برگزیده های پرشین تولز

برنامه 90

-------------------------------

• Total voters
    27
  • Poll closed .

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بابا این شاه حسینی طفلکی خیلی تعطیله ها ...

من اصلا باورم نمی شد این رئیس کمیته نضباطی باشه , یه روز که حال خوبه به مردم تخفیف می ده یه روزم که بد باشه پدر آدم و در میاره ...
به نظر شما این اصلا می دونه فوتبال چیه ؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
حیف شد که مصاحبه دایی رو بعد از شنیدن رای پخش نکرد.چرا پخش نکرد.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
حیف شد که مصاحبه دایی رو بعد از شنیدن رای پخش نکرد.چرا پخش نکرد

من دیدم چیز خاصی نگفت ! !! نمی دونم من با خدا و بدونه فوتبال هم زندگی کردم و........

همچنین
در ادامه فرمودند : این که من گفتم(( رستی )) دروغه من به سیث گفتم رستی !!!!:lol: ;)

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
دقت کردید موقعی که سرپرست مس کرمان داشت می گفت کرمانی ها آدمای مهمون نوازی هستن،‌فردوسی پور هم گفت در اینکه کرمونی ها مهمون نواز هستن شکی نیست و خودش هم خندید! (چون می دونید که فردوسی پور اهل کرمانه) و یک لحظه هم دوربین رفت رو غیاثی و او هم خنده ی همراه با نگاه عاقل اندر سفیهی به فردوسی پور کرد که حالا تو هم وسط معرکه برای خودت نوشابه باز کن! :D

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از پشت صحنه هم هی به فردوسی پور میگفتن پیام کوتاه هی میگفت اس ام اس! آخرش خودشم خندش گرفت.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
بابا این شاه حسینی طفلکی خیلی تعطیله ها ...

من اصلا باورم نمی شد این رئیس کمیته نضباطی باشه , یه روز که حال خوبه به مردم تخفیف می ده یه روزم که بد باشه پدر آدم و در میاره ...
به نظر شما این اصلا می دونه فوتبال چیه ؟
منم از این شاه حسینی خیلی بدم میاد ، در ضمن من بعید می دونم از فوتبال چیز زیادی بدونه .

بیچاره دایی حقش این نبود که 4 جلسه محرومش کنن . همش تقصیر شیث بود

EASPORTS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من عادلانش 2جلسه ، بود .
اگه یه مسابقه اس ام اس واسه این سوال میذاشتن ، همه میگفتن ناعادلانه بود .
2.gif

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
یه چیزی رو یادم رفته بود بگم:
این اظهار نظر فردوسی پور هم در مورد علی دایی که با بقیه فرق داره هم خیلی بی مزه بود،‌ چون برای مجری قانون فرق نمی کنه که بازیکن خاطی چه اسم و رسمی داره. باید به همین نکته اکتفا می کرد که آقای شاه حسینی شما قبلا در موارد مشابه این قدر سخت گیری نمی کردید و بر این اساس رای شما اگر نگوییم ناعادلانه بوده، دست کم سخت گیرانه بوده است. اتفاقا همین حرف فردوسی پور شاه حسینی رو جری می کنه که در رای صادره قاطعیت بیشتری نشون بده و بگه همینی که من گفتم و برام فرق نمی کنه دایی کی هست!! (اما به هر حال دایی مستحق جریمه بود و به نظرم همان 2 جلسه کافی بود)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر من عادلانش 2جلسه ، بود .
اگه یه مسابقه اس ام اس واسه این سوال میذاشتن ، همه میگفتن ناعادلانه بود .
2.gif
اتفاقا امروز اخبار گفت که رای رو تو شورای استیناف بررسی کردن و رای تغییر کرده و دایی یک جلسه محروم شده و سه جلسه هم تعلیقی.جریمه نقدیش هم سر جاش هست.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اتفاقا امروز اخبار گفت که رای رو تو شورای استیناف بررسی کردن و رای تغییر کرده و دایی یک جلسه محروم شده و سه جلسه هم تعلیقی.جریمه نقدیش هم سر جاش هست.
اعضای کمیته انضباطی هم استعفا دادن :D

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
كميته داوران فدراسيون فوتبال برنامه 90 را تحريم مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس كميته داوران گفت: برنامه نود روند تخريبي پيدا كرده و اگر ادامه داشته باشد، برنامه فردوسي‌پور را تحريم مي‌كنيم.

