• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

saeedboy68

Registered User
لایک‌ها
254
i hate mokhaberat
این 50 روز بگذره (ایکاش 30 روز زده بودم) جمعش میکنم میرم شاتل. ظاهرا شاتل راضی کننده هست. مخابرات = دزد سرگردنه. مودم رو خاموش میکنم روشن میکنم میبینم 30 مگ رفته. د لامصب خیلی زور داره روز روشن از آدم دزدی میکنه. به امید اون روزی که از گوگل بالنی سرویس بگیریم و مخابرات دزد و دارو دسته ش رو به گوشه سطل آشغال اتاقهامون بندازیم.:general211:

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
i hate mokhaberat
این 50 روز بگذره (ایکاش 30 روز زده بودم) جمعش میکنم میرم شاتل. ظاهرا شاتل راضی کننده هست. مخابرات = دزد سرگردنه. مودم رو خاموش میکنم روشن میکنم میبینم 30 مگ رفته. د لامصب خیلی زور داره روز روشن از آدم دزدی میکنه. به امید اون روزی که از گوگل بالنی سرویس بگیریم و مخابرات دزد و دارو دسته ش رو به گوشه سطل آشغال اتاقهامون بندازیم.:general211:
من هم بعد از 4 سال مخابرات، رفتم روی شاتل.. واقعا تفاوت را متوجه می شوید.

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
چطور با این قیمت وحشتناک شاتل و حجم محدود کنار میاین؟ 512 با 37 گیگ ترافیک ماهی 93 هزار تومن هست. من که شخصا نمیتونم چنین چیزی رو تحمل کنم. 24 تومن نامحدود کجا و 93 تومن محدود کجا. توازنی بین کیفیت و کمیت باید باشه. البته شاید اینطور به نظر برسه که مخابرات کیفیت نداره و شاتل کمیت، ولی من حد وسط رو ترجیح میدم به هزینه بالاتر و حجم کمتر.

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
من هم اشتراک نامحدود دارم و تقریبا سالی 3-4 بار قبض میان دوره برای من میاد که مبلغش بالای 40 هزار تومان میشه.... این درحالیه که هزینه مصرف شخصی من با تلفن ثابت کمتر از 10 هزار تومان در ماه میشود!

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
واقعا بعضیها هنوز متوجه نیستند و یا شاید اصلا نمیفهمند که واقعا چرا قیمت اشتراکهای اینترنت مخابرات نسبت به دیگر شرکتها مقداری پایینتره....
شاید فکر میکنن مخابرات کم فروشی نمیکنه...
من که فعلا چند وقته اشتراکم معلقه....

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
واقعا بعضیها هنوز متوجه نیستند و یا شاید اصلا نمیفهمند که واقعا چرا قیمت اشتراکهای اینترنت مخابرات نسبت به دیگر شرکتها مقداری پایینتره....
شاید فکر میکنن مخابرات کم فروشی نمیکنه...
من که فعلا چند وقته اشتراکم معلقه....
مخابرات یه زمانی خوب بود
از دو سال پیش به این ور مفت هم نمیرزه مخصوصا از اول امسال
از بس چراغ مودم سبز و روشن میشه فک میکنی چراغ راهنماس:|
وقتی هم که وصله فقط چراغ سبزه وگرنه یه کیلوبیت هم سرعت نداره

Fthree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
504
دوستان این اینترنت نامحدود مخابرات تهران، تغییر کرده ؟ من 512 دارم، قبلا توی همه قبض ها 40960 می آمد. در این دو قبض اخیر، 49 و 47 تومن امده. گرون شده یا بر اساس حجم مصرفی حساب میکنن ؟

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
دوستان این اینترنت نامحدود مخابرات تهران، تغییر کرده ؟ من 512 دارم، قبلا توی همه قبض ها 40960 می آمد. در این دو قبض اخیر، 49 و 47 تومن امده. گرون شده یا بر اساس حجم مصرفی حساب میکنن ؟
برا من همین طوری شده
سری قبل 49
الان 47
اصن معلوم نیست بر چه اساسی حساب می کنند

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
مخابرات دیگه غیرقابل تحمل شده
به زودی به شاتل یا پارس آنلاین نقل مکان میکنم! :|
مملکت نیست دزد خونه است !

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
یکی از رفقا از مخابرات رفته شاتل و میگفت خیلی بهتره
تو فکرم الان که اشتراکم معلقه من هم کوچ کنم
چقدر زود 3-4 سال گذشت... تو این مدت من زیاد راضی نبودم حتی از همان اوایل هم نت مخابرات پکت لاستش حسابی اذیت میکرد

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
من اینترنت نامحدود 512 مخابرات دارم و از کیفیت سرویس شون راضی نیستم و نمیخوام دیگه به استفاده ازش ادامه بدم (ممکنه بخوام یه ADSL جدید روی این خط بگیرم یا شاید هم 4G).

