• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
باز برای من ترکید.................................

شرق تهرون کسی این مشکل رو داره؟؟

1899 فقط میره رو پیام گیر کسی هم جوابگو نیست

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
باز برای من ترکید.................................

شرق تهرون کسی این مشکل رو داره؟؟

1899 فقط میره رو پیام گیر کسی هم جوابگو نیست
ماله منم امروز تركيد
ساعت 7 تا10 قطع بود وصل شد اما الانم باز قطع و وصل ميشه هر چند دقيقه هيچي ديگه بالا نمياد

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
چطوری می تونم بفهمم تو چه مناطقی مخابرات سرویس ADSL میده ؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
برای منم دیشب قطع شد. صبح درست شد ولی الان همش قطع و وصل میشه و سرعت هم در نوسانه.:(

ALMAS1355

Registered User
لایک‌ها
1
من تهرانم پیش شماره 3372 مرکز الغدیر
به نظرتون از صبا نت اینترنت بگیرم یا از مخابرات؟
بیشتر دنبال دانلود هستم
128 صبا سرعتش از اینترنت مخابرات بالاتره؟
شبانش چطوره ؟
بیشتر دنباله یه جا میگردم که با بودجه 10 -15 تو ماه بتونم دانلود کنم کجا به نظرتون خوبه؟

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
من تهرانم پیش شماره 3372 مرکز الغدیر
به نظرتون از صبا نت اینترنت بگیرم یا از مخابرات؟
بیشتر دنبال دانلود هستم
128 صبا سرعتش از اینترنت مخابرات بالاتره؟
شبانش چطوره ؟
بیشتر دنباله یه جا میگردم که با بودجه 10 -15 تو ماه بتونم دانلود کنم کجا به نظرتون خوبه؟

128 مخابرات سرعت دانلودش حدود 12-13 کیلوبایت هست و چون نامحدوده برای همین برای دانلود مناسبه. البته اگر بتونی سرعت 256 از مخابرات بگیری نسبت به قیمتش (ماهی 12 و نیم) بیشتر می صرفه.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
از مخابرات کسی 256 گرفته، سرعتش چطوره؟ به همه میدم یا باید کارت دانشجویی ببریم...:)

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
از مخابرات کسی 256 گرفته، سرعتش چطوره؟ به همه میدم یا باید کارت دانشجویی ببریم...:)

ظاهرا مرکز با مرکز قانونش فرق می کنه و همه جا یه جور نیست. ولی من گواهی اشتغال به تحصیل رو به تایید رئیس مرکز رسوندم و یه درخواست کتبی برای 256 نوشتم و بهم 256 دادند. سرعتش هم معمولا 29-30 هست.

sahra_7

Registered User
لایک‌ها
19
این سایت هم خوبه. توش یادداشت می نویسی و مشکلتو میگی و اونا بررسی می کنند. اگر لازم باشه هم زنگ می زنند.

سلام
ببخشید. این سایت برای ورود شماره پرونده میخواد, باید از مخابرات گرفت؟
من اونزمانی که برا ثبت نام رفته بودم روی یک برگه اندازه ی یک بند انگشت یوزر و پسوورد رو نوشت داد دستم. چیز دیگه ای نبود:wacko:

یه مشکلی هست اگه اشکال نداشته باشه اینجا بپرسم اگر کسی مشکل مشابه داشته چه کارایی کرده
دیروز ما اومدیم دی سی کردیم بعد از چند دقیقه که خواستم دوباره کانکت شم همش ارور 691 میده که یوزر و پست درست نیست و اینا آخه چیزی که عوض نشده بود:wacko:. در چنین مواقعی چه کارایی باید کرد ؟:happy:
ممنون

pirate123

Registered User
لایک‌ها
58
سلام
ببخشید. این سایت برای ورود شماره پرونده میخواد, باید از مخابرات گرفت؟
من اونزمانی که برا ثبت نام رفته بودم روی یک برگه اندازه ی یک بند انگشت یوزر و پسوورد رو نوشت داد دستم. چیز دیگه ای نبود:wacko:

یه مشکلی هست اگه اشکال نداشته باشه اینجا بپرسم اگر کسی مشکل مشابه داشته چه کارایی کرده
دیروز ما اومدیم دی سی کردیم بعد از چند دقیقه که خواستم دوباره کانکت شم همش ارور 691 میده که یوزر و پست درست نیست و اینا آخه چیزی که عوض نشده بود:wacko:. در چنین مواقعی چه کارایی باید کرد ؟:happy:
ممنون

آره درسته منم شماره پرونده بهم نداده بودند زنگ زدم مخابرات منطقه ازشون گرفتم.