مسعود عنايت در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در پاسخ به سخنان فيروز كريمي كه ناظران صد ساله يكي از مشكلات ليگ برتر هستند، اظهار داشت: عليرضا صادقي‌جو ناظر بازي استقلال اهواز و مس كرمان متولد 1330 است و فقط 55 سالن سن دارد. قصد ندارم جواب مربيان را بدهم، اما برترين ناظر داوري ما آقاي داور حيدري است كه 70 سال سن دارد.
وي ادامه داد: وي بسيار سرزنده و قبراق هستند؛ ولي خيلي بد است كه در پايان هر هفته از ليگ، بازار اتهام داغ شود. در هفته سيزدهم سه داور جوان داشتيم كه به غير از حق وردي كه يك اشتباه به نفع استقلال اهواز داشت، سايرين خوب قضاوت كردند.
مسعود عنايت متذكر شد: نادر دست نشان و فيروز كريمي كه مي‌گويند تيم ما از ناحيه داوري آسيب ديده، بگويند چطور تيمشان در بالاي جدول قرار دارد؟
رئيس كمينه داوران فدراسيون فوتبال با انتقاد از برنامه 90، گفت: طبق قوانين فيفا و كنفدراسيون آسيا داوران را ممنوع المصاحبه كرده‌ايم و به آنها گفته‌ايم حق ندارند درباره مسابقه‌اي كه قضاوت مي‌كنند، اظهارنظر كنند. با اين حال، حسن صفري كمك داور ديداري با برنامه 90 تماس مي‌گيرد تا توضيحاتي ارائه كند؛ اما فرصتي به وي داده نمي‌شود. برخي دو ساعت بذله گويي‌ها و جوك‌ گفته و پخش هم مي‌شود؛ اما به داور اجازه صحبت كردن ندادند و گفتند، وقت نداريم.
وي افزود: برنامه 90 روند تخريبي پيدا كرده و باعث نگرش منفي به داوري شده است. در تمام دنيا وقتي داوري را ارزيابي مي‌كنند، چهار نكته مثبت و دو نكته منفي را نشان مي‌دهند؛ اما اينجا فقط دست روي نقاط منفي گذاشته مي‌شود. داوري كه در ايران جاذبه‌اي ندارد؛ پس افرادي كه با عشق وارد اين عرصه شده‌اند را دلزده و سرخورده نكنيم.
عنايت درباره اينكه اگر برنامه 90 اين روند را ادامه بدهد چه موضعي خواهد گرفت، عنوان كرد: اختياردار صدا و سيما نيستيم و اين برنامه مستقل است؛ اما اگر بخواهند داوري را تخريب كنند، ما هم آن را تحريم مي‌كنيم و به هيچ كارشناسي اجازه نمي‌دهيم به اين برنامه برود. اگر كارشناسان داوري حرف ما را گوش نكنند، به آنها نظارت نخواهيم داد.
وي افزود: اين برنامه مي‌تواند سازنده باشد و به نفع فوتبال اقدام كند و به شكل مفيدتري پخش شود.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اوه اوه چه مشاعره ای شده این برنامه نود.من از خنده مردم.هی غلام پیروانی شعر میگه هی فردوسی پور!
171.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی امشب دعوای درست و حسابی نداشت.اصلا حال نکردم.

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
آره خیلی برنامه یخی بود امشب
اون یارو صالح هم که انگار به نمایندگی از دایی اومده بود 5 دقیقه بازی رو تحلیل کرد 10 دقیقه راجع به دایی حرف زد

کلا تو کارشناس های فنی من فقط از حاج رضایی و جلالی خوشم میاد
موقع هایی هم که مایلی رو میاره همیشه برنامه حذابی میشه باید بیشتر ازش دعوت کنه

ولی هر وقت کارشناس هاش صالح و عابدیان و رجبی امثال اینا هستند باید کلا چرت بزنی تا برنامه تموم بشه
البته امشب کلا سوژه های چندانی هم نداشت هر چی هم به اون رئیس کمیته انظباطی و سردار غیاثی و پیروانی پیله شد چیزی از توش در نیومد
11.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فردوسی پور که ذاتا پاچه خوار غلام پیروانیه

Robi

Registered User
لایک‌ها
2
غلام پیروانی چیه که دیگه پاچه خوار هم داشته باشه
laugh.gif

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
قشنگترین تیکه بازی دیشب ، تیکه فردوسی پور بود به دایی ...
دایی گفتش 1جلسه هم الکی بوده من بخاطر احترام به فوتبال ایران چیزی دیگه نگفتم
فردوسی پور گفت : دایی انتظار داشت واسه اینکارش بهش جایزه ای چیزی بدن... !!

بالا