برگزیده های پرشین تولز

بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
سلام

دوستان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدومش میتونه سود خوبی بده : زمین ، سکه ، و ...؟

با توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام

دوستان در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدومش میتونه سود خوبی بده : زمین ، سکه ، و ...؟

با توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم
سلام اگر خواستید میتوانید تو تولید محصولات ما مشارکت داشته باشید

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
نوع محصولات تولیدتون ؟ و کدوم شهرین؟
تهران هستیم قربان در حال تولید اسباب بازی جدید هستیم محصولات قبلی اسباب بازی های ما را میتوانید تو عمده فروش ها و مغازه های اسباب بازی و دنیای مجازی هم مشاهده کیند توضیحات بیشتر خواستید به شماره ما تماس یا پیام دهید تلگرام 09358894670

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
سلام

سلام
اول از همه بگید چرا تو بانک نمی خواهید بگذارید برای امنیت و وضع بد بانکهای ایرانی و ورشکسته شدن یا به خاطر سود کم به نسبت تورم؟
زمین کار بلدی میخواد که بدونی کجا چی بخری و از همه مهمتر نقد شوندگی املاک کمه یعنی فردا قصد کنی زمینتو بفروشی ممکنه یکسال بعد نقد بشه.مخصوصا زمین 100میلیونی که قطعا جای خوب شهر نخواهد بود و تهران تقریبا تو بیابون باید با 100تومن زمین بخری
بتونی کمی قرض کنی یا صبر کنی پول جور کنی آپارتمان نقلی اطراف شهر بخری بهتره چون هم اجاره میره هم به نسبت زمین چیز مناسب تری می تونی بخری.

سکه یا بهتر از سکه طلای آب شده(اگر آشنا داری که ازش بخری و سرت کلاه نگذارند)در بلند مدت قطعا بازدهی بهتری به نسبت دلار و بانک و ملک و امثال اینها داره.اما دیدت باید بلند مدت باشه یعنی بخری بندازی اونجا برا مثلا 10سال دیگه بخواهی هر روز قیمت سکه چک کنی و....جز اعصاب خردی هیچی نداره.

در مورد مشارکت در کسب و کار یا ساخت مشارکتی و....جز با وکیل کاربلد پای معامله نرو که همین 100میلیون هم از دست میدی
کسی گفت فلان قدر سود میدم و...اولین سوال از خودت بپرس طرف مثلا خونه خودش را فروخته بگذاره تو این کار ؟؟؟؟!!!!اقوام و دوست .....نداره ؟؟؟؟اگر مثلا 3برابر بانک سود میده هیچ کسی تو اطرافیان پیدا نمیشد به این 100میلیون بده ؟؟؟؟!!!الان یک خونه معمولی تو مناطق متوسط شهرهای بزرگ حداقل یک میلیارده 100میلیون جور کردن برای کسی که واقعا کارش سود بالایی داره کار سختی نیست

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
سلام
اول از همه بگید چرا تو بانک نمی خواهید بگذارید برای امنیت و وضع بد بانکهای ایرانی و ورشکسته شدن یا به خاطر سود کم به نسبت تورم؟
زمین کار بلدی میخواد که بدونی کجا چی بخری و از همه مهمتر نقد شوندگی املاک کمه یعنی فردا قصد کنی زمینتو بفروشی ممکنه یکسال بعد نقد بشه.مخصوصا زمین 100میلیونی که قطعا جای خوب شهر نخواهد بود و تهران تقریبا تو بیابون باید با 100تومن زمین بخری
بتونی کمی قرض کنی یا صبر کنی پول جور کنی آپارتمان نقلی اطراف شهر بخری بهتره چون هم اجاره میره هم به نسبت زمین چیز مناسب تری می تونی بخری.

سکه یا بهتر از سکه طلای آب شده(اگر آشنا داری که ازش بخری و سرت کلاه نگذارند)در بلند مدت قطعا بازدهی بهتری به نسبت دلار و بانک و ملک و امثال اینها داره.اما دیدت باید بلند مدت باشه یعنی بخری بندازی اونجا برا مثلا 10سال دیگه بخواهی هر روز قیمت سکه چک کنی و....جز اعصاب خردی هیچی نداره.

در مورد مشارکت در کسب و کار یا ساخت مشارکتی و....جز با وکیل کاربلد پای معامله نرو که همین 100میلیون هم از دست میدی
کسی گفت فلان قدر سود میدم و...اولین سوال از خودت بپرس طرف مثلا خونه خودش را فروخته بگذاره تو این کار ؟؟؟؟!!!!اقوام و دوست .....نداره ؟؟؟؟اگر مثلا 3برابر بانک سود میده هیچ کسی تو اطرافیان پیدا نمیشد به این 100میلیون بده ؟؟؟؟!!!الان یک خونه معمولی تو مناطق متوسط شهرهای بزرگ حداقل یک میلیارده 100میلیون جور کردن برای کسی که واقعا کارش سود بالایی داره کار سختی نیست

مشکل اینجاست که امنیت شغلی ندارم و ممکنه به این پول نیاز داشته باشم...

