برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
من که خو گرفتم عادت کردم :D
اینترنت من سرعت دانلودش به اسم 32 کیلوبایته آخرش - اما همیشه روی 14 تا 16 کیلوبایت متغییره تازه گاهی روی 700 بایت هم میاد :p
برای من بیشتر زیاد مقدرو نیست بخاطر بیکاری - بی پولی - فوت پدر و ................
درود مجدد، عادت کردی؟ :general210: مرد حساب من 4-6 سال اینترنت 128 داشتم میخواستم خودکشی کنم چجوری عادت کردی؟:general410:
برای مورد فوت پدر هم نمیدونستم، متاسفم، اما همه توی زندگی شخصی مشکل دارن منم دارم، شما هم داری تمام بچه های انجمن دارن اما کی میدونه؟!
توصیه من اینه شروع به کار کردن کن اگر شغل داری خوب وقتای خالی و پرت یا تفریحتو یا بذار کنار کلا یا حداقل 50% بذار برای کار در اینترنت، ایران الان مثل 20 سال قبل آمریکاس باور کن بخدا اگر الان که همه ناله میکنن تو زرنگ باشی و تلاش کنی و برعکس جامعه حرکت کنی آینده مثل جریان انقلاب اقتصادی و صنعتی و بازار آمریکا همه حسرت زندگیتو میخورن! این حرفه دلم بود نه چیز دیگه. راستی اگر کمک خواستی در مورد کار من میتونم اول کار یکم حولت بدم تا بیوفتی رو چرخه و کار پیدا کنی و شروع کنی، دوست داشتی پیام بده انشالله که بتونم کمکت کنم.
یا علی;)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
درود مجدد، عادت کردی؟ :general210: مرد حساب من 4-6 سال اینترنت 128 داشتم میخواستم خودکشی کنم چجوری عادت کردی؟:general410:
برای مورد فوت پدر هم نمیدونستم، متاسفم، اما همه توی زندگی شخصی مشکل دارن منم دارم، شما هم داری تمام بچه های انجمن دارن اما کی میدونه؟!
توصیه من اینه شروع به کار کردن کن اگر شغل داری خوب وقتای خالی و پرت یا تفریحتو یا بذار کنار کلا یا حداقل 50% بذار برای کار در اینترنت، ایران الان مثل 20 سال قبل آمریکاس باور کن بخدا اگر الان که همه ناله میکنن تو زرنگ باشی و تلاش کنی و برعکس جامعه حرکت کنی آینده مثل جریان انقلاب اقتصادی و صنعتی و بازار آمریکا همه حسرت زندگیتو میخورن! این حرفه دلم بود نه چیز دیگه. راستی اگر کمک خواستی در مورد کار من میتونم اول کار یکم حولت بدم تا بیوفتی رو چرخه و کار پیدا کنی و شروع کنی، دوست داشتی پیام بده انشالله که بتونم کمکت کنم.
یا علی;)

تازه همون اینترنت 256 کیلوبایت مخابرات که همیشه ضعیفه - من مودم wifi دار دارم 3 تا موبایلم همیشه بهش وصله :D
من خودم فقط برای چک کردن ایمیل - سرچ کردن مقاله ها - چک کردن فروم ها فقط استفاده میکنم
با گوشی هام فقط تلگرام چک میکنن حالا من غیر از تلگرام ی اینستاگرامم دارم
یعنی برای این هد جواب میده و خوبم جواب میده کسی دانلود نیمکنه - منم 128 نامدود داشتم بعد کردم 256 == سرعت سرچ 256 خیلی بیشتره
ولی خوب دانلود بندرت میکنم
گفتم که : بیکاری - بی پولی - فوت پدر و ................ ( بیکاری یعنی بی شغلی )

