• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
سلام.من پرسیدم گفتن خیلی سرعت بالاتری میدن . یکی از دوستام داره میگه شبی 4 گیگ فایل میگیره ! توی شهرستان هم یکی از آشناها دارن اونم سرعتش عالیه.
نمیدونم والا گیج شدم.من سرعتم الان 64 هست .

حالا بگیر ببین کیفیتش چطوریاست بعد یک خبری هم بما بده :D

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
دوستان من اینترنت نامحدود مخابرات دارم ( تهران ) سرعت دانلودم 64 هست ! میخوام سوییچ کنم روی محدود 1 مگابایت با ماهی 8 گیگ و شبانه رایگان
کسی خبر داره چطوریه سرویسش ؟ شبانه سرعتش چقدره ؟ مرسی

دوست عزیز با 1 مگابایت سرعت دانلود 128 کیلوبایت رو خواهید داشت البته با نرم افزار idm و در صورت استفاده از مرورگر برای دانلود سرعت خیلی کمتری بهتون میده و همچنین سرعت نامحدود و حجمی مخابرات فرقی نمیکنه.

این البته مربوط به مخابرات تهران میشه، در شهرهای دیگه و استانها، چون خود مخابرات مستقیماً سرویس نمیده و شرکت های دیگه پیمانکار فروشند، سرعت و سرویس ها متفاوت است.

در مورد شبانه رایگان هم، مخابرات فقط سرویس های کمپین اش دارای شبانه هستند، که الان تا جایی که من میدونم کمپین خاصی تو تهران در حال فروش نیست، مگر اینکه تغییر از نامحدود به کمپین استثنایی رو برات انجام بدند، سرویس های حجمی معولی مخابرات که از پانل کاربری میتونید تهیه کنید هیچکدام شبانه ندارند.

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
این البته مربوط به مخابرات تهران میشه، در شهرهای دیگه و استانها، چون خود مخابرات مستقیماً سرویس نمیده و شرکت های دیگه پیمانکار فروشند، سرعت و سرویس ها متفاوت است.

در مورد شبانه رایگان هم، مخابرات فقط سرویس های کمپین اش دارای شبانه هستند، که الان تا جایی که من میدونم کمپین خاصی تو تهران در حال فروش نیست، مگر اینکه تغییر از نامحدود به کمپین استثنایی رو برات انجام بدند، سرویس های حجمی معولی مخابرات که از پانل کاربری میتونید تهیه کنید هیچکدام شبانه ندارند.
بله من همون کمپین رو میگم . چون نامحدود دارم میتونم برم این سرویس رو بگیرم اما خب به شدت دو دل هستم

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
بله من همون کمپین رو میگم . چون نامحدود دارم میتونم برم این سرویس رو بگیرم اما خب به شدت دو دل هستم

من خودم به شخصه تجربه اش نکردم، مخابرات رو فقط به خاطر نامحدود بودنش داشتم، بعد از اینکه اومد رو قبض ها نوشت "به دلیل پر کردن جیبمون، از این به بعد اینترنت رو جیره بندی میکنیم" من هم تخلیه کردمش.

ولی بالاتر هستند تعداد زیادی از بچه ها که میگند سیستم اکانتینگش مشکل زیاد داره، حجم دزدی میکنه و برای رسیدگی بهش هم باید پاشی بری مرکز مخابراتی، تلفنی کاری برات نمیکنند. خوب این مشکل بزرگیه خودش.