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام

سرمایه گذاری بر روی زمین که اکثر مواقع بلند مدت جواب میده مگه این که شانس بیاری و طرح بخوره که احتمالش یک درصده
سکه هم پیشنهاد نمیکنم دوستم رفت 50 میلیون تومن طلا خرید الان انگار 15 میلیون تومن از پولش رفته
بنابراین بهتره کل پول رو درگیر نکنی که خطرناکه علی الخصوص که امنیت شغلی هم نداری
ارزهای دیجیتال هم ریسک داره اگه بتونی روی یه اپلیکیشن کاربردی موبایل سرمایه گذاری کنی خیلی بهتره
چون همه پولت درگیر نمیشه و البته پرطرفدار باشه
دیگه فعلا حوصله ادامه ندارم اگه خواستی پیام خصوصی بده تلگرام حرف بزنیم

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

زمان مشخص کنید توی سرمایه گذاریتون و هدف
ولی بصورت میان مدتی سکه و طلای اب شده
اگرم اهل نوسان گیری هستید که میتونید روش سود کنید

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من اگه صد تومن داشتم حتما یه فروشگاه اینترنتی میزدم .

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
با عرض سلام
من تو همین پرشین تولز دیدم یکی از دوستان کارت خرید از لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش تو توضیحات گقته بود از ایران رنتر خریدم و باید اقساط پرداخت کنم کنجکاو شدم رفتم به سایت ایران رنتر دیدم سایت فروش اقساطی هست که اگر کسی هم که سرمایه داشته باشه میتونه به غنوان تامیین کننده سرمایه گذاری کنه که سود جذاب 42.5 درصدی به سرمایتون پرداخت میشه که ریسک هم نداره 1. چون شما با شرکت طرف هستید 2.کل سرمایه شرکت دست حریداران محصولات هست و دست شخص خاصی هم نیست که بخواد خورده بشه خلاصه سرمایه گذاری کردم و اولین پرداخت هم سر وقت دریافت کردم .
((((((خیلی مهم))))))
دوستانی که علاقه پیدا کردن به سرمایه گذاری تو ایران رنتر از طریق بنده اقدام کنن که 2 درصد از مبلغ سرمایشون بنده به عنوان معرف هدیه دریافت میکنم که 1 درصد به خود سرمایه گذار بر می گردونم (معرف حتما باید عضو سایت باشه که 2 درصد بهش تعلق بگیره)
با تشکر

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
با عرض سلام
من تو همین پرشین تولز دیدم یکی از دوستان کارت خرید از لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش تو توضیحات گقته بود از ایران رنتر خریدم و باید اقساط پرداخت کنم کنجکاو شدم رفتم به سایت ایران رنتر دیدم سایت فروش اقساطی هست که اگر کسی هم که سرمایه داشته باشه میتونه به غنوان تامیین کننده سرمایه گذاری کنه که سود جذاب 42.5 درصدی به سرمایتون پرداخت میشه که ریسک هم نداره 1. چون شما با شرکت طرف هستید 2.کل سرمایه شرکت دست حریداران محصولات هست و دست شخص خاصی هم نیست که بخواد خورده بشه خلاصه سرمایه گذاری کردم و اولین پرداخت هم سر وقت دریافت کردم .
((((((خیلی مهم))))))
دوستانی که علاقه پیدا کردن به سرمایه گذاری تو ایران رنتر از طریق بنده اقدام کنن که 2 درصد از مبلغ سرمایشون بنده به عنوان معرف هدیه دریافت میکنم که 1 درصد به خود سرمایه گذار بر می گردونم (معرف حتما باید عضو سایت باشه که 2 درصد بهش تعلق بگیره)
با تشکر
حاضر نیستم حتی پولی که تو خیابون پیدا کردم هم تو این مدل سرمایه گذاری کنم . این صد در صد آخرش معلومه .

