برگزیده های پرشین تولز

بلاخره پکیج تخصصی پردازنده های Mali

farshad_1983

Registered User
لایک‌ها
11
بسته امروز رسید...
البته من خونه نیستم ولی پستچی که دوستمه زنگ زد گفت ...

با تشکر از شما

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
تشکر رو من باید از شما بکنم که ما رو قابل دونستید و مجموعه ما رو خریداری کردید.

omid1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز میشه لطف کنید و شرایط رو برای منم بفرستید، ممنون میشم.

ببخشید گوشی من پردازنده 2 هسته ای 1gh با gpu mali 400mp هست، میخواستم بپرسم بازی های hd این پکیج رو گوشی من ( xperia u) اجرا میشن؟و در ضمن من تازه واردم اگه میشه بگید این شرایطی که شما برای من ارسال میکنید کجا باید پیداش کنم؟ ممنون.

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلام دوست عزیز میشه لطف کنید و شرایط رو برای منم بفرستید، ممنون میشم.

ببخشید گوشی من پردازنده 2 هسته ای 1gh با gpu mali 400mp هست، میخواستم بپرسم بازی های hd این پکیج رو گوشی من ( xperia u) اجرا میشن؟و در ضمن من تازه واردم اگه میشه بگید این شرایطی که شما برای من ارسال میکنید کجا باید پیداش کنم؟ ممنون.

اره دوست عزیز همه بازی ها اجرا میشه و اموزش کامل اجرا تمام بازی ها در مجموعه هست.شرایط رو براتون ارسال کردم شما می تونید از طریق بالای همین صفحه و در قسمت (جهت اطلاع شما )اون رو پیگیری کنید.

لطفا شرایط رو برای منم ارسال کنید .

پ.خ شد دوست عزیز

omid1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید دوست من، من این پکیج شما رو بصورت انلاین با پست پیشتاز سفارش دادم، میخواستم بپرسم چقد طول میکشه به دستم برسه؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
ببخشید دوست من، من این پکیج شما رو بصورت انلاین با پست پیشتاز سفارش دادم، میخواستم بپرسم چقد طول میکشه به دستم برسه؟

ابتدا از انتخابتون ممنونم.بستگی به فاصله بین شهر ما و شما داره ولی احتمالا بین 3 تا 7 روز طول می کشه.

omid1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامببخشید دوست من، من این پکیج رو به خاطر این با پست پیشتاز سفارش دادم که یکم زودتر به دستم برسه، الان 2 روزه که سفارشم رو ثبت کردم میرم تو سایت پیگیری میگه اطلاعات مربوط به مرسوله ارسال نشده است!!!میخواستم بپرسم ایشالا اگه خدا بخواد کی ارسال میکنید شما این بسته رو؟

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
سلامببخشید دوست من، من این پکیج رو به خاطر این با پست پیشتاز سفارش دادم که یکم زودتر به دستم برسه، الان 2 روزه که سفارشم رو ثبت کردم میرم تو سایت پیگیری میگه اطلاعات مربوط به مرسوله ارسال نشده است!!!میخواستم بپرسم ایشالا اگه خدا بخواد کی ارسال میکنید شما این بسته رو؟

دوست من شما برید تو سایت مربوط به پست پیشتاز جستجو/کنید.چون تو این قسمت ارسال شده ها رو درست نمیزنه

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305
لطفا دوستانی که خرید کردن امتیاز بازارچه رو فراموش نکن.

بالا