• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
یعنی شلغم میزاشتن بجای پشتیبانی جواب ادم رو میداد باز بهتر بود....واقعا هیچی نمی فهمن.

طبیعیه عزیز مخابرات ازنظر پشتیبانی زیر صفر قرار میگیره ثلی بنده از سرویساشون راضیم به نسبت رنج قیمتیشون و فقط کاشکی نامحدودشونو جمع نمیکردن

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121

یادش بخیر از این شرکت اشتراک 1 مگابایت گرفته بودم اونهم نامحدود ! سرعت دقیقا از 30 کیلوبایت بالاتر نمیرفت !
جالبتر اینکه همان موقع زنگ زدم پشتیبانی طرف خودش خندش گرفت بخدا قسم راست میگم :rolleyes:
یعنی خودش فهمید چه کوفتی بجای اینترنت بمردم میفروختن بجز خنده چیزه دیگه ای نتونست از خودش بروز بده!
من هم ادم منطقی هستم و باهاش طوری صحبت کرده بودم که جای هیچ عذر و بهانه ای نباشه و نیاورد !
اونموقع یک مگابایت نامحدود رو بمن دادن ماهی 50 هزار تومان!! سرعت 30

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
یادش بخیر از این شرکت اشتراک 1 مگابایت گرفته بودم اونهم نامحدود ! سرعت دقیقا از 30 کیلوبایت بالاتر نمیرفت !
جالبتر اینکه همان موقع زنگ زدم پشتیبانی طرف خودش خندش گرفت بخدا قسم راست میگم :rolleyes:
یعنی خودش فهمید چه کوفتی بجای اینترنت بمردم میفروختن بجز خنده چیزه دیگه ای نتونست از خودش بروز بده!
من هم ادم منطقی هستم و باهاش طوری صحبت کرده بودم که جای هیچ عذر و بهانه ای نباشه و نیاورد !

بله داداش گلم بنده هم ۲۵۶شو گرفتم که حتی یه پیج به زور باز میکرد ازنظر نامحدود مخابرات بهترین که متاسفانه اونم دیگه خبری نی ازش!!!!
همه جای دنیا پیشرفت میکنن ما اینجوری. الان نمیدونم چندتا کشور تو دنیا هست که اینترنت adsl با ترافیک محدود و فروشی زیر ۲۰گیگ درماه ارایه بکنه. برای کسی مثل من سرعت وقتی ترافیک نداشته باشم به چه دردی میخوره؟؟ من حاضرم با سرعت ۶۰ ولی نامحدود کنار بیام تا ۱.۵مگ ولی محدود که ادم برا یه اینترنتی باید کلی جوش بزنه و استرس داشته باشه و زجر بکشه

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
چند سال پیش؟؟؟
الان دیگه اونطوری نیست. الان نامحدود 1 مگ رو 219 تومن میدن! من که کاملا راضی ام;)

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
چند سال پیش؟؟؟
الان دیگه اونطوری نیست. الان نامحدود 1 مگ رو 219 تومن میدن! من که کاملا راضی ام;)

اصلا شما بگو 100 سال پیش !!
دقیقا بعد از اون اتفاق ناخوشایند ! از مخابرات اشتراک 1 مگابایت گرفتم ماهیانه 34 تومان اگر اشتباه نکنم... سرعت از 100 کمتر نمیشد!
من و خیلی از دوستان حاضریم برای همیشه از مخابرات اشتراک بگیریم حتی اگر شرکتی مثل پارس افلاین اینترنت رایگان تبلیغ کنه :D
حیف که مخابرات مدیریت حرفه ای و مدیر لایقی نداره وگرنه حالا حالاها شرکتهای اینترنتی باید همچنان زار زار گریه سر میدادند که مخابرات فلانمان کرده:D

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
اصلا شما بگو 100 سال پیش !!
دقیقا بعد از اون اتفاق ناخوشایند ! از مخابرات اشتراک 1 مگابایت گرفتم ماهیانه 34 تومان اگر اشتباه نکنم... سرعت از 100 کمتر نمیشد!
من و خیلی از دوستان حاضریم برای همیشه از مخابرات اشتراک بگیریم حتی اگر شرکتی مثل پارس افلاین اینترنت رایگان تبلیغ کنه :D
حیف که مخابرات مدیریت حرفه ای و مدیر لایقی نداره وگرنه حالا حالاها شرکتهای اینترنتی باید همچنان زار زار گریه سر میدادند که مخابرات فلانمان کرده:D