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
تازه همون اینترنت 256 کیلوبایت مخابرات که همیشه ضعیفه - من مودم wifi دار دارم 3 تا موبایلم همیشه بهش وصله :D
من خودم فقط برای چک کردن ایمیل - سرچ کردن مقاله ها - چک کردن فروم ها فقط استفاده میکنم
با گوشی هام فقط تلگرام چک میکنن حالا من غیر از تلگرام ی اینستاگرامم دارم
یعنی برای این هد جواب میده و خوبم جواب میده کسی دانلود نیمکنه - منم 128 نامدود داشتم بعد کردم 256 == سرعت سرچ 256 خیلی بیشتره
ولی خوب دانلود بندرت میکنم
گفتم که : بیکاری - بی پولی - فوت پدر و ................ ( بیکاری یعنی بی شغلی )
صحیح، پس اگر دوست داشتی پیام خصوصی بده برای کار میتونم کمکت کنم، یا علی

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
اینترنت مخابرات تهران در چند ماه گذشته عملا بی استفاده بوده. قطع و وصل مداوم و فیلترینگ مضاعف :rolleyes:... من که دو ماه گذشته رو فقط از وایمکس استفاده کردم . دو سه بار هم با 2020 تماس گرفتم که هیچ کاری نکردن ... الهی که هرچی از ما پول میگیرن، خرج دوا و دکتر بکنن :D

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
به نظر من از تخليه اينترنت نامحدود اشتباه محضه. تنها راه انتقام از مخابراته دزد اينه كه با اينترنت نامحدودمون 24 ساعته دانلود كنيم!!! :D

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
اینترنت مخابرات دو ماهه که افتضاح شده من یه سرویس 512 نامحدود دارم که زنگ زدن اجباره تبدیل به سرویس 512 با ماهی 25 گیگ و قیمت 25 ت در ماه کردند!
واقعا اینتنرت آشغالیه
دوستانی که مشکل من رو دارند لطفا از لینک زیر نسبت به شکایت از مخابرات کنند:
http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
اینترنت مخابرات دو ماهه که افتضاح شده من یه سرویس 512 نامحدود دارم که زنگ زدن اجباره تبدیل به سرویس 512 با ماهی 25 گیگ و قیمت 25 ت در ماه کردند!
واقعا اینتنرت آشغالیه

مگه ميتونن اجباري تغييرش بدن؟؟؟؟؟ :eek:
منم نامحدود دارم ولي جواب تلفنشونو نميدم!!! :D نكنه خودشون سرخود نامحدودمو عوض كنن :mad:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
واقعا اینتنرت آشغالیه

نمیتونن سر خود سرویس عوض کنن , تلفن هوشمند خودکار تماس گیرنده مخابرات زنگ میزنه که اینترنت پرسرعت و ....... عدد 1 فشار دهید
به من 6 ماهی هست هفته ای چند بار زنگ میزنه حتی گاهی هر روز - منم سریع قطع میکنم :p
خودت یا کس دیگه ای عدد 1 زده کار خرابی شده

تمام مشترکان اینترنت نامحدود خود به خود قراردادشون تمدید میشه هر سال

Last edited:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
نمیتونن سر خود سرویس عوض کنن , تلفن هوشمند خودکار تماس گیرنده مخابرات زنگ میزنه که اینترنت پرسرعت و ....... عدد 1 فشار دهید
به من 6 ماهی هست هفته ای چند بار زنگ میزنه حتی گاهی هر روز - منم سریع قطع میکنم :p
خودت یا کس دیگه ای عدد 1 زده کار خرابی شده
تمام مشترکان اینترنت نامحدود خود به خود قراردادشون تمدید میشه هر سال

من سرچ كردم دقيقا همينطور هست. معاون شركت مخابرات در مصاحبه اي همين 10 روز پيش گفته بود مشتركين اينترنت نامحدود "در صورت تمايل" ميتونن به حجمي تغيير بدن اينترنتشون رو. و هيچ حرفي از اجباري بودن گفته نشده بود.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من سرچ كردم دقيقا همينطور هست. معاون شركت مخابرات در مصاحبه اي همين 10 روز پيش گفته بود مشتركين اينترنت نامحدود "در صورت تمايل" ميتونن به حجمي تغيير بدن اينترنتشون رو. و هيچ حرفي از اجباري بودن گفته نشده بود.

