برگزیده های پرشین تولز

بهترین سایت کلیکی از نظر شمارش و قیمت ؟؟؟

nimaaa1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فکر کردم فقط برای من داره اینطور محاسبه میکنه . اول از ساعت 9 شب به بعد شروع شد تا امروز که رسیده به ساعت 3 شب به بعد . بلا استثنا همه رو در غیر قابل شمارش میشماره . پس ای نتورکم آره .
آپانت هم که آقا محمد میگن استفاده نکنیم مورد دارند . البته تنوع تبلیغات آپانت صفره . از صفرم پایین تره . فقط یک کفش گذاشته و یک بنر افزایش بازدید .
اره قبلا اصلا اینطوری نبود دقیقا همینطوریه که گفتید و هر روز هم داره بدتر میشه CRT 0.5 من شده 0.1
بعد جالب تر اون اینه که وقتی امروز بیشتر شدن ناگهانی این کلیک هارو جویا شدم اونم تقربا برای باز 4 روم موضوع رو پیگیر شدم چون این چند روزه مشکل نمایش امار هم داشتیم
پیشتیبانی انلاین اینطوری پاسخ دادن
"سلام و روزتون به خیر
مشکل نمایش آماردر حساب کاربری نمایش دهندگان به طور کلی برطرف شده است. و همانطور که ملاحظه کردید می توانید آمار آن چند روز را در حساب کاربری خود مشاهده کنید.
و اما در رابطه با کلیک های غیرقابل پرداخت، طبق بررسی انجام شده در واحد فنی مشکلی در ثبت آمار وجود ندارد .
در نظر داشته باشید بابت کلیک های تکرای و بدون مرجع از آگهی دهنده هزینه ای دریافت نمی شود و بنابراین برای نمایش دهنده نیز درآمدی ایجاد نخواهد شد. "
اینجا دقیقا دارن میگن که فقط برای کلیک های تکراری و بدون مرجع از تبلیغ دهنده هزینه ای کم نمیشه پس نشون میده که برای اون بخش سوم یعنی غیرقابل شمارش (کابر غیرواقعی )داره از اگهی دهنده هزینه دریافت میشه و اینجاس که ادم میفهمه ای نتورک هم داره میشه مثل سیستم ها پاپ اپ که فقط دو روز اول خوبن :)

Last edited:

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
اره قبلا اصلا اینطوری نبود دقیقا همینطوریه که گفتید و هر روز هم داره بدتر میشه CRT 0.5 من شده 0.1
بعد جالب تر اون اینه که وقتی امروز بیشتر شدن ناگهانی این کلیک هارو جویا شدم اونم تقربا برای باز 4 روم موضوع رو پیگیری شدم چون این چند روزه مشکل نمایش امار هم داشتیم
پیشتیبانی انلاین اینطوری پاسخ دادن
"سلام و روزتون به خیر
مشکل نمایش آماردر حساب کاربری نمایش دهندگان به طور کلی برطرف شده است. و همانطور که ملاحظه کردید می توانید آمار آن چند روز را در حساب کاربری خود مشاهده کنید.
و اما در رابطه با کلیک های غیرقابل پرداخت، طبق بررسی انجام شده در واحد فنی مشکلی در ثبت آمار وجود ندارد .
در نظر داشته باشید بابت کلیک های تکرای و بدون مرجع از آگهی دهنده هزینه ای دریافت نمی شود و بنابراین برای نمایش دهنده نیز درآمدی ایجاد نخواهد شد. "
اینجا دقیقا دارن میگن که فقط برای کلیک های تکراری و بدون مرجع از تبلیغ دهنده هزینه ای کم نمیشه پس نشون میده که برای اون بخش سوم یعنی غیرقابل شمارش (کابر غیرواقعی )داره از اگهی دهنده هزینه دریافت میشه و اینجاس که ادم میفهمه ای نتورک هم داره میشه مثل سیستم ها پاپ اپ که فقط دو روز اول خوبن :)
جالبه دقیقا برای بنده هم همین اتفاق افتاده و cTR از 0.5 به 0.1 و حتی پایینتر رسیده .
جالبتر اینه که ما هم از بخش فنی پیگیری کردیم و همین جواب رو دریافت کردیم و جالبه که وقتی توضیح میدادم که مگه میشه تو چند ساعت درست شمرده میشه و تو چند ساعت کل کلیک ها در غیر قابل شمارش باشه نمیدونستند جواب چی بدن اما باز هم بهانه های الکی .

