برگزیده های پرشین تولز

برنامه 90

-------------------------------

• Total voters
    27
  • Poll closed .

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
دعوای دیشب مقصرش قلعه نوعی بود از همون اول توپش پر بود و بحث رو هم اون شروع کرد
خالا به فرض که مایلی کهن تو نشریات چیزی گفته بود قلعه نوعی هم باید از همون طریق جواب میداد متاسفانه قلعه نوعی بعنوان مربی تیم ملی ایران فاقد فرهنگ و ادب درست و حسابی هست
بعضیا بی ادبی و گستاخی رو با رک بودن و صراحت داشتن یکی میدونن که یکیش همین آقای قلعه نوعی هست

مایلی کهن هم آدم مودب و باشخصیتی نیست ولی حداقل دیشب شروع قضیه از اون نبود

تائید می شه

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به به هادی جان
کحایی ؟
راستی من همون roby هستم
سلام رابی جان حالت خوبه؟من که هستم تو کم پیدا شدی.
299.gif

چرا این شکلی شدی پس؟
169.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی رابی تو pm جواب بده.

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
من پرسپولیسی هستم اما طرفدار قلعه نوعی...
خداییش حرف میزنه حال نمیکنید:lol:

میدونید این مربی از پس همچین آدمایی مثل مایلی کلنگ و...خوب برمیاد.
الان استقلال رو ببینید.یکی از مشکلات عمده اش همینه که مرفاوی و شرکا حتی انقدی هم بارشون نیست که حرف بزنن دل مردم خوش باشه.

از مایلی کلنگ طرفداری نکنید.به نظر شما این بابا چرا و چگونه چیزایی رو میشنوه و میدونه که قاعدتا نباید بدونه!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
من پرسپولیسی هستم اما طرفدار قلعه نوعی...
خداییش حرف میزنه حال نمیکنید:lol:

میدونید این مربی از پس همچین آدمایی مثل مایلی کلنگ و...خوب برمیاد.
الان استقلال رو ببینید.یکی از مشکلات عمده اش همینه که مرفاوی و شرکا حتی انقدی هم بارشون نیست که حرف بزنن دل مردم خوش باشه.

از مایلی کلنگ طرفداری نکنید.به نظر شما این بابا چرا و چگونه چیزایی رو میشنوه و میدونه که قاعدتا نباید بدونه!
تکبیر...
کاملا تایید میشه.

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
بابا یکی اول تعریف کنه ببینیم جریان چی بود.ما که ندیدیم نمی دونیم چی شده؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
90 تکرار نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من هر هفته می دیدم هیچ خبری نبود .این هفته شانس من
من دعوا می خوام

منم ندیدم ...

حالا جدای از دعوا تکرار نداره ببینیم داستان چی بود ؟

هر چند این جور برنامه ها تکرار ندارند

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دست شما درد نكنه.اگه مايلي كهن ادم بي شخصيتيه كه دليل نميشه از قلعه نوعي طرفداري كنيد.قلعه نوعي روي مايلي كهن رو هم كم كرده.يك ادم بي شخصيت و بي فرهنگ.حرف زدن هم كه بلد نيست.يك ساعت و نيم تو برنامه ميگه كل يوم بابا جان اون كه تو ميگي كلهم است.

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
دست شما درد نكنه.اگه مايلي كهن ادم بي شخصيتيه كه دليل نميشه از قلعه نوعي طرفداري كنيد.قلعه نوعي روي مايلي كهن رو هم كم كرده.يك ادم بي شخصيت و بي فرهنگ.حرف زدن هم كه بلد نيست.يك ساعت و نيم تو برنامه ميگه كل يوم بابا جان اون كه تو ميگي كلهم است.
مایلی کلنگ بی شخصیت نیست.بلکه...است.
من برنامه های فرهنگی ادبی هم دوست دارم.اما هر وقت بخوام ببینم میرم برنامه با کاروان شعر و موسیقی رو میبینم.(به اضافه ی کارتون بارباپاپا...:lol: )
همین بحثهاست که برنامه رو جالب و جذاب میکنه.وگرنه چهار تا کارشناسی داوری که همه ش هم تابلوئه یا حرفای واقعا علکی از کارشناسان فوتبال که دیگه دیدن نداره.

امسال این دومین باره که مایلی , آدم همیشه ناراحت , ضایع میشود.:lol:
بار اول بعد از موضع گیری علیه دایی بود که مجبور شد به دست و پای دایی بیفته تا کار به شکایت کشی نرسه.
اینم از این...:D

bmoqimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مایلی کهن تو برنامه نقد و بررسی نود هم برداشت جلو اون همه آدم گفت :"مربا بده بابا" اما حال کردم هیچ کس نخندید به جز مجری!