از نظر قیمتی، اگه مشکل ترافیک براتون پیش نیاد، از حجمی های معمول خیلی از شرکت ها برای کاربرای پرمصرف به صرفه تر در میاد، ولی چون burst درست و حسابی نداره با عقل جور در نمیاد برید سراغ سرویس های حجمی اش با وجود سرویس دهنده هایی که روی 128 کیلو بیت تا 16 مگابیت burst میدند آخه چرا باید شما 128 حجمی مخابرات رو بگیرید که به زور تا 20 کیلوبایت در ثانیه سرعت داره؟

و مساله آخر، پینگش هست، مخابرات هنوز تو سرویس دهنده های ADSL بهترین پینگ رو داره مخصوصاً با شبکه های داخلی. اگه سمت شما پینگش بالا است و یا پینگ براتون مهم نیست که خوب این مساله رو میتونید نادیده بگیرید.

peslover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام.من پرسیدم گفتن خیلی سرعت بالاتری میدن . یکی از دوستام داره میگه شبی 4 گیگ فایل میگیره ! توی شهرستان هم یکی از آشناها دارن اونم سرعتش عالیه.
نمیدونم والا گیج شدم.من سرعتم الان 64 هست .
خب دوست عزیز شبی 4 گیگ با احتساب ساعت 2 تا 7 میشه 5 ساعت یعنی اون دوستتون در هر ساعت 800 مگابایت دانلود میکنه که میشه 256 کیلوبایت در ثانیه که برای شبانه خوبه. اگه اون دوستتون تهران هستش پس بگیرید چون مخابرات در شهرستان کیفیتش متفاوته. البته تهران هم هر منطقه یه جوره ولی شبانه رو همشون احتمالا یه سرعت در نظر بگیرن.

Win2Game

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
67
ز نظر قیمتی، اگه مشکل ترافیک براتون پیش نیاد، از حجمی های معمول خیلی از شرکت ها برای کاربرای پرمصرف به صرفه تر در میاد، ولی چون burst درست و حسابی نداره با عقل جور در نمیاد برید سراغ سرویس های حجمی اش با وجود سرویس دهنده هایی که روی 128 کیلو بیت تا 16 مگابیت burst میدند آخه چرا باید شما 128 حجمی مخابرات رو بگیرید که به زور تا 20 کیلوبایت در ثانیه سرعت داره؟
به خاطر اینکه ما خطمون فیبرنوریه و فقط از مخابرات میتونیم بگیریم
حجم دزدی هم که ماشالا همه دارن یک چیز عادی هست

خب دوست عزیز شبی 4 گیگ با احتساب ساعت 2 تا 7 میشه 5 ساعت یعنی اون دوستتون در هر ساعت 800 مگابایت دانلود میکنه که میشه 256 کیلوبایت در ثانیه که برای شبانه خوبه. اگه اون دوستتون تهران هستش پس بگیرید چون مخابرات در شهرستان کیفیتش متفاوته. البته تهران هم هر منطقه یه جوره ولی شبانه رو همشون احتمالا یه سرعت در نظر بگیرن.

متاسفانه من کلا دو دلم ! تو تهرانم همه جاش خوب نیست .اما این نامحدودی که من دارم خوب بوده ! محدودم مثل این باشه عالیه .[/QUOTE]

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
مخابرات طرح دو ساله گرفتم 20 گیگ و 4 تا 9 صبح رایگان ،اما روز اول حجمی که دان کردم رو از ترافیکم کم کرد ، بعدشم اون حجمی که تو 20 20 میگه با حجمی که تو سایت نشون میده تفاوت داره سرعتشم پایین هست و قطعی زیاد داره ، ولی باز خوبه دوساله هست :general711:
در ضمن تو شرایط خرید زده اگه انصراف بدید تو این دوسال هر حجمی که رایگان دانلود کردید باید قیمتش رو بپردازید :general304:
این شارژ هدیه رو که 10 تومان هست کسی میدونه چیه ؟ شارژ موبایل هست ؟

iAMIRi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقایون کسی طرح بینهایت مخابرات اصفهان نداره؟ اگه دارید لطفا همین الان با آی دی یاهو من تماس بگیرید خیلی احتیاج دارم لطفا
آی دی [email protected]

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
در برخی مراکز منتخب ارائه می شود. از 2020 بپرسید یا مراجعه حضوری کنید.

