• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

jamil.A

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
من دیروز آنلاین اینترنت 1 مگ مخابرات سارش دادم و امروز راه اندازیش کردن .
اما از سرعت دانلود پیداست که 512 بهم دادن .
حالا هر چی توی سایت مخابرات می‌گردم صفحه‌ی کاربری پیدا نمی‌کنم که بتونم سرعتی که بهم دادن رو چک کنم و یا پهنای باندم رو تغییر بدم .
از کجا باید اقدام کنم برای این کار ؟

nasirima

Registered User
لایک‌ها
29
وزیر ارتباطات گفت: در صورتی که مخابرات بدهی خود را به شرکت زیرساخت پرداخت نکند، نمی‌توانیم بدهی بین‌المللی در زمینه خرید پهنای باند را پرداخت کنیم و این به معنای قطع ارتباطات کل کشور خواهد بود.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
حالا هر چی توی سایت مخابرات می‌گردم صفحه‌ی کاربری پیدا نمی‌کنم که بتونم سرعتی که بهم دادن رو چک کنم و یا پهنای باندم رو تغییر بدم .

زنگ بزن 2020 بگو 1مگ دارم سرعتم خیلی پایینه برات درستش میکنن باید رو 300-400 باشی

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
درود ,دوستان عزیز چند روز پیش تماس گرفتند منزل و بنده نبود برادرم گفت یکی از مخابرات بود گفت سرویس جدید ام دی اس ال یا یه همچین چیزای اضافه شده اگر خواستید بیاید درخواست بدید برای ارتقا
کسی خیر داره داستان چیه؟!

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
سلام
زنگ بزنید مخابرات، اگه درست نکردن از طریق سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت کنید.

jamil.A

Registered User
لایک‌ها
40
زنگ بزن 2020 بگو 1مگ دارم سرعتم خیلی پایینه برات درستش میکنن باید رو 300-400 باشی

تماس گرفتم، میگن شما نامحدود سفارش دادی. 1 مگ نامحدود نداریم و فقط می‌تونید 512 داشته باشید. واقعاً اینطوره ؟؟

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
تماس گرفتم، میگن شما نامحدود سفارش دادی. 1 مگ نامحدود نداریم و فقط می‌تونید 512 داشته باشید. واقعاً اینطوره ؟؟

آره بابا داداش کرمان همون 512 نامحدودم نمیدن چجوری سفارش دادی شما؟

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
سلام

اينجا ميتوني سرعتتو ببيني و تغييرش بدي:
http://crmtct.tct.ir/pasna/systems/services/html/Index.shtm
بالاي صفحه ورود به سيستم رو بايد بزني و بعد يوزر پسورد هموني كه مخابرات براي adsl داده رو بايد وارد كني
ضمنا فكر كنم يك مگ نامحدود نميده مخابرات. حجمي هم بخواي بگيري از نظر قيمت سرويس دهنده هاي ديگه بهترن. مخابرات فقط سرويسهاي نامحدودش خوبه.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
بله سرعتش خوبه ولي قيمت سرويسهاي حجمي مخابرات بالاتر از بقيس. مخابرات فقط نامحدودش بصرفه هست.

مخابرات گرونه؟؟؟؟؟
من ماهی 18.5 میدم 8.5گیگ ترافیک. 1تا7شبم رایگانه کلا با همین سرعت. افت نداره یعنی شبی حدود 6-7 گیگ دانلود

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
از توی سایتشون سفارش دادم

تا اونجایی که من میدونم الان دیگه فقط تهران نامحدود داره اونم فقط تا 512
البته کرمانم میدن تا 64!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ینی سرعت رو 8کیلوبایت

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
طی تجربه کلی حقیر، بهترین و مناسب ترین سرویس ها رو مخابرات ارایه میده اگه درزمان جشنواره قرارداد ببندین. توی کشور ما همه چیز انحصاریه. مخابرات نمیاد حداکثر خدمات رو در اختیار سایر شرکت ها بذاره. البته توی شهرستان مشهود تره این موضوع. بنده برای تغییر isp هردفعه تا یک هفته برای رانژه شدنم خطم معطل میشدم و ۱۵ت خرج اضافی روی دستم اما مخابرات صبح که ثبت نام کردم به عصر نکشید نت وصل شد بدون هیچ هزینه ی اضافی. برای دانلود شبانه هم تنها شرکتی که دیدم روز و شب یکسانه سرعت مخابرات بوده البته اینم بستگی به شهرتون داره. درکل به نظرم درحال حاظر برای افراد پرمصرف بهترین و مناسب ترین سرویس مخابراته بعد نامحدود شاتل...

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
دوستان هیچ راهی برای سرویس نامحدود 512 مخابرات شهرستانها از قبیل کرمان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
سلام مخابرات تهران ساعت رایگان داره؟ اگه داره از کی تا کی؟
هرچی سایتشونو زیرورو میکنم چیزی ننوشته

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
طی تجربه کلی حقیر، بهترین و مناسب ترین سرویس ها رو مخابرات ارایه میده اگه درزمان جشنواره قرارداد ببندین. توی کشور ما همه چیز انحصاریه. مخابرات نمیاد حداکثر خدمات رو در اختیار سایر شرکت ها بذاره. البته توی شهرستان مشهود تره این موضوع. بنده برای تغییر isp هردفعه تا یک هفته برای رانژه شدنم خطم معطل میشدم و ۱۵ت خرج اضافی روی دستم اما مخابرات صبح که ثبت نام کردم به عصر نکشید نت وصل شد بدون هیچ هزینه ی اضافی. برای دانلود شبانه هم تنها شرکتی که دیدم روز و شب یکسانه سرعت مخابرات بوده البته اینم بستگی به شهرتون داره. درکل به نظرم درحال حاظر برای افراد پرمصرف بهترین و مناسب ترین سرویس مخابراته بعد نامحدود شاتل...
توی تهران افتضاح ترین سرویس رو مخابرات میده، زیرساخت شبکش عالیه ولی پهنای باند خارجیش تعطیله

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

بالا