آره داداش اجبا نیست نمیتونن سر خورد عوض کنن نوع نامحدود به محدود - اصلا قرارداد بسته شده همچین کاری بشه میتونی بری دادگاه شکاست کنی
اینا پیشنهاد میدن با تلفن هشومد خودکار تماس گیرنده - دیدی روی قبض ها نوشته اینترنت تا 2 مگ ماهی 5000 تومان میخوان مردمو خر کنن :general304:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
آره داداش اجبا نیست نمیتونن سر خورد عوض کنن نوع نامحدود به محدود - اصلا قرارداد بسته شده همچین کاری بشه میتونی بری دادگاه شکاست کنی
اینا پیشنهاد میدن با تلفن هشومد خودکار تماس گیرنده - دیدی روی قبض ها نوشته اینترنت تا 2 مگ ماهی 5000 تومان میخوان مردمو خر کنن :general304:
تازه روي قبض من كه نوشته تا 16مگ فقط ماهي 2700تومان!!!!!!!!

persianavatar

Registered User
لایک‌ها
260
دیگه اینترنت هم قیمت 2 تا نون بربری کردن :p:D
عرض ادب و درود به دوستان گل
جالبه بدونید قیمتی که امروز من از شرکت های خصوصی و مخابرات گرفتم و چک کردم دیدم حداقل توی دنیا در زمینه اینترنت، ایران یکبار حداقل رتبه بالا گرفته اونم هزینه اینترنت هست :general306:eek:_O:general208:
انصافا درسته قیمت ها ایران بهتر شده اما بازم هنوز جزو گرون ترین اینترنت های این کره ی خاکی به حساب میاد

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اقا داستان ما دیگه اخرشه:
من 5 ساله مخابرات گرفتم 100 درصد ناراضیم.هی این ماه میگم دیگه باید عوض کنم کارمم جوری هست که نیاز به اینترنت داره هی مینداختم پشت گوش.یه بار دیگه خیلی اعصابمو خرد کرد رفتم عوض کنم گفتن اقا شما که این همه صبر کردی یکم دیگم صبر کن ببین چی میشه میخوایم کابل نوری بکشیم.منم گفتم کابل نوری خوبه حتما هرجا خونده بودم خیلی خوب بود گفتم شاید میخوان یه حالی به ما بدن بعد این مدت.خلاصه یه 10 روزی به کل اینترنتو تلفنو ...قطع بود که دوستان فیبر نوری بکشن.الان که کشیدن خیلی جالبه سرعت خیلی کمتر شده هزینه ها رو هم بردن بالا.بعد از این جالب تر سیستمی که درست کردن فقط محله ما تو شهر کرمانشاه اینجوری فقط باید مخابرات بگیریم هیچ شرکت دیگه ای اجازه نداره به ما سرویس بده.یعنی یا مخابرات یا هیچی.همینه که هست.اینام برای خودشون اینترنت یک دهم سرعت رو به 10 برابر قیمت میفروشن.همینه که هست

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
وضعیت سرویس مخابرات امروز افتضاح

سرعت سرویس 1 مگ نامحدود رسیده به 5-6 کیلو :general208::general208::general208:
.

.
.
اصلاً هم اهل دانلود نیستم و مصرف ماهیانه کمتر از 50 گیگ هستش .

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
مال من وصله یهو 5 دقیقه قطع میشه یهو وصل میشه قطع و وصلی گرفته خل شده.خیر سرم 2 مگ گرفتم

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
[emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
از دیشب دوباره خراب شد هر 2 ساعت یه سایت میشه باز کرد

بالا