برگزیده های پرشین تولز

بهترین روش تست کارت گرافیک از نظر شما؟

کدام روش تست را برای کارت گرافیک از نظر شما مناسب تر است؟

• Total voters
    23
  • Poll closed .

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
متاسفانه ، خیلی از فروشندگان فروم
توی تاپیک فروش گرافیک هاشون
نمیگن که گرافیک ماین شده ست.
حتما باید ازشون بپرسی ، آیا گرافیک ماین شده ست ؟ که بعد بگن آره ، یک ماه در شرایط ایده‌آل :censored:
من خودم قبلا گرافیک ماین شده خرید داشتم و فروشنده هم گفته بود بهم . راضیم از خرید .
ولی اگر فروشنده اعلام نکنه ترجیح یا خرید نکنم یا مرجوع کنم ( بعد از خرید که متوجه بشم )

آقا توی تاپیک فروش گرافیک
باید فروشنده مشخص کنه ماین شده یا نشده بودن گرافیکو

طرف بهت میگه "یک ماه در شرایط ایده آل" باور میکنی ؟ وجودت آروم میگیره . شب راحت سرتو میزاری رو بالشت . جیگرت حال میاد که فهمیدی گرافیک ماینیه و رکب نخوردی که بعد بیای اینجا بگی تستارو پاس کرد و راضیم از خریدم .

من یه بحثی داشتم اینجا با یوزر miladzn و manhatan1985 که میگفتن یکی هست تو فروم روزی دهتا گرافیک خراب میندازه به یوزرا امتیازشم ده برابر توئه . ما هرچی دودوتا چهارتا میکردم میگفتم یعنی چی پس چرا بن نشده یارو پس چرا فیدبک منفی نداره که اینا بفهمن نباید ازش جنس بخرن آخر جفتشون اومدن گفتن با دمای گرافیکی که خریدیم حال نکردیم مرجوع کردیم . من همینجا از جانب خودم از اون دوست عزیزی که بخاطر دما گرافیکارو مرجوع کرد تشکر میکنم و دستشو میبوسم و بهش میگم هرجا هستی شاد باشی .

هیشکی نمیاد بگه گرافیک سه سال ماین شده همه یا میگن برا گیم بوده یا اینکه میگن یک ماه ایده آل ماین شده یا دیگه نهایتا میگه از گذشته کارت خبر ندارم . خودت اگر ساده لوح بودنو دوست داری باور کن حرف فروشنده رو ولی اگر تست میگیری کاری به حرف فروشنده نداشته باش . بلدی گرافیک دست دوم سالم بخری بخر بلد نیستی نخر .

تحت تاثیر سریالای آی فیلم قرار نگیر . تو از آدم دروغگو خرید نکن که آدم سالم بتونه به نتیجه ای که میخواد برسه . وقتی تو حرف کسی که میگه یک ماه تو شرایط ایده آل ماین شده رو باور میکنی اون آدم صادق هم مجبوره بگه برا گیم بوده . یه یاعلی بگو از امروز فقط گرافیک اونی که میگه سه سال بی وقفه ماین شده رو بخر تا به هدفی که میخوای برسی . پست اول این تاپیکم بخون در رابطه با همین موضوع که رفتار اشتباه من باعث حرکت اشتباه دیگران میشه .

Last edited:

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
حرف منم همینه ، فروشنده راستشو نمیگه ( اگر نگیم دروغ میگه )
تو تاپیک نمی‌نویسه گرافیک یک روز یا ۱۰ سال ماین شده
باید ازش بپرسی آیا ماین شده ؟
اون موقع س که تازه میگه آره یا نه.