داداش بنده هم مشترک مخابراتم ولی مطمین باشین اگه اونم مدیر لایقی به قول شما داشت اینقد مث پارس انلاین و این شرکتا پولکی میشد و حجما و تعرفه های عجیب غریب. فقط عزیز الان که مخابرات نامحدود نمیده من باید به کجا مهاجرت کنم خیلی گیجم. به زودی اشتراکمم تموم میشه. اگه اطلاعی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

signul

Registered User
لایک‌ها
938
داداش بنده هم مشترک مخابراتم ولی مطمین باشین اگه اونم مدیر لایقی به قول شما داشت اینقد مث پارس انلاین و این شرکتا پولکی میشد و حجما و تعرفه های عجیب غریب. فقط عزیز الان که مخابرات نامحدود نمیده من باید به کجا مهاجرت کنم خیلی گیجم. به زودی اشتراکمم تموم میشه. اگه اطلاعی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین
های وب :D
درسته نامحدود نداره ولی فشفشه که داره

signul

Registered User
لایک‌ها
938
درسته عزیز ولی لذت استفاده از اینترنت توی نامحدوده
کمتر شرکتی نامحدود می ده هر کی هم می ده قیمتاش سر به فلک می کشه بعدم اسمش نامحدوده بعد هی سرعت می آد پایین مصرف منصفانه :|

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
فقط عزیز الان که مخابرات نامحدود نمیده من باید به کجا مهاجرت کنم خیلی گیجم. به زودی اشتراکمم تموم میشه. اگه اطلاعی دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

من اگر جای شما بودم باز هم از مخابرات اشتراک محدود میگرفتم چون قیمت حجمهای خریداری شده پایینتر از دیگر شرکتهاست(البته تهران که اینطوره :D)
جناب signul هم چون همشهری شما هستند و از های وب استفاده کردند و راضی هستند باید ب نظر ایشان هم توجه کنید:D
چند شرکت هم هستند که بهتره هم سایتشان را بررسی کنید و هم تماس بگیرید و بغیر از این دیگه نظری ندارم

nakhl.net ----- petiak.com ----- dadehresan.com

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
درسته که های وب عالی هست و دوستامم که دارن خیلی راضین ولی بازم پاشخگوی نیاز من نیست احتمالا مجبور شم همین مخابرات محدود بمونم اگه نامحدود گیر نیاد

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من اگر جای شما بودم باز هم از مخابرات اشتراک محدود میگرفتم چون قیمت حجمهای خریداری شده پایینتر از دیگر شرکتهاست(البته تهران که اینطوره :D)
جناب signul هم چون همشهری شما هستند و از های وب استفاده کردند و راضی هستند باید ب نظر ایشان هم توجه کنید:D
چند شرکت هم هستند که بهتره هم سایتشان را بررسی کنید و هم تماس بگیرید و بغیر از این دیگه نظری ندارم

nakhl.net ----- petiak.com ----- dadehresan.com

منظورتون از قیمت حجم های خریداری شده پایین تر هست چیه ؟ دیگه طبق مصوبه ترافیک مازاد به صورت پلکانی محاسبه می شه و برای یک گیگ 3600 تومان هست

درسته که های وب عالی هست و دوستامم که دارن خیلی راضین ولی بازم پاشخگوی نیاز من نیست احتمالا مجبور شم همین مخابرات محدود بمونم اگه نامحدود گیر نیاد

ما که اصلا از مخابرات راضی نیستم اصلا و ابدا یهو می بینی اینترنت قطع میشه پشتیبانی هم می زاره روی اشغال شبا که کلا پشتیبانی تعطیله و اشغالش می کنند این چه اینترنتیه آخه

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
منظورتون از قیمت حجم های خریداری شده پایین تر هست چیه ؟ دیگه طبق مصوبه ترافیک مازاد به صورت پلکانی محاسبه می شه و برای یک گیگ 3600 تومان هست

