برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه کسب در امد دلاری چیه؟

mahyare

Registered User
لایک‌ها
17
سلام چه طور میتونم با مشاهده سایت یا تبلیغات در امد دلاری داشته باشم

دوست عزیز یکی از بهترین سایتهای کسب درامد به دلار neobux هست

و میتونی با ورود به وبلاگ من که تو امضام هست درموردش بیشتر بدونی

mikhak1

Registered User
لایک‌ها
10
به نظر من سایتای خارجی نمیشه اعتماد کرد.

من خودم با teobux کار می کنم. 4 بار هم دریافتی داشتم.
حالا سایتی هست که کلاهبردار نباشه و کم کم پول رو بده؟ تبلیغات کلیکی منظورمه

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من سایتای خارجی نمیشه اعتماد کرد.

من خودم با http://teobux.com/bs.php?u=6812 کار می کنم. 4 بار هم دریافتی داشتم.

دوست عزیز اینکه به سایتهای خارجی نمیشه اعتماد کرد دلیل داره.اولا وقتی سایتی مثل نئو باکس یا پی تی سی باکس و مای فری شر ایرانو قبول داشته باشن و شما قوانینو رعایت کنید مثلا با یک سیستم دوبار عضو نشید یا با آی پی های مختلف وارد نشید دیگه دلیلی نداره بهشون بی اعتماد باشید.نکته مهم دیگه اینه که تو همین مجموعه یعنی این انجمن دوستان بسیاری هستند که دارن با این سایتها فعالیت میکنن و پول خیلی خوبی هم در میارن.
به عنوان مثال من خودم با در سایت http://jillsclickcorner.com عضو شدم و همون اول کار اکانتمو بست اما با مکاتبه ای که باهاشون داشتم مشکل کاملا برطرف شد.همیشه یادتون باشه اول از همه ببینید اون سایت قوانینش چیه.
نکته مهم دیگه اینه که ممکنه شما با سایتهای کلاه بردار کار کنید سایتی که ادعا میکنه بابت هر کلیک یک دلار یا بیشتر میده من شش دلارشم دیدم خوب معلومه که داره کلاه برداری میکنه.
پس خواهش میکنم بی دلیل سایتهای خارجی رو ***** نکنید.با ما تعارف ندارن مطمأن باشید اگه قرار باشه کار نکنن اعلام میکنن.

فایل های ضمیمه

• 2.gif
    2.gif
    8.1 KB · نمایش ها: 126
Last edited:

HOOSEIN 105

Registered User
لایک‌ها
98
سلام چه طور میتونم با مشاهده سایت یا تبلیغات در امد دلاری داشته باشم
سلام
دوست عزیز به عنوان یه برادر کوچکتر عرض کنم
اگه تخصص های لازم رو نداری باید به هایپ و پی تی سی فکر کنی
هایپ ریسکش زیاده و پی تی سی هم باید مدیریتت خیلی قوی باشه
تو هر دوش هم نیاز به سرمایه داری
تو هیچ پی تی سی شما نمیتونی با کلیک های خودتون به درامد برسی
باید حتما یه 100 دلاری برای ارتقا و خرید زیر مجموعه اختصاص بدین.و حدود 30 دلار هم برای وریفاید کردن و باز کردن حساب پیزا و پیپال
و تازه بعدش حدودا باید یک سال فعالیت داشته باشی بدون برداشتی و هروز هم 1 الی 2 ساعت وقت بذاری تا بتونید به درامد 200 الی 300 دلار در ماه برسین
تازه اگه سایت اسکم نشه و مدیریت خوبی بر روی رفرال ها داشته باشین

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
دوست عزیز به عنوان یه برادر کوچکتر عرض کنم
اگه تخصص های لازم رو نداری باید به هایپ و پی تی سی فکر کنی
هایپ ریسکش زیاده و پی تی سی هم باید مدیریتت خیلی قوی باشه
تو هر دوش هم نیاز به سرمایه داری
تو هیچ پی تی سی شما نمیتونی با کلیک های خودتون به درامد برسی
باید حتما یه 100 دلاری برای ارتقا و خرید زیر مجموعه اختصاص بدین.و حدود 30 دلار هم برای وریفاید کردن و باز کردن حساب پیزا و پیپال
و تازه بعدش حدودا باید یک سال فعالیت داشته باشی بدون برداشتی و هروز هم 1 الی 2 ساعت وقت بذاری تا بتونید به درامد 200 الی 300 دلار در ماه برسین
تازه اگه سایت اسکم نشه و مدیریت خوبی بر روی رفرال ها داشته باشین

بله با شما موافقم.اما برای کار با پی تی سی اگه بخوای رفرال بگیری کارت سخت میشه و بیشتر سختیش به اینه که باید وقت بذاری و لینکتو تبلیغ کنی.اگه هم بخوای سرمایه گذاری کنی یعنی زیر مجموعه بخری یا کرایه کنی این هم مورد خیلی خوبیه اما بهترین سود سودیه که از زیر مجموعه های مستقیم خودت باشه.یک موضوع دیگه ایم که وجود داره شما میتونی با کلیک کردنهای ابتدایی خودت یک پول ناچیزی به دست بیاری بعد از همون پولت مثلا 5000 تومان میتونی رفرال کرایه کنی یا بخری و یا تو همون سایت وبلاگت یا کلا لینکاتو تبلیغ کنی. اما یه نکته خیلی مهم تر داشتن مدیریت واستراژی یعنی بتونی یه توازنی بین درامد و سرمایه گذاریت خودت ایجاد کنی.اینم یادت باشه با خرید زیر مجکوعه داری سود خودتو بیشتر میکنی یعنی میتونی در هر لحظه سود بیشتری کنی.
در نئوباکس شما با حداقل درآمدت یعنی 0.6 دلار میتونی یک پک 30روزه بخری.

من خودم دارم به همین روش کار میکنم و به رفرالهام اطلاعات حمایت و پشتیبانی میدم.

راه های ارتباطی:

[email protected]
[email protected]

naderrostami

Registered User
لایک‌ها
30
یک سایت معتبر دیگه میخواهم معرفی کنم که شاید دوستان با آن آشنا باشند
cnhv2.gif

سایتی که میخام معرفی کنم سایتhttp://http://www.cashnhits.com/index.php?ref=naderrostami هست که به هشت روش قابلیت درآمد زایی داره:
Earn by Clicking Ads کلیک روی تبلیغات
Earn through AutoSurfing سورف سایتها
Earn by Viewing Videos تبلیغات ویدیویی
Earn by Liking the Webpages لایک کردن وبسایتها
Earn by Completing Offers تکمیل آفرها
Earn through Traffic Exchange
Earn by Promoting your PTP Link کلیک روی لینک ptp شما
Earn by Clicking Email Ads تبلیغات ایمیلی
که حداقل برداشت اول 60 سنت هست و به حساب پیپال یا الرت پی واریز میشه

autosurf خیلی خوبه فقط کافی هست بعد از
روی autosurf کلیک کنید و تا زمانی که به اینترنت وصل باشید اتوماتیک سایتهارو بازدید میکنه و مبلغش به حساب شما واریز میشه..
برای عضویت کلیک کنید یاروی بنر زیر کلیک کنید
http://http://www.cashnhits.com/index.php?ref=naderrostami
CashnHits : Cheap Advertising, High Quality Traffic

دوستان نظر سایت CashNHits (cashnhits.com) - Legit | Paid 19 Times در مورد این سایت
cashnhits.jpg
scamadviser.jpg

Last edited:

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
یک سایت معتبر دیگه میخواهم معرفی کنم که شاید دوستان با آن آشنا باشند
مشاهده پیوست 240766

سایتی که میخام معرفی کنم سایتhttp://http://www.cashnhits.com/index.php?ref=naderrostami هست که به هشت روش قابلیت درآمد زایی داره:
Earn by Clicking Ads کلیک روی تبلیغات
Earn through AutoSurfing سورف سایتها
Earn by Viewing Videos تبلیغات ویدیویی
Earn by Liking the Webpages لایک کردن وبسایتها
Earn by Completing Offers تکمیل آفرها
Earn through Traffic Exchange
Earn by Promoting your PTP Link کلیک روی لینک ptp شما
Earn by Clicking Email Ads تبلیغات ایمیلی
که حداقل برداشت اول 60 سنت هست و به حساب پیپال یا الرت پی واریز میشه

autosurf خیلی خوبه فقط کافی هست بعد از
روی autosurf کلیک کنید و تا زمانی که به اینترنت وصل باشید اتوماتیک سایتهارو بازدید میکنه و مبلغش به حساب شما واریز میشه..
برای عضویت کلیک کنید یاروی بنر زیر کلیک کنید
http://http://www.cashnhits.com/index.php?ref=naderrostami
CashnHits : Cheap Advertising, High Quality Traffic

دوستان نظر سایت CashNHits (cashnhits.com) - Legit | Paid 19 Times در مورد این سایت
مشاهده پیوست 240798
مشاهده پیوست 240799

نحوه کارش فوق العادست تا به حال اینجوریشو ندیده بودم.روشهای درآمد زاییش خیلی متنوع و عالیه.من که عضو میشم.
در ضمن در موردScamadviser اگه wot نصب کنی میبینی که اعتبار نداره.نظر شما چیه؟wot یک افزونه که روی فایر فاکس نصب میشه.
Safe Browsing Tool | WOT (Web of Trust)

Last edited:

naderrostami

Registered User
لایک‌ها
30
نحوه کارش فوق العادست تا به حال اینجوریشو ندیده بودم.روشهای درآمد زاییش خیلی متنوع و عالیه.من که عضو میشم.
در ضمن در موردScamadviser اگه wot نصب کنی میبینی که اعتبار نداره.نظر شما چیه؟wot یک افزونه که روی فایر فاکس نصب میشه.
Safe Browsing Tool | WOT (Web of Trust)

سلام دوست عزیز
اینو که گفتید روی بقیه مرورگر ها هم نصب میشه و کارش شبیه http://scamadviser.com میباشد

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوست عزیز
اینو که گفتید روی بقیه مرورگر ها هم نصب میشه و کارش شبیه Scamadviser.com | check a website for risk | check if dodgey | check is a website safe میباشد

بله اینو نمیدونستم برادر از راهنمایی سپاس گذارم.من گفتم اگه woto نصب کنی و بعد Scamadviser.com | check a website for risk | check if dodgey | check is a website safe بازش کنی wot قرمز میشه.

naderrostami

Registered User
لایک‌ها
30
بله اینو نمیدونستم برادر از راهنمایی سپاس گذارم.من گفتم اگه woto نصب کنی و بعد Scamadviser.com | check a website for risk | check if dodgey | check is a website safe بازش کنی wot قرمز میشه.

تست نکردم این حالتی رو که گفتید تست میکنم اطلاع میدم

Last edited:

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزیز اینکه به سایتهای خارجی نمیشه اعتماد کرد دلیل داره.اولا وقتی سایتی مثل نئو باکس یا پی تی سی باکس و مای فری شر ایرانو قبول داشته باشن و شما قوانینو رعایت کنید مثلا با یک سیستم دوبار عضو نشید یا با آی پی های مختلف وارد نشید دیگه دلیلی نداره بهشون بی اعتماد باشید.نکته مهم دیگه اینه که تو همین مجموعه یعنی این انجمن دوستان بسیاری هستند که دارن با این سایتها فعالیت میکنن و پول خیلی خوبی هم در میارن.
به عنوان مثال من خودم با در سایت Jillsclickcorner - Homepage عضو شدم و همون اول کار اکانتمو بست اما با مکاتبه ای که باهاشون داشتم مشکل کاملا برطرف شد.همیشه یادتون باشه اول از همه ببینید اون سایت قوانینش چیه.
نکته مهم دیگه اینه که ممکنه شما با سایتهای کلاه بردار کار کنید سایتی که ادعا میکنه بابت هر کلیک یک دلار یا بیشتر میده من شش دلارشم دیدم خوب معلومه که داره کلاه برداری میکنه.
پس خواهش میکنم بی دلیل سایتهای خارجی رو ***** نکنید.با ما تعارف ندارن مطمأن باشید اگه قرار باشه کار نکنن اعلام میکنن.

دوست عزیزی که با نام کاربری arash31 در jillsclickcorner عضو شده حتما با من در ارتباط باشید.مطمأن باشید در این کار میتونید به یک درامد مناسبی برسید.من تجربیات خودمو در این مدت در اختیار شما قرار میدم.اگر در این کار استراژی داشته باشید بی نتیجه نخواهید ماند.

[email protected]
[email protected]

Last edited:

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
بهترین را کسب درامد دلاری باور داشتن.تا وقتی که باور نداشته باشی اگه یک میلیارد دلار هم بین بزارن جلوت و بگن انا همش مال تو بازم باور نمیکنی.قبول دارم خیلی از این سایتها کلاه بردارن خیلی ها هم با ایرانی ها مشکل دارن.اما با این وجود سایتهایی هم هست که مدتهاست دارن با ایرانی ها کار میکنن و پولشونو میدن.نمونه های زیادی هم تو این انجمن هستن که الان دارن با این سایتها کار میکنن.متأسغانه خیلی ها فکر میکنن این کار راحتیه و همینطور الکی پول دار میشی نه اینطوری نیست.قبلا هم گفتم باید مدیریت داشته باشی.

دوستانه عزیزی هم که میخوان عضو بشن ازشون میخوام جدی باشن این سایت محشره و تا به حال حسن نیت خودشو ثابت کرده.فکر نمیکنم کسی باشه که با این سایت مشکلی داشته باشه مگه اینکه خودش خراب کرده باشه.این سایت حتی تبلیغات ایرانی هرو هم ثبت میکنه.
من هم تا بتونم راهنمایی تون میکنم.
[email protected]
[email protected]

در ضمن در امضاء هم دوتا از بهترین های ایرانیو معرفی کردم.این دو سایت از اولینهای پی تی سی هستند.

behnammazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این سایت های کلیکی بعد یه مدت همشون بسته میشن. راه دیگه ای برای کسب درآمد هست؟

mahyare

Registered User
لایک‌ها
17
این سایت های کلیکی بعد یه مدت همشون بسته میشن. راه دیگه ای برای کسب درآمد هست؟

همه سایتها اینطور نیستند سایت teobux و neobux که اولی ایرانی و دومی خارجی هست فکر کنم بین خیلیها امتحانشونو پس دادن

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
سلام دوست عزیز
اگه با خودمون رو راست باشیم درآمدی که از طریق مشاهده تبلیغات به دست میاد حتی پول اینترنت روهم باهاش نمیتونی بدی.
تنها راهی که واقعا بتونی ازش پول دربیاری Bet (پیش بینی مسابقات ورزشی) هستش.
فقط نباید طمع داشته باشی .
یه نگاهی به امضام بنداز. سوالی داشتی پخ کن.

soroosh14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه به دلار میخوای به نظر من neobux بهترینه چون هم پرداختی هاش زیاده و هم سابقه زیادی داره.
ولی اگه به ریال میخوای سایت تئوباکس بهترینه... خودم تا حالا حدود 120 هزار تومن برداشت داشتم

Shaheen85

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
دوست عزیزی که با نام کاربری sib24 در سایت معتبر
neobux عضو شدن.این فرصت بسیار مناسبی برای کسب درامد است.این سایت نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا اولین است روشهای کسب درآمد در آن بسیار متفاوت است.روشهای متعددی برای ارتقاء مالی شما دارد.امروز همه در نئو باکس فعالیت میکنند و کسب درامد مناسبی دارند.
شما میتونید با من در ارتباط باشید اطلاعات مناسبی از این سایت دارم که در اختیار شما قرار میدم.

بالا