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
حاضر نیستم حتی پولی که تو خیابون پیدا کردم هم تو این مدل سرمایه گذاری کنم . این صد در صد آخرش معلومه .
شما بهتر قبل این که نظر بدی برین تحقیق کنید
42.5 که گقتم سود میده در اصل 20 درصد هست ولی چون شما سود و اصل پولو ماه به ماه دریافت میکنی میشه 42.5
2.خود لوتوس بانک پارسیان هم تو همین ایران رنتر سرمایه گذاری کرده

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
شما بهتر قبل این که نظر بدی برین تحقیق کنید
42.5 که گقتم سود میده در اصل 20 درصد هست ولی چون شما سود و اصل پولو ماه به ماه دریافت میکنی میشه 42.5
2.خود لوتوس بانک پارسیان هم تو همین ایران رنتر سرمایه گذاری کرده
من دوست دارم اول نظر بدم بعد تحقیق کنم !
کلا اینجانب اعتقادی به سرمایه گذاری این مدلی ندارم . پول برکتش به گردشه ، نه به سود گرفتن .
پول فقط باید تو کار باشه به عنوان یه بازاری میگم صد در صد سود بازار هم بیشتره هم با برکت تره از سودهای این مدلی

Last edited:

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
من دوست دارم اول نظر بدم بعد تحقیق کنم !
کلا اینجانب اعتقادی به سرمایه گذاری این مدلی ندارم . پول برکتش به گردشه ، نه به سود گرفتن .
پول فقط باید تو کار باشه به عنوان یه بازاری میگم صد در صد سود بازار هم بیشتره هم با برکت تره از سودهای این مدلی
فدات شم اخه برو ببین اول چی نیم ساعت یه سرچی کن 4 تا مطلب بخون بعد بیا بگو اخرش معلومه :general404:
من برای صاحب تاپیک گذاشتم که پست اول گفته (ا توجه به اینکه بازاری نیستم و برام ممکن نیست که جنس بخرم و به هیچ وجه هم حاضر نیستم تو بانک بذارم)
بعد برای اشخاصی من بنده که پولم تو بانک بود این یک پیشنهاد عالی.. با بازار الان حیلی ها رو دیدم که مغازه زدن بعد 3 ماه هم جم کردن با کلی ضرر با تحقیقی که خودم کردم سرمایه گذاری تو ایران رنتر یک سرمایه گذاری کاملا بی خطر و ایمن هست شما هم اگه عکس اینو می خوای ثابت کنی بهتر دلیل منطقی بیاری
الان تمام کالا های موجود تو سایت ایران رنتر با سود 22 درصد بانکی به خریداران واگذار میشه یعنی سود سپرده بانکی که یک مشتری اگر پول تو بانک بزاره از بانک دریافت میکنه شما کل ایران هم بگردی با سود 22 درصد بهتون جنس نمیفروشن از بانک هم وام بگیری خیلی براتون بالاتر از 22 درصد تموم میشه تا اینجا کار به نفع خریدار... سایت 2 درصد به عنوان پورسانت برای خودش بر میداره و 20 درصد به تامین کننده میده تا اینجا برای تامین کننده جذاب نیست تا به اصل قضیه میرسیم که شما اصل سرمایه و سود را ماه به ماه دریافت میکنی که اینهم کاملا منطقی هست نکته کلیدی ماجرا این هست شما همه تخم مرغهات تو یک سبد نیست که اگر سبد افتاد کل تخم مرغهات بشکنه یعنی به هر خریدار ایران رنتر تا 5 میلیون کالا قسطی واگذار میکنه یعنی اگر کالایی 8 میلیون بود خریدار 3 میلیون باید پیش پرداخت بده و از همه مهمتر شما با خریدار طرف نیستی و سایت راس تاریخ اقساط را پرداخت میکنه
یک زمانی من ترس داشتم اینترنتی خرید کنم ولی الان میترسم از مغازه دار خرید کنم ...

Last edited:

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
با عرض سلام
((((((خیلی مهم))))))
با تشکر

سلام
البته شما مبرا هستید. و محترم
ولی این نوع سرمایه گذاری بو میده. خیلی هم بد بو میده ..

حتی خودتون هم مراقب باشید.که سرمایه تون .......

مومن ! مملکت انقدر بلبشوعه که موسسه هایی که خوده بانک مرکزی بهش اجازه فعالیت داده ، زیر سوالن ! و هیچکس هم جواب گو نیست. این که ایران رنتر ه !

Last edited:

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
سلام
البته شما مبرا هستید. و محترم
ولی این نوع سرمایه گذاری بو میده. خیلی هم بد بو میده ..

حتی خودتون هم مراقب باشید.که سرمایه تون .......