انگار که ما خودمون نمی‌دونم اینجا کی گرافیک ماین شده می‌فروشه . یا مثلاً برند های پالیت و pny و xfx و یکی دوتا دیگه ، ۹۸ درصدشون خریدن ماین کنند و گرافیک های ماینی هستن

باز یک مورد من تازه دیدم که اتفاقا در موردش با کاربر @masooyan صحبت کردیم
طرف حدود ۱۰ ،۱۲ تا گرافیک داره . بعد تکی تکی می فروشه. بعد کنارش یک چیز دیگه هم می فروشه . که بگه آره من گیمرم .
آگهی ۳۰۷۰ گذاشته بعد زده با دسته PS5 هم معاوضه دارم باقیش رو نقد میگیرم .

Screenshot_2023-03-13-19-13-32-394_ir.divar-edit.jpg
متاسفانه این گرافیک های ماینی کلا نه تنها بازار بلکه فروم رو هم خراب کرد.
وگرنه خداروشکر به جز یک مورد که اونم اشتباه خودم بود تو فروش
هیچ موردی نداشتم . از تلویزیون و مانیتور و کیس و اینا بگیر تا قطعات موبایل.
بچه ها قطعات رو سالم و اوکی می‌فروختن.

Last edited:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
نمیگن که گرافیک ماین شده ست.

گرافیک های داخل بازار را شما همه ماین شده در نظر بگیر.
ولی اگر کسی خواست گرافیک ماین شده را به قیمتی بالاتر از کسر 30 درصد بفروشد مسلما شما که عقل سلیمی داری نمی خری
در خصوص مدت ماین هم امکان تخمین دقیق وجود ندارد چرا که بنده همین امروز گرافیکی سرویس کردم که 2 ماه ماین شده بود و مدت ش هم موثق بود چون از دوستان بودند ولی وضعیت داخل کارت اسفناک بود.... کارت هم داشتم که میتونم بگم حداقل 6 ماه ماین بوده ولی شرایطش بهتر از این مورد بود.

ماینر گرافیک ها را آگهی می کند-----------> یک شخص توانگری تعداد زیادی از ماینر می خرد------------> شخص خرده فروشی تعدادی از آنها را از نفر دوم می خرد:
اینجا سلسله زنجیر را ادامه نمیدم و با خوشبینی نفر سوم کارت را در پرشین یا دیوار آگهی می کند.
حالا بنظر شما این شخص سوم اطلاع دقیقی از مدت ماین دارد؟؟؟

من همیشه گفتم اگر بودجه دارید ...خوب نو بخرید در غیر اینصورت خودتان را اذیت نکنید ...مهم سلامت فعلی کارت است.

Last edited:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
حرف منم همینه ، فروشنده راستشو نمیگه ( اگر نگیم دروغ میگه )
تو تاپیک نمی‌نویسه گرافیک یک روز یا ۱۰ سال ماین شده
باید ازش بپرسی آیا ماین شده ؟
اون موقع س که تازه میگه آره یا نه.

انگار که ما خودمون نمی‌دونم اینجا کی گرافیک ماین شده می‌فروشه . یا مثلاً برند های پالیت و pny و xfx و یکی دوتا دیگه ، ۹۸ درصدشون خریدن ماین کنند و گرافیک های ماینی هستن

باز یک مورد من تازه دیدم که اتفاقا در موردش با کاربر @masooyan صحبت کردیم
طرف حدود ۱۰ ،۱۲ تا گرافیک داره . بعد تکی تکی می فروشه. بعد کنارش یک چیز دیگه هم می فروشه . که بگه آره من گیمرم .
آگهی ۳۰۷۰ گذاشته بعد زده با دسته PS5 هم معاوضه دارم باقیش رو نقد میگیرم .

مشاهده پیوست 1321974
متاسفانه این گرافیک های ماینی کلا نه تنها بازار بلکه فروم رو هم خراب کرد.
وگرنه خداروشکر به جز یک مورد که اونم اشتباه خودم بود تو فروش
هیچ موردی نداشتم . از تلویزیون و مانیتور و کیس و اینا بگیر تا قطعات موبایل.
بچه ها قطعات رو سالم و اوکی می‌فروختن.

