• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین سیستم کسب در آمد از پاپ آپ

haftiranii

Registered User
لایک‌ها
143

electronic1387

Registered User
لایک‌ها
538
.............................................................

Last edited:

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
متاسفم برای یک عده عده که فقط به فکر سود خودشون هستند و با خراب کردن ذهن وبمستر ها اعتماد اون را رو سلب میکنند

از سیستم های همکاری در فروش گرفته که هر چی جنس اشغال میارن تو نت و الانم سیستم های پاپ اپ که فقط دارن بازار رو خراب میکنند

یک عده که واقعا دارن کار میکنند پشتیبانی میکنند کاربر رو باید پا سوز اون ها بشند .

haftiranii

Registered User
لایک‌ها
143
منم مطمئنم این سایت های بد حساب همین امروز فردا ها جمع میشن

mohammad174

Registered User
لایک‌ها
73
شما فکر کنم 3 روزه منتظرید -باید به موقع پرداخت کنن دیگه -وظیفشونه

نکردن دادسرا 11 کاری نداره که -هیچ کس حق بازی با مردم رو که نداره

موفق باشید

p30full

Registered User
لایک‌ها
22
آها این یه بحث جداست :)

البته کلا مشکل همه سایتهای تجاری همینه و متاسفانه با افزایش تعداد نفرات و مشتریان تعداد پشتیبانان رو افزایش نمیدن .
اینم مشکلی شده :)

اینو قبول دارم و همانطور که گفتید اکثرا اینکارو نمیکنند و واقعا من زیاد متضرر شدم :(

oghab97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان الآن من از مای پاپاپ استفاده میکنم و خدایی تعداد پاپاپ ها رو بیشتر محاسبه میکنه، درسته دیر میریزه ولی بالاخره میریزه
یکی از دوستان هم که احساساتی شده بود میگفت من 2000 آی پی در روز دارم ولی 800 تا حساب میکنه، در پاسخ این دوست عزیز بگم که سیستم مای پاپاپ بیشتر از همه جا آی پی حساب میکنه، اگر شما توی یه سایت دیگه به غیر از آی پاپاپ که هنوز تست نکردم بری سایتتو ثبت کنی باور کن همون 800 تا به 400تا تبدیل میشه، میگی نه برو تست کن
من ماهانه از مای پاپاپ 110 هزار تومن در میارم ولی یه سایته دیگه که اسمشو نمیارم 60 هزار تومن تازه پورسانتش 30 ریال بود ولی برای مای پاپاپ 25 ریال
حقیقتش امروز قبل از اینکه اینجا بیام تو آی پاپاپ عضو شدم
ولی هیچ تبلیغات پاپاپی داخل سایتش نبود و به موجودی اضافه نمیکرد
حالا من پاپاپ ها رو گذاشتم مونده و از مدیر آی پاپاپ خواهش میکنم جواب این سوالم رو بده
کی پاپاپ تبلیغاتی اضافه میکنید؟؟؟ آیا گاهی اوقات پیش میاد که مثله امروز پاپاپ نداشته باشید و به موجودی اضافه نشه یا این استثنا بود؟؟
در ضمن بگم مقدار پورسانت به ازای هر پاپاپ، آی پاپاپ از همه جا بیشتره و من حداکثر تا سقف 35 دیده بودم
مرسی
منتظره پاسختون هستم:)

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
دوستان الآن من از مای پاپاپ استفاده میکنم و خدایی تعداد پاپاپ ها رو بیشتر محاسبه میکنه، درسته دیر میریزه ولی بالاخره میریزه
یکی از دوستان هم که احساساتی شده بود میگفت من 2000 آی پی در روز دارم ولی 800 تا حساب میکنه، در پاسخ این دوست عزیز بگم که سیستم مای پاپاپ بیشتر از همه جا آی پی حساب میکنه، اگر شما توی یه سایت دیگه به غیر از آی پاپاپ که هنوز تست نکردم بری سایتتو ثبت کنی باور کن همون 800 تا به 400تا تبدیل میشه، میگی نه برو تست کن
من ماهانه از مای پاپاپ 110 هزار تومن در میارم ولی یه سایته دیگه که اسمشو نمیارم 60 هزار تومن تازه پورسانتش 30 ریال بود ولی برای مای پاپاپ 25 ریال
حالا من پاپاپ ها رو گذاشتم مونده و از مدیر آی پاپاپ خواهش میکنم جواب این سوالم رو بده
کی پاپاپ تبلیغاتی اضافه میکنید؟؟؟ آیا گاهی اوقات پیش میاد که مثله امروز پاپاپ نداشته باشید و به موجودی اضافه نشه یا این استثنا بود؟؟
در ضمن بگم مقدار پورسانت به ازای هر پاپاپ، آی پاپاپ از همه جا بیشتره و من حداکثر تا سقف 35 دیده بودم
مرسی

نیو یوزر عزیز :)
کلا نیو یوزر دانا زیاد داریم .
نه عزیزم بنده 70 ریال هم دیدم و یکی از دوستان میگه 100 هم هست .
البته 100 یکی دوستان همین انجمن (عرفان) هست و اونی که میگه شاید دومیش باشه.

