• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

md70

Registered User
لایک‌ها
2,569
کلا هر چیزی وقتی به حدی همه گیر و ترند شد که در و دیوارم داشتن راجع بهش صحبت میکردن یعنی وقت فرار و فاصله گرفتن ازون چیزه :LOL:

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
من میگم یه رشد شارپ حوالی هاوینگ میکنه تا زیر ۸۰ شایدم یکم بالای ۸۰ رو ببینه، بعد اصلاح میکنه و همه طماعان و منتظران رو نقره داغ میکنه 😀

Disclaimer:‌ این یک توصیه سرمایه گذاری نیست و اینجانب هیچ مسولیتی رو نمیپذیرم، همواره خودتون تحقیق کنید 🤣

توجه: من هم اوایل از همین ترون انرژی میخریدم ولی این سایت کلاه برداریه و من مستندانشو طی پست های آتی ارسال میکنم، یعنی یه جوری برات میچینه که گاهی به همه وعده های سفارشش عمل نمیکنه و راحت سر کسی که تجربه نداره کلاه میزاره، سایت چشم بادومیه feee.io بسیار معتبر تر و دقیق تر عمل میکنه
من چند وقتیه از https://tronportal.com استفاده میکنم
هم سریع تحویل میده و هم ارزونه
تا الانم مشکلی نداشتم
حتی بات تلگرام هم داره که راحت میشه خرید زد

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
کسی از دوستان با سایت rhino کار کرده ؟ مطمئن هست ؟
قابلیت بریج به اکثر شبکه ها رو داره ولی مطمئن نیستم کیف پول بهش متصل کنم

دوستان پروسه وریفای بایننس چه مواردی رو نیاز داره ؟ تلفن تماس اجباریه یا اختیاری ؟
بعد از هزار سال یه پاسپورت انگلیس دستم اومد خواستم باهاش بایننس وریفای کنم ولی پیغام داده فعلا بخاطر تغییرات قوانین از سرویس دهی به انگلیس معذوریم !
255.gif

صرافی ByBit هم همین داستان رو داره ! صرافی OKX وریفای کردم ولی بعد دیدم گزینه ترید نداره !! یعنی اینم به انگلیس سرویس نمیده !
767.gif

Last edited:

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
186
کسی از دوستان با سایت rhino کار کرده ؟ مطمئن هست ؟
قابلیت بریج به اکثر شبکه ها رو داره ولی مطمئن نیستم کیف پول بهش متصل کنم

بعد از هزار سال یه پاسپورت انگلیس دستم اومد خواستم باهاش بایننس وریفای کنم ولی پیغام داده فعلا بخاطر تغییرات قوانین از سرویس دهی به انگلیس معذوریم !
255.gif

صرافی ByBit هم همین داستان رو داره ! صرافی OKX وریفای کردم ولی بعد دیدم گزینه ترید نداره !! یعنی اینم به انگلیس سرویس نمیده !
767.gif
بله معتبره زیاد استفاده کردم. از سایت زیر برای پیدا کردن بریج شبکه های مختلف میتونید کمک بگیرید

بالا