اونایی که نوشتم رو خوندی

هر موقع امید و یه عده زیاد دیگه رفتید گرافیک انسان صادقی که توی توضیحات گرافیکش نوشته سه سال ماین شده رو خریدین و اونی که میگه یک ماه ایده آل ماین شده یا میگه برا گیم بوده هرچی منتظر موند گرافیکش فروش نرفت اون موقع مشکلی که میگی حل میشه در غیر اینصورت از کسی تقاضای صداقت نکن .

در مورد گرافیک ماینی هم تو این پست توضیح دادم به حرفهای کسی که کارش فروش گرافیک ماین شده هستش توجه نکن .

miladazn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
آخر جفتشون اومدن گفتن با دمای گرافیکی که خریدیم حال نکردیم مرجوع کردیم .
شما چرا حرف رو به نفع خودت تغییر میدی. فروشنده ای که اومده کارت اگهی کرده فول لود فورمارک دما 56 حتی شما بگو حتی زیر کولر . کارت رو خریدم . سالم هم بود. منتها دیدم اصلا سربال توی فیلم تست با کارت یکی نیست. چرا اصلا رفتم سربال چک کردم چون دماش میشد 70 .
اون نفر هم گفت عه لابد تو ارسال اشتباه شده. پیگیر شدم گفتن اون کارت اصلا مال دوستم بود دادم به خودش. منم برگردوندم کارتو . چون شما میگی با 4 برابر فروکردن به ملت همچنان فروشنده باشرف حساب میشه. ولی من میگم فروشنده شرف داشته باشه کارت رو با دمای واقعی میفروشه .

کارت دیگری گرفتم که آقای مترجم درجریانن. تست فورمارک فروشنده شده 59 درجه. رسیده دست من شده 80 درجه. مدل کارت 3070 تاف ایسوز.

فروشنده ای که وقتی میگی تست بزور یه شات از نمودار دما فورمارک میده وقتی تست بیشتر میخوای میگه من اصلا عادت ندارم مستقیم به مشتری بفروشم میدم همکار .که کارت دما 80 درجه ای رو پس نمیفرسته و میندازهبه مشتری خودش.

قطعا وقتی این شکلی باشه طرف از ترس بازخورد منفی کارت رو پس میگیره.

اگر مشکل اینه چرا بازخورد منفی نداره ضعف قانون گذاری توی فرومه. چون اگر امکانش باشه حتی با وجود مرجوع کردن بازم بازخورد ثبت میکنم.

پ ن: شما اگر روش خیلی تخصصی داری از روش خرید گرافیک بگو مام باد بگیریم. چرا فقط ادعای بلد بودن داری؟؟؟؟ مثلا از چشمات لیزر میزنی به کارت میبینی عه اینجاش فلانه یعنی خرابه.
شما اگر یک دهم ادعایی که اینجا داری اداشو درمیاری سوادش رو هم داری بیا یچیز جدید یادمون بده ما هیچی ندونا بفهمیم اولین نشونه و ساده ترین تست برای کارت ماین شده دمای بالا نیست. ساده ترین تست هم فورمارک نیست چون هم حجمش کمه نه زمانی میبره .

این آموزش رو برای خودتون مینویسم شاید 4 نفر این روش هارو باد بگیرن در ادامه فروش هاشون ازش استفاده کنن برای بازی با دمای کارت.
شما تست فورمارک بگیر ( البته رو amd تست نکردم) msaa رو بزار ماکزیمم 8x ، دما حدافل 5 درجه میاد پایین به نسبت خاموش کردن این قابلیت.

میشه بعد تمام این ادعاها بیای دو کلوم حرف با دانش بزنی این بلد بودن خریدکارت دست دو چطوره ؟

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
شما چرا حرف رو به نفع خودت تغییر میدی. فروشنده ای که اومده کارت اگهی کرده فول لود فورمارک دما 56 حتی شما بگو حتی زیر کولر . کارت رو خریدم . سالم هم بود. منتها دیدم اصلا سربال توی فیلم تست با کارت یکی نیست. چرا اصلا رفتم سربال چک کردم چون دماش میشد 70 .
اون نفر هم گفت عه لابد تو ارسال اشتباه شده. پیگیر شدم گفتن اون کارت اصلا مال دوستم بود دادم به خودش. منم برگردوندم کارتو . چون شما میگی با 4 برابر فروکردن به ملت همچنان فروشنده باشرف حساب میشه. ولی من میگم فروشنده شرف داشته باشه کارت رو با دمای واقعی میفروشه .