یا علی

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
نیو یوزر عزیز :)
کلا نیو یوزر دانا زیاد داریم .
نه عزیزم بنده 70 ریال هم دیدم و یکی از دوستان میگه 100 هم هست .
البته 100 یکی دوستان همین انجمن (عرفان) هست و اونی که میگه شاید دومیش باشه.

یا علی

بنده مدیر مای پاپ آپ هستم.

شما فکر کردی پرشین تولز مرجع تمام وبمسترهای ایران و جهانه؟ ک وقتی 1 نفر الان توش عضو میشه نیو یوزر محسوب میشه؟
از طرز فکر جنابالی پیداست چیکاره ای لازم نیست با شما بحث بشه.

درواقع نیو یوزر شماها هستین که فقط بلدین کپی کنین (اسکریپت پاپ آپ)

در مورد دیر پرداخت شدن باید بگم ما هربار که واریز میکنیم بیشتر از 60 تا درخواست واریز هست که سایت بانک تو تعداد تراکنش ها کم میاره نا ما..
بقول دوستمون دیر پولو میدیم ولی میدیم... خیلی از همکاری در فروش های بزرگ که اصلا 15 روز 1 بار واریزی دارن.

بعضی ها هم که بیش از چندین روز واریزشون طول میکشه مشخصات بانکی رو اشتباه وارد کردن و فقط بخش مالی رو چک میکنن و پیامی که ما بهشون دادیم برای تغییر مشخصات رو نمیخونن.

موفق باشید دوستان

haftiranii

Registered User
لایک‌ها
143
مرسی
واسه هیچ کاربری همچین چیزی پیش نیومده
در ضمن سیستم قدیمی دیر وقته جمع شده
ایمیلتون رو که باهاش عضو شدین رو پخ کنین تا همه چیز مشخص بشه؟؟؟

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893

شما فکر کردی پرشین تولز مرجع تمام وبمسترهای ایران و جهانه؟ ک وقتی 1 نفر الان توش عضو میشه نیو یوزر محسوب میشه؟

در مورد دیر پرداخت شدن باید بگم ما هربار که واریز میکنیم بیشتر از 60 تا درخواست واریز هست که سایت بانک تو تعداد تراکنش ها کم میاره نا ما..
بقول دوستمون دیر پولو میدیم ولی میدیم... خیلی از همکاری در فروش های بزرگ که اصلا 15 روز 1 بار واریزی دارن.

بعضی ها هم که بیش از چندین روز واریزشون طول میکشه مشخصات بانکی رو اشتباه وارد کردن و فقط بخش مالی رو چک میکنن و پیامی که ما بهشون دادیم برای تغییر مشخصات رو نمیخونن.

موفق باشید دوستان

از طرز فکر جنابالی پیداست چیکاره ای لازم نیست با شما بحث بشه :)
;)

baharnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

موفق باشید دوستان

سلام من هم به مای پاپ اپ انتقاد دارم تاخیر تو پرداخت دارن و بی توجهن اما اینو به مدیر مای پاپ اپ میگم حق الناس چیز کمی نیست. موفق باشید.

baharnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم به مای پاپ اپ انتقاد دارم تاخیر دارن تو پرداخت ها و به پیامها بی توجهن اینو به مدیر مای پاپ اپ و مدیرای سایتای مشابه میگم که حق دیگران رو نمیدن اینا حق الناس هست. موفق باشین.

meysam4406

Registered User
لایک‌ها
152
پاپ اپ های که خوب میشمرن من تا حالا تجربه کردم بعضب ها هم تست نکردم پول پاپ آپ ،ابر پاپ آپ ،آریا پاپ اپ ،اریوتیک،آریو کلیک پشتیبانیشون هم خوبه

ankabot

Registered User
لایک‌ها
206
به نظرم باید سیستمی رو انتخاب کرد که با سایتهای بزرگ و پربازدید کار میکنند تا کمی خیال آدم راحت باشه
من یک هفته ایست که با http://popup.smusic.ir کار میکنم شمارشش خوبه نسبت به آی پی سایتم و امروز هم که از 4 تومن به 5 تومن افزایش داشت و 2تا پنجره هم باز میشه میشه 10 تومن برای هر آی پی در 24 ساعت
بعد از درخواست واریز هم پرداخت به 6 ساعت هم نرسیده

moji69

Registered User
لایک‌ها
27
به نظرم باید سیستمی رو انتخاب کرد که با سایتهای بزرگ و پربازدید کار میکنند تا کمی خیال آدم راحت باشه
من یک هفته ایست که با http://popup.smusic.ir کار میکنم شمارشش خوبه نسبت به آی پی سایتم و امروز هم که از 4 تومن به 5 تومن افزایش داشت و 2تا پنجره هم باز میشه میشه 10 تومن برای هر آی پی در 24 ساعت
بعد از درخواست واریز هم پرداخت به 6 ساعت هم نرسیده

من هم با این سیستم کار می کنم ولی توجه داشته باشید دو تا پاپ اپ همزمان باز نمیشه و دومی بعد از کلیک دوم باز میشه که اینطوری خیلی ها کلیک دوم نمی کنند بهتره بگید از هر ای پی تا 10 تومن هم میشه کسب درامد کرد ولی اینطوری نیست که هر ای پی حتما 10 تومن بده.

بالا