تازه برداشت گفت چرا برا من نوشتین کارشناس فوتبال برا مجید جلالی نوشتین کارشناس مگه من چیم از اون کمه!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کسی بعد از این برنامه نود مطبوعات رو ندیده؟بالاخره دعوا به کجا کشید؟

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
بياني: قلعه‌نويي حرمت شكني كرد

ايران اکونوميست: بازيكن اسبق استقلال گفت: مربي كه خودش در نقد برنامه 90 مدعي حفظ حرمت بود، حرمت شكني كرد.
فوتبال ايران 1385/11/26

شاهرخ بياني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره انتقادات امير قلعه‌نويي به مايلي كهن اظهار داشت: قلعه نويي به عنوان سرمربي تيم ملي، شان اين پست را زير سؤال برد. اگر آقاي مايلي كهن از تيم ملي انتقاد نكند چه كسي اين كار را انجام دهد؟
وي ادامه داد: مايلي كهن را مي‌شناسيم و مي‌دانيم بي‌بدليل دست به اظهارنظر نمي‌زند. سرمربي تيم ملي نبايد صرف اين كه اختيار دار است، نسبت به انتقادات واكنش نشان دهد.
بياني متذكر شد: همه مي توانند درباره تيم ملي اظهارنظر كنند و مربي تيم ملي هم بايد تحمل كند. فقط براي هيئت مديره استقلال متاسفم كه پيشكسوتان را فراموش كرده‌ و فقط به نظر يك آدم توجه مي‌كند.
وي اضافه كرد: قلعه‌نويي در استقلال همه كاره شده و من و امثال مني كه سال‌هاي زندگي خود را در اين تيم گذرانديم، بيرون مانده‌ايم. جالب است كه مصاحبه مي‌كند و مي‌گويد كسي به اندازه او افتخار براي استقلال كسب نكرده و من مانده‌ام كه او از كدام افتخار مي‌گويد. بردن تيم به دسته سه افتخار است؟
بياني عنوان كرد: بهتر است به تاريخ باشگاه مراجعه كند و افتخارات همه را بررسي كند. او چند بار با استقال قهرمان تهران شده كه ما نشديم؟ چند بازي فيكس براي استقلال و تيم ملي انجام داد كه بقيه از او كمتر دارند؟ افتخاراتي كه ناصر حجازي و پورحيدري كسب كرده‌اند. هيچ كس نتوانسته به دست آورد.
بازيكن سابق استقلال كه از وضعيت باشگاه دل آزرده است، گفت: قهرماني با يك اختلاف امتياز، آن هم با بهترين بازيكنان ليگ برتر افتخار نيست. چرا بايد فردي مثل اصغر حاجيلو بيرون باشد و در عوض شخصي مثل نظري جويباري كه جايگاهي در تيم ندارد، سرپرست باشد و از صمد مرفاوي هم انتقاد كند.
بياني تاكيد كرد: در استقلال برخي مسائل در حال سركوب شدن است. 17 ماه در استقلال كار كردم؛ ولي يك ريال هم نصيبم نشد؛ اما از همين آقايان بپرسيد خانه يك ميلياردي و اتومبيل‌هاي مدل بالا را از كجا تصاحب كرده‌اند؟ چطور ما نتوانستيم از اين پول‌.ها بدست آوريم؟
وي افزود: عيار يك مربي با يك بار قهرماني مشخص نمي‌شود اگر جسارت دارد، در تيم‌هايي مثل راه آهن و فجر مربيگيري كند. همان سال هم كه استقلال قهرمان شد، به خاطر زحمات مسعود اقبالي بود. او بود كه استقلال را قهرمان كرد.

مرجع:فارس

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
حرف‌ بزنم‌ توفان‌ به‌ پا مى‌شود

ايران اکونوميست:محمد مايلى‌کهن‌ سرمربى‌ سابق‌ تيم‌ملى‌ فوتبال‌ کشورمان‌ در برنامه‌ 90 ناگهان‌ با يک‌ قلعه‌نوعى‌ خشمگين‌ مواجه‌ شد که‌ خشم‌ او تا حدود بسيارى‌ بر روى‌ رعايت‌ حريم‌ اخلاق‌ و آداب‌ کسوت‌ در فوتبال‌ و برخى‌ از لغات‌ به‌ کار برده‌ شده‌ توسط‌ او اثر گذاشت.

پاسخ‌هاى‌ مايلى‌کهن‌ را بشنويد:

خيلى‌ها حس‌ مى‌کنند قلعه‌نوعى‌ زياده‌ از حد ادب‌ و نزاکت‌ را شکست‌ و شما مثل‌ هميشه‌ صريح‌اللهجه‌ نبوديد!
من‌ صريح‌اللهجه‌ بودم‌ و همه‌ حرفهايم‌ را در چارچوب‌ يک‌ گفتمان‌ منطقى‌ بيان‌ کردم. چيزى‌ نگفتم‌ که‌ کسى‌ برآشفته‌ شود. حرفهايى‌ زدم‌ که‌ فکر مى‌کردم‌ به‌ درد تيم‌ملى‌ مى‌خورد.

ولى‌ اينکه‌ او از شما با عنوان‌ «هرکی» نام‌ برد و کلاً‌ با فعل‌ مفرد با شما حرف‌ زد سابقه‌ نداشت. ما که‌ خوشمان‌ نيامد.
به‌هرحال‌ هر کس‌ يک‌ شأن‌ و منزلتى‌ دارد و نحوه‌ برخورد و ادب‌ هر کس‌ هم‌ به‌ خودش‌ ارتباط‌ دارد. حالا مردمى‌ که‌ برنامه‌ 90 را ديده‌اند خيلى‌ راحت‌ مى‌توانند در مورد ادب‌ آدم‌ها بحث‌ کنند.

