• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
کسی میدونه کرمان دیگه نامحدود میدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ardalans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان با درود
من از مرکز تلفن پیام نور واقع در 35 متری گلستان در جنت آباد، غرب تهران سرویسم رو گرفتم، سرعتش تعریفی نداره یعنی ماکزیمم دانلودم با سرویس 1024، 150 تا 170 کیلو است! حالا کسی هست که از این سرعت بهتر تجربه داشته باشه تو اون منطقه با شرکت خصوصی؟ کدوم شرکت؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
دوستان با درود
من از مرکز تلفن پیام نور واقع در 35 متری گلستان در جنت آباد، غرب تهران سرویسم رو گرفتم، سرعتش تعریفی نداره یعنی ماکزیمم دانلودم با سرویس 1024، 150 تا 170 کیلو است! حالا کسی هست که از این سرعت بهتر تجربه داشته باشه تو اون منطقه با شرکت خصوصی؟ کدوم شرکت؟
سرعت اینترنت 1024 یا همون 1 مگابیت باید 130 کیلوبایت بر ثانیه باشه.
اگر سرویس ناحدود با این اعداد داری همین باید باشه!

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
کسی میتونه به تالار مخابرات چیزی ارسال کنه یابستنش؟ http://tct.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=842

کجا همچین چیزی رو اطلاع‌رسانی کردن؟
توی تعرفه‌ها زده حداقل! یعنی چی

آخرین بار که من از 2020 سوال کردم گفت هیچ تغییری نداریم.

حتما اونها هم راستشو به شما گفتن !
من که دارم نامحدود 2 مگابایت استفاده میکنم دروغ میگم و 2020 بشما راستشو گفته !

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
سلام
وضعیت طرح های محدود 2 مگ با شبانه رایگان چجوره؟؟
دزدی نمیکنه مخابرات از حجم؟؟؟
سرعت دانلود شبانه چجوره؟؟
میرزه بریم روی 2 مگ محمدود؟؟
الان 512 نامحدود دارم!

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
سلام
وضعیت طرح های محدود 2 مگ با شبانه رایگان چجوره؟؟
دزدی نمیکنه مخابرات از حجم؟؟؟
سرعت دانلود شبانه چجوره؟؟
میرزه بریم روی 2 مگ محمدود؟؟
الان 512 نامحدود دارم!

سلام, بنظر من اشتراک نامحدود حتی اگر 512 با سرعت 64 کیلوبایت هم باشه خیلی بهتر از 2 مگابایت محدود است

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
حتما اونها هم راستشو به شما گفتن !
من که دارم نامحدود 2 مگابایت استفاده میکنم دروغ میگم و 2020 بشما راستشو گفته !
من مگه گفتم شما داری دروغ میگی!!!!
فقط پرسیدم
"کجا همچین چیزی رو اطلاع‌رسانی کردن؟"
چون آخرین قبض تلفن ما که اومد (پایان صورتحساب 1/3/41) هزینه اینترنت نامحدود من همون مقداری اومد که همیشه میاد
2020 هم میگه عوض نشده

برای همین میخوام بدونم شما رو چه حسابی میگی عوض شده؟ همین!

ardalans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سرعت اینترنت 1024 یا همون 1 مگابیت باید 130 کیلوبایت بر ثانیه باشه.
اگر سرویس ناحدود با این اعداد داری همین باید باشه!

خوب آخه چرا خیلی متغیره!؟ یعنی 1 به چند اشتراکه؟ شرکت بهتری سراغ نداری؟من عصر و شب ها و روزهای تعطیل کاربرد دارم. در ضمن چرا آخر هفته ها با و.ی پ.ی ا.ن. کلا تعطیل می شه و دیگه از کار می افته؟؟!

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
خوب آخه چرا خیلی متغیره!؟ یعنی 1 به چند اشتراکه؟ شرکت بهتری سراغ نداری؟من عصر و شب ها و روزهای تعطیل کاربرد دارم. در ضمن چرا آخر هفته ها با و.ی پ.ی ا.ن. کلا تعطیل می شه و دیگه از کار می افته؟؟!
توی این دو سالی که من از مخابرات نامحدود دارم، شاید سرجمع 20 روز از 700 روز مشکل داشته. باقی مواقع سرعت دانلود به کیلوبایت ثابت روی 1/8 (یک هشتم) سرعت اینترنت به کیلوبیت هست یعنی برای شما باید متوسط روی همون 150 باشه.
اگه مشکلی هم داره احتمال زیاد از مرکز مخابراتی، سیم‌کشی یا مودم ممکنه باشه

من عصر و شب ها و روزهای تعطیل کاربرد دارم.
اگربرای دانلود حجم زیاد میخوای مخابرات برات میارزه وگرنه از شرکتهای خصوصی حجمی بگیر خیلی بهتره چون سرعت 512 یا حتی 256 اونها به دلیل حجمی بودنشون 10 برابر بیشتره

ardalans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگربرای دانلود حجم زیاد میخوای مخابرات برات میارزه وگرنه از شرکتهای خصوصی حجمی بگیر خیلی بهتره چون سرعت 512 یا حتی 256 اونها به دلیل حجمی بودنشون 10 برابر بیشتره[/QUOTE]

میشه بگی (یا یکی بگه) در این مرکز مخابراتی پیام نور جنت آباد کدوم شرکت بهترین اینترنت رو (حجمی) می ده؟ من تو این منطقه جدیدالورود هستم و خیلی نمی شناسم بهترین شرکت ها رو!

