برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام، خوب هستید؟
بازار رو چطور میبینید؟ به نظر میخواد بره سمت 48
از ایشون میپرسی؟ ایشون خسیس هست و نمیگه بازار چطوریه نکنه ما هم بریم بخریم ته تهش بپرس هوا چطوره شاید بهت بگه

پ.ن : شوخیه ها اینطوری میگم شاید تحریک بشه دوتا تحلیل ننه بابا دار بگه ما هم بریم یه سودی کنیم

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
از ایشون میپرسی؟ ایشون خسیس هست و نمیگه بازار چطوریه نکنه ما هم بریم بخریم ته تهش بپرس هوا چطوره شاید بهت بگه

پ.ن : شوخیه ها اینطوری میگم شاید تحریک بشه دوتا تحلیل ننه بابا دار بگه ما هم بریم یه سودی کنیم
شما در مورد پروژه دات کام یه مطالعه بکن شاید به جوابت رسیدید از بین رفتن اکثر پروژها و باقی موندن امثال امازون و گوگل ووووو
اینجا بازار نوپا هست هر روز ایده ها و پروژهای جدید با هم در جنگ و رقابت هستند یه سری کوینا برا کلاهبرداری میان یه سری میان ولی تو رقابت کم میارن و حذف میشن و دست اخر از این اب گل الود یه سری پروژها باقی میمونند .
فعلا ما خرید و فروش میکنیم که سود کسب کنیم و در کنارش اطلاعاتمون هم به روز بشه عقب نیفتیم از این تکنولوژِی. تا روزی که بازار حسابی خودشو پیدا کنه و کارایی همه مشخص میشه ولی از نظر من پروژهای متمرکز اصولا جایی تو این بازار در اینده نخواهند داشت چیزی که میشه حدس زد .
2017 خیلی از پروژها بودن که درخشیدن و امروز دیگه کارشون تمومه و عملا کوین مرده به حساب میان ارزهایی هم امروز دارن میدرخشن مشخص نیست 4 سال دیگه حرفی برای گفتن داشته باشند . فعلا بازارو مثل یه میدون جنگ ببین که یسری کلاهبردار هم وسطش میان استفاده میبرن از این آب گل الود

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,016
سلام دوستان یک سوال داشتم اخباری که مثلا یک ارز قرار داخل هات بیت یا کوینکس لیست بشه رو از کجا دنبال میکنید ممنون میشم معرفی کنید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام دوستان یک سوال داشتم اخباری که مثلا یک ارز قرار داخل هات بیت یا کوینکس لیست بشه رو از کجا دنبال میکنید ممنون میشم معرفی کنید

سلام

صفحه ی رسمی توئیتر صرافی ها معمولا

صفحه ی اخبار صرافی ها ( سایت )

صفحه ی رسمی ِ خود کوین ها در توئیتر

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
شایعه ای رو شنیدم و الان میخوام اینجا بگم منتها من دو هفته نبودم و بعد از آنلاین شدن صفحات قبل رو چک نکردم , لذا ممکنه مطلب تکراری باشه

شایعه شده متامسک در حال برنامه ریزی برای عرضه توکن با نام مسک هست . همچنین شایعه شده که ممکنه ایردراپی هم برای عرضه توکن مسک در راه باشه
که ممکن از طریق انجام تراکنش در قسمت سواپ متامسک باشه. از این رو توصیه میکنند چند تراکنش در سواپ متامسک انجام بدید تا اگر این شایعه درست بود
و ایردراپی از این طریق انجام شد بتونید توکن مسک رو دریافت کنید

بقول معروف buy the rumors , sell the news

پ.ن : اگر تکراری بود ببخشید

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
ایول کاردانو
واقعا ارز قوی بود خیبی خوب مقاومت کرد تو ریزشها
با 52 درصد ریزش که حتی شتکوین ها هم نکردند
الان میبینم برای فرصت خرید 😬

