برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام
باید ببینی برای اینده کاریت باید چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیری اصل موضوع بر میگرده به زبان برنامه نویسی بر فرض اینکه بخواهی زبان پایتون را یاد بگیری باید بروی تو سایتهای زیر و اموزشها زبان پایتون را بخری مثل سایت faradars.com یا toplearn.com

rohullah23

Registered User
لایک‌ها
279
ن
سلام
باید ببینی برای اینده کاریت باید چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیری اصل موضوع بر میگرده به زبان برنامه نویسی بر فرض اینکه بخواهی زبان پایتون را یاد بگیری باید بروی تو سایتهای زیر و اموزشها زبان پایتون را بخری مثل سایت faradars.com یا toplearn.com
نظرت راجب مجتمع فنی چیه؟

برنامه نویسی کودکان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من تحقیق کردم سایت ایرانیان سایبر با توجه به سنی که داریم میتونیم توی دوره های متفاوت شرکت کنیم و کلا تخصصشون برنامه نویسی کودکان و نوجوانان است

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
سلام
سلام
دارید سایت های اشتباهی رو پیشنهاد میدید

hosseinfaster

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
دارید سایت های اشتباهی رو پیشنهاد میدید
بنده در حال آموزش دیدن دوره توی سایت roocket.ir هستم و تقریبا سبک آموزششون مثل همین دو تا سایت هستش، ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید که چرا آموزش دیدن در این سایت ها اشتباه است و میفرمایید که در واقع ایشون هنوز یاد نگرفتن!

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
بنده در حال آموزش دیدن دوره توی سایت roocket.ir هستم و تقریبا سبک آموزششون مثل همین دو تا سایت هستش، ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید که چرا آموزش دیدن در این سایت ها اشتباه است و میفرمایید که در واقع ایشون هنوز یاد نگرفتن!
بنده کتاب و دوره های زیادی رو از منابع مرجع مطالعه کردم و دیدم
این دوره هایی هم که میفرماییید(راکت و تاپ لرن) بنده همشون رو که ندیدم
ولی در حالت کلی و مخصوصا در خصوص تاپ لرن » این دوره ها یک کپی به شدت ضعیف
از منابع مرجع هستند و در نگاه اول بهتون خیلی چیزا رو یاد میدن و این حس القا میشه که دوره ای که مشاهده میکنید خیلی با کیفیت و پر محتوا هستش
ولی اینطور نیست و چیز هایی که یادمیگیرید بخش اندکی از چیزی هستش که باید یادبگیرید یا بهتره بگم قسمت اندکی از چیزی هستش که باید گفته بشه
به طور مثال کتاب pro asp core نوشته آدام فریمن رو با دوره asp core آقای مدائنی مقایسه کنید
تفاوتشون شب و روز هستش که البته دوره asp core ایشون کپی از بخش اول این کتابه حتی مثال هم همون مثال معروف آقای فریمن هستش
یا دوره مایکروسرویس ایشون که بدون شک بدترین دوره مایکروسرویس موجود در بازار هستش یه کپی کامل از یه دوره ای هستش که خواستید پیدا میکنم میفرستم
دقیقا همون دوره حتی یه خط کد رو هم تغییر ندادن
با این تفاوت که اون دوره به شدت با کیفیت بود ولی در دوره ایشون انقدر کیفیت پایین هستش که واقعا باید دوره ایشون به یک ملاک برای سنجیدن بد بودنِ یک دوره تبدیل بشه
حالا ایشون به اعتقاد خیلی ها یک مدرس سطح بالا و با کیفیت هستن
همه دوره ها بد نیستن مدرسین زیادی هستن که برای دوره هاشون زحمت میکشن و دوره با کیفیت تدریس میکنن
ولی حتی همین دوره های خوب 99 درصدشون کپی شده از دوره ها و منابع خارجی هستن
حالا اگر از کتاب کپی شده باشه که قطعا از کیفیتشون بسیار کم میشه چون خیلی از مطالب رو نمیشه در دوره ویدیویی گنجوند
بهترین مدرسین هم از روی یه مرجعی تدریس میکنن که اون مرجع در دسترسه و شما میتونید خود اون مرجع رو مطالعه کنید
اگر یک روزی سمت مطالعه کتاب (بجای دوره ویدیویی) رفتید تفاوت رو به خوبی حس میکنید و متوجه میشید
حتی اگر سمت مشاهده دوره های با کیفیت خارجی هم برید باز هم تفاوت مشهود هستش

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
سلام
من تحقیق کردم سایت ایرانیان سایبر با توجه به سنی که داریم میتونیم توی دوره های متفاوت شرکت کنیم و کلا تخصصشون برنامه نویسی کودکان و نوجوانان است
بن شه بی زحمت.
@Forum Manager
خودش تایپیک ایجاد میکنه خودشم میاد توش تبلیغ میکنه.اصلا از یوزرش معلومه برای تبلیغ اومده.

Last edited:
بالا