• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

saieedex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان. میخواستم بدونم تا به حال کسی مشکلی مثل من داشته که چراغ مودمش روشن باشه, خیلی راحت هم کانکت بشه اما موقع مثلا دانلود که باید سند و رسیو ,دایم باشه و چراغ های مانیتور های نمایش دهنده وضعیت کانکشن( روی تسکبار) مدام روشن باشن . اصلا وضعیت ثابتی نداشته باشن و هی خاموش روشن بشن. چون من اصلا دیسکانکتی ندارم ولی این مشکل از دیسکانکتی بدتره. چون دلیلش نا معلومه.:(
با تشکر.

hzcompany

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان من از صبانت سرويس دارم
بزودي سرويسم تموم ميشه ديگه تمديدش نميخوام كنم ميخواستم ببينم اين سرويس مخابرات چطوري فعال ميشه هزينش به چه صورت هست ؟ باهاش ميشه صفحه باز كرد ؟ يا مثل دايل آپ هست ؟

سرعت دانلود و آپلودش به طور ميانگين چقدر ؟

يه عكسي بزاريد ببينيم

با تشكر از دوستان

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
سلام دوستان من از صبانت سرويس دارم
بزودي سرويسم تموم ميشه ديگه تمديدش نميخوام كنم ميخواستم ببينم اين سرويس مخابرات چطوري فعال ميشه هزينش به چه صورت هست ؟ باهاش ميشه صفحه باز كرد ؟ يا مثل دايل آپ هست ؟

سرعت دانلود و آپلودش به طور ميانگين چقدر ؟

يه عكسي بزاريد ببينيم

با تشكر از دوستان
واسه فعال سازی باید صاحب خط با قبض تلفن و مدرک شناسایی بره مرکز مخابراتی مربوطه (به غیر از صاحب خط هیچکسی رو نمیشناسن) . اگه طبق روال عادی هم باشه بین 1 تا 3 روز طول میکشه تا فعال بشه .
فقط هم 128 میدن و واسه سرعت بالاتر انگار فعلا فقط اعضای هیئت علمی رو قبول میکنن . ( به دانشجوی ارشد هم حتی نمیدن)
ماهی هم 10 تومن که هزنیش دو ماه یه بار که 20 تومن باشه میاد رو قبض تلفن .
نامحدود هست و محدودیت حجمی نداره .

سرعتش هم با قیمتش میخونه !
سرعت دانلود حدود 14 (البته تو تست نمیدونم چرا 11 تا زده)
سرعت اپلود رو از دیال آپ هم داغون تر بستن .
پینگ جالبی هم نداره و واسه بازی آنلاین مناسب نیست . (نه xbox360 تونستم باهاش لایو بازی کنم و نه حتی کانتر!)
واسه من که قطعی نداشته . البته تو این تقریبا 4 ماهی که داشتم شاید کلا 4 روز بوده که اذیت میکرده و سند و ریسیو گاهی مواقع صفر میشد .

973521294.png

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
واسه فعال سازی باید صاحب خط با قبض تلفن و مدرک شناسایی بره مرکز مخابراتی مربوطه (به غیر از صاحب خط هیچکسی رو نمیشناسن) . اگه طبق روال عادی هم باشه بین 1 تا 3 روز طول میکشه تا فعال بشه .
فقط هم 128 میدن و واسه سرعت بالاتر انگار فعلا فقط اعضای هیئت علمی رو قبول میکنن . ( به دانشجوی ارشد هم حتی نمیدن)
ماهی هم 10 تومن که هزنیش دو ماه یه بار که 20 تومن باشه میاد رو قبض تلفن .
نامحدود هست و محدودیت حجمی نداره .

سرعتش هم با قیمتش میخونه !
سرعت دانلود حدود 14 (البته تو تست نمیدونم چرا 11 تا زده)
سرعت اپلود رو از دیال آپ هم داغون تر بستن .
پینگ جالبی هم نداره و واسه بازی آنلاین مناسب نیست . (نه xbox360 تونستم باهاش لایو بازی کنم و نه حتی کانتر!)
واسه من که قطعی نداشته . البته تو این تقریبا 4 ماهی که داشتم شاید کلا 4 روز بوده که اذیت میکرده و سند و ریسیو گاهی مواقع صفر میشد .

973521294.png
البته پینگش خوبه اما سرعتش مخصوصا آپلود) اونقدر پایینه که عملا نمیشه بازی کرد، وگرنه پینگش همونطور که دوستانم تو صفحه های قبل گفتن تو همه شرکتا بهترینه، پییگ گوگل برای من در حالت عادی ۲۰۰ میده. و معمولا بین ۱۷۰ و ۲۳۰ ه

hzcompany

Registered User
لایک‌ها
0
با تشكر از دوستان

ميشه از چيز پي ان هم استفاده كرد ؟

samsalim

Registered User
لایک‌ها
8
واسه منم پنجشنبه یه بار همینطور شد . میگفت یوزنیم و پسورد اشتباهه .
یه کانکشن دیگه یا همون یوزر نیم و پسورد سابق ساختم دیدم وصل شد !!

من صبا دارم واین مشکلو بعضی وقتا دارم با ساخت کانکشن دوباره وصل میشه

khosro1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
adsl مخابرات من از روز 5 شنبه قطع شده
1899 می گه مشکل از ماست به مودم دست نزن
پس من کجا دست بزنم

کسی خبر داره چرا ؟

khosroanjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مخابرات خطوط دو مگ یا PRA رو به وسیله مودم های G.HDSL میده هم میتونی اینترنت بگیری هم 30 خص مجازی البته با هزینه بالا اجاره سالیلنه فکر کنم3 ملیون + چیزهای دیگه

bakhshi82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

سرعت دانلود مخابرات بطور منظم روی 14 کیلو هست یا افت سرعت هم داره ؟ اگر داره زیاد پیش میاد یا کم ؟

خواهش میکنم اگر میدونید پاسخ بدید.

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
يه سوال آپلودش به 5kb/s ميرسه
بله، معمولا سرعت آپلود نصف سرعت دانلود هست.
سلام دوستان

سرعت دانلود مخابرات بطور منظم روی 14 کیلو هست یا افت سرعت هم داره ؟ اگر داره زیاد پیش میاد یا کم ؟

خواهش میکنم اگر میدونید پاسخ بدید.

قبلا ثابت بود ولی جدیدا بین 9 تا 16 متغیره!

bakhshi82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان میانگین سرعت دانلود مخابرات خانگی این روزها چقدره؟ قطع و وصلی زیاد داره یا کم؟ :questionm

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
این نوسان زیاد پیش میاد یا کم؟ میانگینش رو چقدر میشه تخمین زد؟ ممکنه کامل تر توضیح بدید؟

دوستان میانگین سرعت دانلود مخابرات خانگی این روزها چقدره؟ قطع و وصلی زیاد داره یا کم؟ :questionm

قطعی که گوش شیطون کر این مدت نداشته! میانگین سرعت روی 12 هست.
شما نداری مگه؟

bakhshi82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما نداری مگه؟

من از صبانت گرفتم. صبا الان مدتی هست که کیفیتش خیلی افت کرده، هر 15 دقیقه ارتباط مودم با مرکز قطع میشه!!! دانلود رایگان شبانه هم که دیگه چند هفته هست که تعطیل شده و تا خود صبح مرتب ارتباط مودم قطعه!!! اینطوریا که پیش میره حالا حالاها دیگه درست بشو نیست!!! :(
در صورت ادامه این وضعیت چاره ای جز فسخ قرارداد نیست :exclamati

Last edited:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
کدوم شهر؟ مرکز؟

بالا