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
1638133492358.png

نقاشی های kyle
بیتکوین
یک سناریو داریم نمیدونم چقدر میتونه درست باشه
ولی الگوی cupدر نظر بگیری م میتونه تا 47 پایین بیاد برای تکمیل پولبک وبعد به اهداف بالاترش میشه فکر کرد
خریدهاتون بصورت پله ای و در حمایتهای معتبرتر انجام بدهید
پیشنهاد خرید یا فروش نیست فقط نقاشیه 😬😜😜

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
فکر کنم بازار به سمت بالا رفتن داره میره
زود تند سریع انقلابی بگید ببینم چی بخریم :( با تمام مسئولیت های گردن خودمون)

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
ممنون
درسته مثالت میتونه مرتبط باشه ولی کمی فرق داره مثلا شما نگاه کن 99% سایت هایی که کریپتو برای پرداخت قبول میکنن بیت و اتر و تتر و نهایتش چند تا دونه کوین دیگه رو قبول میکنن
پس بقیه اینا چیکار میکنن الان ؟ مثلا 1200 تا ارز دیگه اینا الان چیکار میکنن دقیقا؟
ترند بعدی داره سمت web3 حرکت میکنه اینجوری که دارم میبینم
1638168223274.png
از بین این ها ببین کدوم پروژه قویی تریه ، کدوم طی چند روز گذشته مقاومت شکونده ، کدوم ایونت نزدیک داره
blz هم بهشون اضافه کن web3 هست تازگیا وارد متاورس شده .
در نهایت من توی پیدا کردن پروژه ها بسی سست دست هستم بنابراین نات فایننشال ادوایس :D

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
1638180905724.png

🐝 BTC UPDATE (important one)

The price has bounced from the $53,000 zone and now located below the $58,000 resistance. At the moment this bounce doesn't mean a lot.

To confirm the bullish trend and continue moving upwards in December #BTC needs to close the 1M candle above the $61,000 (November monthly candle open).

This day is quite important, we are watching the price closely.​

قیمت بیت کوین در ناحیه 53000 دلاری حمایت شد و اکنون زیر مقاومت 58000 دلار قرار گرفته است. در حال حاضر این برگشت هیچ معنی زیادی ندارد.

برای تایید روند صعودی و ادامه حرکت رو به بالا در دسامبر، بیت کوین باید کندل ماهانه رو بالای 61000 دلار ببندد.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
ترند بعدی داره سمت web3 حرکت میکنه اینجوری که دارم میبینم
مشاهده پیوست 1271181
از بین این ها ببین کدوم پروژه قویی تریه ، کدوم طی چند روز گذشته مقاومت شکونده ، کدوم ایونت نزدیک داره
blz هم بهشون اضافه کن web3 هست تازگیا وارد متاورس شده .
در نهایت من توی پیدا کردن پروژه ها بسی سست دست هستم بنابراین نات فایننشال ادوایس :D
دوستان من یک چیزی رو هنوز نفهمیدم. اینطور که پیداست کار ارزهای دیجیتال فقط تبادل مالی نیست. مثلا همین کوین های موجود در نقل قول رو ببینید. هر دسته به صنعتی خاص مرتبط هستند. یا مثلا بعضی ها در بازی ها معامله میشن و ...

من نمیدونم سوالم رو چطور بپرسم. فرض کنید ما سهام یک شرکت تولیدی رو میخریم. خب سود این سهام به تولید و فروش این شرکت بستگی داره. حال سوال اینجاست که ارتباط این کوین ها با اون صنعتی که درش فعال هستند چیه؟ کوین که سود نمیده. پس چه ربطی داره که کوین فلان صنعت رو بخریم.
چه فرق میکنه که یک کوین در متاورس به کار گرفته بشه یا در وب 3 یا در ... ما که از پیشرفت اون صنعت سودی نمیگیریم و اون کوین هم فقط همون یک کارایی را خواهد داشت، یعنی تبادل مالی.
هر چی فکر میکنم نمیتونم کوین رو با یک صنعت ارتباط بدم. حالا درسته که با پیشرفت یک صنعت تبادل های اون کوین هم بیشتر میشه، ولی به نظر من این نمیتونه دلیل کافی برای چند تا حتی چند صد میلیاردی شدن یک کوین بشه. کسی میتونه من رو شیرفهم کنه؟