کارت دیگری گرفتم که آقای مترجم درجریانن. تست فورمارک فروشنده شده 59 درجه. رسیده دست من شده 80 درجه. مدل کارت 3070 تاف ایسوز.

فروشنده ای که وقتی میگی تست بزور یه شات از نمودار دما فورمارک میده وقتی تست بیشتر میخوای میگه من اصلا عادت ندارم مستقیم به مشتری بفروشم میدم همکار .که کارت دما 80 درجه ای رو پس نمیفرسته و میندازهبه مشتری خودش.

قطعا وقتی این شکلی باشه طرف از ترس بازخورد منفی کارت رو پس میگیره.

اگر مشکل اینه چرا بازخورد منفی نداره ضعف قانون گذاری توی فرومه. چون اگر امکانش باشه حتی با وجود مرجوع کردن بازم بازخورد ثبت میکنم.

پ ن: شما اگر روش خیلی تخصصی داری از روش خرید گرافیک بگو مام باد بگیریم. چرا فقط ادعای بلد بودن داری؟؟؟؟ مثلا از چشمات لیزر میزنی به کارت میبینی عه اینجاش فلانه یعنی خرابه.
شما اگر یک دهم ادعایی که اینجا داری اداشو درمیاری سوادش رو هم داری بیا یچیز جدید یادمون بده ما هیچی ندونا بفهمیم اولین نشونه و ساده ترین تست برای کارت ماین شده دمای بالا نیست. ساده ترین تست هم فورمارک نیست چون هم حجمش کمه نه زمانی میبره .

این آموزش رو برای خودتون مینویسم شاید 4 نفر این روش هارو باد بگیرن در ادامه فروش هاشون ازش استفاده کنن برای بازی با دمای کارت.
شما تست فورمارک بگیر ( البته رو amd تست نکردم) msaa رو بزار ماکزیمم 8x ، دما حدافل 5 درجه میاد پایین به نسبت خاموش کردن این قابلیت.

میشه بعد تمام این ادعاها بیای دو کلوم حرف با دانش بزنی این بلد بودن خریدکارت دست دو چطوره ؟

انقدر طولانی ننویس میلاد
یوزر hwt اینجاست . بهش بگو قانون بزاره بعد مرجوع کردنم بتونیم فیدبک منفی بدیم . جوابی که بهت دادو به منم بگو لطفا . میخوام ببینم در جواب این حرفت چی میگه . قانون تست گرافیکم بگو بخاطر مترجم اجباری کنه و هرکی تست نداد تاپیکش پاک بشه یا بن بشه . وقتی تجربه کافی تو اداره کردن بازارچه اینجارو نداشته باشی شرایط بدتر میشه و خودت بیخیال ادمینی میشی . سلیقه ها زیاده اما تجربه کم . اجرا کنندم hwt . خدا عاقبت بخیرش کنه این جوونو .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
انقدر طولانی ننویس میلاد
یوزر hwt اینجاست . بهش بگو قانون بزاره بعد مرجوع کردنم بتونیم فیدبک منفی بدیم . جوابی که بهت دادو به منم بگو لطفا . میخوام ببینم در جواب این حرفت چی میگه . قانون تست گرافیکم بگو بخاطر مترجم اجباری کنه و هرکی تست نداد تاپیکش پاک بشه یا بن بشه . وقتی تجربه کافی تو اداره کردن بازارچه اینجارو نداشته باشی شرایط بدتر میشه و خودت بیخیال ادمینی میشی . سلیقه ها زیاده اما تجربه کم . اجرا کنندم hwt . خدا عاقبت بخیرش کنه این جوونو .
:ROFLMAO:

