برگزیده های پرشین تولز

بك‌آپ گرفتن از مووبل تایپ

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در يک تصمیم نیمه عاقلانه خواستم از وبلاگم یک بک‌آپ بگيرم و اين کار رو با اکسپورت کردن با خود برنامه مووبل تایپ انجام دادم. بعد که اين فایل رو در مووبل تایپ لوکال هاوست ایمپورت کردم دیدم که تعداد کامنت ها تقريباً نصف شده !!! بعد هم اسم entry ها در خود برنامه به فارسی نيست و به هيچ وجه هم تبديل نمی شود. ولی خوب در صفحات وبلاگ درست نشان داده می شود.
علت اين مطلب خوری در هنگام اکسپرت کردن چيست؟ آيا بايد برای بک آپ گرفتن بی خيال مووبل شوم و دست به دامن خود MySQL ؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سیستم خروجی که خود مووبل تایپ میده تا اونجا که میدونم فقط شامل مطالب میشه. (در مورد کامنتها شک دارم) یعنی تمپلیتها و ... شامل این خروجی نخواهد بود. خلاصه از من میشنوی این Backup رو از MySQL بگیر که خیالت راحتت تر باشه. مگه اینکه فقط مطالب رو بخوای! :)

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
احسان جان از كامنت ها هم به طور كامل بك اپ مي گيره.( كامنت، ترك بك، اسم نويسنده و ... به جز قالب ها)
چه جالب مي شد توي نسخه 3 كه دارن مي دن بيرون اين امكان رو هم مي ذاشتن كه بشه از كليه قالب هاي ساخته شده با يك كليك بك اپ گرفت. اگه بهشون بگيم تو ذوقمون كه نمي زنن؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از azemati :
احسان جان از كامنت ها هم به طور كامل بك اپ مي گيره.( كامنت، ترك بك، اسم نويسنده و ... به جز قالب ها)
چه جالب مي شد توي نسخه 3 كه دارن مي دن بيرون اين امكان رو هم مي ذاشتن كه بشه از كليه قالب هاي ساخته شده با يك كليك بك اپ گرفت. اگه بهشون بگيم تو ذوقمون كه نمي زنن؟
شما ميتونيد اين پيشنهاد رو توي فورم خودش بدي شايد هم اينكار رو كردند البته اگر دليل خوبي داشته باشي كه صد در صد عملي ميشه

dordikesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون طور كه اينجام اشاره شد خود كه مووبل تايپ از همه چيز غير از قالب ها بك آپ مي گيره. اما مشكل من پا برجاست. نزديك شصت درصد كامنتها از بين مي ره. اما مطالب درست هست. علتش چيه.
راستي خواستم از خود sql كمك بگيرم ديدم در كنترل پنل هم امكاني براي بك آپ گرفتن هست. مي خوام بدونم اون از چي بك آپ مي گيره؟؟؟؟

بالا