برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
خطوط فیبر نوری سرعت بیشتره. شاید برای شما فیبر نوری نیست.

خونه قبلیمون که بودیم خط تلفن ها فیبرنوری بود , میگفتن رو فیبر نوری نمیتونیم adsl بدیم منم با دیال آپ و یا اینترنت ایرانسل gprs با کابل از گوشی رو کامپیوتر شیر میکردم

world15

Registered User
لایک‌ها
837
بله درست میگین تازه یادم اومد منم قبلا با فیبرنوری و دایل اپ میرفتم سرعت بیشتر بود و ای دی اس ال مخابرات میگفتن نمیشه

Last edited:

mahdi000000

Registered User
لایک‌ها
435
سلام تورو خدا کمکم کنید راهنماییم کنید
چراغ adsl من همیشه خاموش میشه خودکار،هیج مشولی هم نداره تو سیم ها چک کردم،به ۲۰۲۰ زنگ زدم گفت مشکل سیم ها هستش،بسته میزنم همش خاموشه نمیتونم استفاده کنم از اینترنت.
مثلا یک ساعت روشنه استفاده میکنم از اینترنت بعد دوباره یهو خاموش میشه چراغ adsl بعد نمیتونه روشن شه چشمک میزنه تا ثابت بمونه نمیتونه.
شرکتش آشنای اول هست.
راهنمایی کنید چیکار کنم.
http://magbaz.ir/?p=7317

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام، کسی از طرح کهکشان که 65 گیگه و در کل 52 تومن میشه استفاده کرده؟ راضی هستین؟ می ترسم از این سزویس معمولیش که ماهیانه خودکار 2 گیگ شارژ می کنه آشغال تر باشه:general304:

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان سرعت اپلودتون با نت مخابرات چقدره اونایی که پهنای باندشون تا 8 مگ بازه

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110

xxxmahdi

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان

اینجا کسی هست که هنوز نت نامحدود مخابرات و داشته باشه ؟

الا حدود 2 هفتس که 2تا خط نت 512 نامحدود تقسیم بر 8 شده
یعنی سرعت دانلود از 60kb رسیده به 8kb عملا dialup کردن ، بهشون زنگ هم میزنم میگم اگه مشکل پیش بیاد حق دارن کم کنن و برید سرویس حجمی بگیرید .!!
و اینکه میپرسم کی مشکل برطرف میشه جواب سربالا میدن ...

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
سلام دوستان

یعنی سرعت دانلود از 60kb رسیده به 8kb عملا dialup کردن ، بهشون زنگ هم میزنم میگم اگه مشکل پیش بیاد حق دارن کم کنن و برید سرویس حجمی بگیرید .!!

سلام
من سرعت 256 کیلوبایت نامحدود مخابرات دارم
این کارا طبیعیه
من گاهی از این مشکلات میخورم یهو میبینی یک هفته همش اینترنت قطع میشه قرمز میشه چراغ مودم چند بار در روز
ماهم بیخیالی سر میکنیم درست میشه بر میگرده مثل اولش میشه
سرعت دانلودم مثلا رو 31 کیلوبایته بیشتر میره 12 تا 16 کیلوبایت
یه بار از تورنت خواستم فایل بگیرم سرعت دانلودم رو 400 بایت بود

البته من چنتا ترفند افزایش سرعت دانلود و اینترنت رو ویندوزم پیاده کردم خیلی خیلی سریعتر شد زیر 9 کیلوبایت نمیاد - حتی گاهی تا 60 کلوبایت میره بالا سرعت دانلود

اونا که زنگ بزنی فقط 3 تا جواب بلدن - مشکلی نیست از طرف شماست - چراغ مودم ها کدوم روشنه - یه بارمودم روشن خاموش کنید :p:D

uCore

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
اگر مصرف نت بتونید کنترل کنید سرویس های حجمی هم خیلی بد نیستن
حدود 6 ماه از 1 مگ نامحدود سویچ کردم رو 16 مگ تا حالا مشکلی نبوده
ترافیک هم به صورت 100 گیگ میخرم 98100 تومان
البته اگر خواستید ارتقا بدید حتما قبلش رو یک خط دیگه بگیرید چون تو یه سری از مناطق کیفیت خوبی ندارن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
این غیرحجمی که تازگی ها زده همون نامحدودهاست؟ http://tct.ir/index.jsp?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1443
اگر پس پرداخته پس چجوری زده حجم اضافه می تونیم بخریم؟
یک مگش ماکسیمم چقدر میده توی تهران؟