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008

هوی عمو . مثل اینکه قوانین مارچ 2023 بازارچه فروم پرشین تولزو نمیدونیا
جدیدا ایموجی خنده تاپیک شکایت داره همینجوری بر میدازی زارتو زورت به بقیه ایموجی خنده میدی
ادمین بازارچم که فقط خودتی باید بیای در مورد ایموجی خنده خودت قضاوت کنی که حق با منه یا خودت
الانم که خوب دقت میکنم میبینم ایموجی خندم ندادی برداشتی پستمو ریپلای کردی براش ایموجی خنده گذاشتی که این دیگه بین یک تا سه سال بسته به نظر قاضی حبس داره
خدا لعنت کنه این مترجمو ببین آخر سالی مارو به چه روزی انداخته

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
باز شرف داره به مزایده ایسام. که یک هفته طول میدن اخرشم واریز هم کنی طرف میتونه نفرسته

کاربرهای جدید نمیتونن برای مزایدشون قیمت رزرو ثبت کنن
وقتی ارزش یک جنسی مثلا 7 باشه اخرین نفر بیاد 5 قیمت بزنه خیلی طبیعی هست که اون طرف نخواد بفرسته .

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
اتفاقا الان دیگه کسی با GPU ماینینگ انجام نمیده!یعنی نمیصرفه و دیگه سوداوری ندارد!
الان هرکسی که به استخراج فکر میکند دو تا راه بیشتر ندارد که اولی خرید سرورهای ابری با پردازنده های epyc amd یا متصل به تعدادی ماینر است حتی اگر بصورت شراکتی هم خریداری کنید باز میصرفد

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
دانلود ورژنهای مختلف mats
دانلود

[[/LEFT] CODE MARKET NAME PROCESS MODS NVMT ------+------------------------------+-------+----+---- AD102 RTX 4090 4 nm 520 YES GH100 H100 4 nm 520 YES GA107 RTX 3050Ti/3050 8 nm 455 YES GA106 RTX 3060 8 nm 455 YES GA104 RTX 3070Ti/3070/3060Ti 8 nm 455 YES GA103 RTX 3080Ti 8 nm 455 YES GA102 RTX 3090Ti/3090/3080 8 nm 455 YES GA101 7 nm YES GA100 A100 7 nm 445 YES TU117 GTX 1650 12 nm 400 YES TU116 GTX 1660/1660Ti 12 nm 400 YES TU106 RTX 2070/2060S/2060 12 nm 400 YES TU104 RTX 2080S/2080/2070S 12 nm 400 YES TU102 RTX 2080Ti 12 nm 400 YES GV100 TESLA V100 12 nm 384 YES GP108 GTX 1030 14 nm 370 YES GP107 GTX 1050/1050Ti 14 nm 370 YES GP106 GTX 1060 16 nm 367 YES GP104 GTX 1080/1070 16 nm 367 YES GP102 GTX 1080Ti/TITAN X/TITAN XP 16 nm 367 YES GP100 TESLA P100 16 nm 361 NO GM206 GTX 950/960/965M 28 nm 343 NO GM204 GTX 960/970/980/965M-980M 28 nm 343 NO GM200 GTX 980Ti/Titan X 28 nm 343 NO GM108 GeForce 830M/840M/845M 28 nm 331 NO GM107 GTX 745/750/750Ti/845M-860M 28 nm 331/4 NO GK208 GT 630/635/640/730M/735M/740M 28 nm 310/4 GK204 GTX 780/770/760 28 nm GK110 GTX 680 28 nm 304/310/319 GK104 GTX 660/670/680/690/760/770 28 nm 295/304/310/319 GK107 GT 630/640/650 28 nm 295 GK106 GTX 650/660 28 nm 304/310 GF119 GT 610 40 nm 295 GF117 GT 620M/625M/710M/720M/820M 28 nm 290 GF108 GT 630/620 40 nm 256 [LEFT]/ICODE][/LEFT]

بالا