مومن ! مملکت انقدر بلبشوعه که موسسه هایی که خوده بانک مرکزی بهش اجازه فعالیت داده ، زیر سوالن ! و هیچکس هم جواب گو نیست. این که ایران رنتر ه !
من شخصا به دیجی کالا به اندازه خود بانک مرکزی ایمان دارم درست ایران رنتر سابقه دیجی کالا را نداره ولی نماد اعتماد الکتریکی دیجی کالا 2 ستاره هست برای ایران رنتر هم 2 ستاره بعد هیچی چیز غیره منطقی توش نیست که بخواد باعث نگرانی بشه شما اگر خودت به سایت مراجعه کنی و نیم ساعت وقت بزاری متوجه میشی حالا اگر سودت برات جذابه و اعتماد بهش برات سخته پیشنهاد میدم یکبار ازش خرید کنید ببینید به چه نحوه ایی هست... الان هم ایران رنتر به علت شفافیتی که داره خیلی ها دارن باهاش کار میکنن و اصلا احتیاجی به تبلیغات اینجا نداره و گرنه مثل ایسام که اوایلش بود و تو پرشین تولز تبلیغ داده بود تبلیغ می داد بعد من شخصا 1 ماه صبر کردم که نتیجه پرداخت ببینم که راس قرار واریز کرد در کل بنظر بنده کاملا مورد اعتماد هست و ارزشی هم که داره همین ایده اجرای همچین سایتی هست که شما که تو ایران که هیج تو کل دنیا هم نمیتونی به این نحو پیدا کنی ....
این عکس فاکتور وسایلی که تامین کردم انشالله فردا هم می خوام 50 دیگه سرمایه گداری کنم.
Capture.PNG

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
من شخصا به دیجی کالا به اندازه خود بانک مرکزی ایمان دارم درست ایران رنتر سابقه دیجی کالا را نداره ولی نماد اعتماد الکتریکی دیجی کالا 2 ستاره هست برای ایران رنتر هم 2 ستاره بعد هیچی چیز غیره منطقی توش نیست که بخواد باعث نگرانی بشه شما اگر خودت به سایت مراجعه کنی و نیم ساعت وقت بزاری متوجه میشی حالا اگر سودت برات جذابه و اعتماد بهش برات سخته پیشنهاد میدم یکبار ازش خرید کنید ببینید به چه نحوه ایی هست... الان هم ایران رنتر به علت شفافیتی که داره خیلی ها دارن باهاش کار میکنن و اصلا احتیاجی به تبلیغات اینجا نداره و گرنه مثل ایسام که اوایلش بود و تو پرشین تولز تبلیغ داده بود تبلیغ می داد بعد من شخصا 1 ماه صبر کردم که نتیجه پرداخت ببینم که راس قرار واریز کرد در کل بنظر بنده کاملا مورد اعتماد هست و ارزشی هم که داره همین ایده اجرای همچین سایتی هست که شما که تو ایران که هیج تو کل دنیا هم نمیتونی به این نحو پیدا کنی ....
این عکس فاکتور وسایلی که تامین کردم انشالله فردا هم می خوام 50 دیگه سرمایه گداری کنم.
مشاهده پیوست 1108780
اونوقت اگه قسطاشو ندادن؟

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
اونوقت اگه قسطاشو ندادن؟
شما تو پنل تامین کننده گزینه ایی دارین به نام (خریدارن وسیله شما) که اگه روش کلیک کنید نام و فامیل خریدار وسیله تامین شده از طرف شما همراه با شماره تماس و ایمیل خریدار به شما نمایش میده که همین موضوع نشان دهنده شفافیت کار ایران رنتر می باشد البته همینطور که گفتم شما به پرداخت اقساط خریدارن به ایران رنتر کاری ندارین چه پرداخت کنن و چه نکنن ایران رنتر سر وقت قرارداد اقساط را پرداخت میکنه برای قردادهای بالای 1 میلیون هم خود ایران رنتر یک عدد سفته به ارزش مبلغ سرمایتون همراه با قردادتون بهتون میده که ضمانت سرمایتون می باشد.

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام .
این مشکل منم هست متاسفانه 150 ملیون دستمه نمیدونم باش چکار کنم. شش ماهه دنبال یه سرمایه گزاری مطمئنم ولی چیزی گیرم نمیاد.یکی دو تا تاکسی شهری یا بین شهری میخاستم بخرم با راننده که حساب کردم سودی که میدن ارزش سرمایه ی خوابیده رو نداره.چن دانگ ماشین سنگین میخواستم بخرم که یهو قیمت ها پرواز کردن و همه چی گرون شد . کشت آلوئه ورا و نظائر اون که باید با چینی ها رقابت کنی که اونم هیچی. ایران رنتر و امثالش هم به هیچ عنوان قابل اعتمتد نیستن . بورس و فارکس هم ریسکش خییییلی بالاست ممکنه همینی که داریم بپره.مغازه با این قدرت خرید مردم جوابگو نیست حالا حالا ها قطعا. سرمایه گزاری در کشورهای دیگه هم آشنای قابل اعتماد در حد داداش میخاد که نداریم دیگه موندم چکار کنم . خواهشا اگه پیشنهاد دیگه ای هست بفرمایید که مشکل خیلیا رو حل میکنین

بالا