nimaaa1998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جالبه دقیقا برای بنده هم همین اتفاق افتاده و cTR از 0.5 به 0.1 و حتی پایینتر رسیده .
جالبتر اینه که ما هم از بخش فنی پیگیری کردیم و همین جواب رو دریافت کردیم و جالبه که وقتی توضیح میدادم که مگه میشه تو چند ساعت درست شمرده میشه و تو چند ساعت کل کلیک ها در غیر قابل شمارش باشه نمیدونستند جواب چی بدن اما باز هم بهانه های الکی .
امیدوام از اینکارشوم پشیمون بشن و دوباره سیستم به خوبی قبل داشته باشیم من از سال 93 عضو این سیستم بودم تقریبا همون روز اولشون . .
باز هم اگه جایی رو پیدا کردید بنده رو هم در جریان بزارین
من از سیستم fnxads.com هم استفاده کردم ولی هرموقع بهش فکر میکنم خندم میگیره تبلیغات هاشون ایفرم هس :) و نمایش بی کیفتی هم دارن علاوه بر اون تو دو روز فقط خودشون رو نمایش میدادن
بنظر ای نتورک از همه بهتر باشه
به نظر همینطوره ولی ما داریم هر روز میلیونی برای اون شرکت سود میرسونیم قرار نیست اینطوری باما رفتار یشه و در این حد طمع داشته باشن چیزی هم نمیخواییم جز همونی که حق خودمونه که متاسفانه ...

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
بنظر ای نتورک از همه بهتر باشه
با سلام و احترام
ببینید اینکه بگیم ای نتورک از همه بهتره با اینکه بگیم حقمونو بدن دوتاست .
بله شاید حرف شما درست باشه و این نتورک از سایر سایت ها بهتره اما ظلمه که یه سایتی 1000 تا کلیک داشته باشه و شرکت تبلیغاتی هر هزار تا کلیک رو پولشو بگیره و فقط به صاحب سایت پول 200 کلیک بده .
ما اگر از ای نتورک انتقادی میکنیم دلیلی داریم که مطرح کردیم که روزانه بیش از 50 درصد کلیک ها در قسمت غیر قابل شمارش شمرده میشه در صورتی که اصلا دلیلش رو نمیدونیم و مطمئنا ای نتورک پول این کلیک ها رو از صاحب تبلیغ میگیره .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
امیدوام از اینکارشوم پشیمون بشن و دوباره سیستم به خوبی قبل داشته باشیم من از سال 93 عضو این سیستم بودم تقریبا همون روز اولشون . .
باز هم اگه جایی رو پیدا کردید بنده رو هم در جریان بزارین
من از سیستم fnxads.com هم استفاده کردم ولی هرموقع بهش فکر میکنم خندم میگیره تبلیغات هاشون ایفرم هس :) و نمایش بی کیفتی هم دارن علاوه بر اون تو دو روز فقط خودشون رو نمایش میدادن

به نظر همینطوره ولی ما داریم هر روز میلیونی برای اون شرکت سود میرسونیم قرار نیست اینطوری باما رفتار یشه و در این حد طمع داشته باشن چیزی هم نمیخواییم جز همونی که حق خودمونه که متاسفانه ...
والا ققنوس ادز چندین بار به من ایمیل دادند اما کارشون ضعیفه و چندین بار براشون توضیح دادم که سعی کنند یه مقدار کیفیت کارشون رو بالا ببرند اما خبری نشد .
متاسفانه با اومدن سایت هایی که بین وبمسترها و ای نتورک واسطه شدند بعید میدونم ای نتورک به روال درست برگرده زیرا که اونا درآمدشو تضمین کردند و ما وبمستران هم هیچ کاری نمیتونیم بکنیم .
چشم اگه سایت درستی پیدا کردم که فکر نکنم پیدا کنم اعلام میکنم .

بالا