برگزیده های پرشین تولز

بهترين موسسه تدريس زبان انگليسي

nedaaria

Registered User
لایک‌ها
111
تو تهران برای مکالمه چه کلاسی رو توصیه میکنید؟ یه کلاسی که همه چیز تموم باشه. استادش یه کلمه هم فارسی حرف نزنه!، کتابش خوب باشه و امکانات سمعی بصری هم داشته باشه بهتره. ترجیحا مختلط هم باشه.

اصلا همچین کلاسی پیدا میشه؟

دوست داری از طریق اینترنت و به صورت آنلاین زبان یاد بگیری؟ با معلمهای انگلیسی؟ نه ایرانی؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
توی شمرون من مجتمع فنی چیذر رو پیشنهاد میکنم...موسسه مختلط هست ولی کلاسها رو نمیدونم هنوزم هست یا نه چون انگار یه قانون شهوت پرستانه گذاشتن که همه باید جدا باشن..این قضیه مختلط بودن رو کسی شوخی نگیره بسیار بسیار مهمه .خودم به شخصه در سفر دیدم تغییر رنگ شدید چهر ه ی اقایونی که یه عمر فقط با مرد ها و رفیقاشون انگلیسی صحبت کردن و در مواجه با یه خانوم خارجی زبون مادریشون فقط یادشون میاد ! !
کلاسهای چیذر استادهای خیلی عالی داره و جزو شرایط استخدامش زندگی کردن و داشتن مدرک تحصیلی ( حالا هر رشته ای ) توی اروپا یا امریکا و کاناداست و بنده با کمک یکی از جوون ترین استاداشون تونستم ایلتس 7.5 بگیرم.یادمه یه بار رفتم یه اموزشگاهه دیگه اونم معروف بود اسمش یادم نیست..ادرسش زیر پل همت تو ولی عصر بود تو یه کوچه ای...فقط یک جلسه رفته بودم برای ازمون ازمایشی ایلتس مثل همون ازمون های ازمایشی قلم چی این جورچیزا..خوب یادمه استاده و دانش اموزای اونجا مونده بودن که من چقدر روون حرف میزنم و من مونده بودم که چرا انقدر سطح اینا پایینه.به جلسه ی حل امتحان ازمایشی که رسید تا ته خط رو خوندم که چه بلایی دارن سر ایلتس میارن تو این اموزشگاهها! یارو رسما میگفت از یه سری از لغات استفاده کنید نمره ی منفی میگیرین و ما اشنا داریم و این خبر ها رو میخریم ازشون و از این چرت و پرت ها !!
خلاصه پیشنهاد من برای کسی که میخواد زبان یاد بگیره و حرف بزنه اول معلم خصوصیه در کنار فیلم و اهنگ و اینا و بعد کلاسهای کم جمعیت مختلط

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114

aliataei

Registered User
لایک‌ها
13
برای انتخاب یه موسسه خوب فقط اسم موسسه نیست که مطرحه، خیلی از موسسات هستن که دوستان گفتن ولی باید دید که آیا با استاد خوب اون موسسه کلاس خواهید داشت یا با استاد بد. و استاد هم همه می دونن که سلیقه ای هست.

من موسسه پردیس دانش توی میدون ونک رو پیشنهاد می دم.

88777128

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
اقا جونه من اون استارتر این تاپیک که سال 2007 بوده بیاد بگه ببیم اخرش چیکار کرد؟رفت کلاس ؟ الان زبانش چطوره/؟

something71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من مؤسسه رسپیناتاک نزدیک میدون ونک رو به همه پیشنهاد می کنم. اگه دنبال کیفیت هستین و می خواین واقعاً زبانتون خوب شه فقط برین رسپینا. من مکالمه صفر بودم تا 2 سال پیش. امسال نمره اسپیکینگ آیلتسم شد 8.

