آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

بك‌آپ گرفتن از مووبل تایپ

شروع موضوع توسط dordikesh ‏27 مارس 2004 در انجمن MovableType - مووبل تایپ

1. dordikesh

dordikesh کاربر تازه وارد

من در يک تصمیم نیمه عاقلانه خواستم از وبلاگم یک بک‌آپ بگيرم و اين کار رو با اکسپورت کردن با خود برنامه مووبل تایپ انجام دادم. بعد که اين فایل رو در مووبل تایپ لوکال هاوست ایمپورت کردم دیدم که تعداد کامنت ها تقريباً نصف شده !!! بعد هم اسم entry ها در خود برنامه به فارسی نيست و به هيچ وجه هم تبديل نمی شود. ولی خوب در صفحات وبلاگ درست نشان داده می شود.
    علت اين مطلب خوری در هنگام اکسپرت کردن چيست؟ آيا بايد برای بک آپ گرفتن بی خيال مووبل شوم و دست به دامن خود MySQL ؟

2. ehsan

ehsan Administrator

سیستم خروجی که خود مووبل تایپ میده تا اونجا که میدونم فقط شامل مطالب میشه. (در مورد کامنتها شک دارم) یعنی تمپلیتها و ... شامل این خروجی نخواهد بود. خلاصه از من میشنوی این Backup رو از MySQL بگیر که خیالت راحتت تر باشه. مگه اینکه فقط مطالب رو بخوای! :)

3. Azemati

Azemati کاربر فعال مووبل تایپ<br> فروشنده معتبر [<a title= کاربر فعال

احسان جان از كامنت ها هم به طور كامل بك اپ مي گيره.( كامنت، ترك بك، اسم نويسنده و ... به جز قالب ها)
    چه جالب مي شد توي نسخه 3 كه دارن مي دن بيرون اين امكان رو هم مي ذاشتن كه بشه از كليه قالب هاي ساخته شده با يك كليك بك اپ گرفت. اگه بهشون بگيم تو ذوقمون كه نمي زنن؟

4. Mashaheer

Mashaheer مدیر بازنشسته کاربر فعال

شما ميتونيد اين پيشنهاد رو توي فورم خودش بدي شايد هم اينكار رو كردند البته اگر دليل خوبي داشته باشي كه صد در صد عملي ميشه

5. dordikesh

dordikesh کاربر تازه وارد

همون طور كه اينجام اشاره شد خود كه مووبل تايپ از همه چيز غير از قالب ها بك آپ مي گيره. اما مشكل من پا برجاست. نزديك شصت درصد كامنتها از بين مي ره. اما مطالب درست هست. علتش چيه.
    راستي خواستم از خود sql كمك بگيرم ديدم در كنترل پنل هم امكاني براي بك آپ گرفتن هست. مي خوام بدونم اون از چي بك آپ مي گيره؟؟؟؟

این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی