برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

unname47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. من قصد دارم که خودم رو بیمه عمر کنم، و بیمه ای میخوام که بعد چند سال حالا 15 یا 20 سال یه سرمایه ای با سود خوب رو دریافت کنم. از بین شرکتهای بیمه کننده کدوم رو پیشنهاد میکنید که از نظر سود دهی و سرمایه گذاری بعد چندین سال مفیدتر باشه. بعضی از دوستانم 3تا شرکت رو معرفی کردن نوین - پاسارگاد - پارسیان، خودمم موندم . نظر شما چیه. بچه ها حالا فارغ از مباحث تبلیغاتی و اینچیزا خداییش نظر شخصی رو بگین،

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,822
بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

صور مختلف‌ بيمه‌هاي‌ عمر در جهان‌
جوامع‌ انساني‌ نيازهاي‌ مختلف‌ اقتصادي‌ دارند و با همين‌ ديدگاه‌ شركتهاي‌ بيمه‌ طرحهاي‌ متفاوتي‌متناسب‌ با نياز اين‌ جوامع‌ ارائه‌ داده‌اند. آنچه‌ ما در اينجا به‌ آن‌ اشاره‌ مي‌كنيم‌ تقسيم‌بندي‌ مختلف‌بيمه‌هاي‌ عمر است‌، حال‌ آنكه‌ هريك‌ از نمونه‌هاي‌ ذكر شده‌ داراي‌ زير گروههاي‌ بسيار متفاوتي‌ است‌.
بيمه هاي تمام عمر
بيمه عمرزماني
بيمه ها مختلط پس انداز
بيمه هاي مستمري
بيمه ها بازنشستگي
بيمه هاي عمر گروهي

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اخیراً متوجه شدم خیلی از افراد چه در داخل و چه در خارج برای فرار از مالیات ، پول خودشون رو توی بیمه عمر سپرده گذاری میکنن!
جالبه

unname47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. من قصد دارم که خودم رو بیمه عمر کنم، و بیمه ای میخوام که بعد چند سال حالا 15 یا 20 سال یه سرمایه ای با سود خوب رو دریافت کنم. از بین شرکتهای بیمه کننده کدوم رو پیشنهاد میکنید که از نظر سود دهی و سرمایه گذاری بعد چندین سال مفیدتر باشه. بعضی از دوستانم 3تا شرکت رو معرفی کردن نوین - پاسارگاد - پارسیان، خودمم موندم . نظر شما چیه. بچه ها حالا فارغ از مباحث تبلیغاتی و اینچیزا خداییش نظر شخصی رو بگین،

کسی نمیتونه مشورت بده بهم...؟

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,822
کسی نمیتونه مشورت بده بهم...؟

طرح بيمه - بانک

فکر کنم جدیدا بانکها در داخل شعبشون یک کارشناس بیمه(باجه بیمه بانک) ترکیبی از خدمات حساب بانکی و بیمه ای برای مشنریانشون راه اندازی کردند( تو بانک سامان دیدم)
مشتریانشون انواع بیمه می کنند
تو هر هر کدام از بانکها که حساب داری همون بعنوان بیمه عمرت انتخاب کن؛ از مزایایی ترکیبی بیمه و حساب بانکیت بتونی باهم استفاده کنی

سامانه سنهاب (سامانه نظارت و هدایت الکترونیکی بیمه)

Last edited:

afshinfar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست خوبم
به نظرم بهترین بیمه عمر بیمه سامانه،میتونی به این سایت بری و فرم مشاوره رایگان پر کنی
bestlifeinsursnce.ir

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان قراردادهایی که با بیمه بستید لطف میکنید اینجا بگید تا بقیه مقایسه کنند
مثلا امروز بیمه ایران پرسیدم با ماهی 100 تومن و زمان 25 سال و سرمایه فوت 3 تومن اگر 100 تومن ثابت باشه مثلا بیست سال دیگه هم همین 100 تومن رو بدید چیزی حدود 252 میلیون تومان بعد از 25 سال میگیرید

اینجوری قراردادهاتون رو مشخص کنید تا بهترینش مشخص بشه

im@n

Registered User
لایک‌ها
41
با سلام به دوستان عزیز

من میخواستم بیمه عمر و خدمات درمانی بگیرم . یعنی دفترچه بیمه داشته باشم که خدای نکرده به هر دلیلی پام به بیمارستان وا شد بتونم از دفترچه بیمه استفاده کنم.

این دو جدای از هم هستن ؟ (عمر - درمانی) یه بیمه ای نیست جفتشون رو با هم داشته باشه ؟ هزینه ها چجوری هست ؟

ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
با سلام به دوستان عزیز

من میخواستم بیمه عمر و خدمات درمانی بگیرم . یعنی دفترچه بیمه داشته باشم که خدای نکرده به هر دلیلی پام به بیمارستان وا شد بتونم از دفترچه بیمه استفاده کنم.

این دو جدای از هم هستن ؟ (عمر - درمانی) یه بیمه ای نیست جفتشون رو با هم داشته باشه ؟ هزینه ها چجوری هست ؟

بله جدا هستن
درمانی برای تامین اجتماعی هست ، عمر برای شرکت های خصوصی

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خب این که کاملا مشخصه..صرف نظر از اینکه خودم نمایندگی پاسارگاد دارم...اما پاسارگاد بیمه عمرش بهترینه ...چون 5 سال متوالی بیمه برتر شناخته شده بیمه عمرش.پوشش بیمه اتش سوزی منزل مسکونی را فقط پاسارگاد داره(با کمی تحقیق متوجه میشید)
سودش الان از همه بیشتره ...برای اطلاعات بیشتر پ خ بدهید...

سلام دوست عزیز میشه کمی بیشتر توضیح بدی خیلیا میگن بیمه عمر پاسارگاد بهترینه ولی من هنوز تردید دارم از دوستان دیگه کسی هست بیشتر توضیح بده ممنون میشه چون عجله دارم میخوام خانوادمو بیمه کنم. اینجا رو کلیک کنی کلی تعریف کرده نمی دونم درسته یا نه

Last edited:

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اگه دوستان کمی تحقیق کنن بهترین و تخصصی ترین بیمه عمر رو بیمه کارآفرین داره...
هر بیمه ای برای خودش یک حوزه فعالیتی داره که اون رو متمایز میکنه...
مثلا بیمه پارسیان چون یکی از سهامدارن ایران خودرو هستش شما اگه خودرویی رو از ایران خودرو خریداری کنید بدون شک تا 90 درصد بیمه پارسیان هستش...
بیمه کارآفرین بیمه عمری رو داره که تقریبا هیچ بیمه ای نداره ( بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک ) . تمامی بیمه های عمر اعم از بازنشستگی - خرید جهیزیه - همه یک نوع معنی رو میدن که در واقع بیمه عمر و سرمایه گذاری هستش...
بیمه دانا هم بیشتر بخاطر بیمه درمان تکمیلی برند شناخته شده ای هستش...
و جدیدا هم بیمه توسعه تا حدودی در بخش ثالث پیشرفت قابل ملاحظه ای رو داره...
البته گفته های بالا به این منظور نیست که فکر کنید فقط تو این رشته ها کار میکنن!.. تو این رشته ها بیشتر از بقیه رشته ها در حال فعالیت هستن...
در قسمت عمر و سرمایه گذاری شک نکنین که بیمه کارآفرین تا حدودی از بقیه سر تر هستش...

سلام دوست عزیز ببخشیدا ما که نفهمیدیم بالاخره کدوم بیمه عمر بهتره کارآفرین ، پارسیان یا پاسارگاد هر کسی یه حرفی میزنه خواهشا صادقانه تر بگید تا دوستان دچار اشتباه نشن.
من دو هفته است میخوام خانواده و خودمو بیمه کنم هنوز به نتیجه نرسیدم میشه اگه کسی اطلاعات بیشتری داره توضیح بده.

Last edited:

nima3333

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
سلام دوست عزیز ببخشیدا ما که نفهمیدیم بالاخره کدوم بیمه عمر بهتره کارآفرین ، پارسیان یا پاسارگاد هر کسی یه حرفی میزنه خواهشا صادقانه تر بگید تا دوستان دچار اشتباه نشن.
من دو هفته است میخوام خانواده و خودمو بیمه کنم هنوز به نتیجه نرسیدم میشه اگه کسی اطلاعات بیشتری داره توضیح بده.
همشون تقریبا یکی هستن
به نظر من پاسارگاد بهتره

farzin632

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز بهترین بیمه در خصوص عمر کار آفرین و پاسارگاد هست،کار آفرین هم به مراتب در شهرستان ها بهتره،رئیس کار آفرین تبریز فامیلمونه و همچنین مادرم نمایندگی بیمه توسعه داره و توسعه هم در زمینه ثالث پایینترین قیمت و بهترین خسارت دهی رو داره (حتی به صورت سیار مثل ایران ) و در زمینه عمر هم پیشرفت چشمگیری کرده،بیمه پارسیان هم سود دهیش خوبه ولی ظاهرا بعضی از دوستان از حقوق بازنشستگی که بعد چند سال میده گلگی میکنن،راستی بیمه خدمات درمانی هم فقط تامین اجتماعی نیست بقیه بیمه ها هم دارند

im@n

Registered User
لایک‌ها
41
با سلام به دوستان عزیز

بله جدا هستن
درمانی برای تامین اجتماعی هست ، عمر برای شرکت های خصوصی

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

یه مشکل دیگه هم هست. کدوم یکی از بیمه ها بازنشستگی دارن و بهتون حقوق میدن مثلا بعد از ۳۰ سال ؟

farzin632

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

یه مشکل دیگه هم هست. کدوم یکی از بیمه ها بازنشستگی دارن و بهتون حقوق میدن مثلا بعد از ۳۰ سال ؟

همه ی بیمه های عمر وظیفشون حقوق بازنشستگی دادنه

angrybirds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگر مبلغ ماهیانه که میگذاریم کم باشه مسخره نمیکنند ؟ مثلا من ماهی 10 تومن بگذارم بعد که وضعم بهتر شد افزایشش بدم میشه ؟​

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
اگر مبلغ ماهیانه که میگذاریم کم باشه مسخره نمیکنند ؟ مثلا من ماهی 10 تومن بگذارم بعد که وضعم بهتر شد افزایشش بدم میشه ؟​

حداقلش فکر کنم 30 هزار تومان باشه.

بالا