70 تومن ماهانه (یعنی 3 برابر قیمت اولیه سرویس نامحدود 512) بعد ناچارا عده ای باز رفتن خریدن، اونم حذف کرد!
الان داره سرویس گرون با ترافیک گرون میده، ضارت و ضورت هم قطعی و مشکلات! زنگ هم بزنی 2020، یا مشغوله(از عمد - یعنی صف نوبت دهی کار نمیکنه) یا میگن مشکل مرکز شماس، یا مثلا مشکل سراسریه!
یه مشکل خاص پیش بیاد باید باش بسازی! من یه مشکل دارم هر چند وقت یه بار برام اتفاق میفته، اونم اینه که پورتمو دستکاری میکنن، بافرش خراب میشه! هر 10 ثانیه یکبار، 1 ثانیه کاملا اطلاعاتم میپره! این تو بازی فاجعه اس! هر دو ماه این مشکل رو پیش میارن، هر بار هم 2 هفته طول میکشه تا درستش کنن! پشتیبانی کارمو راه ننداخت، شکایت کردم 195، پشتیبانی زنگ زده میگه چرا شکایت کردی!

در ضمن، من خودم تا حالا 5 تا ISP عوض کردم، دلیل نمیشه که! من مث میمون باید از شاخه ی این ISP به شاخه ی اون ISP بپرم چون مخابرات گشادیش میشه سیستمشو درست کنه؟ کاری هم نداره رفع اکثر مشکلاتشون!

داداش من میدونستم اینا دزدن، اما دیگه این قیمتا رو که برام نوشتی و اینجوری که قضیه رو باز کردی برق از سرم پرید! واقعا نمیدونم چی بگم جز اینکه متاسفم براشون. فقط میتونم بگم امیدوارم این توافقها اوضاعمون رو بهتر کنه.

teyhoo83

Registered User
لایک‌ها
146
فقط شاتل رتبه 1 کشور .
مخابرات داشتم اصلا قاطی میکرد حسابی جالب بود 2 هفته بود که رفتیم مسافرت 10 گیگ داشتم اومدم 2 گیگ بود رفتم مخابرات گفتن ثابت کنین خونه نبودین هیچی دیگه برگشتیم.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
فقط شاتل رتبه 1 کشور .
مخابرات داشتم اصلا قاطی میکرد حسابی جالب بود 2 هفته بود که رفتیم مسافرت 10 گیگ داشتم اومدم 2 گیگ بود رفتم مخابرات گفتن ثابت کنین خونه نبودین هیچی دیگه برگشتیم.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
شاتل که از همه دزدتره!

از نظر مصرف ترافیک، صبانت گزینه ی عالی هست! اینو تست کردم
شما با مخابرات وبگردی کن، فرضا 1 گیگ از حجمت بره، با صبانت همونقدر وبگردی کنی، فقط طرف 600 مگ میره، میدونید چرا؟
چون مخابرات ترافیک اینترانت+اینترنت رو از شما کسر میکنه(یعنی دقیقا هر ترافیکی که با سرور پراکسی اول رد و بدل کردید، همونقدر کم میشه) در حالی که صبانت فقط ترافیک اینترنت رو کم میکنه!
شما صفحه که باز میکنید، مقدار بسیار زیادی از اطلاعات، روی یک پراکسی سرور هست بین کامپیوتر شما و سرور اصلی، وقتی اون صفحه رو روزی 10 بار لود میکنید، فقط اطلاعات جدید رو برای شما دانلود میکنه و اطلاعات قبلی رو صرفا پراکسی سرور برای شما میفرسته و از دوباره از اینتنرت دانلود نمیشه! حالا مخابرات میاد پول همون ترافیک داخلی بین کامپیوتر شما و پراکسی سرور رو هم میگیره! یعنی حروم خوری! یعنی دزدی!

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
سلام مخابرات سرویس های نامحدود رو تقریباً حذف کرده براشون یه هجمی در نظر گرفته 1mb 20gb بعد هم اگر بیشتر دانلود کنید طبقه اون جدول تعرفه به هزینه هاتون اضافه میشه دوستانی که 512 دارن اگر اشتباه نکنم 9gb بیشتر نمیتونند دانلود کنند !
شما این رو از تجربه شخصی داری میگی که بعد از ... گیگ ... میشه؟ یا از روی حدس و گمان؟

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96

فقط از روی اجبار تو مخابرات موندم

فیلتر شکنو یادتون رفته که نامردا نسبت 1 به 10 حساب می کنن. آدم دیگه جرات میکنه فیلتر سکن استفاده کنه؟
100 مگابایت لامصب میشه 1000 مگ یهنی 1 گیگ پرید و رفت. خدا بیامرزدش:(

بالا