• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان من تازه اینترنت ADSL رو که داشتم غیرفعال کردم از مخابرات بگیرم. الان گفتن 72 ساعت دیگه وصل میشه. یه یوزر و پسورد دادن ویه دفترچه راهنما. ولی تنظیمات VPI/VCI رو ندادن الان من منطقه فرد اسدی هستم اگر از منطقه ما کسی هست ممنون میشم این تنظیمات رو بده. مودم من d-LINK DSL-2640U هستش میخواستم تنظیم کنم و اینکه کاری کنم با لپ تاپ هم بتونیم همزمان وصل بشیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
در ضمن اگر این لایحه مجلس تصویب بشه که 20 درصد قیمت بیاد ÷ایین و تا سرعت 512 کیلوبایت به کاربران خانگی بدن مخابرات هم ارائه میده دیگه؟؟؟؟
من آخرین بار از فن آوا داشتم که سرعت دانلود 128 روی 30 بود بعد اومد روی 8 الی 14 دیدم آشغال شده پس دادم از مخابرات گرفتم. دوستم گفت مخابرات داره ثابت روی 15 هستش. بیخودی 20 هزار تومان پول اضافه میدادم . پشتیبانی درست حسابی هم ندارن.

VPI=0
VCI=35
Encapsulation=LLC

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
امروز خونه ما از مخابرات زنگ زدن یه صدای از پیش تعیین شده میگفت که مخابرات اینترنت نامحدود میده برای دریافت به نزدیک ترین مرکز مخابرات خود مراجعه کنید بعد تق قطع شد
برای شما ها پیش اومده؟
به نظرم تبلغاتشون یکم بی معنی بود

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
من میخوام برم از مخابرات بگیرم.
اول به شاتل زنگ زدم خود شاتل گفت سرعت 320 به شما میدیم. فردا بزنید مدارک و....
بعد دوباره زنگ زدم میگن گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه برای این سرعت میخوایم.
منم بیخیال شدم چون نمیدونم از کجا بیار!!!!!!!!!!!!
حالا مخابرات چه سرعتی برای خانگی میده؟
چنده؟
خوبه؟
کسی مرکز محلاتی هست؟
این مرکز خوبه؟ نت مخابرات!؟
چه مدارکی مخابرات میخواد؟
خود صاحب خود تلفن باید بره؟

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
هم برای مخابرات هم برای شرکت های دیگه
هم صاحب خط تلفن هم کسی که میخواد adslبه نامش باشه باید بره چون قرارداد باید امضا کنی
مخابرات نمی دونم ولی خود من شاتلم دارم در به در دنبال یه سرویس دیگه میگردم چون هزینی که میگیره به خدماتی که میده نمی ارزه اویلش خیلی خوب بود ولی الان خوب نیست

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان این کل تنظیمات وایرلس لپ تاپ من هستش که به مودم وایرلس که به سیستم خونه وصل هست کانکت میکنم اینجوری میشه. البته وقتی مودم رو روشن میکنم وصل میشه کار میکنه ولی مودم که همینطور روشن هست لپ تاپ رو روشن میکنم سریع کانکت میشه ولی اصلا هیچی نمیاره تمام عکس هاش رو گذاشتم:
نوع مودم D-LINk DSL 2640U

این آیکون وایرلس رو نگاه کنید عکس علامت زرد رنگ روشه که اصلا نمیره فقط مودم رو خاموش کنم دوباره کانکت بشه درست میشه

اینم تنظیمات مودم که درسته:
95294498879077635146.png

ممنون میشم راهنمایی کنید

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
آی پی رو بزن اتوماتیک خودش بگیره. اگه می خوای دستی تنظیم کنی آی پی DNS رو همون آی پی 192.168.1.1 بده.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
3 روزه که فقط با اندازه 2 تا صفحه باز کردن میتونم کانکت بشم بعد سند و رسیوم صفر میشه

با کانکشنی که خود مودم داشت وصل میشم ((کانکشنی که خودم می سازم که اصلا وصل نمیشه)) چه کار باید بکنم؟؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چجوری 256 گرفتی؟ با گواهی اشتغال به تحصیل ارشد میشه 256 گرفت؟