این که پسورد رو قبول نمی کرد هم برای من یکی دو بار اتفاق افتاد. نفهمیدم چی شده بود ولی چند ساعت بعدش که تست کردم خودش درست شد. حالا دوباره هم یوزر و هم پس رو وارد کن شاید درست شد.

Last edited:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
ظاهرا مرکز با مرکز قانونش فرق می کنه و همه جا یه جور نیست. ولی من گواهی اشتغال به تحصیل رو به تایید رئیس مرکز رسوندم و یه درخواست کتبی برای 256 نوشتم و بهم 256 دادند. سرعتش هم معمولا 29-30 هست.

من هنوز خطمون رانژه هستش، موقعی که سرویس رو جمع کردن میرم مخابراتمون ببینم میتونم 256 بگیرم.مرسی:)

ALMAS1355

Registered User
لایک‌ها
1
من هنوز خطمون رانژه هستش، موقعی که سرویس رو جمع کردن میرم مخابراتمون ببینم میتونم 256 بگیرم.مرسی:)
به من که گفنتند باید دانشجوی ارشد باشی
البته منرو گذاشتند تونوبت منطقه الغدیر هستم
گفتند پورتها هم پر شده
کارمندش هم خیلی بی ادب هستند انگار ارث باباشون رو ازمون میخواند

arezu2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم که اولش رفته بودم اپراتور پشت میز می گفت ما به دانشجوی ارشد 256 نمیدیم ولی من گواهی اشتغال به تحصیل رو بردم پیش رئیس مرکز و اون هم امضا کرد و بعد از یک ماه وصل شد

آقا من که از دانشگاه گوهای اشتغال به تحصیل بردم راحت 512 هم گرفتم
تازه گواهی اشتغال به تحصیل هم راحت گرفتم
تازه الان فارغ التحصیل شدم
از گواهی استغال به تحصیل اسکن دارم که هر وقت نیاز بود با ویرایش دقیقش بتونم جاهای دیگه هم استفاده کنم:rolleyes:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
آقا من که از دانشگاه گوهای اشتغال به تحصیل بردم راحت 512 هم گرفتم
تازه گواهی اشتغال به تحصیل هم راحت گرفتم
تازه الان فارغ التحصیل شدم
از گواهی استغال به تحصیل اسکن دارم که هر وقت نیاز بود با ویرایش دقیقش بتونم جاهای دیگه هم استفاده کنم:rolleyes:

مگه هر مدرکی رو اصل نمیخوان،arezu2011 اگر با یک کپی یا پرینت رنگی کار راه میفته یه اسکنش رو برای ما هم بفرست، حداقل 256 بتونیم بگیریم ...:cool:

arezu2011

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه هر مدرکی رو اصل نمیخوان،arezu2011 اگر با یک کپی یا پرینت رنگی کار راه میفته یه اسکنش رو برای ما هم بفرست، حداقل 256 بتونیم بگیریم ...:cool:

بله که کار راه میفته، اصل اون چیه؟ یه پرینت رنگی، تازه من گواهی اشتغال به تحصیلمو فکس کردم یعنی همون کپی سیاه و سفید تحویل شرکت دادم.
با فتوشاپ تصویر اسکن شده رو دقیق تاریخش رو به روز می کنم و همچنین اسم شرکتی که میخوامو عوض میکنم
چون دانشگاه ما سراسری بود هم راحت اشتغال به تحصیل دادن و هم شرکت قبول کرد

من دیگه نمی تونم این کارو بکنم
هیچی دیگه دو روز دیگه گواهی اشتغال به تحصیلی که به شما دادم سر از هزار شرکت در میاره اونم با یه شماره نامه
اونوقته که منو بگیرن بندازن زندان به عنوان جاعل مدارک دانشگاهی!!!! (دیگه این جرمم بهمون بچسبونن)
دیگه اینقد احمق نیستم از این کارا بکنم:)

ekhorasan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه خط adsl دارم که خروجی اونو به یک سوئیچ وصل کردم و چند تا کامپیوتر می تونستن همزمان به اینترنت وصل بشن اما از امروز 21 بهمن به محض اینکه یکی به اینترنت وصل میشه بقیه نمیتونن وصل بشن و خطای 619 میده....کسی میدونه علت چیه؟ (البته بگم که من نزدیک یک هفته ای بود با این سیستم تمام کامپیوترها رو اینترنت دار کرده بود و توضیح اینکه ارتباط با PPPOE برقرار میشه)
متشکرم
79162365137935007945.jpg

Arsenal270

Registered User
لایک‌ها
62
من adsl مخابرات دارم سرعت دانلودم 18 است
برید حال کنید

بالا