متاسفانه برقراری تماس با اپراتور حقیقی در 2020 از برقراری تماس با شخص رئیس جمهور هم سخت تر شده. وقتی هم که تماس برقرار میشه سریع ارجاع میدن به منطقه مخابراتی خودمون که حضوری بریم. این عمل صحیح نیست. به هر حال حضوری میرم.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
تماس گرفتم گفت نامحدود 512 ماهی 24 تومن. فقط یادم رفت بپرسم نامحدود شما واقعیه یا از همین آشغالاست که 20 گیگ میدن بعد میره رو فاز بعدی؟
لطفا دوستان مخابراتی تایید کنن که 512 نامحدود اینها واقعا نامحدود هست. از اینا نباشه که بگن مصرف عادلانه داریم و بعد از سقف مشخصی ضریب میگیره. مصرف من در حدود ماهی 100 الی 120 گیگ هست.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
تماس گرفتم گفت نامحدود 512 ماهی 24 تومن. فقط یادم رفت بپرسم نامحدود شما واقعیه یا از همین آشغالاست که 20 گیگ میدن بعد میره رو فاز بعدی؟
لطفا دوستان مخابراتی تایید کنن که 512 نامحدود اینها واقعا نامحدود هست. از اینا نباشه که بگن مصرف عادلانه داریم و بعد از سقف مشخصی ضریب میگیره. مصرف من در حدود ماهی 100 الی 120 گیگ هست.

مصرف عادلانه دارد؛ مقدارش مشخص نیست و پس از رسیدن به حد تعریف شده در سیستم که اطلاعی از میزانش نیست. هزینه های اضافی بر روی قبض می آید.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
مصرف عادلانه دارد؛ مقدارش مشخص نیست و پس از رسیدن به حد تعریف شده در سیستم که اطلاعی از میزانش نیست. هزینه های اضافی بر روی قبض می آید.

به این ترتیب کار حسابی گره میخوره. مصرف عادلانه به هر حال باید توسط هر اپراتور و ارائه دهنده ای تعریف بشه. آیا مصرف عادلانه از نظر مخابرات 20 گیگه؟ 40 گیگ؟ 50 و یا چقدر؟ چون اینطور باشه کاربر نمیتونه حساب و کتابش رو داشته باشه. بسیار باعث ناراحتیه. و اگر با این حساب بخوایم تعرفه سایت رو ملاک قرار بدیم برای هزینه نهایی اش بیش از سرویس های دیگر آی اس پی ها میشه.

جدول تعرفه سرویس های ADSL نامحدود:
http://www.tct.ir/?siteid=1&pageid=358

هم کاملا گنگ و بی معنی تنظیم شده.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
حالا چرا مخابرات... نگیری بهتره هااا

به 2 دلیل که همه میگیرن:

1. در مقایسه با دیگر شرکت ها از نظر قیمت خیلی مناسب تره.
2. نامحدود 512 بدون دردسر میده.

من اینترنت 512 نامحدود میخوام. حالا مخابرات میده 24، بقیه جاها از 80 تا 300 میفته.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
اره من خودم 4-5 سال هست که مخابرات نامحدود دارم میدونم چی میگی :D

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوستان
512مخابرات سرعت دانلود چنده؟
1مگ چطور؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62

من حدودا 4 ساله که 512 نامحدود مخابرات دارم و تا الان يک ريال هم اضافه بر تعرفه برام نيومده.مصرف من در ماه شايد حدود 50 گيگ باشه.

دوستان
512مخابرات سرعت دانلود چنده؟
1مگ چطور؟
سرعت دنلود سرويس 512 مخابرات بين 60 تا 65 هستش.

Obaydok

Registered User
لایک‌ها
969
به نظرم الان دیگه نامحدود مخابراتم به درد نمیخوره
شاتل نامحدوداش عالی شدن

بالا