برگزیده های پرشین تولز

بهترين موسسه تدريس زبان انگليسي

Arasp

Registered User
لایک‌ها
80
این موسسات نیستند که در ارتقای سطح علمی دانشجویان موثرند. اساتید هستند ! ممکنه یه استاد خیلی تاپ تو یک آموزشگاه بی نام و نشون باشه و در یک آموزشگاه مشهور استاد خوبی پیدا نکنید.
کلا مشکلی که زبان انگلیسی داره اینه که استاد درست و حسابی برای مقاطع بالا بسیار کم و نادر هست. توی گوگل سرچ کنید: استاد آمریکایی آموزشگاه ئی زبان
خانم Amy Rose این طفلک یکی از اساتید نتیو ما بود که دانشگاه ماساچوست آمریکا سیاست با گرایش خاور میانه میخوند و چند واحد زبان فارسی گذرونده بود.
متاسفانه در دولت احمدی نژاد وقتی قیمت دلار سه برابر شد ما نتوانستیم حق التدریس ساعتی 20 دلار را به این استاد نیتیو بدهیم. یعنی باید از دانشجو چقدر میگرفتیم که به 20 دلار در ساعت حق التدری میدادیم.

hamsad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو شیراز به نظرتون بهترین موسسه برای تافل کجاست؟ ممنونم

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
سلام دوستان ببخشید شاید برا پرسیدن سوالم جای مناسبی نباشه ولی شرمنده نتونستم آموزشگاه خوبی پیدا کنم برا تافل که از اول کار کنن
ممنون میشم منو راهنماییم کنین
در تهران تقریبا شمال شهر

Last edited:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
@saeedtz
@AslanSalarkia
توصیه خاصی ندارین دوستان گرامی؟
نمیخواین چهار کلام بحرفین تا مردم بفهمن چطور پولشونو خرج کنن؟
یا بهتر بگم پولشونو حروم نکنن!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@saeedtz
@AslanSalarkia
توصیه خاصی ندارین دوستان گرامی؟
نمیخواین چهار کلام بحرفین تا مردم بفهمن چطور پولشونو خرج کنن؟
یا بهتر بگم پولشونو حروم نکنن!
چی بگم آخه!
من از سه سالگی رفتم زبان، بهترین سالای زبانم تو یه آموزشگاه بود که از دوم راهنمایی تا دوم دبیرستان میرفتم، دخترپسر با هم بودیم واقعاً خوش گذشت! مثل آدم بزرگ شدیم از اون طرف هم جوش چون دوستانه بود خیلی چیزا یاد گرفتیم.
بعد اون هم یک سال رفتم آریان پور برای مدرک!
تاپیکو نخوندم، ولی از دید عادی نگاه کنیم اون سالها و اون پولی که من تو اون آموزشگاه خرج کردم شاید میتونستم تو بهترین اموزشگاه بگذرونم و الان یه تافل یا آیلتس داشتم!
در کل واسه من محیط آموزشگاه و آدماش خیلی مهمترن تا نمیدونم استادای معروف و ...
شرمنده که هیچ کمکی نبود توی پستم :p

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
چی بگم آخه!
من از سه سالگی رفتم زبان، بهترین سالای زبانم تو یه آموزشگاه بود که از دوم راهنمایی تا دوم دبیرستان میرفتم، دخترپسر با هم بودیم واقعاً خوش گذشت! مثل آدم بزرگ شدیم از اون طرف هم جوش چون دوستانه بود خیلی چیزا یاد گرفتیم.
بعد اون هم یک سال رفتم آریان پور برای مدرک!
تاپیکو نخوندم، ولی از دید عادی نگاه کنیم اون سالها و اون پولی که من تو اون آموزشگاه خرج کردم شاید میتونستم تو بهترین اموزشگاه بگذرونم و الان یه تافل یا آیلتس داشتم!
در کل واسه من محیط آموزشگاه و آدماش خیلی مهمترن تا نمیدونم استادای معروف و ...
شرمنده که هیچ کمکی نبود توی پستم :p
از 3 سالگی؟! :|
به نظر خودت تو الان به مدرک نیاز داری؟!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
از 3 سالگی؟! :|
به نظر خودت تو الان به مدرک نیاز داری؟!
آره! داستانایی داشتیم تو اون زمان کلاس رفتن!
ولی خوب خوندن نوشتن انگلیسیو قبل از فارسی یاد گرفتم! حساب کن جایزه ای که برام گرفتن خانواده میکرو بود اون موقع :D
نیازی که ندارم، ولی گاهی اوقات یه مقدار اعصاب خرد کنه یکی که میبینی هیچی بارش نیست و دو تا جمله نمیتونه درست بگه هی به تفال و ... بنازه :p