ما که اصلا از مخابرات راضی نیستم اصلا و ابدا یهو می بینی اینترنت قطع میشه پشتیبانی هم می زاره روی اشغال شبا که کلا پشتیبانی تعطیله و اشغالش می کنند این چه اینترنتیه آخه

پشتیبانش وصلم باشه کاری برات نمیکنه بدبختا از من کمتر سرشون میشه
معلومه به پا خصوصیا مخصوصا های وب که پیشتیبانیش تکه نمیرسه. ولی من نیازی ندارم قطعی داره درسته ولی خوب به اندازه پولی میدی اش میخوری اگه هنوز نامحدوداشو میداد واقعا بهترین اینترنت میشد حیف... من ۵۱۲ داشتم نامحدود ۲۵ت میدادم راحت بودم اصلا جوش اپدیت و خوردن ترافیکو نمیزدم. یوتیوبو اینام که کلا راحت میرفتم لذت میبردم. تاک سریال جدیدیم میومدم میزدم دانلود. شما درجریان نامحدود نخل هستی؟ یه ۲۵۶ بدون منصفانه داره زده ۲۱ت سرعتاشو درجریانی؟

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
دوستان مخابرات که هنوز نامحدود تا 512 میده شماها کدوم شهر هستید که نامحدود نمیدن? تهران هنوز داره من ثبت نام کردم فکر کنم حداقل باید یک ماه تو صف انتظار باشم...

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان مخابرات که هنوز نامحدود تا 512 میده شماها کدوم شهر هستید که نامحدود نمیدن? تهران هنوز داره من ثبت نام کردم فکر کنم حداقل باید یک ماه تو صف انتظار باشم...

سلام عزیز کرمان یه سالی هست دیگه نمیدن ولی شاید برم اونجا یخورده حرف بزنم بدن. مثلا بگم اگه ندین جمع میکنم..

signul

Registered User
لایک‌ها
938
پشتیبانش وصلم باشه کاری برات نمیکنه بدبختا از من کمتر سرشون میشه
معلومه به پا خصوصیا مخصوصا های وب که پیشتیبانیش تکه نمیرسه. ولی من نیازی ندارم قطعی داره درسته ولی خوب به اندازه پولی میدی اش میخوری اگه هنوز نامحدوداشو میداد واقعا بهترین اینترنت میشد حیف... من ۵۱۲ داشتم نامحدود ۲۵ت میدادم راحت بودم اصلا جوش اپدیت و خوردن ترافیکو نمیزدم. یوتیوبو اینام که کلا راحت میرفتم لذت میبردم. تاک سریال جدیدیم میومدم میزدم دانلود. شما درجریان نامحدود نخل هستی؟ یه ۲۵۶ بدون منصفانه داره زده ۲۱ت سرعتاشو درجریانی؟
با اما و اگر که نمی شه پیش رفت کلا
اینتر نت نخل هم توی کرمان داشتم ولی نامحدودش رو نه محدودش رو داشم سرعت 1 مگ سرعت دانلودش حد اکثر 400 بود

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
با اما و اگر که نمی شه پیش رفت کلا
اینتر نت نخل هم توی کرمان داشتم ولی نامحدودش رو نه محدودش رو داشم سرعت 1 مگ سرعت دانلودش حد اکثر 400 بود

درسته ممنون عزیز. یه سوال آخر شرمندتون
الان برای کرمان اینترنت نامحدود تا قیمت ۳۰ت چیرو پیشنهاد میدین؟!

signul

Registered User
لایک‌ها
938
درسته ممنون عزیز. یه سوال آخر شرمندتون
الان برای کرمان اینترنت نامحدود تا قیمت ۳۰ت چیرو پیشنهاد میدین؟!
والا کلا نا محدود نداشتم چون هیچ شرکتی هم اکنون نامحدود واقعی نمی ده در اصل نا محدوده ولی نمی فهمم چرا با به ازای دانلود مشخصی هی سرعت می آرن پایین عجبا

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
من خراسان .تهرانیا هم که ......

بالا