دوست عزیز از رو سرعت چطوری میشه فهمید سرویس چسه؟؟؟؟ ابن که به mb زده یعنی چی؟؟

من با وی پی ان کانکت میشدم ولی امروز هر چی میزنم خطای 619 میده یعنی پورت بسته شده؟!!!! در صورتی که وی پی ان برای خودمون هست یوزرهای دیگه آنلاین هستن. مشکل سرور نیست. یاهو هم خیلی بد وصل میشه امروز گذاشته بودم روی دانلود فیلم سرعت روی 9-10 هست بعضی اوقات هم روی 13 اینا ولی ثابت نیست الان سرویس 256 مخابرات چند هست؟؟؟ و با چه شرایطی میده؟؟؟؟ با کارت دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی خواهرمم میتونم بگیرم. خودم که انصراف دادم ولی کارتم رو داشتم اونم گم شد دنبالش نرفتم:p
در کل خوبیه ISP های دیگه این بود که موقعی که فیلم دانلود میکردم چند تا سایت رو با هم باز میکرد در صورتی که سرعت دانلودش مثل همینی هست که الان مخابرات دانلود میکنه ولی دیگه یه صفحه میخواد باز کنه میکشه آدم رو.
و اینکه ISP ها پورت وی پی ان رو نمیبندن. ولی انگاری مخابرات بسته و هیچی دیگه دباره باید برم دنبال ISP ؟؟؟ خوبیه مخابرات فقط ارزونه و همین سرعت رو از فن آوا ماهی 28000 میدادم قطعی هم زیاد داشتم. آسیاتک و غیره رو هم تجربه کردم بدبختی همشون مزخرف هستن. تا موقعی که مخابرات و دستگاههها و تشکیلات درست حسابی نباشه و دزدی کنن همین آش و همین کاسه
ممنون میشم راهنمایی کنید.

DVBXBOX

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوستان، من از مخابرات اینترنت گرفتم. 5 ماهی میشه و هیچ وقت قطعی طولانی مدت نداشته ام. اما امروز از صبح که تست کردم تا الان که 11 شب هست اینترنت من قطعه! چی کار کنم؟ به کجا باید زنگ بزنم؟ چه شماره ای؟

چراغ اتصال به اینترنت بر روی مودم ثابت هست و مشکلی نداره اما خطم اینترنت توش نیست!

ری استارت کردن مودم و غیره هم جواب نداد.

همسایه طبقه بالامون از شاتل اینترنت داره و براش مشکلی پیش نیومده!

یه روز کامله ما رو از زندگی انداخته.
نه خبری میدن نه دلیلش معلومه نه زمان وصل شدنش مشخصه! واقعا که مسخره ست!

من گفتم الان بیام اینجا همه شاکی هستن منتها انگار خودم تنهایی به تیر غیب گرفتار شده ام و اینترنتم قطع شده!

تو رو خدا بگین چی کار کنم تا بفهمم مشکل از چیه؟

مودم و لپ تاپ رو بردم جلوی تقسیم خطوط تلفن آپارتمان و از اونجا هم تست کردم اما خبری نبود!

armin_12ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

از دوستان کسی از مخابرات شهدای 7تیر adsl گرفته؟
اگه کسی هست سرعت و میزان قطعیش چطور هستش
چون من قصد داشتم از داتک سرویس بگرم ولی حالا دیدم مخابرات ارزونتره

pantomime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز خوش به حال من كه مشكلي ندارم!
هميشه هم اينترنتم وصله وسرعتم هم ثابته!!

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
بلاخره موفق شدم 256 بگیرم البته فقط دانلود نه آپلود. اینم تست سرعت:

1041875102.png

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
چطوری گرفتین ؟

یه گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری یا حکم کارگزینی هیئت علمی دانشگاه را به همراه یه درخواست کتبی برای ارتقای سرعت اینترنت باید به تایید رییس مرکز مخابراتتون برسونید. بعدش یه کمی کارای اداری و پی گیری داره که حل میشه.

mohammad_p30

Registered User
لایک‌ها
5
یه گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری یا حکم کارگزینی هیئت علمی دانشگاه را به همراه یه درخواست کتبی برای ارتقای سرعت اینترنت باید به تایید رییس مرکز مخابراتتون برسونید. بعدش یه کمی کارای اداری و پی گیری داره که حل میشه.
خیلی ممنون ، با کارشناسی نمی دن ؟ حتماً باید صاحب خط دانشجو باشه ؟

:blink:جان؟منظورت چی دانلود نه اپلود؟همه جا که دوتاش باهمه چه جوری این جداس؟یکم توضیح بده

مخابرات فک کنم سرویس 2 مگ ش هم آپلودش همین حدودا 4 5 باشه .
کلا با آپلود مشکل دارن .

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
آره دیگه مخابرات سرعت دانلود رو بالا می بره ولی سرعت آپلودش رو همون 64 می مونه!

در مورد اینکه گواهی رو به کارشناسی میدن یا اینکه میشه برای کسی غیر از صاحب خط درخواست داد، نمی دونم چون این چیزا معمولا قانون مشخصی نداره و مرکز به مرکز هم ممکنه فرق کنه! ولی امتحانش ضرری نداره:)

بالا