MDpC

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان

عزیز این سیاست جدید مخابراته تا مشترکینی که از نامحدود استفاده میکنند به سمت مراکز مخابرات بیان و نت های محدود و بی صرفشون رو به مردم غالب کنن.
من هم بیش از دو هفته مشکل مشابه شما رو داشتم و 5 بار با 2020 تماس گرفتم و عین 5 بار جواب متفاوت گرفتم.انگاری که شمارم تو بلک لیسته و میخوان بپیچونن.
پنج شنبه رفتم مرکز مخابرات منطقه مون و بعد از صحبت با مقام های مختلف و بیان مشکل همه شون میگفتن که نامحدود بگیر یا بزن به 2020 مشکلو بگو، مشکل نرم افزاری به ما مربوط نیست!!!!
دیدن من کوتاه نمیام هر کی به اونیکی پاس میداد تا آخر پاس کاریشون رسیدم به مدیر مرکز که فردی کاملا بی منطق بود.
اول اونم گفت محدود بگبر و توجیه بعدیش شیر 1 به 8 بود که تو این سیستم به هر مشترک یه ای پی ایستا میدن و باز هم سرعت باید ثابت باشه که این داستان رو به تقسیم یه شیر آب بین 8 نفر تشبیه کرد. بعد کلی جدال با وارد کردن شماره تلفن باز هم گفت که مشکل از ما نیست و باید برید مرکز 2020. گفتم هم 2020 جواب درست نداده . بعدش برگشتم خونه و داستان حل شده بود و به سرعت اصلی برگشته بود.

hharddy

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من نت نامحدود مخابرات داشتم تعویض کردم به غیر حجمی 34 گیگ بعد دو هفته sms اومد که حجم شما تموم شده لپ تاپ و مشاهده کردم تنظیمات زده بود از 30 روز قبل تا به الان 15 گیگ مصرف کرده ولی مخابرات میگه 34 گیگ دو هفته تموم شده و روزی 6-7 گیگ مصرف کردین!!! کسی با این مشکل برخورده تا حالا؟
تنظیمات مودمم و عوض کردم فقط مک ادرس لپ تاپ و گوشی و وارد کردم ولی بازم فرداش نگاه کردم داخل پنل ecare.tct.ir زده بود که حدود 6 گیگ مصرف شده ولی سیستم من حدود 300 مگ زده!!

MDpC

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
من نت نامحدود مخابرات داشتم تعویض کردم به غیر حجمی 34 گیگ بعد دو هفته sms اومد که حجم شما تموم شده لپ تاپ و مشاهده کردم تنظیمات زده بود از 30 روز قبل تا به الان 15 گیگ مصرف کرده ولی مخابرات میگه 34 گیگ دو هفته تموم شده و روزی 6-7 گیگ مصرف کردین!!! کسی با این مشکل برخورده تا حالا؟
تنظیمات مودمم و عوض کردم فقط مک ادرس لپ تاپ و گوشی و وارد کردم ولی بازم فرداش نگاه کردم داخل پنل ecare.tct.ir زده بود که حدود 6 گیگ مصرف شده ولی سیستم من حدود 300 مگ زده!!
پکت لاست این بلا رو سر اینترنت شما آورده.شاید هم یه نفر به مودم وصله و داره نت رو میکشه

hharddy

Registered User
لایک‌ها
25
پکت لاست این بلا رو سر اینترنت شما آورده.شاید هم یه نفر به مودم وصله و داره نت رو میکشه
دسترسی و تا اونجایی که من میتونم بستم کلا محدودیتم گذاشتم 2 نفر بیشتر همزمان وصل نتونن بشن, درباره پکت لاست توضیح میدید چجوری داره پهنای باند مصرف میکنه و راه حل چیه. ممنون

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام
متاسفانه دیروز خواستم تعرفه جدید بگیرم دیدم کلا مخابرات تغرفه های شبانه رایگان را برداشته از دوستان کسی خبر داره ماجرا چیه ؟؟؟ یعنی دیگه کلا شبانه رایگان تعطیل شده ؟؟؟؟
بقیه شرکت ها هم مثل آسیاتک و .. شبانه راایگان را برداشتن یا دارند ؟؟

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
مخابرات که یه بار رفتیم سمتش حسابی نقره داغمون کرد

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
همچنان با نامحدود مخابرات هستم! هيچي نامحدود مخابرات نميشه!!! :D

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام
متاسفانه دیروز خواستم تعرفه جدید بگیرم دیدم کلا مخابرات تغرفه های شبانه رایگان را برداشته از دوستان کسی خبر داره ماجرا چیه ؟؟؟ یعنی دیگه کلا شبانه رایگان تعطیل شده ؟؟؟؟
بقیه شرکت ها هم مثل آسیاتک و .. شبانه راایگان را برداشتن یا دارند ؟؟

دوستان کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟
ممنون میشم کامل تر توظیح بدید !!!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
همچنان با نامحدود مخابرات هستم! هيچي نامحدود مخابرات نميشه!!! :D

karikator-sorat.jpg

بالا