قلعه‌نوعى‌ روزگارى‌ شاگرد شما در تيم‌ملى‌ بوده، از دست‌ او و حرفهايش‌ دلگير نشديد!
هيچ‌وقت‌ دنبال‌ اين‌ حرف‌ها نبوده‌ و نيستم. همين‌ حالا هم‌ ايشان‌ من‌ را در خلوت‌ ببيند، به‌ جان‌ بچه‌هايم‌ مى‌آيد و شانه‌هايم‌ را ماچ‌ مى‌کند. اينکه‌ شما در خلوت‌ شانه‌ من‌ را ماچ‌ کنى‌ و در انظار عمومي، آنگونه‌ بى‌ادبانه‌ صحبت‌ کنى‌ باز هم‌ به‌ حريم‌ شخصيت‌ آدم‌ برمى‌گردد.

بعد از برنامه‌ از اينکه‌ برخلاف‌ انتظار زياده‌ از حد کوتاه‌ آمديد خدا وکيلى‌ احساس‌ رضايت‌ داشتيد؟
صددرصد، از برخورد خودم‌ واقعاً‌ راضى‌ بودم.

با يک‌ دنيا حرف‌ ناگفته‌ و فروخورده، درست‌ است؟ خدا وکيلى‌ اگر بخواهم‌ حرف‌ بزنم‌ توفان‌ به‌ پا مى‌کنم‌ اما رسانه‌ ملى‌ شأن‌ و اعتبارى‌ دارد و نبايد اين‌ شأن‌ شکسته‌ شود.

يعنى‌ قصدتان‌ از سکوت‌ فقط‌ حريم‌ رسانه‌ ملى‌ بود؟
بله، من‌ اين‌ حريم‌ را حفظ‌ کردم‌ چرا که‌ فکر مى‌کنم‌ آدم‌ها شخصيت‌ خودشان‌ را با طرز بيانشان‌ نشان‌ مى‌دهند.

در مورد کلمه‌ «کل‌يوم» قلعه‌نوعى‌ بگوييد، منظور قلعه‌نوعى‌ از اين‌ کلمه‌ چه‌ بود؟
اين‌ به‌ مسائل‌ خصوصى‌ و سواد و آگاهى‌هاى‌ يک‌ آدم‌ برمى‌گردد و من‌ به‌ دنبال‌ اين‌ نيستم‌ که‌ با گرفتن‌ نقطه‌ ضعف‌ يک‌ آدم‌ کوچکش‌ کنم.

لطفاً‌ ادامه‌ دهيد.
من‌ برخلاف‌ ادعاى‌ قلعه‌نوعى‌ اصلاً‌ به‌ اعضاى‌ کادرفنى‌ همراه‌ تيم‌ملى‌ کارى‌ نداشته‌ و ندارم، بلکه‌ مشکل‌ آدم‌هايى‌ هستند که‌ تحت‌ عنوان‌ رفيق‌ کاذب‌ اطراف‌ تيم‌ملى‌ هستند. تازه‌ شنيدم‌ که‌ اوضاع‌ در کره‌جنوبى‌ به‌ مراتب‌ بسيار بدتر از امارات‌ بوده‌ است. بحث‌ من‌ اين‌ است‌ اما دوستان‌ اشتباه‌ از اين‌ حرف‌ برداشت‌ مى‌کنند. به‌هرحال‌ يادتان‌ باشد که‌ من‌ براى‌ اينکه‌ آقاى‌ قلعه‌نوعى‌ سرمربى‌ تيم‌ملى‌ فوتبال‌ شود کمک‌ زيادى‌ به‌ ايشان‌ کرده‌ام‌ اما ظاهراً‌ حافظه‌ کوتاه‌ مدت‌ ايشان‌ زياد خوب‌ کار نمى‌کند.

منبع: خبرورزشی

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1
امشبم فکر کنم 90 توفانی باشه. سر قضیه استقلال.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اوه اوه برنامه شروع شده.فردوسی پور هم امشب بد قاطیه!
303.gif

خدا برنامه امشب رو به خیر کنه.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
بابا فردوسی پور امشب خیلی شاکیه!
120.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خوب میبینم که یه هفته ست تو این تاپیک پستی زده نشده.
ولی فکر کنم امشب برنامه خیلی باحال باشه.حتما ببینید!

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1
خوب میبینم که یه هفته ست تو این تاپیک پستی زده نشده.
ولی فکر کنم امشب برنامه خیلی باحال باشه.حتما ببینید!

دیگه امشب نمیشه فردوسی پور رو جمش کرد فکر کنم حسابی برینه به این قلعه نوعی( 2 شغله)

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
تا الان که همه انداختن گردن هم. فعلا نیگا می کنیم تا ببینیم دیوار کی از بقیه کوتاه تره...

بالا