ardalans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
زنگ بزنید 2020 ببنید چی بهتون میگن درخواستتون رو ارسال میکنن برای مرکز مخابراتی اگه امکانات داشته باشن راه اندازی میکنن براتون اگه نداشته باشن باید برید سراغ مبین نت . مرکز پیام نور
در کل سرویس هاش در حد متوسط و پشتیبانی در حد بسیار پایین هست مثل مبین نت وقتی مشکلی دارید یه 24 ساعتی باید صبر کنید تا یکی وقت کنه بهتون زنگ بزنه

دوست عزیز من در منطقه مرکز پیام نور پونک واقع در 35 متری گلستان جدید هستم و با این مرکز وارد نیستم. اگه کسی هست که در این منطقه سرویس از شرکت خصوصی گرفته و راضیه میشه بگه از کدوم شرکت و با چه شرایطی؟

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
پویا جان شما یک چیزی رو درست متوجه نشدی یا اینکه من خوب اشاره نکردم :D مسئله به مقدار پولی که بعد از دوماه برای شما اومده ربطی نداره مشکل اینجاست که /
مخابرات سرعت رو محدود میکنه در صورتی که نامحدود بودن اشتراک باید در سرعت و حجم دانلود باشه .. اینو موافقی ؟
شما کجا بودی که مخابرات اعلام کرد مشترکینی که صبح تا شب هرروز دانلود میکنن رو محدود میکنه ... اونهم بخاطر رعایت حال مشترکین با سرعت محدود
شاید هم شما دانلود سنگین انجام نمیدی ! چون خودم حداقل ماهی 300 گیگ دان میکنم و مخابرات هم بخاطر همین سرعت رو چندین ساعت در روز محدود میکنه

-shayan-

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
دوستان کسی طرح کمپین مخابرات داشته که زمان اشتراکش تموم شده باشه؟ بعد از اتمام زمان تمدید کردن؟

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
اینترنت مخابرات در ۹ استان مسدود شد
شرکت ارتباطات زیرساخت از ایجاد محدودیت در مکالمات بین الملل و خدمات اینترنتی مخابرات در برخی استان های کشور از بامداد روز جمعه ۹ مرداد خبر داد. شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال بی توجهی شرکت مخابرات ایران به تعیین تکلیف بدهی های خود و اصرار به تضییع حقوق عمومی به رغم هشدارهای پیاپی شرکت ارتباطات زیرساخت، از بامداد روز جمعه ۹ مرداد، مکالمات بین الملل شرکت مخابرات ایران در برخی استان های کشور قطع خواهد شد.

به گزارش سافت گذر به نقل ازآی تی آنالیز؛ در مرحله اول ۹ استان خراسان رضوی، هرمزگان، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، کردستان، فارس، گلستان و کرمانشاه مشمول این محدودیت خواهند شد.
علاوه بر سرویس مکالمات بین الملل، خدمات اینترنتی شرکت مخابرات ایران در ۹ استان نیز با ۴۸ساعت تاخیر از بامداد روز یکشنبه ۱۱ مرداد با محدودیت مواجه خواهد شد این تاخیر با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال در فرآیند انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری صورت گرفته است.
استان های مشمول این محدودیت نیز عبارتند از : بوشهر، خوزستان، خراسان رضوی، هرمزگان، ایلام، کردستان، فارس، کرمان و گیلان .
شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باند مورد نیاز برای ارایه خدمات در تمام حوزه ها را فراهم ساخته و مشترکان شرکت مذکور می توانند برای برقراری ارتباطات مورد نیاز خود در حوزه مکالمات بین الملل از خدمات سایر اپراتورها نظیر ایرانسل، رایتل و همراه اول بهرمند شده و در حوزه خدمات اینترنت نیز به سایر تامین کنندگان رجوع کنند .

gheymeh

Registered User
لایک‌ها
70
[IMG]http://khatati.com/draw.aspx?st=54221[/IMG]
سلام پول اشتراک دو ماه بعد رو می گیرن جدیدا؟ من یک مگ دارم ، بعد خط تلفن ما یک رفه شده به علت بدهی 184 هزار تومنی ؟!! نمی دونم واسه چی؟

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
مخابرات هم جمع کنه بهتر است خدا نکنه کاراتون به پشتیبانیش بیفته یه کاریتون میکنن که کلا از اینترنت زده بشید. دانش در حد صفر

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
دوستان این قضیه نامدود مخابرات چجوریه ؟

زده نامحدود بعد زده مثلا 20 گیگ ! بالاخره حجمیه یا نامحدود ؟!

الان زنگ زدم میگه نامحدود فقط تا 512 میدیم

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
یه شرکت اینترنتی با کیفیت و درستکار توی ایران وجود نداره

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
دوستان این قضیه نامدود مخابرات چجوریه ؟

زده نامحدود بعد زده مثلا 20 گیگ ! بالاخره حجمیه یا نامحدود ؟!

الان زنگ زدم میگه نامحدود فقط تا 512 میدیم

نامحدود نداره ، تو بعضی معدود شهر ها هنوز نامحدود واقعی میده ک هاونا هم به زودی جمع میشن

اون سروریس 20گیگ حجمی و محدود هست مثلا جایگزین سروریس نامحدودشون شده ، مثلا !!!!!!

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یعنی شلغم میزاشتن بجای پشتیبانی جواب ادم رو میداد باز بهتر بود....واقعا هیچی نمی فهمن.

بالا