برای جمع آوری سرویس اینها چه کار باید بکنی؟ مثل شرکت های دیگه اذیت می کنند یا راحت میشه جمع آوری کرد؟ اگر بخوام یه ADSL دیگه بگیرم بهتره اول با اونها قرارداد ببندم؟ ممکنه این طوری اونها راحت تر حریف مخابرات بشن برای جمع آوری سرویس؟

ممنون.

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
مخابرات برای وبگردی و بازی آنلاین افتضاحه
فقط اونا که نا محدود دارن برای دانلود بد نیست

Mina.4

Registered User
لایک‌ها
30
مخابرات برای وبگردی و بازی آنلاین افتضاحه
فقط اونا که نا محدود دارن برای دانلود بد نیست
می‌شه لطف کنید بیشتر توضیح بدید منظورتون از اینکه اینترنت مخابرات برا وبگردی افتضاحه دقیقا چیه؟ آخه خط تلفن ما فیبره و فقط می‌تونیم از مخابرات اینترنت بگیریم، آیا با اینترنت مخابرات براحتی میشه از فیسبوک و اسکایپ استفاده کرد و البته وبگردی؟ ، ممنون!

Last edited:

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
می‌شه لطف کنید بیشتر توضیح بدید منظورتون از اینکه اینترنت مخابرات برا وبگردی افتضاحه دقیقا چیه؟ آخه خط تلفن ما فیبره و فقط می‌تونیم از مخابرات اینترنت بگیریم، آیا با اینترنت مخابرات براحتی میشه از فیسبوک و اسکایپ استفاده کرد و البته وبگردی؟ ، ممنون!

فقط برای دانلود مناسب است،

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116

برای مواردی که گفتین قطعی زیاد و‌کیفیت پایین دارد

javidjava

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
فیلترشکنا روی مخابرات خوب جواب نمیده و سرعت مزخرفی داره
من همین دو هفته پیش از مخابرات در اومدم و رفتم آسیا تک گرفتم
10 گیگ حجم و 4 مگ سرعت 12 تومن دادم!
راستی اونم یکساله!
خیلی هم راضی هستم

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
از مخابرات تخلیه کردم
دو برابر هزینه میکنم دست کم اعصابم راحته
صبانت خوبه فقط یک کمی گرونه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من اینترنت نامحدود 512 مخابرات دارم و از کیفیت سرویس شون راضی نیستم و نمیخوام دیگه به استفاده ازش ادامه بدم (ممکنه بخوام یه ADSL جدید روی این خط بگیرم یا شاید هم 4G).

برای جمع آوری سرویس اینها چه کار باید بکنی؟ مثل شرکت های دیگه اذیت می کنند یا راحت میشه جمع آوری کرد؟ اگر بخوام یه ADSL دیگه بگیرم بهتره اول با اونها قرارداد ببندم؟ ممکنه این طوری اونها راحت تر حریف مخابرات بشن برای جمع آوری سرویس؟

ممنون.

صاحب خط با کارت شناسایی میره مرکز مخابراتی، درخواست تخلیه میده به کارمند مربوطه، پرونده شما رو در میارند پاش یه امضاء میزنید، خونه نرسیده تخلیه شده سرویس. (چند دقیقه بیشتر کار نداره).

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
برا من همین طوری شده
سری قبل 49
الان 47
اصن معلوم نیست بر چه اساسی حساب می کنند

مگه 512 نامحدود 23500 تومن نیست؟ لطفا بگید چرا قبض بالای 40 تومن اومده؟ میخوام سرویس نامحدود 512 بگیرم و تلفنی هم پرسیدم گفتن 23500، پس قضیه 49 تومن چیه؟

صاحب خط با کارت شناسایی میره مرکز مخابراتی، درخواست تخلیه میده به کارمند مربوطه، پرونده شما رو در میارند پاش یه امضاء میزنید، خونه نرسیده تخلیه شده سرویس. (چند دقیقه بیشتر کار نداره).

برای ISP های دیگه چطور؟ من میخوام امروز اینترنتم رو کنسل کنم و فردا مخابرات بگیرم. چقدر طول میکشه خالی بشه؟ چقدر طول میکشه مخابرات رانژه کنه؟ با تشکر.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
مگه 512 نامحدود 23500 تومن نیست؟ لطفا بگید چرا قبض بالای 40 تومن اومده؟ میخوام سرویس نامحدود 512 بگیرم و تلفنی هم پرسیدم گفتن 23500، پس قضیه 49 تومن چیه؟
برای ISP های دیگه چطور؟ من میخوام امروز اینترنتم رو کنسل کنم و فردا مخابرات بگیرم. چقدر طول میکشه خالی بشه؟ چقدر طول میکشه مخابرات رانژه کنه؟ با تشکر.
هزینه را هر دو ماه یکبار پرداخت می کنید. تخلیه ISP های دیگر هم دلبخواهی است و حساب کتاب ندارد.

بالا