saray.333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه واسه یاد گرفتن زبان واقعا جدی هستین من مرکز زبان گات رو پیشنهاد میکنم.. من واقعا نتیجه گرفتم.. فوق العادن.. استادای native برنامه اختصاصی با توجه به توانایی و هدف شما.. پشتیبانی پیگیر.. بهترین موسسه ایه که تا حالا رفتم..

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
ادرس?!
کلاسهای ما مختلط هست ولی مجازی. (خیلی هم معتقد نیستم کلاس مختلط تاثیر مثبتی تو آموزش زبان داشته باشه مگر اینکه هدف بجر یادگیری زبان چیزای دیگه هم باشه lol! )

maryam.khanlar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو تهران برای مکالمه چه کلاسی رو توصیه میکنید؟ یه کلاسی که همه چیز تموم باشه. استادش یه کلمه هم فارسی حرف نزنه!، کتابش خوب باشه و امکانات سمعی بصری هم داشته باشه بهتره. ترجیحا مختلط هم باشه.

اصلا همچین کلاسی پیدا میشه؟
سلام
من آموزشگاه ایران اروپا رو به شما پیشنهاد میکنم. دقیقا تمام شرایطی که شما می خواین رو داره من حدود 4 ترم که اونجا میرم خیلی راضیم ازشون. اصلا استاد ها معذوریت دارن که تو کلاس فارسی حرف بزنن، تمامی کلاساش مجهزه- کلاسای بحث آزاد هم رایگان داره هر هفته.
این آدرس سایتش : http://iran-europe.net/
موفق باشین

maryam.khanlar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو غرب تهران سمت آريا شهر، آزادي يا انقلاب كسي چه كلاسي رو پيشنهاد مي‌كنه؟
من مد نظرم هست كلاس بحث ازاد براي خانمم پيدا كنم.
متشكر مي‌شم اگر در اين مورد (بحث ازاد جاي خوبي رو اون حوالي پيشنهاد كنيد)
سلام
من به شما هم ایران اروپا رو پیشنهاد می کنم. تو غرب تهران 2 تا شعبه داره یکیش هم تو آریا شهره روبه روی گلدیس.
چون خودم خانم هستم می تونم درک کنم که دوست دارین خانومتون تو چه شرایطی کلاس برن. اکثر استادای ایران اروپا هم خانم هستن من که تو این چند ترم استاد آقا نداشتم تا حالا. کلاسای بحث آزاد هم هر هفته رایگان برگزار می کنن.
این سایتشه : http://iran-europe.net/
اینم تلفنش : 44254100 – 44388077

maryam.khanlar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان یه سوال دارم

من زبانم صفر نیست بالاخره دوره مدرسه و دانشگاه یه چیزایی یاد گرفتیم...

این موسسه ها چجوریه

من اگه بخوام فقط مکالمه یاد بگیرم میشه ؟

نیاز به مدرک ندارم

فقط میخوام خوب و روون صحبت کنم و قدرت شنیداریم هم بالا بره...

به گرامر نیازی ندارم

همچین کلاسی وجود داره یا کلا باید بخونم هم قواعد هم مکالمه ؟

مرسی
بله ایرن اروپا کلاسای تخصصی مکالمه داره
http://iran-europe.net/

بالا