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
به نظرمن بستگی به معلمش داره !
من اتاق بازرگانی میرم! و خیلی راضیم البته کلاسهاش نهایت 10 نفره !
اما کیفیت اموزشش خوبه و محض اطلاع مختلط هم هست!
داداش شما واسه زبان بازرگانی میرفتی اونجا ؟

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
بله اما الان نمی دونم چطوری هست چون چند سالی هست نرفتم
داداش دوره ی کاملشو میتونی به من بگی به صورت عادی یا فشرده چقدر تقریبا طول میکشه اخه موسسه سفیر گذاشته فشرده سه ماهه میخواستم بدونم کدوم بهتره و کوتاهتره

zohre.shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
توی شیراز دو تا موسسه بسیار قوی دارن کار میکنن .یکیشون ایرافاست . جالبه یک ترم که میری 4 تا کتاب یاد میگیرید .متدشون خیلی خاصه. روی چهارمهارت اصلی کار میکنن .و دایره لغات ، ضرب المثل ، اصطلاح و .../ سرچ کنید گروه صنعت و مدیریت ایرافا سایتشون میاد . عالیه. من تو لول 3 کاملا میتونستم صحبت کنم

shayan ariya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
1000% اگه شیرازی ایرافا . اما اگه وقت خوندن رو نداری نیا رسمنو کشیدن سر کلاس

zohre.shirazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقای شایان یعنی انقدر سخت گیری کردن ؟ من هم دوره های ایرافا رو شرکت کردماااا . اما خداییش کسی که هدف داره ، وقت میذاره . در عوض ، یادگیریه خیلی زود نتیجه میده . خوبه مث جاهای دیگه هفته ای 2 ساعت بری سرکلاس؟؟؟؟؟ تمرینم نکنی ؟ ;-)

shayan ariya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
زهره هر کی کلاس تو موسسه ازاد میره هدف داره که میره . اما واقعا راضی هستم که بعد 1 سال هنوز ایرافا هستم اما کاش مسئولین صدای منو بشنون یکم رسیدگی کنن که انقدر سخت نگیرن . والااا

Last edited:

khajehdaloie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام به همگی، من تجربه ی ILI (کانون زبان ایران)، کیش، هرمس، ایران مهر، چیستا و آریان پور رو داشتم اما مدتیه با "علامه قطب راوندی" آشنا شدم و فهمیدم منی که تا Advance3 خونده ام و با غرور می گفتم میرم واسه آزمون تافل، چیزی از زبان بلد نیستم!!!! اینو بدون مبالغه عرض میکنم... توصیه میکنم تمامی شما عزیزان حتما یک بررسی داشته باشین و این اطمینان رو میدم بهتون که اگه واقعا به دنبال یادگیری زبان هستین، علاقه قطب راوندی بهترین هستش...
وب سایت موسسه

Amin.M.1986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من میخوام اینجا راجع به موسسات زبان انگلیسی که در رابطه با آیلتس فعال هستند توضیح بدم:
موسساتی که میخوام توضیح بدم به ترتیب عبارتند از:
سفیر
آریان پور
آرین تحکیم زمان
ایرانمهر
خب از سفیر شروع میکنیم، آدرس سایتش gosafir.ir هست. کادر آیلتسش فوق العاده قوی هست و به جرات جزو بهترین هاست. از اساتیدش قبل ثبت نام انواع آزمون ها رو میگیره و در کل موسسه خوبی هست
آریان پور: آدرس سایتش رو خاطرم نیست (توی نت سرچ کنید پیدا میشه). بهترین موسسه زبان انگلیسی برای آیلتس هست و هر مهارت رو توی یک برنامه جدا درس میده. یعنی 4 مهارت رو به صورت 4 بخش مجزا.
موسسه زبان آرین تحکیم زمان این موسسه بیشتر روی تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس کار میکنه. یعنی فوکوسش روی آموزش خصوصی زبان انگلیسی هست. در خصوص کیفیت کلاس هاش باید خاطر نشان کنم که برای کلاس خصوصی امکانات مالتی مدیا رو داره ولی من به شخصه از سیستم آموزشش خوشم نیومد. کلا بر اساس یک نفر میچرخه.
موسسه ایرانمهر هم که هر شعبش با شعبه دیگش متفاوت هست و کیفیت هماهنگ نداره. شعبه هفت تیرش به نظر بهتر میاد. شعبه یوسف آبادش هم برای کلاس های فری دسکاشن خوبه

بالا