• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بلاخره پکیج تخصصی پردازنده های Mali

un4g1v3n

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز
تو سایت نمیشه ثبت سارش کرد
آدرس رو براتون پ خ میکنم به همراه مشخصات

un4g1v3n

Registered User
لایک‌ها
84
داش ای سفارش من هنوز نیومده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
داش ای سفارش من هنوز نیومده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

دوست عزیز توجه کن که سه روز پشت سر هم تعطیل بوده وسفارشات این سه روز تو اداره پست می مونه.امید وارم که به زودی به دستتون برسه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
دوستان بلاخره اولین اپدیت بازی و نرم افزار به پکیج اضافه شد

amiralipm

Registered User
لایک‌ها
0
این پکبج برای تبلت هم جواب میده دیگه؟؟ منظورتون از ویندوز چیه ؟؟ وبرای اجرا چه مشخصاتی لازم است ؟؟ روی سیپی یو ۴ هسته ای ۱.۵ جواب میده ؟؟ گیر نداره ؟ چجوریه آخه xp که با صفحه لمسی کار نمیکنه ؟؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
این پکبج برای تبلت هم جواب میده دیگه؟؟ منظورتون از ویندوز چیه ؟؟ وبرای اجرا چه مشخصاتی لازم است ؟؟ روی سیپی یو ۴ هسته ای ۱.۵ جواب میده ؟؟ گیر نداره ؟ چجوریه آخه xp که با صفحه لمسی کار نمیکنه ؟؟

دوست من شما براي استفاده از دي وي دي ها به كامپيوتر نياز داريد و اتوران اون بر روي كامپيوتر اجرا ميشه و كليه توضيحات رو بر روي كامپيوتر قابل نمايش هست و به وسيله اتوران ميتونيد مستقيم بازي ها و برنامه ها رو بر روي موبايل خود بريزيد و بعد اشتفاده كنيد.

amiralipm

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من شما براي استفاده از دي وي دي ها به كامپيوتر نياز داريد و اتوران اون بر روي كامپيوتر اجرا ميشه و كليه توضيحات رو بر روي كامپيوتر قابل نمايش هست و به وسيله اتوران ميتونيد مستقيم بازي ها و برنامه ها رو بر روي موبايل خود بريزيد و بعد اشتفاده كنيد.

ها ببخشید من فکر کردم که میشه روی اندروید ویندوز را اجرا کرد. ولی جواب سوال دومم را ندادین می خواستم ببینم پکیچ شما برای گوشی است ولی من برای تبلت میخوام آیا این پکیچ روی تبلت هم اجرا میشود ؟

hassantajdari

Registered User
لایک‌ها
2
روی نوت 2 جواب میدن؟

ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک 2

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
با تشکر
فقط یه سوال
این بازی ها روی گوشی هایی که گفتید تست شدن؟
چون اگه اشتباه نکنم دیتاهای galaxy s3 با مثلا Xperia p کمی تفاوت دارند با اینکه هردوشون mali هستند ...

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
ها ببخشید من فکر کردم که میشه روی اندروید ویندوز را اجرا کرد. ولی جواب سوال دومم را ندادین می خواستم ببینم پکیچ شما برای گوشی است ولی من برای تبلت میخوام آیا این پکیچ روی تبلت هم اجرا میشود ؟

درسته دوست عزيز شما ميتونيد ويندوز رو بر روي اندرويد اجرا كنيد و فايل هاي مورد نظرتون همه در مجموعه هست.البته نبايد توقع خيلي زيادي داشته باشيد.و در مورد سوالتون هم بايد بگم اگر بازي ها با ورژن سيستم عامل اندرويدي كه رو تبلت هست مشكلي نداشته باشن اجرا ميشن و من خودم بيشتر بازي ها رو تست كردم.

با تشکر
فقط یه سوال
این بازی ها روی گوشی هایی که گفتید تست شدن؟
چون اگه اشتباه نکنم دیتاهای galaxy s3 با مثلا Xperia p کمی تفاوت دارند با اینکه هردوشون mali هستند ...

درسته دوست عزيز بعضي از بازي ها بر روي اس 3 قابل اجرا نيست.ولي برا روي پردازنده هاي دو هسته اي همه بازي ها تست شده.البته در تدارك ساخت يه پكيج تخصصي براي گوشي هاي چهار هسته اي هستيم.

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز یه بسته به صورت آنلاین با پست پیشتاز سفارش دادم
میخواستم بدونم چند روزه میرسه؟

با تشکر

hassantajdari

Registered User
لایک‌ها
2
ایا پکیج شما بر روی نوت 2 جواب میدهند؟
دفعه دوم میپرسم ها

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
ایا پکیج شما بر روی نوت 2 جواب میدهند؟
دفعه دوم میپرسم ها

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

دوست عزيز روي نوت 2 تست نكردم.ولي بيشتر بازي ها بر روي پردازنده هاي چهار هسته اي اجرا ميشه

دوست عزیز یه بسته به صورت آنلاین با پست پیشتاز سفارش دادم
میخواستم بدونم چند روزه میرسه؟

با تشکر

ابتدا از انتخابتون خيلي ممنون.بين سه تا پنج روز البته روز هاي تعطيل رو هم اضافه كنيد.

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزيز روي نوت 2 تست نكردم.ولي بيشتر بازي ها بر روي پردازنده هاي چهار هسته اي اجرا ميشه

ابتدا از انتخابتون خيلي ممنون.بين سه تا پنج روز البته روز هاي تعطيل رو هم اضافه كنيد.

دوست عزیز من چهارشنبه دو هفته قبل سفارش با پست پیشتاز دادم ولی هنوز خبری نشده!!

بالا