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
دوستان من یک چیزی رو هنوز نفهمیدم. اینطور که پیداست کار ارزهای دیجیتال فقط تبادل مالی نیست. مثلا همین کوین های موجود در نقل قول رو ببینید. هر دسته به صنعتی خاص مرتبط هستند. یا مثلا بعضی ها در بازی ها معامله میشن و ...

من نمیدونم سوالم رو چطور بپرسم. فرض کنید ما سهام یک شرکت تولیدی رو میخریم. خب سود این سهام به تولید و فروش این شرکت بستگی داره. حال سوال اینجاست که ارتباط این کوین ها با اون صنعتی که درش فعال هستند چیه؟ کوین که سود نمیده. پس چه ربطی داره که کوین فلان صنعت رو بخریم.
چه فرق میکنه که یک کوین در متاورس به کار گرفته بشه یا در وب 3 یا در ... ما که از پیشرفت اون صنعت سودی نمیگیریم و اون کوین هم فقط همون یک کارایی را خواهد داشت، یعنی تبادل مالی.
هر چی فکر میکنم نمیتونم کوین رو با یک صنعت ارتباط بدم. حالا درسته که با پیشرفت یک صنعت تبادل های اون کوین هم بیشتر میشه، ولی به نظر من این نمیتونه دلیل کافی برای چند تا حتی چند صد میلیاردی شدن یک کوین بشه. کسی میتونه من رو شیرفهم کنه؟
یک‌قسمت متن از یکی همین کوین ها(fetch.ai)
Through the usage of FET, users can build and deploy their own agents on the network. Developers, by paying with FET tokens, can access machine-learning-based utilities to train autonomous agents and deploy collective intelligence on the network.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
یک‌قسمت متن از یکی همین کوین ها(fetch.ai)
Through the usage of FET, users can build and deploy their own agents on the network. Developers, by paying with FET tokens, can access machine-learning-based utilities to train autonomous agents and deploy collective intelligence on the network.
متوجه نشدم. اینم که به همون تبادل مالی اشاره کرده.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
متوجه نشدم. اینم که به همون تبادل مالی اشاره کرده.

تا زمانی که ندونی سوالت رو کجا بپرسی و از کی بپرسی هیچوقت به جواب نمیرسی، تنها پیشنهاد من به شما اینه که به حرف دلت گوش بده در کنارش هم مطالعه و تحقیق کن تا موفق بشی وگرنه 20 سال دیگه بچه ات ازت شاکی میشه که چرا فلان کار رو انجام ندادی، تو که میدونستی و میتونستی.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
جک دورسی مدیر عامل بزرگترین و تاثیرگذارترین پلتفرم و شبکه ی اجتماعی جهان بعد از 16 سال استعفا داد، که چی؟ که به عشقش برسه، عشقش چیه؟ بیت کوین :D ، حالا شما دنبال این هستید که لیلی زن هست یا مرد.

دورسی یکی از سرسخت‌ترین حامیان ارز دیجیتال برتر بازار است و در بخش بیوگرافی توییتر وی، تنها هشتگ بیت کوین به چشم می‌خورد. دورسی در ماه جولای گفته بود که مایل است اسکوئر و توییتر را ترک کند تا کاملا روی بیت کوین متمرکز شود. با این حال هنوز اطلاعات رسمی در این باره منتشر نشده و جک دورسی نیز روز گذشته در توییتی گفته بود که عاشق توییتر است.

1638205771286.png

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
نه دیگه داره یکی از کاربردهای کوینش رو میگه. کوین در برابر سرویس
خب اونم مثل همون بازیه. یک شرکتی هست که در برابر کوینش، خدماتش رو ارائه میده. درسته؟

بالا